forum.gif
Palīgs bez atlīdzības
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Palīgs bez atlīdzības
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.01.18 23:24 labots
 citēt
Nekāds tiešām liels profesionālis neesmu, bet šāgada 15.augustā gan jau reportierēšu Romas pāvesta vīzīti Aglonā, varu paņemt par asistenti, redzēsi darba procesu, varēsi pielabot viņam prizūru un pieturēt Dievgalda biķeri pareizā augstumā, lai man sanāk pareizs portrets. :face-wink:
Ka nocelsi man klientus - pāvestu ar visiem Vatikāna kardināliem un vietējos blēžus no valdības ložas, nebaidos. :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.18 23:49
 citēt
TesMens:ir meitenes, kurām svarīgi ir pa lēto un pa kruto, kuras vispār nemāk atšķirt, kas un kāpēc bildē patīk. Līdz ar to pašapzinīga asistente var nodarīt postu. Atceros, ka manu darba gaitu sākumā žurnālā ''Agrotops'' parādījās pašapzinīgs fotomākslinieks, kurš bija tik dumjš, ka pats ticēja, ka taisa mākslu cūku kūtī, un uz pusotru gadu žurnāls tika pie nelāga rakstura nemākuļa, kurš izspieda divus normālus profus. kaut redaktoriem viņš nepatika, atlaist nevarēja, jo it kā pienākumus pildīja. Bet bija aizņēmies no uzņēmuma naudu jaunam haselim, iestāstot, ka tā ir panākumu ķīla.

''vienkārši šajā forumā neesmu pamanījusi nevienu ar ko man tiešām sakristu gaumes un es vēlētos bildēt kā viņš/viņa'' - abpusēji. Tu ar neesi parādījusi savas spējas vai ieinteresētību palīdzēt bildēt govis un lauku darbu ainiņas.


Nu redz cik jauki, tev nedraud šāda postu nodarošu asistente, kura ir pisateļņica, nevis čitateļnica. Ja esi izgāzis visas negatīvās domas un emocijas varam šo aizraujošo sarunu izbeigt.:face-smile:
avatar
Publicēts: 14.01.18 23:57
 citēt
Drīzāk otrādi, jo lielākie blēži premjeri un ministri vienmēr savāc daiļākās TV diktores sev par preses sekretārēm.
avatar
Publicēts: 14.01.18 23:58
 citēt
Schneider:Nekāds tiešām liels profesionālis neesmu, bet šāgada 15.augustā gan jau reportierēšu Romas pāvesta vīzīti Aglonā, varu paņemt par asistenti, redzēsi darba procesu, varēsi pielabot viņam prizūru un pieturēt Dievgalda biķeri pareizā augstumā, lai man sanāk pareizs portrets. :face-wink:
Ka nocelsi man klientus - pāvestu ar visiem Vatikāna kardināliem un vietējos blēžus no valdības ložas, nebaidos. :face-grin:

priore:Šneider, tad Tevi nevis Dievs atpestīs no tiem blēžiem, bet daiļā asistente! laimes pilnība!


No blēžiem varbūt arī atpestīšu, bet domāju, ka pāvestu nocopēt neizdosies :)))
avatar
Publicēts: 15.01.18 00:13 labots
 citēt
TesMens:InTortus, Tu esi mūsējā! Te neviens par Tevi neko indīgu nav teicis, izrunāšanās vairāk abstrakta, jo nav bilžu materiāla, ar ko pamatot domu, toties Tu gan uzbrauc, balstoties uz mazumiņu informācijas!

Tēvoci Festeru par savu radinieku Adamsu ģimene atzina tieši nejaukā rakstura dēļ!

https://www.youtube.com/watch?v=Mw0IakmQri0


Nopietni? Vienīgais mans uzbrauciens bija par toksisku sabiedrību, kas nav vērsts uz visiem.. Pēc šī ieraksta saņēmu personīgajās ziņās, vairākus noderīgus ieteikumus un padomus.. bez uzbraucieniem un apvainojumiem. Līdz ar to nedaudz mainīju domas, un tiešām paldies visiem par ieteikumiem.

Bet nosaukt mani par čukču, teikt nep*s smadzeni un apšaubīt manas lasītprasmes nav indīgi?

Ja tiešām esmu kādu aizskārusi vai nepatiesi apvainojusi tiešām piedodiet. :face-sad:
avatar
Publicēts: 15.01.18 00:39
 citēt
Nu Jurčiks dajot! Kompostrē ar abi roki! HA!
avatar
Publicēts: 15.01.18 00:41
 citēt
All-marss:Nu Jurčiks dajot! Kompostrē ar abi roki! HA!


Vismaz jautrība uz brīdi:)
avatar
Publicēts: 15.01.18 01:31 labots
 citēt
TesMens:var just, ka savējais!
:face-wink::face-grin: Jurčiks varētu ielikt citu bildi šitā smukā učenīte jau izčekota:):)
avatar
Publicēts: 15.01.18 01:46 labots
 citēt
Schneider:
Lunis: ...beidzamos gadus parādas čaļi... Laikam vecumsss.

Hmmmm.... točna vecums? Neskādēļ nāk prātā tas teiciens par iziešanu no skapja... :bad_smile:


Nē kautkā man tie vissi ugunīgie Latgales poļu meiču varianti par karstu palika:) Čirkainā blondīne Inta kam pieder ši bilde nenoliedzami forša , bet kautkā ar gadiem darbs palicis par prioritāti gan darbā gan pārejā laikā :):)
avatar
Publicēts: 15.01.18 10:49
 citēt
Tomēr laikam būs Jurčiks, jo bildīte ir uz dullo pagrāpta no neta, INTA, ko tu iedomājies kā viņas vārdu, ir International Trademark Association, un vispār tā učenīte reklamē Krievijas lohotronus: www.google.lv...
avatar
Publicēts: 15.01.18 11:23 labots
 citēt
ahhahaha... Esmu starā! :D :D Te tak vesels pētījums ir veikts)))
Baigā jēga man fake bildi likt, ja vēlos kādam asistēt, man ir tādas aizdomas, ka tas kaut kādā veidā tomēr uzpeldētu :D :D
Krievijas lohotronus? Doh.. Krievijā ir pilsēta Инта, ar uzsvaru uz burtu A.
Lai nu kā, sasmīdīnajāt mani šorīt, paldies :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 15.01.18 11:35
 citēt
Gūgle zina visu: www.redventgure.tk... - INTORTUS!!!
Nāksies vien vest tajā baisajā bembī manus objektīvus uz Aglonu. :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.01.18 11:37
 citēt
intortus:ahhahaha... Esmu starā! :D :D Te tak vesels pētījums ir veikts)))
Baigā jēga man fake bildi likt, ja vēlos kādam asistēt, man ir tādas aizdomas, ka tas kaut kādā veidā tomēr uzpeldētu :D :D
Krievijas lohotronus? Doh.. Krievijā ir pilsēta Инта, ar uzsvaru uz burtu A.
Lai nu kā, sasmīdīnajāt mani šorīt, paldies :face-grin::face-grin:


Kāds nu tur pētijums , biznesa specifika:) Iesit tik bildi un parada kam pieder no kurienes uzradies kad dzimis ko dara :):) Mūsu čimam Jurčikam patīk smukulīšu profilenes:):)
avatar
Publicēts: 15.01.18 12:13
 citēt
Lunis:
intortus:ahhahaha... Esmu starā! :D :D Te tak vesels pētījums ir veikts)))
Baigā jēga man fake bildi likt, ja vēlos kādam asistēt, man ir tādas aizdomas, ka tas kaut kādā veidā tomēr uzpeldētu :D :D
Krievijas lohotronus? Doh.. Krievijā ir pilsēta Инта, ar uzsvaru uz burtu A.
Lai nu kā, sasmīdīnajāt mani šorīt, paldies :face-grin::face-grin:


Kāds nu tur pētijums , biznesa specifika:) Iesit tik bildi un parada kam pieder no kurienes uzradies kad dzimis ko dara :):) Mūsu čimam Jurčikam patīk smukulīšu profilenes:):)


Jurčikam laba gaume, vai ne?)... ka tik tā čiepa neuzzin)
avatar
Publicēts: 15.01.18 15:32
 citēt
priore:Es labprāt tādu pievienotu savai māsu saimei!

pfu, misējās, kļūmes labojums- savām asistentēm!


Super! Negaidīti, bet patīkami. :) Kad sākam?)

TesMens:Priore, atkal Tu lien, kur nevajag! man vajag slaucējiņu, siena grābējiņu!


Man ir 12 gadu pieredze kā govju slaucējai! Mana baleta skolotāja tā sauca mūs, kad lažojām :D Šāda slaucēja derēs?:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.01.18 16:43
 citēt
Nebūs Jurčiks. Tas ģerevņa nez vai zina vārdu "balets".
avatar
Publicēts: 15.01.18 21:55
 citēt
Vēl mērķtiecīgākas ir fudbolistēm, vot tā!
avatar
Publicēts: 15.01.18 22:20
 citēt
Jurčiks tak ar foto vairs nenodarbojas. Izpārdeva visu studiju jau pagājušajā gadā. Tagad tikai kalodkas, izpūtējus un akumulatorus tirgo.
avatar
Publicēts: 16.01.18 12:44
 citēt
TesMens:Tā, skatos, ka man varbūt paveicies, neskatoties uz nepieslīpētas valodas lietošanu šajā diskusijā, bet tas glumiķis priore ar piesakts tajā pašā Intiņas atbildē. ko nu? Inta, vai man iet un izkauties ar priori, vai pati izšķirsies- krietni lauku darbi vai nelietderīga ņemšanās ap visādiem fotoverķiem puritāņu sabiedrībā!


Nu šķiet savu izvēli esmu izdarījusi, fotoverķi viennozīmīgi uzvar :face-smile:
avatar
Publicēts: 16.01.18 15:58 labots
 citēt
intortus:
Lunis:

Kāds nu tur pētijums , biznesa specifika:) Iesit tik bildi un parada kam pieder no kurienes uzradies kad dzimis ko dara :):) Mūsu čimam Jurčikam patīk smukulīšu profilenes:):)


Jurčikam laba gaume, vai ne?)... ka tik tā čiepa neuzzin)


Jura čiepai patīk čiepas,ja atmiņa neviļ :) beeeet ok,laikam esmu kļūdījies un Tu dabūsi paasistēt. Vispār pagājušajā svetdienā būtu rāvusies vaiga sviedros. Es gan nevaru iztēloties,kā tas ir,kad čemodānu ko pats nesu ar pūlēm stiepj zaķis un es pīpēju,bet perversijas vajag izprovēt! Nākamā mēneša sākumā noderēs bliču staipītājs. Ja aktulāli raksti pm
avatar
Publicēts: 16.01.18 16:02
 citēt
TesMens:Mani fotoverķi ne ar ko neatpaliek no priores fotoverķiem, bet kaut kad ir jāapdara arī āra darbi. Tik un tā garajos ziemas vakaros sanāk ņemties ļoti ilgi ar foto. Varu piedāvāt harmonisku ņemšanos pa svaigu gaisu un telpu siltumu, atšķirībā no priores, kam darbs vienmēr remdenos mūros, ziemu un vasaru.


Man gan izskatās,ka te ir SV trīsvienība vienā Uldī,tikai muldēts tiek no 3 mutēm. Kas ir diezgan jocīgi tik lielam onķim - uzturēt 3 ac spamam nesvarīgā lapelē
avatar
Publicēts: 16.01.18 16:21
 citēt
Zin kā, labāk ir 3 personības, kas izmuldas netā, nevis 3 personības, kas randomā izpaužas dzīvē.
Man ir bijuši, tiesa, ne šeit, vienlaikus 5 dažādi paralēli accounti kādā lapā. katram bija, ko teikt.
avatar
Publicēts: 16.01.18 18:20
 citēt
kulturaskoledza.lv...

Šeit varēsiet nevis bez atlīdzības veikt nekvalificētu darbu, bet pieredzējušu speciālistu un pedagogu vadībā nopietni apgūt amatu, leksiku un apliecināt sevi fotogrāfu sabiedrībā ar kreatīvām idejām, to izpildi augstākajā līmenī!
avatar
Publicēts: 16.01.18 19:50
 citēt
Galvenais, ka leksika apgūta.
Katru reizi, kad servisā prasu nomainīt cilindra atbalsta gultnim sailentbloku, džeki uzreiz saprot - savējais.
avatar
Publicēts: 16.01.18 21:09
 citēt
:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.01.18 22:26 labots
 citēt
Vēl viens profilu kolekcionārs. Arkons izdzēsies un atgriezies par Blendi, ja jau idejas nav radošas, bet gan īsta Pietuka Krustiņa cienīgas - kreatīvas.
avatar
Publicēts: 16.01.18 22:54
 citēt
Blende:kulturaskoledza.lv...

Šeit varēsiet nevis bez atlīdzības veikt nekvalificētu darbu, bet pieredzējušu speciālistu un pedagogu vadībā nopietni apgūt amatu, leksiku un apliecināt sevi fotogrāfu sabiedrībā ar kreatīvām idejām, to izpildi augstākajā līmenī!


Ieskatījos un pastudēju, kas tas par foto kursu un pasniedzēju.. Atradu šī paša pasniedzēja kursu RMMT, un tur ir šī kursa apraksts:
Gaismas loma fotogrāfijā;
• Fotoaparāts;
• Režīmi un iestatījumi;
• Fokusa attāluma un skatu leņķa maiņa;
• Slēdža darbība;
• ISO;
• Ekspozīcija.
Kursu cena ir no 120-180 eiro. Ap 12 nodarbībām.

Tad nu lūk... Es neesmu tik ļoti "iesācējs", lai nezinātu šīs lietas. Vēl jo vairāk netērēšu naudu uz nejēdzīgi izstieptiem kursiem, kur par ekspozīciju stāsta pēdējajās nodarbībās. Man par laimi internets ir pilns ar online kursiem, kur tās pašas lietas tiek izstāstītas ātrāk un efektīvāk. :face-smile:
avatar
Publicēts: 16.01.18 23:00 labots
 citēt
Toties kreatīvu vizuālo zīmju jēgpilnas pārvaldīšanas perlokutīvo paradigmu tev iemācīs tikai tur, vo!
avatar
Publicēts: 16.01.18 23:05
 citēt
Schneider:Toties kreatīvu vizuālo zīmju jēgpilnas pārvaldīšanas perlokutīvo paradigmu tev iemācīs tikai tur, vo!


Par to es nemaz nešaubos :face-grin: :face-grin: Toties varēšu ar gurdu fizionomiju asistēt kādam, jo joprojām nebūšu redzējusi, kā notiek viss process kopumā un vēl noteikti nolikšu te visus pie vietas ar terminiem! :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.01.18 00:05
 citēt
Ar gurdu fizionomiju par asistenti tikai vienreiz tiksi - ja vien neuzrādīsi izziņu par šo sindromu. en.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 17.01.18 01:22 labots
 citēt
versatile:Ar gurdu fizionomiju par asistenti tikai vienreiz tiksi - ja vien neuzrādīsi izziņu par šo sindromu. en.wikipedia.org...
Vaane:)

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 17.01.18 08:00
 citēt
Rādās,ka meiča nemaz negrib strādāt! Tikai pamelst
avatar
Publicēts: 17.01.18 09:43
 citēt
NilsS:Rādās,ka meiča nemaz negrib strādāt! Tikai pamelst

Speciālists laikam?
avatar
Publicēts: 17.01.18 20:56
 citēt
griezite:
NilsS:Rādās,ka meiča nemaz negrib strādāt! Tikai pamelst

Speciālists laikam?


Un jūs kas par grieziti ar īso i ? Ko griežat?
avatar
Publicēts: 17.01.18 21:13
 citēt
kāpostu griež! Bet nu traki jūs te iekritāt, agrāk jurčiku vienmēr ātrāk atšifrējāt :face-smile:
avatar
Publicēts: 18.01.18 08:41
 citēt
Karlis_K:kāpostu griež! Bet nu traki jūs te iekritāt, agrāk jurčiku vienmēr ātrāk atšifrējāt :face-smile:


Jau atšifrējām,patin atpakaļ
avatar
Publicēts: 18.01.18 16:54 labots
 citēt
NilsS:Rādās,ka meiča nemaz negrib strādāt! Tikai pamelst


Patiesība ir tāda, ka zaķis baidās no tevis.. Tā vīzija, kas man par tevi ir radusies man liks baidīties pat vārdu izdvest.
avatar
Publicēts: 18.01.18 16:55
 citēt
intortus:
NilsS:Rādās,ka meiča nemaz negrib strādāt! Tikai pamelst


Patiesība ir tāda, ka zaķis baidās no tevis.. Tā vīzija, kas man par tevi ir radusies man liks baidīties par vārdu izdvest.

Nu tik būs jauns kritikas vilnis:face-grin:
avatar
Publicēts: 18.01.18 17:24
 citēt
Ja nu kas man ir nepieciešami palīgi un palīdzes :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.18 00:01
 citēt
intortus:
NilsS:Rādās,ka meiča nemaz negrib strādāt! Tikai pamelst


Patiesība ir tāda, ka zaķis baidās no tevis.. Tā vīzija, kas man par tevi ir radusies man liks baidīties pat vārdu izdvest.

LOL. Zrja, vi tak, Zajac, zrja.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):