forum.gif
Kādu filmu kameru meklēt, ja...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kādu filmu kameru meklēt, ja...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.01.18 22:25
 citēt
Re kur esesā tikko pa lēto izlika pārdošanā filmenieci : www.ss.com...

Pats reizi gadā ielieku filmiņu iekš EOS 50. Šis canon skapī stāv 3 iemeslu dēļ: 1) tam der daudzie canon ef objektīvi, 2) ir bateriju grips ar AA pirkstiņbaterijām un 3) ir arī samērā precīzs autofokuss, ja vajag. Pirmie divi iemesli dod cerību, ka šai kamerai aķīši un objektīvi būs viegli pieejami vēl vismaz 30 gadus.
avatar
Publicēts: 11.02.18 12:22
 citēt
DIGITAL vs FILM.
Ļoti labi uztaisīta filmiņa, var skatīties un uz pirkstiem skaitīt līdz rezultātu. Man sanāca Digital : Film apmēram 3 : 1 (tas neņemot vērā ieguldīto darbu, lai tiktu līdz bildei).
www.imaging-resource.com...
avatar
Publicēts: 16.10.19 10:38 labots
 citēt
Armands:Kādēļ šaurfilma neder ainavām?


Diskusija pavērsās no zārkiem uz ainavām. Der viss, ko var pasniegt kā rezultātu.
A karāšanās citu cilvēku kažokā par to, ka viņš ciparu laikmetā atļaujas bildēt ar filmu, ir kasīšanās paveids, kuru nupat ir aizstājis the Viedoklis par to, ka dSLR kameras simt punkti esot "mirušas". Esot tikai sauja dīvainīšu, kas palikuši pie tām, visi pārējie esot laimīgi bezspogulijā. Vēsture iet pa apli.
avatar
Publicēts: 16.10.19 19:11
 citēt
rezultāts, ko pasniedzam, atkarīgs no gaumes un mērķa.
avatar
Publicēts: 18.10.19 09:41
 citēt
Es to par pikseļu skaitītājiem un digitalizācijas apcerētājiem. Kas, filmiņas kadriem nav tiesību tikt digitāli maketētiem vai parādītiem internetā vai sto-gramos? Nu, ieskenēja ciparos? Nu. un?! Uz bildi skaties, jopt!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):