forum.gif
Jaunumi Fujifilm x sistēmā.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Jaunumi Fujifilm x sistēmā.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.02.18 22:07 labots
 citēt
www.dpreview.com...

Jaunais Fuji APS-C sistēmas flagmanis X-H1 - lielāks, resnāks, smagāks pat par Sony FF kamerām. camerasize.com...
Ar stabilizāciju kamerā. Sensors iepriekšējais. Uzlabojumi pārsvarā filmēšanai. Cena 1899$ kā priekš profiem, bet daudzi profi jau šķiras no Fuji sistēmas. Kas tālāk? Rotaļlietas biezajiem nezinīšiem vai konkurents filmētājiem ar sony un panasonic?
avatar
Publicēts: 15.02.18 22:25
 citēt
Cena ir zema pret komerciju bildējamām kamerām. Bez tam ja vēl sony FF izmanto šaurās pro nozarēs, tad fuji tak ir hipsteru ne darba verķis kura iso un diapazona parametrus ir noķēris 4/3 formāts - jā par 30% mazākais laukums bildei par labu nenāk taču zuiko ir vienīgā aziātu optika ar interesantu bildīti un panaleicas fiksi ir vēl garšīgāki. Plus tas viss ir vieglāks. Lielu cenu un smagu optiku pacieš tikai tur kur liela starpība rezultātā - fuji mīlīgās krāsiņas bez vajadzības nopietnāk prast pēcapstrādi ir par maz.
avatar
Publicēts: 15.02.18 22:38
 citēt
Nu par maz konkurētspējīgai darba kamerai. Kko knipsēt jau var un smuki būs.
avatar
Publicēts: 15.02.18 22:52
 citēt
Hipsteriem pietiek ar 100 sērijas aparātiem ar nemaināno 23mm f2 objektīvu. Es gan neteiktu, ka fuji fiksi ir slikti. Bet nu darba ISO vismaz X-T2 nav nekāds augstais, pat švakāks nekā pirmajiem x sērijas modeļiem ar 16 mp sensoru.

Tāpēc es arī neizprotu - kurai auditorijai fuji šo jauno aparātu radījuši. Es uz to netiecos, jo ar pro video filmēšanu nenodarbojos, stabilizācija man nav obligāta, toties spogulenei līdzīgā svara dēļ līdzi nevazātu.
avatar
Publicēts: 16.02.18 01:38
 citēt
Hipsteriem kas vēlas nošārēt jauno pirkumu kā reizi nepietiek ar kādu tur vecu fuji sēriju. Tā tad nu vienīgā šī fuji jēga.
avatar
Publicēts: 16.02.18 08:49 labots
 citēt
Maris:..taču zuiko ir vienīgā aziātu optika ar interesantu bildīti.


Tās vārētu būt pilnīgas blēņas, ko Māris nezinīšiem cenšas iestāstīt.
Mikrozuikas bildīte ir "sausa un perfekta" un bez kādas interesantības. ..absolūti neinteresanta hipsteriem un citiem bokhegrāfiem. Taču bildīte ļoti piemērota tiem cilvēkiem, kuri ikdienā profesionāli bildē priekš Getty Images, Shutterstock un tamlīdzīgiem iestādījumiem.

Tiesa gan, šāds mans spriedums balstās tikai uz trīs objektīviem - M.ZUIKO DIGITAL ED 12‑40mm 1:2.8 PRO; M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO; M.ZUIKO DIGITAL ED 45mm 1:1.2 PRO. Citus mikrozuikus es pat rokā neesmu turējis.

Domāju, ka tieši augstākās raudzes objektīvos parādās katras sistēmas "odziņas" un orientācija. ..un attiecīgi pēc tiem vajadzētu spriest par sistēmu un tās objektīviem.

p.s. Bet par Fuji man prieks. Taču domāju, ka Fuji stabilizācija defaultā būs drusciņ sliktāka par m4/3 sistēmu, Nu tieši tik daudz sliktāka, par cik matrica lielāka un grūtāk smalki trīcināma.
avatar
Publicēts: 16.02.18 10:47
 citēt
No zooma uz sīka sensora loģiski raiba bildīte, bet kas tad nesanāk ar 45mm? :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.02.18 11:09 labots
 citēt
Maris:No zooma uz sīka sensora loģiski raiba bildīte, bet kas tad nesanāk ar 45mm? :face-wink:


Ir ar zūmiem, ir ar 45mieku viss sanāk, ..perfekta un sterila bilde. Tieši tas kas vajadzīgs. Vienkārši tie objektīvi ir tik perfekti, ka nekas defektīvs, ko daudzi uzskata par "objektīva zīmējumu" nav saskatāms. Es še nerakstu par fona izpludināšānu, ko nosaka modes tendences un asuma dziļums vai tā trūkums. Es runāju par to, kā tripletu, no tesāra, sonāra, planāra vai petzvāļa var atšķirt. ..un zuikas nevienam no tiem nav līdzīgs pēc zīmējuma.;-)
Kauč kas līdzīgs man bija ar Mamijas objektīviem. Sauss, tehniski perfekts attēls. Esmu dzirdējis, ka arī Nikonam labākie objektīvi esot līdzīgi, bet tā kā ar šo sistēmu man nav nācies bildēt, tad personīgā viedokļa nav.

p.s. Bet ja Tu tici, ka mikrozuikām ir kāds īpašs zīmējums, man nekas nav iebilstams. Tik nebāzies ar to savu ticību virsū citiem.
avatar
Publicēts: 16.02.18 12:46 labots
 citēt
Citagaisma: Vienkārši tie objektīvi ir tik perfekti, ka nekas defektīvs, ko daudzi uzskata par "objektīva zīmējumu" nav saskatāms.


Tu runā muļķības tāpēc, ka ar saprašanu vāji, vai ar saskatīšanu? Kvalitāte zaptīgu bildīti automātiski neizslēdz (un arī negarantē). Bildīte jau ir redzama un to nevar apgāzt ar gariem muļķīgu tekstu palagiem.

Vienkārši skaties uz acīmredzamo:

www.flickr.com...
avatar
Publicēts: 16.02.18 13:01 labots
 citēt
Maris:
Citagaisma: Vienkārši tie objektīvi ir tik perfekti, ka nekas defektīvs, ko daudzi uzskata par "objektīva zīmējumu" nav saskatāms.


Tu runā muļķības tāpēc, ka ar saprašanu vāji, vai ar saskatīšanu? Kvalitāte zaptīgu bildīti automātiski neizslēdz (un arī negarantē). Bildīte jau ir redzama un to nevar apgāzt ar gariem muļķīgu tekstu palagiem.

Vienkārši skaties uz acīmredzamo:

www.flickr.com...


Man ir bildītes uz ko skatīties.;-))))) ..un nav jāmeklē virtuālajā nerealitātē svešas.;-)))
Atā. :face-wink: ..man nav jācīnās ar Marnica vai Pietuka Krustiņa cienīgu ticību universam. :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.02.18 13:08
 citēt
Tad jau atliek tik 45mm iemācīties lietot.
avatar
Publicēts: 16.02.18 14:11
 citēt
Citagaisma:
Maris:

Tu runā muļķības tāpēc, ka ar saprašanu vāji, vai ar saskatīšanu? Kvalitāte zaptīgu bildīti automātiski neizslēdz (un arī negarantē). Bildīte jau ir redzama un to nevar apgāzt ar gariem muļķīgu tekstu palagiem.

Vienkārši skaties uz acīmredzamo:

www.flickr.com...


Man ir bildītes uz ko skatīties.;-))))) ..un nav jāmeklē virtuālajā nerealitātē svešas.;-)))
Atā. :face-wink: ..man nav jācīnās ar Marnica vai Pietuka Krustiņa cienīgu ticību universam. :face-grin:


www.fotoblog.lv...
Ar šādu portfolio būtu jāiet taisni uz kursiem. Spriedelēt par augstiem plauktiem gan tas nekādi neliedz
avatar
Publicēts: 16.02.18 14:29 labots
 citēt
NilsS:
Citagaisma:

Man ir bildītes uz ko skatīties.;-))))) ..un nav jāmeklē virtuālajā nerealitātē svešas.;-)))
Atā. :face-wink: ..man nav jācīnās ar Marnica vai Pietuka Krustiņa cienīgu ticību universam. :face-grin:


www.fotoblog.lv...
Ar šādu portfolio būtu jāiet taisni uz kursiem. Spriedelēt par augstiem plauktiem gan tas nekādi neliedz


Tā ir Kleina bilde un šeit tika ievietota kā ilustrācija, par to kādas bildes tiek ievitotas no ši autora lauku avīzē.:-)))))) Ne jau velti nosaukta "Varbūt paša uzņemta". Tik fons nomainīts no Kleina grīn skrīna.:-))) ..un labi, ka parādīji, jādzēš ārā.
Tik apbrīnoju bildētāju aklumu, kuri spēj starp desmitiem bilžu atrast vienīgo, kura nav autora, un par to viņu nokritizēt.;-)))) ..un sūtīt vēl uz kursiem.;-)) ..nu labi saprotu, ka man taisnais ceļš pie Marnica vai kalējMāra vadītajiem fotopulciņiem, bet vai tad Kleinam arī?;-0
Un pa augstiem plauktiem, vai zemām atvilknēm arī nespriedelēju, rakstu tikai to, ko personīgi esmu pārbaudījis un zinu, tā teikt, iz savas prakses.


p.s. Vai tad še liek portfolio?:-0

p.p.s. Ak jā vai neskaitot "sam durak", Tu ko uzrakstīt arī proti?;-)
avatar
Publicēts: 16.02.18 15:05
 citēt
Uij, nu jau Jūs biedri katrs par savu zuiku diskutējat? Māris liek piemērus uz 45 1.8, kurš arī man ir un uzskatu par gana smuku optiķi, bet CG par zuiku 1,2 Pro
avatar
Publicēts: 16.02.18 16:15
 citēt
talavietis:Uij, nu jau Jūs biedri katrs par savu zuiku diskutējat? Māris liek piemērus uz 45 1.8, kurš arī man ir un uzskatu par gana smuku optiķi, bet CG par zuiku 1,2 Pro


Ir taču vienalga par ko diskutēt, lai Marnicam un kalējMārim būtu taisnība.;-)
avatar
Publicēts: 16.02.18 23:00
 citēt
Nomainīju topika nosaukumu ar domu, ka šeit vēlams apspriest Fujifilm X sistēmkameras un objektīvus priekš tām. Olympus objektīvi un izteiksmes veidu koriģēšana 4.līmenī, protams, ir aizraujoši, bet varbūt tomēr to apspriest piemērotākās tēmās?
avatar
Publicēts: 17.02.18 00:57 labots
 citēt
Sistēma kā sistēma, savi argumenti ir katram. Man patīk Fuji kamerās tiešā pieeja gan laikam, gan apertūrai. Tas ir draudzīgi fotogrāfam un īpaši patīk tiem, kas fotografē jau sen. Imponē arī X-trans sensoru uzbūves ideja un inženieriskā doma.
Spriedumi par Fuji lietotājiem gan ir garām. Pazīstu kādus trīs. Nekādi tur hipsteri vai "biezie nezinīši", bet cilvēki ar solīdām nodarbēm un biznesiem, kam par izglītības trūkumu nav jāsūdzas (viens no viņiem ir 2010. gada Nobela prēmijas laureātu tiešais priekšnieks).:face-glasses:
Secinu, ka ar ekstrasensu un gaišreģu dotībām mums ir pašvaki.:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.02.18 09:48 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 17.02.18 20:06
 citēt
GunarsII:
Spriedumi par Fuji lietotājiem gan ir garām. Pazīstu kādus trīs. Nekādi tur hipsteri vai "biezie nezinīši", bet cilvēki ar solīdām nodarbēm un biznesiem, kam par izglītības trūkumu nav jāsūdzas (viens no viņiem ir 2010. gada Nobela prēmijas laureātu tiešais priekšnieks).:face-glasses:
Secinu, ka ar ekstrasensu un gaišreģu dotībām mums ir pašvaki.:face-grin:


Biezos nezinīšus pieminēju jaunā modeļa X-H1 sakarā un šodien netā lasu tam apstiprinājumu: kameras pielietojums ir pārsvarā videofilmētājiem kopā ar speciāli šim mērķim radīto dārgā gala 18-55mm T2.9 objektīvu www.dpreview.com... un kas to pirks tikai priekš foto, tas arī būs biezais nezinītis, jo priekš foto pietiek ar tādu pašu x-trans III sensoru arī citos lētākos un vienkāršākos fočikos.
Gunār - diplomu, titulu un prēmiju esamība nav nekāds rādītājs nevienā jomā un maz ko nozīmē vispār, bet jo īpaši sadzīves bildēšanā.
avatar
Publicēts: 18.02.18 13:45
 citēt
z_z:
......Gunār - diplomu, titulu un prēmiju esamība nav nekāds rādītājs nevienā jomā un maz ko nozīmē vispār, bet jo īpaši sadzīves bildēšanā.

Dikti jau nu radikāls apgalvojums. Es esmu vecmodīgs, skatos sportu, Olimpiskās spēles, mani interesē, kas iegūs titulus, es tiem piešķiru nozīmi. Ja jāpieņem darbā cilvēki, tad viņu diplomi būs pirmais, uz ko es paskatīšos, es tiem piešķiru nozīmi.
avatar
Publicēts: 18.02.18 15:35
 citēt
GunarsII:
z_z:
......Gunār - diplomu, titulu un prēmiju esamība nav nekāds rādītājs nevienā jomā un maz ko nozīmē vispār, bet jo īpaši sadzīves bildēšanā.

Dikti jau nu radikāls apgalvojums. Es esmu vecmodīgs, skatos sportu, Olimpiskās spēles, mani interesē, kas iegūs titulus, es tiem piešķiru nozīmi. Ja jāpieņem darbā cilvēki, tad viņu diplomi būs pirmais, uz ko es paskatīšos, es tiem piešķiru nozīmi.


Dažās bijušajās psrs "republikās", piem., Ukrainā un Krievijā līdz šai dienai ir tituli - Krievijas Tautas skatuves mākslinieks vai Ukrainas Nopelniem bagātais skatuves mākslinieks. Šodien Marnicam līdzīgie grib ieviest doktoru titulus pat tēlotājmākslā un fotogrāfijā arī LV. Vareni skanētu - galvenajā lomā ASV nopelniem bagātais skatuves mākslinieks un kinomākslas zinātņu doktors Arnolds Švarcenegers.
avatar
Publicēts: 18.02.18 15:48
 citēt
Jā, ir gan tur tādi goda nosaukumi. Man arī ir viens pazīstams Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks, kurš katru vasaru uz pāris mēnešiem brauc uz Gailīšu pagastu atpūsties no savas Murmanskas.
avatar
Publicēts: 18.02.18 16:03
 citēt
GunarsII:
z_z:
......Gunār - diplomu, titulu un prēmiju esamība nav nekāds rādītājs nevienā jomā un maz ko nozīmē vispār, bet jo īpaši sadzīves bildēšanā.

Dikti jau nu radikāls apgalvojums. Es esmu vecmodīgs, skatos sportu, Olimpiskās spēles, mani interesē, kas iegūs titulus, es tiem piešķiru nozīmi. Ja jāpieņem darbā cilvēki, tad viņu diplomi būs pirmais, uz ko es paskatīšos, es tiem piešķiru nozīmi.


Katru gadu iegūstu diplomu Vecauces slēpošanas sacensībās (kopā kādi 20 salasīsies :D). Gunār, ņemsi mani par grāmatvedi? :D
avatar
Publicēts: 19.02.18 00:03
 citēt
Tad jau cienījams CV veidojas. Sportošana ir atzīstama nodarbe, amatu apvienošanas kārtībā varētu būt ne tikai grāmatvedis, arī iekšā laidējs un ārā metējs .:face-smile::face-smile::face-smile:
avatar
Publicēts: 19.02.18 13:45
 citēt
Gŗmaatvedim labas VID ārā mešanas spējas ir ļoti augstu vērtējamas. Sevišķi, ja prot to izdarīt ne ar spēku.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):