forum.gif
Tad tomēr viltojums vai nē?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Tad tomēr viltojums vai nē?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.02.18 22:47 labots
 citēt


Ko teiksiet, speciālisti?
avatar
Publicēts: 20.02.18 23:00
 citēt
Pat ja bilde būtu īsta, tā vēl neko nepierāda.
avatar
Publicēts: 20.02.18 23:14
 citēt
Kreisajā pusē abi pēdējie onkuļi neiederas pārējā kopainā (ādas tonis, bliki no zipenes uz pierēm, uzvedība, pozas). Tad vēl lauzums galda kreisajā šķautnē.
avatar
Publicēts: 20.02.18 23:35
 citēt
Bet tas onkulis, kurš tiek uzdots par Rimševiču, nemaz nav viņam līdzīks.
avatar
Publicēts: 20.02.18 23:43
 citēt
Kurš vairāk sameties tas sarkanāks :face-smile:
avatar
Publicēts: 20.02.18 23:49
 citēt
Dīvaini, ka ir jautājumi par autentiskumu, bet nav par sraļņiku kurā čuvaki sēž. Plēves logs, krutka uz vaštūka, lopu tupeņi un šķīdene krūzēs... piedodiet baņķieri es vidusskolā tā nebomzēju.
avatar
Publicēts: 20.02.18 23:52
 citēt
izņemot salvetītes un plastika jogurtu tur pilnīga černuha - diviem čuvakiem labā pusē arī brilles ir pa 15€ max
avatar
Publicēts: 21.02.18 00:01
 citēt
Njā kur kristāla karafes ar vodku Beluga, kur kaviārs un lašu ikri a ?
avatar
Publicēts: 21.02.18 00:09
 citēt
Pat labākie Latvijas fotogrāfi, uz saulrietu tripodu nesēji, zosu gājienā sēž pačotīgāk.
avatar
Publicēts: 21.02.18 00:23
 citēt
Maris:izņemot salvetītes un plastika jogurtu tur pilnīga černuha - diviem čuvakiem labā pusē arī brilles ir pa 15€ max

Tas tuvākais čuvaks labajā pusē redzams Maligins. Viņam un tuvākajiem padotajiem tajos gados jau nevienam nebija lētuču. Tikai dārguči. Bet par interjeru runājot - tā tak Kamčatkas perifērija, ko tur var gribēt?
avatar
Publicēts: 21.02.18 00:52
 citēt
Tas man atgādina seno kompromata melnbalto miglas video par PSRS ģenerālprokuroru pirtī ar meičām. Rādīja pa "Centrālo TV".
avatar
Publicēts: 21.02.18 01:29 labots
 citēt
Ja jau Rimšēvics intervijā atzina, ka bilde VARĒTU BŪT īsta, tātad tā IR īsta.
Man pats nesaprotamākais ir kas cits - 24. janvārī tās Norvik bankas padomē ir ievēlēts Rasmusens!:face-glasses:

P.S. Lai aizturētu valsts bankas prezidentu, KNABam ir jābūt tādiem pierādījumiem, ka notiesājošs spriedums ir vairs tikai tīra formalitāte. Drīz ieraudzīsim, vai tā ir. Ja tur būs tikai krievu baņķieru liecības, tad ir jāatkāpjas un jālikvidējas visam Knabam vēl pirms Rimševica.
avatar
Publicēts: 21.02.18 08:58 labots
 citēt
Māris Kučinskis un Rimševičs apgalvo ka bilde nav viltojums. ..acīmredzot tā ir māksla.
avatar
Publicēts: 21.02.18 11:01 labots
 citēt
Bilde ir vai vismaz izskatās īsta, tā bildē iebūvētās zipenes, kas atrodas vienā pusē kameras objektīvam un velk burtiski metru vai divus no kameras.
Mans minējums - kāds tā laika biezā gala ziepis, a ļa canon G sērija vai arī kāda no sitamslīcināmajām kamerām, aļa soņī, vai kas nu tur tai laikā bija no izturīgajām.
avatar
Publicēts: 21.02.18 13:26 labots
 citēt
Maris:izņemot salvetītes un plastika jogurtu tur pilnīga černuha - diviem čuvakiem labā pusē arī brilles ir pa 15€ max

a kāpēc lai, uz Kamčatku braucot, liktu dārgākas?
Man ir bijušas gan "krutas" gan prastas brilles - pašlaik otrais variants, nejauši salauzu, vajadžeja tai pat dienā pie stūres braukt, uztaisīju Pasaules Optikā lētākās stundas laikā dabūjamās, kas izskatījās puslīdz ok - bet ar labiem stikliem. Kalpo jau 3 gadus ar kapeikām.
Zin, abas rāda vienādi.
avatar
Publicēts: 21.02.18 14:00 labots
 citēt
Pilnīgi normāla bilde. Aksesuāri, ēdieni un interjers var likties šausmīgi tiem cilvēkiem, kas paši ceļo tikai pa kūrortiem, viesnīcām un sanatorijām. Padomju gados mēs tādus saucām par "čemodanščikiem". Reku mūsu "zvaigžņotais" hotelis taigā. Ja vēl ekspremjers būtu pagriezis ģīmi uz manu pusi, tad "kompromats" gatavs! :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.02.18 15:27
 citēt
Man ir skaista tradīcija - bieži ussēsties brillēm virsu. Lietoju tik lasīšanai, tādēļ pērku aptiekā par 3,45 €.
avatar
Publicēts: 21.02.18 15:29
 citēt
GunarsII:Pilnīgi normāla bilde. Aksesuāri, ēdieni un interjers var likties šausmīgi tiem cilvēkiem, kas paši ceļo tikai pa kūrortiem, viesnīcām un sanatorijām. Padomju gados mēs tādus saucām par "čemodanščikiem". Reku mūsu "zvaigžņotais" hotelis taigā. Ja vēl ekspremjers būtu pagriezis ģīmi uz manu pusi, tad "kompromats" gatavs! :face-grin:


Kurš tad? Korumpētais koferīšu ar naudu pazaudētājs?
avatar
Publicēts: 21.02.18 15:30
 citēt
Vai man izskatās, ka uz naglas pie loga kalašņikovs un uz plauktiņa armijas tipa binoklis? :face-wink:

Bet par to, ar ko šņabi nedzēru pie viena galda sēžot, patiešām ir vienalga. Ir pielaide, vai nav.
Jo pēc katras vizītes uz šo zemi pielaides īpašniekam ir SAB "pārrunas", cik formālas tās ir bijušas, tas kantora ziņā.
avatar
Publicēts: 21.02.18 15:51
 citēt
Kalašš ir, bet binokļiem atsevišķa armijas tipa nav.
avatar
Publicēts: 21.02.18 16:05
 citēt
parasti jau lielāku par 8x30 nelieto, bet aizrādījumu pieņemu. :face-smile:
avatar
Publicēts: 21.02.18 16:49
 citēt
Schneider:Man ir skaista tradīcija - bieži ussēsties brillēm virsu. Lietoju tik lasīšanai, tādēļ pērku aptiekā par 3,45 €.

Man atkal ir divi preču veidi pasaulē, kuriem nekādi nevaru atšķirt un saprast cenas - tie ir briļļu rāmji un sieviešu rokassomiņas.:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.02.18 16:53
 citēt
Pat vēl vairāk - kara laikā krieviem izplatītākais bija 6x30.
avatar
Publicēts: 21.02.18 17:02
 citēt
Kungi! Padodaties ierosinātajai masu psihozei??? Vai jau esiet aizmirsuši, kura partija izveidoja Kābi, lai OFICIĀLIi varētu noknābāt savus konkurentus? Tuvojas vēlēšanas un savas pozīcijas ir jāstiprina, sevišķi ja reitingi sāk katastrofāli kristies.HA!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 21.02.18 19:56 labots
 citēt
priore:www.nacionalaapvieniba.lv...
ko citi domā par bildes pārveidošanu

Ir vai nav pārveidota, tas pat vairs nav svarīgi. Ir skaidrs, ka notiek karš, bet karš ir dieva izdots likums. Man kā vecam stagnātam liekas, ka kari ar zobeniem un šautenēm bija godīgi, jo bija nepieciešamas konkrētas spējas lai uzvarētu. Uzvarēt ar intrigām un apmelojumiem ir pretīgi un netikumīgi. Tomēr tā ir šodienas realitāte, tāpēc būtu jābeidz gausties, ka pasaulē nav taisnības, bet jāspēlē pēc tiem likumiem, ko daba jeb dievs ir noteikuši.
avatar
Publicēts: 21.02.18 20:08
 citēt
GunarsII: jāspēlē pēc tiem likumiem, ko daba jeb dievs ir noteikuši.


"Pogu" gribās nospiest? :)
avatar
Publicēts: 21.02.18 20:13
 citēt
Gunār! Tev pilnīga taisnība! Mūsu gaušanās neko nepalīdz. Mēs šitajā brīvdabas uzvedumā esam tikai statisti...HA!,HA!,HĀ! un pēc tam vēl piedienas aplausi un urrā saucieni: "TAISNĪBA" ir atkal uzvarējusi!!!! Bet kaut kādas pārmaiņas ir. Latvenergo šefu gāza ar lielāku šovu un troksni.:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.02.18 21:14
 citēt
priore:www.nacionalaapvieniba.lv...

ko citi domā par bildes pārveidošanu


Nez kur tad viņš atrada bildi ar exif datiem? Kad būs uz tādu norāde, tad arī paskatīsimies? Tie metapicz dati arī ir nesalasāmi.

Bet ja kopumā, tad mani visvairāk interesē tieši šīs bildītes ceļš. Pieļauju, ka tā var būt nākusi arī tepat no Rīgas, varbūt pat no Rimševiča kompu kratīšanas.
Bet tas, ka mums gandrīz viss krējums, kur grozās kaut cik liela nauda, ir netīrām rokām, tas mani jau sen neizbrīna. Tikai tie, kuri informāciju iegūst no zombykastes un citiem medijiem, var domāt, ka visas problēmas ir tikai trijos A. Par šmuci varēja nojaust ari Trasta komercbankas mākslīgā nogremdēšanā un izsūknēšanā, ko tagad, iespējams, arī piešuj Rimševicam. Mēs varam tikai nojaust, kā tie zirnekļi burciņā kodās savā starpā pirms lēmumu par kratīšanu un arestu pieņemšanas.
avatar
Publicēts: 23.02.18 09:20
 citēt
KolsDee:kas notiek ar Rimševicu? kaut kā viss pieklusis. Atradu divu dienu vecu ziņu par bildi:
http://www.la.lv/devies-uz-kamcatku-makskeret-lasus-rimsevics-komente-skandalozo-foto/

Un jo ilgāk "būs pieklusis", jo skaidrāk tas norādīs uz to, ka nevis bilde ir falsificēta, bet pati aizturēšana veikta ar vienu vienīgu mērķi - lai skandāls būtu pēc iespējas skaļāks. Tai bildei patiesībā nav nekādas nozīmes, tas ir tikai tīrs "bla, bla..." Kāpēc tūlīt pat palaida vaļā, kāpēc neseko apsūdzības un vai visu, ko Knabs tajā kratīšanā uzzināja, nevarēja uzzināt pavisam mierīgi?
avatar
Publicēts: 23.02.18 09:33
 citēt
Piekrītu tik daudz, ka bildē redzamo ļautiņu kopsakaram tiešām nav nozīmes. Toties ir nozīme, kā un no kurienes tā bilde tika pasaules mēroga medijos.
avatar
Publicēts: 23.02.18 09:54
 citēt
Tie "pasaules mēroga mediji" ir uz vienu ziņu speciāli Pukistānas nodibinātie Hotentoten-News.
avatar
Publicēts: 23.02.18 14:24
 citēt
Bilde foķēta 2009. !!! gadā, Kārļi, 2009.!!! kad krievijā naftas muca bija pa 100$, tā sastāvēja iekš G8 un bija balta un pūkaina. Tad latvijas pisnesmeņi ar LB vadību braukalēja pa pasauli un piārēja mūs valsts brīnišķigās finanšu sistēmas priekšrocības, jo valstij naturāli trūka naudas. Par ko te vispār runāt?
avatar
Publicēts: 23.02.18 16:07
 citēt
jā, 2009 laikam dega ugunskuri pie Min padomes un cilvēli teltīs gulēja, cīnõties par labāku Latviju
avatar
Publicēts: 23.02.18 16:10
 citēt
Nu re, pamazām skaidrojas, kurš kurā pusē ierakumiem. Aicinājumu Rimševicam atkāpties nav atbalstījuši NA un ZZS.
www.delfi.lv...
Tātad Rimševics ir nevēlams amerikāņiem visu to banku dēļ. Savā ziņā to likvidācija kaut nedaudz, tomēr caur nerezidentiem zāģē Krievijas ekonomiku. Bet "lemberdzēniem" nepatīk ne Amerika, ne ES, ne NATO, tāpēc Rimševicam jāpaliek!
avatar
Publicēts: 26.02.18 00:04
 citēt
GunarsII:Nu re, pamazām skaidrojas, kurš kurā pusē ierakumiem. Aicinājumu Rimševicam atkāpties nav atbalstījuši NA un ZZS.
www.delfi.lv...
Tātad Rimševics ir nevēlams amerikāņiem visu to banku dēļ. Savā ziņā to likvidācija kaut nedaudz, tomēr caur nerezidentiem zāģē Krievijas ekonomiku. Bet "lemberdzēniem" nepatīk ne Amerika, ne ES, ne NATO, tāpēc Rimševicam jāpaliek!


jauns.lv...

Nu re - jautājumi par bildes autentiskumu beidzot atklāti. Tāpat atklājies, ka visa LV vara smird. Šitā valstiņa ir ne-atkarīga tāpēc, ka no tās vēlētās varas nekas būtisks nav atkarīgs un uz Rimševica privātmāju viesos nupat bija ASV vēstniecības darboņi, nevi Vējonis ar Kučinski.
ABLV ir upurēta un norakta par biedinājumu citiem un USA $ spēka izrādīšanai. Ar tādiem pašiem argumentiem, kādu dēļ amerikāņi iebruka Irākā, tas ir - ar meliem. Bet zemteksts tam visam ir tāds - mēs valdam šai pasaulē un gribam turpināt to darīt. Tas nekas, ka šī norakšana iesitīs būtisku robu LV budžetā un pārtrauks vairākus nozimīgus projektus. Vari priecāties, GunarII - tā ierakumu puse, kurā atrodies tu, ir tendēta ne tikai uz ABLV, bet uz visas LV norakšanu, vai vismaz pārvēršanu Volstrītas paklausīgu kalpu teritorijā.
avatar
Publicēts: 26.02.18 07:40
 citēt
Bet Putļers priecīgs berzē rokas - re, kā ir sasniegti propagandas mērķi par Latviju kā neizdevušos valsti!
avatar
Publicēts: 26.02.18 09:47
 citēt
Schneider:Bet Putļers priecīgs berzē rokas - re, kā ir sasniegti propagandas mērķi par Latviju kā neizdevušos valsti!


Tā valsts sāk izdoties, un pavisam izdevusies tā kļūs, ja Rimševiču tiesa atzīs par vainīgu, un AB.LV neatļaus saplosīt likvidatoriem.
avatar
Publicēts: 26.02.18 09:59
 citēt
Es vispār domāju, ka ik pēc gadiem 3 vajag Latviju pievienot ASV par 51. štatu apmēram uz pāris nedēļām. Lai FIB savāc un iesēdina visus blēžus, tur tiesas darbi notiek dažu dienu laikā, šajos 27 neatkarības gados tādā vīzē jau būtu aizgājuši priekšā vismaz igauņiem, ja ne visai Austrumeiropai.
avatar
Publicēts: 26.02.18 11:01
 citēt
2018.gada februārī LV saņēma lielāko pazemojumu šajā gadsimtā. Un tas nāca no ASV. Man p.d., ka tādiem, kā Šneiders, visa pasaule dalās sliktajā Krievijā un labajās ASV. Reāli ASV ir iejaukusies citas valsts (LV) finansu struktūrā un dod norādījumus, kā jāuzvedas. Un nevajag irst, ka tas nevienu rezidentu neskar. Mani, piemēram, tas skar reāli, jo firma nesaņem plānoto maksājumu no citas firmas, kurai ir pašlaik nestrādājošs konts ABLV.
Man pie d, kas bija un notiks ar Rimševicu, man nav ne mazāko ilūziju par cilvēciņu, kas ir tiekušies būt tuvu lielākas naudas plūsmām, godaprātu, bet ir drusku tāda kā apspļaudītā sajūtas - kad tēvocim Semam ir tiesības tavu valsti regulēt, bet tavas valsts amatpersonām pat neienāk prātā vai raustās mīslis izsaukt pie sevis ASV vēstnieku un iesniegt šim notu par citas valsts finansu sistēmas traumēšanu bez saskaņojuma ar LV vadību. Kas tie par sabiedrotajiem, ja uzvedas kā kungi pret kalpu?

Paskatieties mūsu Citadeles bankas īpašnieku uzskaitījumu un sapratīsiet, kāpēc citiem nebija iespēju tikt pie Citadeles akcijām pat par valstij izdevīgāku cenu : lv.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 26.02.18 14:06
 citēt
Issaku līdzjūtību...
Bet ko lai dara, ja brāļojas ar blēžiem, Paulam naudu apēda koriši, ar kuriem sēdēja pirmajās rindās Юrmalas častušku festivālā, lauk/zivsaimnieki nepārtraukti bradā pa grābekļiem, ka viņu šprotēs pārāk augsts minerālmēslu, bet cūggaļā - benzpirēna saturs, citi izmantoja Interprogrammas, Latgalītes un BB augstos procentus un pavizinājās ar Fitlaina mašīnām, vienīgais, ko te var pateikt - kodiet pirkstos un mācieties dzīvot!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):