forum.gif
Pamesta daudzstāvu ēka Ogrē 24.februāris (piekļuve saskaņota)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Pamesta daudzstāvu ēka Ogrē 24.februāris (piekļuve saskaņota)
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.02.18 16:47
 citēt
Ir radusies iespēja sarīkot tematisku foto plenēru - pamesta daudzstāvu ēka Ogrē. Piekļuve saskaņota ar atbildīgajām iestādēm. Tikšanās plkst.07:00. Ja ir interese, PM. Vietu skaits ierobežots.
avatar
Publicēts: 23.02.18 17:11
 citēt
Kad?
avatar
Publicēts: 23.02.18 17:17
 citēt
Rīt no rīta (virsrakstā ir datums - 24.februāris)
avatar
Publicēts: 23.02.18 17:51
 citēt
baisi agri. Cik laiks paredzēts?
Neceru tik agri šādā laikā no mājām izkasīties, diemžēl.
avatar
Publicēts: 23.02.18 18:03
 citēt
Nu ir plànots līdz 11 būt tur
avatar
Publicēts: 23.02.18 19:48
 citēt
Pamesta... tukši mūri vai ar visiem padomju laika dīvaniem un neatvairāmu santehniku? Žēl, ka tik silts - būtu -40 ta cita lieta.
avatar
Publicēts: 23.02.18 20:56
 citēt
Kad fotogrāferis nespēj sabildēt skaistu dāmu skaistā apkārtnē- nekas cits neatliek, kā meklēt vecus ūķus un visādu pseido romantiku. Es, protams, esmu vecs stagnāts, bet to man saprast nav lemts...:face-crying:
avatar
Publicēts: 23.02.18 21:46
 citēt
Frīdi! Viss ir ļoti vienkārši. Mums tagad modē biedēšana. Ziemā tuvoja 15 grādu sals TŪLĪT NOSALSIM!!! Uzpūtīs spirgtāks vējiņš- dabas katastrofa!!! lieniet visi pagrabos! Fotogrāfijās jo skrandaināk, jo labāk. Jo asiņaināk jo vēl labāk. Jo vairāk graustu-tas tak super!!!

Nu bet ko man tev stāstīt. paskaties ziņas, paskaties fotogrāfijas netā, viss taps skaidrs. Tūlīt būs pasaules gals, ja ne šodien, tad rīt noteikti!!! HA!:amazing::face-wink::amazing:
avatar
Publicēts: 23.02.18 22:15
 citēt
Ar modeļiem, gados ;)
avatar
Publicēts: 23.02.18 22:17
 citēt
Opskur, pasākums domāts ar slaucējām un mūķenēm. :face-wink:
avatar
Publicēts: 24.02.18 10:17
 citēt
OBSCURA:Vai pasākums domāts ar modelēm?


Eu! Pajokojāt?! Tiešām līdz šim maskējies savējais? :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.02.18 10:41
 citēt
Isolette:
OBSCURA:Vai pasākums domāts ar modelēm?


Eu! Pajokojāt?! Tiešām līdz šim maskējies savējais? :face-grin:


Tev ar inspektoru Reju pienāktos pa kastei vientiešu Oskaru katram.
avatar
Publicēts: 24.02.18 12:15
 citēt
Hey, graustu ekspertiem! Kā reiz biju vienā tādā ne tik sen :D bilde ar domu par šo visu pasācienu www.fotoblog.lv... :face-kiss:
avatar
Publicēts: 26.02.18 12:15 labots
 citēt
riflylv:Hey, graustu ekspertiem! Kā reiz biju vienā tādā ne tik sen :D bilde ar domu par šo visu pasācienu www.fotoblog.lv... :face-kiss:


Ja tā būtu mana fočene, tad jau pēc lodžijas patīk es saprastu, ka kamera caur blīvi izspiedusi šķidro un dzēstu. Arī ideja par lodāšanu piedirstā mājā ir diezgan dīvaina - tipa ja tāpat man nekas labs nesanāk, ielīdīšu ka sūdos un izcepšu torti :)
avatar
Publicēts: 26.02.18 13:46
 citēt
NilsS:
Ja tā būtu mana fočene, tad jau pēc lodžijas patīk es saprastu, ka kamera caur blīvi izspiedusi šķidro un dzēstu. Arī ideja par lodāšanu piedirstā mājā ir diezgan dīvaina - tipa ja tāpat man nekas labs nesanāk, ielīdīšu ka sūdos un izcepšu torti :)


Pasūtītājs gribēja, pasūtītājs dabūja. Mans darbs tai situācijā bija atbilst pasūtītāja vēlmēm, ko arī izpildīju :super_man:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):