forum.gif
Uldis Muzikants un viņa neskaitāmie profili
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Uldis Muzikants un viņa neskaitāmie profili
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.02.18 20:06
 citēt
NIN:Agrāk (lasīt: gadus 6-12 atpakaļ) šis bija itin jauks saits, kurā gribējās likt arī bildes un bija ko skatīt, kā arī forumā lasīt. Tīri nostaļģijas vārdā būtu jauki, ja kas tāds būtu iespējams atkal.
Pašlaik - pat nezinu kas te notiek, bet izskatās pēc 10-15cilvēku (kuriem, šķiet, dzīvē citas izklaides nav) bezsakarīgu troļļošanu (lasīt: onānismu) vienam ar otru forumā, sačakarējot jebkuru tēmu. Par ievietotajiem foto pat īsti nav ko komentēt . Un galvenais - ka pašiem neapnīk.


Arī es piekrītu šim viedoklim...
avatar
Publicēts: 28.02.18 20:13
 citēt
To Muldi Uzikantu vajaga publiski nopērt un atļaut tikai ar vienu niku te atrasties. To ko viņam atņēma admini "Baltais tēvs" :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.02.18 20:46
 citēt
Nu pievienotā vērtība no lodžijas ir visai...amizanta.
avatar
Publicēts: 28.02.18 20:53
 citēt
sorry Kārli, bet šobrīd tava cīņa ir ļoti līdzīga: www.youtube.com... Ja Uldis Muzikants=Photomaster, tad 100% Uldim ir jādodas pie daktera, jo ilgstoši tēlojot idiotu, par tādu arī kļūst...!
avatar
Publicēts: 28.02.18 20:56 labots
 citēt
Nus ja jau izlasīji, uztaisīji ekrānšāviņu un nocitēji šamo forumā, tad jau strutnieks savu panāca :face-wink:
Muzikanta orķestris šovakar klusē, tad jau cerība ka apdomāsies un nāks pie prāta.

Irsis:sorry Kārli, bet šobrīd tava cīņa ir ļoti līdzīga..


Nav nekāda cīņa, gribēju zināt tikai aktīvāko foruma lietotāju domas šajā sasāpējušajā problēmā. Žēl daudzi klusē, pm bija aktīvāki diskutētāji par šo troļļošanas tēmu fotoblogā. Acīmredzot ne visiem patīk runāt plašāk kā zem 4 acīm. Un nav jau nekāda problēma likt mīksto, ignore un vienkārši te nākt daudz retāk, kā jau dara neskaitāmi agrāk te visai bieži apmeklētāji, bilžu publicētāji.
avatar
Publicēts: 28.02.18 22:30
 citēt
Kārli, izskatās, Jūsu apgalvojumi apstiprinās. Es rosinu grēkāzim pilnīgi liegt rakstīt un publicēt vismaz 6 mēnešus. Kārtīgi, sevi cienoši "pasažieri" nebrauks vienā vagonā ar huligānu. Huligāns jāizraida. Ja neizdodas, pārējie meklēs alternatīvu transportu.

Visiem "pasažieriem" ir vienādas tiesības. Arī bildes un intelekts ir samērojams. Te ir vienas klases vagons, nevis pirmās klases pasažieri, kuros cenšas iefiltrēties apdalīti nabadziņi.

Protams, pašplūsmā nekas nenotiks - administrēšana maksā. Tas ir nākamais jautājums.
avatar
Publicēts: 28.02.18 23:07
 citēt
Ak tad Uldis ieslēdza duročku un turpina spēlēt savu leļlu tejāteri, nu ok kā vēlas :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.02.18 23:20
 citēt
Kas ir ekrānšāviņš?
avatar
Publicēts: 28.02.18 23:57
 citēt
Jā, pilnmēnes jau iedarbojies :D
avatar
Publicēts: 01.03.18 09:33
 citēt
Vecos laikos bija lieliski autori Ziedonis Amuškāns un Gunārs Ziediņš. Pirmajam katrā bildē figurēja kāda rotaļlieta a otrs aplaimoja Elmāru ar pārstrādātas pārtikas estētiku. Vecmeistarus jāgodā ne šo tukšo tūtiņdreijeru.
avatar
Publicēts: 01.03.18 15:32
 citēt
Cien. onkulīši, pirms bakstīsiet viens otram ar bibīširm acis laukā,
pārskrieniet, lūdzu, ar aci komentāriem un pasakiet, cik šajā topikā ir sieviešu komentāru?

Nejau Muldis Uzikants ir problēma. Viņš ir tikai sekas. Problēma esat jūs visi. Tieši jūs visi, barā, apzinoties ko darat, veidojāt šo vidi šādu. Apsveicu. Tagad varēsiet viens otram staipīt, mērīt un dižoties.
Ko gribējāt, to dabūjāt.

Paldies par uzmanību.
avatar
Publicēts: 01.03.18 15:49
 citēt
_VA_:
pārskrieniet, lūdzu, ar aci komentāriem un pasakiet, cik šajā topikā ir sieviešu komentāru?



Nafig?

Te tak nav topiks par atlaidēm vagisanam, nesekmīgiem mazbērniem vai podu vantūzēšanu - kuru, Ulda sakarā, varētu interesēt kkādu mammeļu viedoklis?
avatar
Publicēts: 01.03.18 16:29
 citēt
Nuja, nuja, kur tad Latvijas sievietēm līdz fotobloga asu līmenim...
avatar
Publicēts: 01.03.18 16:49
 citēt
Kas liedz dāmām iesaistīties diskusijā??????
avatar
Publicēts: 01.03.18 17:26
 citēt
Te vispār ir kāda vairs palikusi? Visas izēstas. Un mūsu visāeksperts Maris tikko uzskatāmi nodemonstrēja kā un par ko.
Rieb ienākt, nemaz nerunāšu par vēlmi diskutēt. Tas nav iespējams jau gadus trīs.
avatar
Publicēts: 01.03.18 17:33
 citēt
_VA_:Cien. onkulīši, pirms bakstīsiet viens otram ar bibīširm acis laukā,
pārskrieniet, lūdzu, ar aci komentāriem un pasakiet, cik šajā topikā ir sieviešu komentāru?

Nejau Muldis Uzikants ir problēma. Viņš ir tikai sekas. Problēma esat jūs visi. Tieši jūs visi, barā, apzinoties ko darat, veidojāt šo vidi šādu. Apsveicu. Tagad varēsiet viens otram staipīt, mērīt un dižoties.
Ko gribējāt, to dabūjāt.

Paldies par uzmanību.


Kāpēc Tu raksti daudzskaitlī?
Te ir tikai viens personāžs, kas raksta un savā starpā diskutē no daudziem nikiem :D Šo lietotāju var atpazīt pēc lietotāja bildes - tās vai nu nav, vai arī ir kaut kas nenosakāms :)
avatar
Publicēts: 01.03.18 17:38
 citēt
Un Tu esi viens no viņa aliasiem?!:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 01.03.18 20:33
 citēt
Vaīī, tiešām nemanīju, ka esmu te gandrīz vienīgā sievieškārtas pārstāve.:what: Tie niki tik dažādi, nekad taču nevar zināt, kas aiz tiem slēpjās.:amazing:
avatar
Publicēts: 01.03.18 20:38
 citēt
A_selenia:Vaīī, tiešām nemanīju, ka esmu te gandrīz vienīgā sievieškārtas pārstāve.:what:


ir jau priore vēl, nu vai vismaz Ulža sievišķīgā alter ego puse :face-wink:
Sveiciens dusmīgajam sievišķim _VA_ , kukainīši sasaluši, laikam kreņķis ka vēl labu laiku nevarēs vērot un iemūžināt šamo kopulācijas.
avatar
Publicēts: 01.03.18 20:50
 citēt
Paldies par sveicieniem, taču bildes es jau vairāk kā gadu lieku citur. Šeit neredzu jēgu neko likt.
avatar
Publicēts: 01.03.18 20:53
 citēt
_VA_:Šeit neredzu jēgu neko likt.


nu jā man tā pati kaite, bet te pa laikam publicējas daži ainavisti kuru darbus gaidu, nu tad pa retam piemetu kādu savu klāt, kad paliek neērti ka tikai patērēju, kaut kā tā.
avatar
Publicēts: 01.03.18 20:55
 citēt
Iereģistrējies juzaphoto.com un baudi cik gribi ainavas. :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.03.18 20:59
 citēt
Kaudzēm labas ainavas varu apskatīt jau tajās vietās kur esmu reģistrējies, kā 500px vai 35photo. Bet ir tāda lieta kā mentalitāte, man vienmēr būs tuvākas LV ainavas, vai mūsējo autoru darbi.
avatar
Publicēts: 01.03.18 21:06
 citēt
Nu, to divu, triju autoru dēļ, nav pat vērts šeit reģistrēties, var tāpat apskatīt.
avatar
Publicēts: 01.03.18 21:10
 citēt
Var, bet vienu jauku dienu arī šiem var apnikt likt bildes bez publikas un iespējas apskatīt ko līdzīgu :face-wink: Tas kā atnākt uz groziņu vakaru bez savas paikas, apsēsties tumšā kaktiņā, klausīties citu runās, bet pašam klusēt.
avatar
Publicēts: 01.03.18 21:23
 citēt
Ja godīgi, es te nāku tikai lai izlasītu ienākušās vēstules. Jeb, kā Tu saki, tumšā kaktiņā...
avatar
Publicēts: 02.03.18 09:35
 citēt
_VA_:Te vispār ir kāda vairs palikusi? Visas izēstas. Un mūsu visāeksperts Maris tikko uzskatāmi nodemonstrēja kā un par ko.
Rieb ienākt, nemaz nerunāšu par vēlmi diskutēt. Tas nav iespējams jau gadus trīs.


Man domāt, ka tik tāpēc, ka mazbērni nesekmīgi Tev nav uzreiz jāuzskata, ka esi sabiedrības vai bioloģiskais atkritums - raksti droši savu sāpi FB un iespējams kāds no Ulžiem Tevi sadzirdēs.
avatar
Publicēts: 02.03.18 10:38
 citēt
Nesaprotu,par ko cepiens, te taču ir internets, noteikumi rakstīti lai tos pārkāptu:face-wink: Ja tas tiešām tiesa,ka visi šie profili ir viena personāža radīti, cepuri nost! Nepateiktu, nebūtu iedomājies:face-grin: Nevajag iespringt, Liela nopietnība ir muļķības pazīme vo!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:11
 citēt
Žēl, ka šeit neņem pretī nikus ar punktiem, Sienā arī man bija G.V.
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:11
 citēt
priore:

_VA_ ! man ir macro MP 65! Vai gribi par to parunāt?


Redzēji Vē? Punkts punktā kā teicu :face-grin: Un velti gaudies, ka tantīšu maz - domā ja būtu vairāk Uldis Tevi pamanītu? Netak. Mūžam ālavās sēdētu. Mācies priecāties par to ko sniedz dzīve.
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:22
 citēt
Ak, šī misija cēlā — atpeštīt tantes no ālavas kroņa!
Ar tādu aicinājuma apziņu jums, onkulīši, ne šeit, jums uz pilsētas lielākā tablo jāreklamējas!
Nevajag kautrēties, aida!
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:31
 citēt
_VA_:Ak, šī misija cēlā — atpeštīt tantes no ālavas kroņa!
Ar tādu aicinājuma apziņu jums, onkulīši, ne šeit, jums uz pilsētas lielākā tablo jāreklamējas!
Nevajag kautrēties, aida!


Nav manīts, ka Uldis būtu kautrīgs. Tieši otrādi - brīnos par viņa dāsnumu tā ziedoties.
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:36
 citēt
Bet nu lomu diapazons - no sakarīga veča līdz pilnīgam idiņam. :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:37
 citēt
Ja joks šķiet smieklīgs tikai tā teicējam un dažiem viņa feikiem, joks nav smieklīgs.
Aksioma.
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:44
 citēt
Bet nu lomu diapazons - no sakarīga veča līdz pilnīgam idiņam. :face-grin:


Saki, Tev ir tik daudz brīva laika diennaktī, lai skraidītu pa virtuālo pasauli un tēlotu pamuļķi?
Ja es vēl varu saprast izklaides aspektu, tad saprast to, ka pieaugušam vecim ir tik daudz problēmu ar laika plānošanu un tā lietderīgu izmantošanu.. nu..., ko te lai saka.. kad sunim garlaicīgi, viņš laiza olas. Tiesa, savas.
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:46
 citēt
_VA_:Ja joks šķiet smieklīgs tikai tā teicējam un dažiem viņa feikiem, joks nav smieklīgs.
Aksioma.


Labu psihologu profesionāli no vājiem speciālistiem atšķir tas, ka viņš spēj šaubīties par savām hipotēzēm.

Kur nu vēl mīlētājam izprast Ulža fīčas.
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:51
 citēt
_VA_:
Bet nu lomu diapazons - no sakarīga veča līdz pilnīgam idiņam. :face-grin:


Saki, Tev ir tik daudz brīva laika diennaktī, lai skraidītu pa virtuālo pasauli un tēlotu pamuļķi?
Ja es vēl varu saprast izklaides aspektu, tad saprast to, ka pieaugušam vecim ir tik daudz problēmu ar laika plānošanu un tā lietderīgu izmantošanu.. nu..., ko te lai saka.. kad sunim garlaicīgi, viņš laiza olas. Tiesa, savas.

Tu to man jautā?
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:52
 citēt
Nu, a kam? Puškinam, vai?!
avatar
Publicēts: 02.03.18 11:57
 citēt
_VA_:Nu, a kam? Puškinam, vai?!


Nav ko brīnīties ja cilvēks nesaprot kādēļ vaicā acīmredzamas lietas.
avatar
Publicēts: 02.03.18 12:00
 citēt
Tu vienmēr lien par tamponu visos caumuros, neaicināts?
Un kā? Pieredzes jau pietiek, lai sauktu sevi par labu profesionālu paurīša dakteri jeb vēl jāpamācās?! :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):