forum.gif
Uldis Muzikants un viņa neskaitāmie profili
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Uldis Muzikants un viņa neskaitāmie profili
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.05.18 16:48
 citēt
To nēģeri saulenēs gan nevajadzēja bloķēt, tas jau velk uz rasismu:face-sad:
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:46
 citēt
A_selenia - sveiks šneider :)
avatar
Publicēts: 07.01.20 15:25
 citēt
All-marss:Kungi! Varbūt to kara cirvi vajag norakt?!!! Mūs jau tā ir tik maz. Visi aizliedzēji, banotāji un ārā sviedēji, var būt vispirms tā sirsnīgi paskataties uz SEVI no malas? Nāk pavasaris. Diena JAU par četrām stundām garāka. Saulīti šad tad var manīt! Itkā VILKU mēnesis ar jau garām, nav nekādu nopietnu iemeslu mesties viens otram pie rīkles. Kā tur runcis LEOPOLDS teica? Jā! Jā! Dzīvosim draudzīgi!!! HA!

Rīt jau pirmais MARTS!:face-grin::face-smile::face-smile::face-smile::face-grin:


Nu, re, nemitīgie saldumi tuomēr kādam nāk par labu! Pats kļūst par pielaidīgu saldumiņu! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 07.01.20 15:31
 citēt
Karlis_K:Padiskutēsim par šo multi personāžu (...)


Labāk pasaki, kur tagad liec savas jaunās bildes? Ja te en.35photo.pro... ir viss, tad reti fotografē vai publicējies.
avatar
Publicēts: 09.01.20 19:02
 citēt
z_z:A_selenia - sveiks šneider :)


Tātad tomēr!
avatar
Publicēts: 09.01.20 23:37
 citēt
Blogfotokopis:
z_z:A_selenia - sveiks šneider :)


Tātad tomēr!


Dunduki. Tas acīmredzot ir kas lipīgs.:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.20 00:03
 citēt
Salipsim kopā, Sēnīt!
avatar
Publicēts: 10.01.20 08:31
 citēt
A_selenia:
Blogfotokopis:
Tātad tomēr!


Dunduki. Tas acīmredzot ir kas lipīgs.:face-grin:


Nezinu, nezinu. Visu cukuriņu f_orumā izlieto maigais kungs (džentlmenis) all-marss. Jums abiem vai vienam atliek tikai mec - dāmas ar to ieziežas pirtī, bet lāču tēvi ēd tāpat. :face-smile:
avatar
Publicēts: 10.01.20 08:43 labots
 citēt
Ņindzas Šneideram ir radinieks, starp citu. Julians Šneiders, aktieris.

avatar
Publicēts: 10.01.20 10:21
 citēt
A_selenia: Dunduki. Tas acīmredzot ir kas lipīgs.:face-grin:

Bet kādēļ tu negribi vienkārši ignorēt dundukus?
Šneideru reģistrēšanās laikā pirms 10 gadiem izvēlējos tādēļ, ka visu erfotu, šateru un sienu niku G.V. šeit neņēma pretī dēļ punktiem, uz galda acu priekšā bardaks ar visādiem krāmiem, tad nu norakstīju no filtra kastītes.
Tā, ka mans radinieks ir šamais:

avatar
Publicēts: 10.01.20 11:28
 citēt
Ērik, Tu joprojām neesi nodzinis tās riebīgās ūsas! :))

Ja cilvēks izsaka aizdomas, kāpēc viņu uzreiz jālamā par dunduku? Man ir skaidrs, ka jūs neesat vienas olšūnas dvīņi. Un pat, ja būtu, kas no tā?
avatar
Publicēts: 10.01.20 11:52
 citēt
Ja cilvēkam šeit jau tika nopublicēti nepārprotami pierādījumi, bet viņš spītīgi turas pie savas klūdainās pārliecības, tad tas tomēr liecina par zināmu dunducības līmeni.
avatar
Publicēts: 10.01.20 12:52
 citēt
Mācītājkungs! Bet tu palūdz Šnaideram, kur ir tie "nepārprotamie" pierādījumi, kurus viņš grib iesmērēt šitiem DUNDUKIEM? Var būt lai nofočējas kopā ar Ainu? Var būt pat uzņem viģiku, kur Seļeņite (alias Aina) raksta komentu: Jūs visi asiet DUNDUKI!!! Un Gunča gaidīs, lai visi sauktu: Alelujā! Ja ! Šnaiders, das ist vien gudes MAN! Jūs kā gribat, es lielu HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.20 13:38
 citēt
All-marss:Mācītājkungs! Bet tu palūdz Šnaideram, kur ir tie "nepārprotamie" pierādījumi, kurus viņš grib iesmērēt šitiem DUNDUKIEM? Var būt lai nofočējas kopā ar Ainu? Var būt pat uzņem viģiku, kur Seļeņite (alias Aina) raksta komentu: Jūs visi asiet DUNDUKI!!! Un Gunča gaidīs, lai visi sauktu: Alelujā! Ja ! Šnaiders, das ist vien gudes MAN! Jūs kā gribat, es lielu HA!:face-grin:


Te, vistticamāk, kāds vārsts nebūs nostrādājis kā ražotājs paredzējis. Bet, jā, viģikus ar ainām tikai tā derētu. He he!
avatar
Publicēts: 10.01.20 13:40 labots
 citēt
Schneider:Ja cilvēkam šeit jau tika nopublicēti nepārprotami pierādījumi, bet viņš spītīgi turas pie savas klūdainās pārliecības, tad tas tomēr liecina par zināmu dunducības līmeni.


Nu, tomēr Zorro paliek Zorro! Viņš ar sirdi jūt, kur netaisnība vai viltus uzglūn nabaga ļaužiem!

avatar
Publicēts: 10.01.20 18:01
 citēt
Žēl jau nabaga cilvēku, marsam galīgi azimuts nojucis. Gribējās kaut kā palīdzēt, bet šis neļaujās.:face-smile:
avatar
Publicēts: 10.01.20 18:54
 citēt
Neļaujās, Gunča, neļaujās!:face-grin: Vīrieši NAV manā gaumē! HA! Tik tā pat interesanti, ko tu tā cepies par to savu klonu. Nu izmanto un viss. Ne tu pirmais ne pēdējais...
avatar
Publicēts: 10.01.20 19:14
 citēt
Kā klons ir all-marss un leonora?
avatar
Publicēts: 10.01.20 21:28
 citēt
Es neesmu klons un man Nav klonu. Mūs, biorobotus izgatavo pēc individuāla projekta noteiktam nolūkam.

Kloni ir cilvēkveidīgajiem, kas cēlušies no mērkaķiem. Pērtiķus atlasīja, krustoja, atkal atlasīja, uzlaboja, ar vārd sakot, klonēja, līdz radās, kas nu radās: dažādu krāsu un tautības mērkaķu pēcteči ar nedziestošu vēlmi atkal klonēties!!! HA!
avatar
Publicēts: 10.01.20 21:54
 citēt
Tuč tuč pēc naida runas pret pērtiķiem izklausās, biokantainais mūsu draugs! Runa par to, ka te birku #klonslv piekar pārāk viegli muskuļotu roku! Značit arī klonu tiesības tiek pārkāptas!
avatar
Publicēts: 10.01.20 23:57
 citēt
Ko tu, mācītājkungs! Ko tu! Kāds naids! Te tik jūsu pašu atzītā un visos rakstos publicētā izcelsmes vēsture. Evolūcija, tā teikt! Ko sējāt, to arī tagad pļausiet. Tā ka klonējaties, cik tik spara, ar dieva svētību! HA!
avatar
Publicēts: 11.01.20 08:24
 citēt
Patīkami tomēr parunāties ar lauku papu par sējas un apkūlības tendencēm Dieva tā Kunga 2020. gadā! Vo!
avatar
Publicēts: 11.01.20 15:27
 citēt
Parunāties kaut kā ne visai steidzies, "pilsētniek". Toties tukšos tā kunga salmus kul itin spēcīgi nu un attiecīgi iznākums - pelavas vien!:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.01.20 18:35
 citēt
Galvenais, lai Ulda kungs būtu apmierināts! Ha!
avatar
Publicēts: 11.01.20 23:24 labots
 citēt
A_selenia:Žēl jau nabaga cilvēku, marsam galīgi azimuts nojucis. Gribējās kaut kā palīdzēt, bet šis neļaujās.:face-smile:

avatar
Publicēts: 11.01.20 23:52
 citēt
Maigs un mīlīgs tas cukurotais el-marss pumpuriņš. Kā Kariņš bērnībā!
avatar
Publicēts: 13.01.20 09:26
 citēt
Tad to viģiku ar ainām nebūs, vai kā?
avatar
Publicēts: 13.01.20 15:38
 citēt
Blogfotokopis:Tad to viģiku ar ainām nebūs, vai kā?


Un Tev gribētos gan redzēt?
avatar
Publicēts: 13.01.20 17:22
 citēt
Oi, dzīve no vienām ainām jau tā sastāv. :) Man ir stereo VHS videomagnetafons! Viģikiem ir iespēja!
avatar
Publicēts: 14.01.20 20:10
 citēt
A_selenia:Cilvēki vienmēr rīkojās balstoties uz savu dzīves pieredzi. Katram tā ir abzolūti savādāka. Nu nevar saukt otru par muļķi tikai tādēļ, ka viņš nedara tā, kā citam šķiet pareizi.:face-smile:


Var. Te ir Fotoblog.ņindza. Ņindzas ir (at)riebīgi un kauslīgi.
avatar
Publicēts: 14.01.20 21:00
 citēt
Es sevī nejūtu ne vienu, ne otru. Laikam treniņu sekas.
avatar
Publicēts: 14.01.20 21:54
 citēt
A_selenia:Žēl jau nabaga cilvēku, marsam galīgi azimuts nojucis. Gribējās kaut kā palīdzēt, bet šis neļaujās.:face-smile:

Sēnīšu terrupija? Es gan labprāt ļautos kontrolētam procesam!
avatar
Publicēts: 14.01.20 23:39
 citēt
Publius:Es sevī nejūtu ne vienu, ne otru. Laikam treniņu sekas.


Pārmaiņus trenējies ar kreiso roku, kad labā pagurst?
avatar
Publicēts: 16.01.20 08:18
 citēt
All-marss:Re, arī VA ir savu izlietoto tamponu te pēc ilgāka laika iebāzusi/zis. Kā noprotams pēc kareivīgās klaigāšanas, nostājusies stingrās feministes pozīcijās ar kategoriskiem spriedumiem un padomiem. Cerams ka Drēbnieks tevi uzklausīs. HA!


Interesants ginekologa vērtējums.

Kārlis un daži turpinās teikt, ka ne jau personisku uzbraucienu dēļ, kur Maris ir viens no galvenajiem mutes brūķētājiem, šeit nav publikas, bet tāpēc, ka kloni (?) PUBLICĒ bildes.

:face-glasses:
avatar
Publicēts: 18.01.20 02:23
 citēt
avatar
Publicēts: 18.01.20 07:10
 citēt
Izraut atsevišķus vārdus un rindiņas no visa konteksta un sakombinēt nezin ko, nav nekas jauns. Tagad, neta laikmetā, zēni iet vēl tālāk. Tagad ieraksta nenozīmīgu sarunu, uzņem video, no sarunas izņem vārdus un sakombinē jaunu tekstu, viģikā ar attiecīgas programmas palīdzību tavu runu sinhronizē ar jauno tekstu un GATAVS! Būsi sarunājis oi,oi cik daudz visa kā, ka mati stāvus sacelsies!HA!
avatar
Publicēts: 18.01.20 11:17 labots
 citēt
_VA_:Cien. onkulīši, pirms bakstīsiet viens otram ar bibīširm acis laukā,
pārskrieniet, lūdzu, ar aci komentāriem un pasakiet, cik šajā topikā ir sieviešu komentāru?

Ne jau Muldis Uzikants ir problēma. Viņš ir tikai sekas. Problēma esat jūs visi. Tieši jūs visi, barā, apzinoties ko darat, veidojāt šo vidi šādu. Apsveicu. Tagad varēsiet viens otram staipīt, mērīt un dižoties.
Ko gribējāt, to dabūjāt.



A ko tu no senjora paņemsi? Jaunos portālos startēt nevēlas, nav vairs spēju un vēlmes aktīvi fotografēt (ja nu vienīgi ceļojumos), atliek palikt esošajā bariņā un tur mēģināt vienkārši uz savas ilgbiedrības pamata (un ne tāpēc, ka būtu interesants fotogrāfs vai stāstnieks) citiem diktēt noteikumus. Parasts mobings.
avatar
Publicēts: 29.01.20 18:26
 citēt
Kārlim zakāts smuks izspiedies, uz debesu rēķina, no citkārt pilnīgas bitovuhas.
avatar
Publicēts: 31.01.20 08:09
 citēt
All-marss:Izraut atsevišķus vārdus un rindiņas no visa konteksta un sakombinēt nezin ko, nav nekas jauns. Tagad, neta laikmetā, zēni iet vēl tālāk. Tagad ieraksta nenozīmīgu sarunu, uzņem video, no sarunas izņem vārdus un sakombinē jaunu tekstu, viģikā ar attiecīgas programmas palīdzību tavu runu sinhronizē ar jauno tekstu un GATAVS! Būsi sarunājis oi,oi cik daudz visa kā, ka mati stāvus sacelsies!HA!


Domā, tas spīd arī taviem kolekcijas tekstiem? Nu, ka tajos atradīsies "graudi"?
avatar
Publicēts: 05.02.20 09:07
 citēt
Uldis piedāvā video:

youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):