forum.gif
Sony a7 M3
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Sony a7 M3
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.03.18 20:30
 citēt
avatar
Publicēts: 07.03.18 08:04
 citēt
Pagaidām nezinu nevienu iemeslu kāpēm man m43 būtu jāmaina pret Sony.
avatar
Publicēts: 07.03.18 09:11
 citēt
Tur jau bišķi kkam galvā jābūt, lai "ieraudzītu". Lai arī konkrētajā salīdzinājumā ļoti nedaudz, bet tomēr.
avatar
Publicēts: 07.03.18 10:05 labots
 citēt
Dīvainu, bet Latvijā cena ir augstāka par cenu citur............BRRRRR
center.lv...
www.amazon.com...
avatar
Publicēts: 07.03.18 13:53
 citēt
TesMens:kamēr maini tos dārgos objektīvus, laid iekšā kamerā putekļus, viss jau beidzies, saule norietējusi.

Skaisti vārdi kādām fotogrāfa bērēm.
avatar
Publicēts: 07.03.18 14:41
 citēt
TesMens:Es varu teikt, ka ja Šneiders un Citagaisma var iztikt ar crop, tad nav iemesla pāriet uz FF.

Mani gan tu visai neveiksmīgi pieminēji, jo Māris tevi tūlīt ieskaitīs ciema padomes knipsētāju kategorijā.
Un tu nesaproti atšķirību starp reportāžu un vienas acs vienas asas skropstas auxti māxleniecisko portretu, kur bez 1,2 un FF-Super nav istikuši jau kopš Senās Grieķijas amforu abgleznojumu laikiem, vo!
avatar
Publicēts: 07.03.18 15:23
 citēt
TesMens:
Vēl viena īpatnība- ar vieglākiem aparātiem vai mazākiem sensoriem cilvēki uzņem vairāk bilžu tieši ērtības dēļ. Zūms ir ar lielāku diapazonu, kas veicina kadrējuma daudzveidību, tuvplānu iespējas. FF ir gauss, kamēr maini tos dārgos objektīvus, laid iekšā kamerā putekļus, viss jau beidzies, saule norietējusi.


Tā jau ir, ar FF+ fiksi nevarēs pavilkt entos profilus ar drazas bilžām :grimace:
avatar
Publicēts: 07.03.18 15:43
 citēt
Nu ko jāpārdod Canon un jāpērk Sony. Man galvenais patīk tas ka Sony ir lēti objektīvi.Var pirkt vairumā.
avatar
Publicēts: 07.03.18 19:04 labots
 citēt
Kam tos krāmus vajag, vēl jo vairāk nervoza zīmola sony izpildījumā :D
Slikta slava tam sony, parasti visu sadirš un pamet...
avatar
Publicēts: 09.03.18 08:12
 citēt
nepienies ar Slavu, pinies ar sony...
avatar
Publicēts: 09.03.18 08:48
 citēt
Ar Ņikanu - tikai un vienīgi!!!
avatar
Publicēts: 09.03.18 08:54
 citēt
Hugo:Kam tos krāmus vajag, vēl jo vairāk nervoza zīmola sony izpildījumā :D
Slikta slava tam sony, parasti visu sadirš un pamet...


Hugo, es ar nepacietību gaidu jauno Trust bezspoguli. Tad savu Soņu uzreiz uz miskasti.:face-crying:
Vai Tev gadījienā pie trustiešiem nebija blatiņš- varbūt var ātrāk dabūt?....:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.03.18 09:25
 citēt
Kas tas pa Trust bezspoguli ? Ieintriģēji....
avatar
Publicēts: 09.03.18 09:53 labots
 citēt
Friidis:
Hugo:Kam tos krāmus vajag, vēl jo vairāk nervoza zīmola sony izpildījumā :D
Slikta slava tam sony, parasti visu sadirš un pamet...


Hugo, es ar nepacietību gaidu jauno Trust bezspoguli. Tad savu Soņu uzreiz uz miskasti.:face-crying:
Vai Tev gadījienā pie trustiešiem nebija blatiņš- varbūt var ātrāk dabūt?....:face-grin:


Konkrētais Trust jau ir unikāls tieši tādā izpildījumā kāds ir nevis jaunajos pakaļskrējēju modeļos. Cik man ar Hugo darīšana, tad triviāliem uzdevumiem jamam ir ne tik spilgta tehnika, bet nu tāda, ka salīdzinoši arī stipri nopietnāku mantu par puskadra bezspoguli labāk nobāzt maximas maisiņā (tādos parasti ievīsta lietas pirms izmešanas).
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):