forum.gif
Nepieciešamas Jūsu atbildes
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Nepieciešamas Jūsu atbildes
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.05.18 14:13
 citēt
Lūdzu aizpildīt nelielu aptauju, kas palīdzēs pabeigts darbu skolai. Paldies par atsaucību :)
Negatīvās lietas paturam pie sevis, es tikai cenšos uzrakstīt darbu!
docs.google.com...
avatar
Publicēts: 05.05.18 14:16
 citēt
Kādēļ nav varianta "Mani besī reklāma, tādēļ tai vispār nepievēršu uzmanību"?
avatar
Publicēts: 05.05.18 16:37
 citēt
Pārāk daudz uztieptu variantu un praktiski neviena, kur var brīvi izteikties. Pieļauju, ka jaunietim māca kaut kādu figņu, un pat nepieļauj, ka cilvēki varētu domāt savādāk.
Atvēru izlasīju aizvēru. Ja nav variantu, es vispār netērēšu savu laiku atbildot tos 3 jautājumus, kuri tur atradās atbildami.
avatar
Publicēts: 05.05.18 17:02
 citēt
Nu nez nupat aizpildīju pāris minūtēs, nekas pārāk uztiepts nelikās, kā nekā daudzās atbildēs bija izvēlne "citas" kur varēja īpaši izvēlīgie un īpaši oriģinālie ierakstīt savu variantu :face-smile: Tur kur 2 reiz vajadzēja paskaidrot savas iepriekšējās atbildes, ieliku daudzpunkti.
avatar
Publicēts: 05.05.18 17:23 labots
 citēt
Man sūta aptaujas no panel.lv, tur vispār stulbums, nevienu neinteresē, kā man patīk pats produkts, bet tikai kurā reklāmā esmu to redzējis. Ja atbildu, ka reklāmas neskatos, vienalga uzmācas ar nākamo jautājumu, ko man tā reklāma likusi domāt, vai pamudinājusi pirkt, bet es noteikti nepirkšu to preci, kurai reklāma ir visuzbāzīgākā.
Piedalos tajās aptaujās tikai dēl tā, ka samaksu par punktiem pārskaitu labdarībai.
avatar
Publicēts: 05.05.18 17:44
 citēt
Karlis_K:Nu nez nupat aizpildīju pāris minūtēs, nekas pārāk uztiepts nelikās, kā nekā daudzās atbildēs bija izvēlne "citas" kur varēja īpaši izvēlīgie un īpaši oriģinālie ierakstīt savu variantu :face-smile: Tur kur 2 reiz vajadzēja paskaidrot savas iepriekšējās atbildes, ieliku daudzpunkti.


Jā, arī aizpildīju, un bija iespējas paust arī savu viedokli - šī aptauja bija līdzsvarota. Lai jaunajam cilvēkam veicas mācībās!
avatar
Publicēts: 05.05.18 20:13
 citēt
darīts
avatar
Publicēts: 06.05.18 01:27
 citēt
aizpildīju
avatar
Publicēts: 06.05.18 08:24
 citēt
Diemžēl man korekti atbildēt izrādījās iespējams tikai uz pirmajiem diviem jautājumiem. Nevaru pat iztēloties, kādam nolūkam kādus secinājumus var izdarīt ar tik nesistemātisku aptauju. Bet gan jau izdarīs.
avatar
Publicēts: 06.05.18 12:35
 citēt
Uldis ir aukšāmcēlies, āmen!!!

Bļē, nu tā patiešām ir psihiatrija!
avatar
Publicēts: 06.05.18 13:04
 citēt
A Tu domāji, ka tā var gadiem garu tradīciju uzreiz apturēt? :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.05.18 04:48
 citēt
Kas tur ko nesaklikot:):) Sakums labs beigas gan tadas par neko
avatar
Publicēts: 09.05.18 13:09
 citēt
Man neļauj aizpildīt.......tā ir diskriminācija! Svilināt vajaga autoru :anger::anger:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):