forum.gif
auto, mašīnas, auto šovi, smukas meitenes utt
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / auto, mašīnas, auto šovi, smukas meitenes utt
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.06.18 11:51
 citēt
auto, mašīnas, auto šovi, smukas meitenes utt
atcerējos, ka jau PSRS laikos notika automašīnu parādes, tur gan vairāk retro auto bija
bet vispār forši kādreiz smuku autiņu nobildēt

teiksim - šis retums - 1 ex izlaists - Lancia Stratos Zero 1970 , cena ap ļimaku tagad

youtu.be...
avatar
Publicēts: 02.06.18 19:10 labots
 citēt
Beidz sapņot par dārgām mašīnām un smukām meitenēm, labāk koncentrējies uz saunas būvniecību!
avatar
Publicēts: 02.06.18 19:55 labots
 citēt
Vai "Gauja Stratos Zero" nebūs piemērotāks variants glabāšanai uz lodžijas?... :face-grin:

avatar
Publicēts: 02.06.18 20:17
 citēt
Eu, šitāds man arī bērnībā bija, tik motors jau D-5, arī pakaļējais ritenis no Rīgas-5. Un pedāļi noņemti, jo tai Rīgu sistēmai bremžu praktiski nebija.
avatar
Publicēts: 02.06.18 22:06 labots
 citēt
runājot par mopēdiem - tagad domāju nopietni - pasūtīt no Chainas F50 (Rīga kopija) motoru ar aprīkojumu, pāriet uz moto velosipēdu

youtu.be...

Ps priekš bērnības GAUJA bija super mopēds, arī bija, bet diemžēl prieki bija īsi, no vāgūža ielīda iekšā pa logu, nospēra motoru, rāmis palika.....kur 1984
diezgan labi arī vilka, divus pusaudžus, motors, pēc tam nopirku Rīga 13, tā ne visai

1997-1998 ar šo auto braukāju, kad tirgoju sadzīves tehniku, TV u.c. no bāzes
www.autoevolution.com...
man patika, maza, sportiska, motors bija no 1992 gada Jettas ielikts, vilka normāli
Tālākais reiss, kur aizbraucu, aiz Madonas uz vienu miestu, ar toreizejo vienu draudzeni, pie viņas vecakiem, caur Ērgļiem, atpakaļ gan pa asfaltu caur Ogri

Ford-Sierra arī tapēc patika, sanāca īrēt 2000 gadā, vadāt vienu ārzemnieku, pa Rīgu un uz Siguldu
avatar
Publicēts: 02.06.18 22:53 labots
 citēt
Galvenais, lai tas ķīnīzeru motors piekabi spēj pavilkt, pilnu ar ķieģeļiem..., savādāk nav jēga...
avatar
Publicēts: 03.06.18 16:43 labots
 citēt
Lamborghini Gallardo - tikai 37 štukas
detaļas gan dārgas, piemēram kārba jauna 6 štukas

auto.ru...
avatar
Publicēts: 25.06.18 21:14
 citēt
KOLHOZ TUNING :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.18 14:47
 citēt
Šodien pie CSDD tehniskās apskates ēkām stundu pēc darba sākuma. Gaidīšanas laiks 0 min. Kaut kas tāds vēl nebija redzēts.
avatar
Publicēts: 01.07.18 21:11 labots
 citēt
visi dzied un dejo čtoļi :face-grin:

PS es tramvajā vienu tautu dziesminieci nobildeju, no Smiltenes, pūta trubu
avatar
Publicēts: 09.07.18 18:41
 citēt
Tā ir nevis truba, bet gan trombons!
avatar
Publicēts: 13.07.18 18:17
 citēt
avatar
Publicēts: 15.07.18 13:17
 citēt
Merša pikaps - TESTS

jauns.lv...

avatar
Publicēts: 24.07.18 14:56 labots
 citēt
ķeram SUPER SUPER foto

www.delfi.lv...

Zaļais lamborghini mans favorīts, tumši zaļais, kas braucot uzgāzēja, kārtīga LAMBO rūkoņa :face-grin:

šovs Biķerniekos, meitenes ari ir
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 27.07.18 08:38
 citēt
Moči - kolekcija

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 27.07.18 09:35 labots
 citēt
Hehehe, nopirku arī es lodžijas cienīgu pļerdaku braukāšanai uz laukiem - kolhoza agronoma Minsku: :face-grin::face-grin::face-grin:

avatar
Publicēts: 27.07.18 10:34 labots
 citēt
paziņa atbrauca uz pasākumu ar Yamaha 125cm skūteri, 2000e, 2015 gada, normāls drapaks

PS kad strādāju lauku brigādē, mums dāma agronome toč ar Minsku brauca, uz 40 km kapāja
bet tai pat laikā, manas klases džeki videnē sapirkās jaunās JAWA , pēc skolas vismaz 2 ir līķi, nositās ar tiem močiem:face-sad:
avatar
Publicēts: 27.07.18 10:44
 citēt
Tagad domāju - ja 25 km ašpalc, 5 km zemesceļš, bet ļoti labs, vai likt kādas robainākas riepas?
avatar
Publicēts: 27.07.18 10:45 labots
 citēt
ieskruvē samorezus :face-grin:
varēsi ziemā ar braukt, pa ledu
avatar
Publicēts: 27.07.18 10:47
 citēt
Šneideram nepieklājīgi smuks braucamais!

Es savējo Deltu baidos pa ceļu rūcināt: nav papīru, nav reģistrēts, nav ķiveres, nav tiesību.
Nez, cik €€€ ceļu policija izrakstītu?
avatar
Publicēts: 27.07.18 10:48 labots
 citēt
njā, vot tā ir skāde, PSRS laikos mierīgi ar mopēdu varēja braukāt., tagad viss čerez žopu
bet laukos gan jau brauc, bez numuriem :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.07.18 10:58
 citēt
Es tik domāju, kā tagad ir ar visādu Deltu, Verhovinu un Gauju reģistrāciju, ja to lietošanas laikā nebija obligāta, pirmie īpašnieki sen kapos, viņu mazbērni veikala papīrus nav pat redzējuši.
Vai tiešām CSDD birokrātiem vēl līdz šim katrs tāds lūznis skaitīsies par zaktu???!!!
avatar
Publicēts: 27.07.18 11:01
 citēt
FB viens tirgo Mini mokiku ar DRUŽBAS motoru, laikam ap 100 cm bija :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.07.18 11:29
 citēt
lodzija:FB viens tirgo Mini mokiku ar DRUŽBAS motoru, laikam ap 100 cm bija :face-grin:


-------------

agronomu.com...


es ar jaunībā dabūju daudzām ziemām malku ar tādu zāģēt. Nu nafig, bet par 2 roci jau nu labāks gan...
avatar
Publicēts: 27.07.18 18:04
 citēt
Iedarbināt - vesels piedzīvojums, bet ja vēl vecā ar 64 zobu plakano ķēdi, tad tā krita nost no katra pieskāriena no sāna.
avatar
Publicēts: 27.07.18 19:40 labots
 citēt
Tas tak vairāk bija jāremontē, nekā rūca :face-grin:
Līdzīgi, ka jau visa krievu tehnika :face-grin:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 27.07.18 21:07
 citēt
avatar
Publicēts: 27.07.18 21:36 labots
 citēt
spole bija pie ragiem jau no moča pielikta, jo oriģinālā fig špreksteli deva
avatar
Publicēts: 27.07.18 23:22 labots
 citēt
Atnāc uz mežu, attin lupatu, kurā 10 sveces, ar celi uz ručkas piespiedis, rausti, rausti, maini sveces, rausti akal, starteris noraujas no stiprinājuma, dabū pa pieri, pēc 5-10 minūšu cīņas izdodas iedarbināt, zāģē, neveiksmīgi sāniski piesit ar sliedi pie zara, ķēde nokrīt, sāc visu no gala, jo karstam motoram, izrādās, vajag jau citu sveci... :anger::anger::anger:
Tas pats ar motobloku MB-1 Luč, kuru dabūji palaist un neslāpē, kamēr beidzas benzīns. Tagad pavasarī izvelku no šķūņa itāļu Oleo-Mac, aizveru čoku, tas pēc pusgada ziemas guļas sāk rūkt ar pirmo rāvienu, pavisam garlaicīgi paliek. :face-grin:
Un Voshoda/Minskas īpašniekus varēja pazīt pēc cauruma apavu zolē no kurbuļa.
avatar
Publicēts: 27.07.18 23:49
 citēt
Un Voshoda/Minskas īpašniekus varēja pazīt pēc cauruma apavu zolē no kurbuļa.

------------

:D:D:D
avatar
Publicēts: 28.07.18 17:24
 citēt
Man bija divi klasesbiedri, dvīņubrāļi, abi nopirka Jawas, ap 20 g. vecumu viens no viņiem jau vairāk nebrauca, bet staigāja uz trijām - divi kruķi un viena kāja.
avatar
Publicēts: 28.07.18 17:50
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):