forum.gif
Vēlēšanas 2018
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vēlēšanas 2018
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.10.18 11:08
 citēt
Nevaru saprast,kāpēc tas bija jānoliedz.Neko nosodošu vārda maiņā nesaskatu,bet klaja melošana besī konkrēti.Ceru,ka šī kašķīgā BĀBA nekur netiks
avatar
Publicēts: 03.10.18 11:31
 citēt
Arī Šlesers ir Leščinskis, nemaz nerunājot par visiem Artusiem un Zuargusiem.
avatar
Publicēts: 03.10.18 11:39
 citēt
Schneider:Arī Šlesers ir Leščinskis, nemaz nerunājot par visiem Artusiem un Zuargusiem.


Cik saprotu Šlesers ir uzvārds un to mainīt nevar
avatar
Publicēts: 03.10.18 12:05
 citēt
Cālī ir diskusija, ka labāk dāmām uzvārdu nemainīt
īpaši ja ir darbs, kā speciālistei, tad pēc tam klienti nevar atrast
avatar
Publicēts: 03.10.18 12:18
 citēt
Kāpēc lai nevar'tu mainīt uzvārdu? Rungainis ar bija Melbārdis. Uzvārdu ir sarežģītāk, jo jāpiemkelē tāds, ar kuru ir radniecība - es nevaru nomainīt uzvārdu uz Rokfellers, bet uz Nagliņš, piemēram, varu, jo tāds ir bijis manos vec-vec-vecākos.
avatar
Publicēts: 03.10.18 12:21
 citēt
Jolan:Nevaru saprast,kāpēc tas bija jānoliedz.Neko nosodošu vārda maiņā nesaskatu,bet klaja melošana besī konkrēti.Ceru,ka šī kašķīgā BĀBA nekur netiks

Šai jaukajai dāmai kašķīgums nebūt nav tas lielākais grēks. Tāpat kā visai viņas brigādei (kuru paši par partiju godā bez kāda pamata)
avatar
Publicēts: 03.10.18 13:33
 citēt
Katru gadu tautai melot NAV labi! Reizi četros gados pilnīgi pieņemami!

Stulbā tauta tik un tā neatceras iepriekšējos solījumus. HA!:face-sad:
avatar
Publicēts: 03.10.18 13:35
 citēt
Diez vai cilvēki ir gatavi patiesībai - Ivo Puriņš , mags
avatar
Publicēts: 03.10.18 14:22
 citēt
Gunča! nav nav vēl gatavi! Kad uzzinās patiesību, tad jau būs par vēlu! Tas ir tā pat kā ar auniem. uzzini patiesību tik tad, kad jau duncis pie rīkles...HA!
avatar
Publicēts: 03.10.18 16:10
 citēt
Nav, nav gatavi. Kandidātam, kurš runās patiesību, nav nekādu cerību. Tāpēc arī redzam šovu. Bet šovs drīz beigsies. Daudzi to nepiefiksē, jo nav lielu reklāmu "šovs beidzies!!!"
avatar
Publicēts: 03.10.18 16:28
 citēt
All-marss:Gunča! nav nav vēl gatavi! Kad uzzinās patiesību, tad jau būs par vēlu! Tas ir tā pat kā ar auniem. uzzini patiesību tik tad, kad jau duncis pie rīkles...HA!
Bet, kāpēc ha? Vai tava rīkle jau gatava?
avatar
Publicēts: 03.10.18 17:15
 citēt
"HA! "sevišķi gudriem", kuriem ar humoru pašvaki.:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.10.18 17:24
 citēt
karikatūra par krieviem

bildites.lv...
avatar
Publicēts: 03.10.18 21:44
 citēt
Kaimiņš šovakar uz TV debatēm atvilcies galīgā ķitē. Viņam jautā vienu, šis pilnīgā bessakarā vāvuļo ko citu.
avatar
Publicēts: 03.10.18 21:49
 citēt
Schneider:Kaimiņš šovakar uz TV debatēm atvilcies galīgā ķitē. Viņam jautā vienu, šis pilnīgā bessakarā vāvuļo ko citu.

Pirms debatēm jāierauj :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.10.18 21:59
 citēt
Schneider:Kaimiņš šovakar uz TV debatēm atvilcies galīgā ķitē. Viņam jautā vienu, šis pilnīgā bessakarā vāvuļo ko citu.


iemet linku uz video
avatar
Publicēts: 03.10.18 23:26
 citēt
Pašlaik iet tiešraide, vari interaktīvajā attīt no sākuma.
avatar
Publicēts: 04.10.18 15:11 labots
 citēt
Izpildīju testu un mani rezultāti galīgi nesakrita ar manu izvēlēto patiju
www.lsm.lv...
avatar
Publicēts: 04.10.18 18:31
 citēt
Čekas maisi būs vaļā:
m.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 04.10.18 21:39
 citēt

Here's How Long Common Drugs Stay in Your Body
www.sciencealert.com...
avatar
Publicēts: 04.10.18 21:54 labots
 citēt
Feisbukā profilam KPV simboliku var uzlikt
es no Haralds Elceris - dabuju :face-grin:

PS Hugo - kapēc nav sarkanās mušmires, ajahuska ?
avatar
Publicēts: 05.10.18 00:55
 citēt
Schneider:Pasta kastē atradu Šlosera/Išakova/Sosedova vatņiku oficiālo preses izdevumu Dienas Biznesu, kurš mani pārliecināja, ka šoreiz mazākais ļaunums būs tieši NA.


NA es nekad nepiedošu, ka šie krišoja maksātnespējnieku administratoru mafiju. Domāju, ka lielākā daļa LV komersantu nepiedos, ka maksātnespējas žuļiku naudaskāre un beztiesiskuma sajūta spieda speciāli dibināt jaunas firmas, uz kurām pārrakstīt nekustamos īpašumus, lai maksātnespējnieku ādmiņi netiktu klāt pie firmu izvarošanas un īpašumu izūtrupēšanas.
avatar
Publicēts: 05.10.18 07:45
 citēt
Mani tas nav skāris, izvēlos mazāko ļaunumu, šajās vēlēšanās galvenais jautājums ir nevis saimnieciskais, bet gan valsts pastāvēšana.
Uz šejieni es negribu - twitter.com...
avatar
Publicēts: 05.10.18 09:51
 citēt
Balsojiet par T.A.Zadņicas savienību!!!

avatar
Publicēts: 05.10.18 12:16
 citēt
Staļins smīn ūsās
:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.10.18 14:06
 citēt
z_z:
Schneider:Pasta kastē atradu Šlosera/Išakova/Sosedova vatņiku oficiālo preses izdevumu Dienas Biznesu, kurš mani pārliecināja, ka šoreiz mazākais ļaunums būs tieši NA.


NA es nekad nepiedošu, ka šie krišoja maksātnespējnieku administratoru mafiju. Domāju, ka lielākā daļa LV komersantu nepiedos, ka maksātnespējas žuļiku naudaskāre un beztiesiskuma sajūta spieda speciāli dibināt jaunas firmas, uz kurām pārrakstīt nekustamos īpašumus, lai maksātnespējnieku ādmiņi netiktu klāt pie firmu izvarošanas un īpašumu izūtrupēšanas.


Cik var šitās muļķības rakstīt. Pirmkārt, administratori ir kā visi citi cilvēki citās jomās - visādi - normāli un ne tik normāli, tipa labie un sliktie. Otrkārt, ja grib administratorus siet partijām klāt, tad starp tiem "sliktajiem"administratoriem daudz vairāk administratoru ir tādi, kas saistīti ar ZZS vai Vienotību. Faktiski jau viņus partijas neinteresē, bet interesē izbīdīt savas lietas cauri. Ne par velti lielākie ziedojumi no administratoriem ir ZZSam, ari no Sprūda ģimenes (ko mēģina piesiet pie NA). NA viņam interesēja noteikti tikai tik daudz, ka dažus tur pazina, un caur viņiem ieguva pieeju arī citām partijām, ko arī viņam vajadzēja.

Turklāt, tas pats Sprūds sponsorēja kampaņu pret Rasnaču un TM reformām administratoru jomā. Tāpat NA ir vienīgā, kas sakarā ar skandāliem ir rīkojusies - gan Lūsis atkāpās no ģenerālsekretāra amata, kad iekūlās skandālā, gan viņi atmaksāja no Sprūdiem sanemtos ziedojumus. Nez kādēļ ZZSam neviens nepārmet ziedojumu saņemšanu no viņiem.

Vajag mazāk ticēt Bordāna un dažu mediju izplatītām pasaciņām.
avatar
Publicēts: 05.10.18 14:11
 citēt
Schneider:Mani tas nav skāris, izvēlos mazāko ļaunumu, šajās vēlēšanās galvenais jautājums ir nevis saimnieciskais, bet gan valsts pastāvēšana.
Uz šejieni es negribu - [url=https://twitter.com/Fake_MIDRF


]https://twitter.com/Fake_MIDRF

[/url] "krievi nāk" kontingents? Te nu var piebilst, ka pat Saskaņas vadība negrib Krievijas pakļautībā, jo viņi paši tad būtu viens liels NEKAS, toties tagad ar viņiem runā kā ar kremļa pārstāvjiem Eiropā. Tad jau lielāki kakas ir visādi Meroni sponsorētie pakaļlaižas (Kaimiņš, daži reģionāļi), jo pats Meroni konkrēti atbalsta divvalodības ieviešanu. Jaunākais video: vimeo.com...

Šodien jau nobalsoju par konservatīvajiem - JKP 2.sarakstu (pāris kandidātes gan izsvītroju), ne tikai viņu pamatnostādņu un sociālās politikas dēļ, kura vērsta uz nebagātnieku atbalstu, bet arī tāpēc, ka aiz viņiem nestāv visādi oligarhiņu vai grupējumu viepļi.
avatar
Publicēts: 05.10.18 14:45
 citēt
z_z: "krievi nāk" kontingents? Te nu var piebilst, ka pat Saskaņas vadība negrib Krievijas pakļautībā...

Tu negribētu kādreiz painteresēties par viņu balsojumiem Saeimā un EP?
avatar
Publicēts: 05.10.18 21:58
 citēt
avatar
Publicēts: 06.10.18 10:50
 citēt
Meroni vs lembergs

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 06.10.18 11:44
 citēt
Ir pagājuši 4 gadi, kopš nolēma piešķirt Satiksmes ministrijai 250 000 eiro mājas lapas izveidei, lai varētu balsot internetā, bet joprojām ne ID karte ir pilntiesīgs dokuments, ne vēlēšanās es varu piedalīties ārzemēs, ja nu vienīgi es braucu uz vēstniecību vai balsojot pa pastu.
avatar
Publicēts: 06.10.18 12:43
 citēt
es nobalsoju par KPV
un saģitēju to dāmu no Saulkrastiem, lai ari balso par KPV

bildites.lv...
avatar
Publicēts: 06.10.18 14:13 labots
 citēt
Krievu hakeri - DRAUGIEM.LV uzlauzuši vēlēšanu dienā
:face-grin:

youtu.be...

lai dzīvo Če Gevara, No Pasaran, Urra Tovarišķi
avatar
Publicēts: 06.10.18 15:21
 citēt
Gobzems jau riktīgi "gudrs" politiķis :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 06.10.18 16:26
 citēt
Kuri tad ir tie gudrie politiķi Jolans izpratnē?
avatar
Publicēts: 07.10.18 07:19
 citēt
Visus, kuri noveduši tautu līdz balsošanai par klaunu/kremlinu partijām - uz Kalnciema akmeņlauztuvēm!!! :anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 07.10.18 08:47
 citēt
Tūlīt sāksies cirks ar koalīcijas veidošanu, vismaz 4 partijām jāvienojas.
Labi, ka Brigmanis vairs netiks pie siles! :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.10.18 09:48
 citēt
51 balsij bez Kangara, domātum, ar Brigmani būs jābrāļojas.
avatar
Publicēts: 07.10.18 10:13 labots
 citēt
Visticamāk ar Brigmani nesanāks nekāda brāļošanās, jo šis nebūs ievēlēts...:face-smile:
m.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 07.10.18 10:24
 citēt
Da kāda šķirba, visi viņi tajā partijā ir Lembrigi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):