forum.gif
Vēlēšanas 2018
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vēlēšanas 2018
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.06.18 23:44 labots
 citēt
Labvakar. Pēdējo dienu notikumi politikā manī izraisīja zināmas pārdomas, par ko lai šogad balso? Kādas ir Jūsu domas?
www.delfi.lv...
www.delfi.lv...
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 22.06.18 08:30
 citēt
tikai par KPV
:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.06.18 09:47
 citēt
Par mani vajaga balsot :big_smile:
avatar
Publicēts: 22.06.18 09:59
 citēt
Beidzot kvekšķis atradis pareizu bildi, ko ielikt. :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.06.18 10:37
 citēt
Balsot par Kaimiņu arī varbūt nav nemaz tas sliktākais variants, viņš vismaz patramda to sirseņu pūzni...
avatar
Publicēts: 22.06.18 11:50
 citēt
Tik ņav jāaizmirst par tādu knifiņu - tramdītājs arī pats ir viens no sirseņiem.
avatar
Publicēts: 22.06.18 12:53
 citēt
Schneider:Tik ņav jāaizmirst par tādu knifiņu - tramdītājs arī pats ir viens no sirseņiem.


var izvērstāk šo dziļo domu , please :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.06.18 13:02
 citēt
Ar tupeli abdauzītām smadzenēm izvēršana nepalīdzēs, ja vēl neesi sapratis.
avatar
Publicēts: 22.06.18 13:11
 citēt
es biju domājis -ari cītiem lasītajiem ;)
avatar
Publicēts: 22.06.18 13:22
 citēt
Cīti pajautās paši arī bez tavas starpniecības.
avatar
Publicēts: 22.06.18 14:04
 citēt
Gremlins:Labvakar. Pēdējo dienu notikumi politikā manī izraisīja zināmas pārdomas, par ko lai šogad balso? Kādas ir Jūsu domas?
www.delfi.lv...
www.delfi.lv...
http://www.delfi.lv/a/50149795


Sakarā ar to, ka viņi visi pozicionējas kā mazākie ļaunumi, tad es uz vēlēšanām neeju, bet laiku veltu savām meitām. Attiecīgi arī ar bezjēdzīgām pārdomām sevi neapgrūtinu.
avatar
Publicēts: 22.06.18 14:12 labots
 citēt
..bet ja nu man pie pieres pieliktu koltu, un liktu izvēlēties, es kā vienu nu pirmajiem izskatītu Vienotības variantu, jo gandrīz visi kremļa aģenti, konjuktūristi un pašlabuma meklētāji no tās organizācijas ir pamukuši uz Saskaņu, Nacionālo Apvienību, devušies pie potapoviešiem, zaļzemniekiem un ASV.
avatar
Publicēts: 22.06.18 14:59
 citēt
Citagaisma:
Gremlins:Labvakar. Pēdējo dienu notikumi politikā manī izraisīja zināmas pārdomas, par ko lai šogad balso? Kādas ir Jūsu domas?
www.delfi.lv...
www.delfi.lv...
http://www.delfi.lv/a/50149795


Sakarā ar to, ka viņi visi pozicionējas kā mazākie ļaunumi, tad es uz vēlēšanām neeju, bet laiku veltu savām meitām. Attiecīgi arī ar bezjēdzīgām pārdomām sevi neapgrūtinu.



Savukārt Jūs cienītais pozicionējaties, kā viens no daudzajiem Latvijas lielajiem ļaunumiem, ne tādēļ, ka izskatāt šo vai to iespēju, bet lielāties ar to, ka Jūs nebalsosiet un tiražējat šo uzskatu citu Latvijas (varbūt pat lojālu) pilsoņu vidū. Tak visiem zināma patiesība ir tāda, ka Jūsu balss, kura netiek nodota vēlēšanās ir par labu "lielāko popularitāti" ieguvušajai partijai - Pēc soc. aptaujām tā ir "Saskaņas centrs". Otra populārākā - "Zaļo un Zemnieku Savienība". Tātad Jūs atbalstāt šos spēkus. Un uzdodu sev šādu jautājumu - Cik ļoti ir jāienīst šī valsts, lai nobalsotu par "Saskaņu" vai "ZZS" - vai vienkārši nolaist savu balsi, pasīvi atbalstot šos spēkus? Cik daudz piepūles prasītu fakts un rīcība - paņemt līdzi meitas, parādīt labu piemēru, nobalsot vēlēšanās, ja nu ne dēļ sevis, bet kaut vai meitu dēļ, jo tā ir rīcība, kaut vai mēģinājums ko mainīt! Goda vārds - nespēju šo izprast!
avatar
Publicēts: 22.06.18 15:09
 citēt
Pikselis:
Citagaisma:
Sakarā ar to, ka viņi visi pozicionējas kā mazākie ļaunumi, tad es uz vēlēšanām neeju, bet laiku veltu savām meitām. Attiecīgi arī ar bezjēdzīgām pārdomām sevi neapgrūtinu.



Savukārt Jūs cienītais pozicionējaties, kā viens no daudzajiem Latvijas lielajiem ļaunumiem, ne tādēļ, ka izskatāt šo vai to iespēju, bet lielāties ar to, ka Jūs nebalsosiet un tiražējat šo uzskatu citu Latvijas (varbūt pat lojālu) pilsoņu vidū. Tak visiem zināma patiesība ir tāda, ka Jūsu balss, kura netiek nodota vēlēšanās ir par labu "lielāko popularitāti" ieguvušajai partijai - Pēc soc. aptaujām tā ir "Saskaņas centrs". Otra populārākā - "Zaļo un Zemnieku Savienība". Tātad Jūs atbalstāt šos spēkus. Un uzdodu sev šādu jautājumu - Cik ļoti ir jāienīst šī valsts, lai nobalsotu par "Saskaņu" vai "ZZS" - vai vienkārši nolaist savu balsi, pasīvi atbalstot šos spēkus? Cik daudz piepūles prasītu fakts un rīcība - paņemt līdzi meitas, parādīt labu piemēru, nobalsot vēlēšanās, ja nu ne dēļ sevis, bet kaut vai meitu dēļ, jo tā ir rīcība, kaut vai mēģinājums ko mainīt! Goda vārds - nespēju šo izprast!


Pikselim +++ bonuss par atbildi!
avatar
Publicēts: 22.06.18 15:17 labots
 citēt
Es jau šodien zinu, par ko balsošu. Tā ir Jaunā konservatīvā partija. Cik sapratu, tad citagaisma ar apzīmējumu "potapovieši" iespējams bija domājis JKP, bet man nu gan JKP neasociējas tikai ar bijušajiem KNAB darboņiem, lai gan atpazīstamība viņiem tiešām ir liela.
Pirmkārt JKP ir ceļā uz vismasveidīgāko LV partiju ar pārstāvību no dažādām cilvju grupām, Otrkārt viņi pastāv jau vismaz 4 gadi un pa šo laiku nav sasmērējušies ar savtīgām interesēm. Treškārt viņiem ir piedāvājumi (lasāmi pieliktajā bildē), kurus atbalstu pilnībā. Ceturtkārt viņiem ir gudru un darbīgu jaunu cilvēku (Feldmans, Eglītis u.c.) komanda. Piektkārt tieši jaunā konservatīvā partija ir sākusi pretdarbību arī manā skatījumā vienai no lielākajām sērgām Latvija - milzīgajam azartspēļu ellīšu daudzumam. LV šajā ziņa laikam ir otrajā vietā pasaulē pēc Monako pēc azartspēļu iestādījumu skaita uz noteiktu iedzīvotāju daudzumu. Tikai Montekarlo spēļu zāles kāš naudu pārsvaarā no biezajiem, bet mūsējās, kas ir pa 3-4 jebkurā mazpilsētā, dzen izmisumā un izputina mūsu pašu cilvēkus un viņu ģimenes. Ja kāds teiks, ka var jau iet garām tām spēļu ellēm un tās pašas beigs eksistēt, tad neticiet tādiem. Ja kas, tad pašlaik manabalss.lv... var parakstīties par stingrāku regulāciju azartspēļu biznesam.
avatar
Publicēts: 22.06.18 16:05
 citēt
Pikselis:


Savukārt Jūs cienītais pozicionējaties, kā viens no daudzajiem Latvijas lielajiem ļaunumiem, ne tādēļ, ka izskatāt šo vai to iespēju, bet lielāties ar to, ka Jūs nebalsosiet un tiražējat šo uzskatu citu Latvijas (varbūt pat lojālu) pilsoņu vidū. Tak visiem zināma patiesība ir tāda, ka Jūsu balss, kura netiek nodota vēlēšanās ir par labu "lielāko popularitāti" ieguvušajai partijai - Pēc soc. aptaujām tā ir "Saskaņas centrs". Otra populārākā - "Zaļo un Zemnieku Savienība". Tātad Jūs atbalstāt šos spēkus. Un uzdodu sev šādu jautājumu - Cik ļoti ir jāienīst šī valsts, lai nobalsotu par "Saskaņu" vai "ZZS" - vai vienkārši nolaist savu balsi, pasīvi atbalstot šos spēkus? Cik daudz piepūles prasītu fakts un rīcība - paņemt līdzi meitas, parādīt labu piemēru, nobalsot vēlēšanās, ja nu ne dēļ sevis, bet kaut vai meitu dēļ, jo tā ir rīcība, kaut vai mēģinājums ko mainīt! Goda vārds - nespēju šo izprast!


Tas vien, ka vīrieti Tu uzrunā ar "cienītais", liecina par samērā zemu izpratnes un zināšanu līmeni.;-) Attiecīgi arī ir saprotams, ka Tu nezini to, ka vēlēšanas Latvijā ir notikums ar samērā mazu ietekmi uz tās iedzīvotājiem. Tā ka Tava nespēja izprast samērā vienkāršus notikumus man ir saprotama. Taču ja nu esi gatavs tomēr ko censties izprast, tad paskaidrošu -
Vēlēšanas nozīmīgas ir politiķiem un visiem tiem, kuri sadala budžeta naudu sava "politgrupējuma" ietvaros. Parastie un mierīgie civiliedzīvotāji vai nu iemācās dzīvot paralēli pašreizējai Latvijas realitātei, vai dodas prom uz Īrijām.
Vēlēšanas par ļaunumu, un vienalga par lielu vai mazu ļaunumu, pēc savas definīcijas ir amorālas, un tos kuri aicina cilvēkus izdarīt amorālu izvēli, var uzskatīt par neģēļiem.
Vēlēšanu rezultātā ievēlētie politiķi savu varu nodod ierēdņiem un sabiedrotajiem un šajā valstī procesus ietekmē ļoti pastarpināti. Attiecīgi iet uz vēlēšanām un izvēlēties cilvēkus, kuri tāpat neko izdarīt nevar un negrib ir gana stulbi.
Visi tie kuri iet uz vēlēšanām atbalsta šo varu, kura ir no Latvijas izdzinusi simtiem tūkstošus cilvēku, iznīcinājusi virkni ekonomikas nozaru, un regulāri izsaimnieko nodokļu maksātāju naudu.
Dalība vēlēšanās leģitimizē šo amorālo un zaglīgo cilvēku varu. Jo mazāka pilsoņu dalība vēlēšanās, jo mazāks šai varai spēks un vara.
avatar
Publicēts: 22.06.18 16:12
 citēt
z_z:Es jau šodien zinu, par ko balsošu. Tā ir Jaunā konservatīvā partija.


Ko nozīmē potapovieši pie varas, var pajautāt ķekaviešiem.
p.s. Ja partijā ir tādi neili kalniņi, tad tik tiešām potapova ir vienkārši nevainīgs Kremļa aģents un Viņķeles draudzene.
avatar
Publicēts: 22.06.18 16:24 labots
 citēt
Pikselis: Goda vārds - nespēju šo izprast!

Es jau sen šo kungu, kurš forumā plātās ar šefa nedeklarētiem ienākumiem virs miljona un aizstāv nodokļu nemaksāšanu, kurš prasa, kā labāk uzrakstīt iepirkumu lai par ES piķi (tātad, arī manu) nopirktu fototehniku, bet paralēli feisbukā raud, cik Latvijā vissirslikti, kādi visi zagļi, blēži un korumpanti un cik slikts ir ES, necenšos izprast. Bildes gan viņam sakarīgas, tās var paskatīt.

Par JKP gan kungam ir kāds patiesības grauds, man ar šamie nesimpatizē. Bet šīs laikam būs pirmās vēlēšanas, kad nesimpatizē NEVIENS.
avatar
Publicēts: 22.06.18 16:41 labots
 citēt
Citagaisma:
z_z:Es jau šodien zinu, par ko balsošu. Tā ir Jaunā konservatīvā partija.


Ko nozīmē potapovieši pie varas, var pajautāt ķekaviešiem.
p.s. Ja partijā ir tādi neili kalniņi, tad tik tiešām potapova ir vienkārši nevainīgs Kremļa aģents un Viņķeles draudzene.


Nu pirmkārt Neils Kalniņš jau labu laiku vairs nav JKP biedrs un viņa gadījums ar degvielas karti tika skatīts ētikas komisijā. Nekur un nekad pasaulē nebūs tā, ka kādā partija sastāsies tikai un vienīgi kristāltīri cilvēki. Toties par labu JKP runā tas, ka šis ēnu uz partiju metošs gadījums tika atklāti izskatīts un nav kā vienotībā, saskaņā vai zezeesā, kur piesedz savējos žuļikus. JKP nav poliekonomisks grupējums, kurš partijas statusā rūpējas tikai par grupējuma biedru interesēm, JKP piedāvā iestāties partijā visiem, kuri atbalsta tās pozīciju, tāpēc nebūs brīnums, ja starp daudzajiem biedriem gadīsies arī kāds ar savtīgām interesēm, galvenais, lai no tādiem ātri tiek vaļā.

Otrkārt, par tavu nostāju vēlēšanu sakarā. Ja tu šādi būtu pozicionējies pēeseresa laikā, tad cepuri nost, jo tad vēlēšanām tiešām bija tikai formāla nozīme. Es uzskatu, ka vienu stundu 2 gadu laikā vajag atrast, lai varētu aiziet novēlēt. Kaut vai lai izmestu visus vēlēšanu sarakstus un iemestu urnā papīra lapu ar uzrakstu - ejiet visi irst.
avatar
Publicēts: 22.06.18 19:02
 citēt
Nemaldini cilvēkus ar glupām runām un savas partijas aģitāciju gan te nevajadzētu! NEVIENA PARTIJA NAV PILDĪJUSI SAVUS PRIĒKŠVĒLĒŠANU SOLĪJUMUS un arī nepildīs! Sistēma tāda. Arī vēlēšanu sistēma ir tāda, ka var kaut vai visi neapmierinātie nevēlēt un novelēs tik partiju biedri, vēlēšanas BŪS NOTIKUŠAS un visi tiks pie kārotās siles.:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.06.18 19:49 labots
 citēt
Parasti partiju solījumi ir bijuši aktuāli tikai līdz vēlēšanām, pēc tam sāk veidot koalīcijas un viss solītais paliek mazsvarīgs.
Bet vēlēt laikam ir jāiet, kaut vai jāiemet lapele - ejiet visi d....:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.06.18 20:33
 citēt
mani māc pamatotas bažas, ka, ņemot vērā vēlētāju , salīdzinoši zemo domāšanas līmeni, un Saskaņas agresīvo reklāmas kampaņu, jauno seju piesaistīšanu, liela daļa , ar saukli - nav par ko balsot, viņi vismaz kaut ko dara, aizies un nobalsos par SASKAŅU .... un tad tikai laika jautājums līdz balsojumam par izstāšanos no ES, NATO
avatar
Publicēts: 22.06.18 20:41
 citēt
Gremlin, stipri šaubos, vai jāiet. Par cik tava balss NEKO< NEKUR neizmainīs, kāpēc darīt veltīgu un lieku darbu? Pie tam valdošajām partijām ir dota papildus iespēja manipulēt ar šīm "tukšajām balsīm".
avatar
Publicēts: 22.06.18 22:31
 citēt
negatIvs:mani māc pamatotas bažas, ka, ņemot vērā vēlētāju , salīdzinoši zemo domāšanas līmeni, un Saskaņas agresīvo reklāmas kampaņu, jauno seju piesaistīšanu, liela daļa , ar saukli - nav par ko balsot, viņi vismaz kaut ko dara, aizies un nobalsos par SASKAŅU .... un tad tikai laika jautājums līdz balsojumam par izstāšanos no ES, NATO



šejienes aģitatori neiet vēlēt jau uz to pusi virza
avatar
Publicēts: 22.06.18 22:38
 citēt
Iepriekšējās vēlēšanās savāca cilvēkus un veda ar autobusiem uz iecirkni, pēc tam ar katru norēķinājās atsevišķi :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.06.18 13:17
 citēt
Nu, Saskaņa savas krievu balsis savāks, tas tiesa, bet vairāk arī nē. Lai tiktu pie svārstīgo un neapmierināto latviešu balsīm, veikli tiek organizēta Jaunā partija. Palasot viņu solījumus, nu Leiputrija!!! Tīrais "komunizms", viss visiem būs, visu dosim, visus apgādāsim, visu pārveidosim... u.t.t. un u.t.t. Trūkst tik alkašiem dzērieni par brīvu!


Bet NEVIENA VĀRDIŅA N A V !!!!!!! kā tad to visu sasniegs, ja, labākajā gadījumā, no viņu partijas varētu tikt ievēlēti augstākais trīs deputāti!:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.06.18 13:41
 citēt
Bet SC laikam būs iezāģejuši baptistu konfesijai, nopērkot viņu bīskapu.
avatar
Publicēts: 23.06.18 14:28
 citēt
Nu šogad pilnīgi iespējams, ka SC var tikt pie varas! Vai tas būs sliktāk vai labāk, grūti spriest...
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:06
 citēt
Gremlin, feikais profil, un all-mars, pridurok no kosmosa, nepriecājaties - bez jums, cirvjiem, LV ir vēl pietiekoši daudz sakarīgu pilsoņu.
avatar
Publicēts: 25.06.18 01:03
 citēt
z_z:Gremlin, feikais profil, un all-mars, pridurok no kosmosa, nepriecājaties - bez jums, cirvjiem, LV ir vēl pietiekoši daudz sakarīgu pilsoņu.

Sakarīgi pilsoņi Latvijā ir tikai muhļītāji, jo savādāk nav iespējams normāli izdzīvot! Kad nāks SC pie varas, zz kirdik būs! :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.06.18 10:36
 citēt
Gremlins:
z_z:Gremlin, feikais profil, un all-mars, pridurok no kosmosa, nepriecājaties - bez jums, cirvjiem, LV ir vēl pietiekoši daudz sakarīgu pilsoņu.

Sakarīgi pilsoņi Latvijā ir tikai muhļītāji, jo savādāk nav iespējams normāli izdzīvot! Kad nāks SC pie varas, zz kirdik būs! :face-grin:


Kāds naivums
avatar
Publicēts: 26.06.18 11:18
 citēt
vajag likt uz totalizātora :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.06.18 12:57
 citēt
lodzija:vajag likt uz totalizātora :face-grin:

Tur nav ko likt, šaubos vai pārvarēs vispār 5% barjeru!
avatar
Publicēts: 26.06.18 19:27
 citēt
Interesanti palasīt - ko domā ārzemju latvieši, tie atkal baida ar Krieviju, Putinu
jaunagaita.net...


PS vēlēšanu galvenais RESURSS ir 600 tūkstoši penši, kam skalo smadzenes TV , tos tad aŗī apstrādās politttehnologi :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.06.18 07:26
 citēt
Plutonijs:
lodzija:vajag likt uz totalizātora :face-grin:

Tur nav ko likt, šaubos vai pārvarēs vispār 5% barjeru!


Zzs? Tie pārvarēs 100%
avatar
Publicēts: 27.06.18 11:01
 citēt
KPV, Kaimiņa partijas līkloči
radiniece bija valdē tur

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 27.06.18 12:41
 citēt
NilsS:
Plutonijs: Tur nav ko likt, šaubos vai pārvarēs vispār 5% barjeru!


Zzs? Tie pārvarēs 100%

ZZS tad pārvarēs, tas skaidrs, var nepārvarēt z_z atbalstītā JKP!
avatar
Publicēts: 28.06.18 10:24
 citēt
Naudas izsaimniekošana:
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 28.06.18 10:39
 citēt
par to Valmieru labs, jo tas viens mācītājs ir paziņa
šamai arī vāca ziedojumus, tipa meita slima, sūtīja uz Vāciju
avatar
Publicēts: 28.06.18 13:02
 citēt
Bet par ko tad lai šogad balso, kura partija varēs apturēt šo valsts izzagšanu?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):