forum.gif
Burti tikai LIELIE
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Burti tikai LIELIE
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.07.18 22:40
 citēt
Bitmap burti (Bitmap fonts) failiem.lv...



PS. Savietojams ar Adobe Photoshop un Illustrator CC 2015.5 un uz augshu. C:/windows/fonts kopee uz Mac nezinu
PSS. Varbuut, kaadam ir paziistamais, kas taisa "fontus"? Uzrakst PM...
avatar
Publicēts: 07.07.18 22:14
 citēt
Nu, es taisu fontus. A ko tieši vajag, t i - kādu fontu, kādai valodai un kam tieši - dizainam, webfontu vai nokurvēt kādu konkrētu burtu?
avatar
Publicēts: 07.07.18 22:32
 citēt
Izrādās, Kundze taisa arī fontus, ne tikai kukaiņus bildē! :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 07.07.18 23:22
 citēt
_VA_:Nu, es taisu fontus. A ko tieši vajag, t i - kādu fontu, kādai valodai un kam tieši - dizainam, webfontu vai nokurvēt kādu konkrētu burtu?


Viens jautājums: Vai no burtu ražošanas var kaut ko ieņemt pārdodot tos līdzīgi kā foto banku bildes?
avatar
Publicēts: 07.07.18 23:25
 citēt
Kaut kas top...
avatar
Publicēts: 08.07.18 18:23
 citēt
Noup. Tās kapeikas nav ***iena vērtas. Es taisu tikai latviešu diakritiku jau esošiem fontiem, priekš lietošanas vietējā mērogā un arī - tikai tur, kur licenze atļauj. Pārējiem, ja ir vēlēšanās saņemt ko smuku, nokurvēju vajadzīgo jebkuram pasaulē pieejamam fontam, ar nosacījumu, ka burta laimīgais saņēmējs neplātās, netaisa tipogrāfiju tūkstošos eksemplāru u.t.t.
Par bankām - fontam jāatbilst noteikumiem, viens no nosacījumiem ir visas pieprasītās zīmes, minimuma nodrošināšanai, kas nenozīmē lv, ru vai en alfabētu, plus, visu kas uz klavieres. Tie ir arī specifiski simboli. Apskati jebkura fonta saturu fontsquirrel vai myfonts, tur var redzēt, kas lācītim vēderā.
Vēl, ir strikti nosacījumi plaģiatoriem. Cilvēki tur gadiem dragā uz kreatora, jaunam zaļgurķim tur praktiski izredžu nav, ja nav roka piesista un zināšanas nozarē krietni virs vidējā.
Tas ir kā designcrowd - jaunpienācējiem ir pusgads krupju jāapēd lai vinnētu pirmo konkursu.

Ja gribi kaut ko paķēpāt, rekomendēju taisīt monogrammu fontus, loti elegantu un printam, gravēšanai, embosam derīgus fontu analogus, šauram lietotāju lokam, latviešu vidē un piedāvāt tos dizaineriem, izsūtot visupirms tipeņu un prezentfirmu maketētājiem iepazīšanās piedāvājumu.
Naudas ziņā - es ņemu piecus eiro par lejuplādi, neatkarīgi no darba apjoma. Lai tiek cilvēkiem.
avatar
Publicēts: 08.07.18 19:48
 citēt
_VA_:Noup. Tās kapeikas nav ***iena vērtas.


paldies, par info... peec dazhiem meeneshiem apskatiishos, kur esmu ticis... tas taa - atskaites punkts
avatar
Publicēts: 11.08.18 00:44
 citēt
Mēnesis riņķī. Cik pārdoti? :)
avatar
Publicēts: 11.08.18 17:28
 citēt
_VA_:Mēnesis riņķī. Cik pārdoti? :)

Nav sanācis uztaisīt līdz galam fonta failu.
avatar
Publicēts: 11.08.18 17:28
 citēt
Ķēpājos ar šo --- www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 11.08.18 19:05
 citēt
Kāpēc viņš saucas "golden image filter", ja tā ir vistīrākā Emboss technique painting on the foil?
avatar
Publicēts: 11.08.18 22:06
 citēt
_VA_:Kāpēc viņš saucas "golden image filter", ja tā ir vistīrākā Emboss technique painting on the foil?


...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):