forum.gif
Jaunumi smartfonu tirgū.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Jaunumi smartfonu tirgū.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.02.19 22:12 labots
 citēt
RVR:
talavietis:Pirms laika lietoju CAT... riktīgs mēsls. laimīgs, ka man tā vairs nav. Nopirku Sony Xperia XZ2 Compact un atkal jūtos laimīgs lietotājs. Viss ko vajag kvalitatīvs, ātrs, bildē ātri un labi.


CAT ir specifisks telefons, kuram fotogrāfiju kvalitāte ir divdesmit otrajā vietā. CAT'am ir citi plusi, kas man, piemēram, ir daudz svarīgāki, kā foto. Manis pēc tur varētu būt kaut vai 2MP kamera.
Turklāt, ja Jums tā bija vēl iepriekšējā modeļu paaudze - 30, 40, 50 utt., tad tie vēl bija arī nemērā gļukaini. Jaunie modeļi no šiem gļukiem ir tikuši vaļā.

------
Nebūt ne no iepriekšējās paaudzes, bet bremze vājprātā. Nemaz nerunājot, ka dažiem paziņām nokrituši no neliela augstuma uz grīdas un saplīsuši. Nē, nu es to pirku ne tāpēc, lai mētātu, bet vienkārši gribēju telefonu, kurš neprasa nekādus prežus un drīkstu pavirši apieties. Tam protams nekādu pretenziju, bet funkcionāli draņķis pēdējais. CAT zeķes darbam gan abu labās. Jau gadus 10 tikai cat izvēlos
avatar
Publicēts: 22.02.19 22:24
 citēt
Es savējo S41 esmu 2x slīcinājis (apziņa, ka var atļauties vaļības laikam atbrīvo un dara neuzmanīgu), un reizi driblējis pa 11.novembra krastmalas asfaltu, pārdzīvoja visu.
Bet labākais tam telefonam ir baterija. 5000 mAh mierīgi izvelk visu dienu bez problēmām.

Fotgrafēt ar viņu var tikai informatīviem nolūkiem - bet ar to man pietiek.

Savukārt ātrums - šo es kaut kā līdz galam nesaprotu. Man nav bijis problēmu ar ātrumu nevienam telefonam, izņemot antīko Galaxy Xcover 1. Tam gan jā, ekrāns mainījās 2 sekundes.
avatar
Publicēts: 23.02.19 14:01
 citēt
talavietis:Pirms laika lietoju CAT... riktīgs mēsls. laimīgs, ka man tā vairs nav. Nopirku Sony Xperia XZ2 Compact un atkal jūtos laimīgs lietotājs. Viss ko vajag kvalitatīvs, ātrs, bildē ātri un labi.

Tizls tu esi...... CATi ir paši lābākie telefoni :big_smile: Jāfotogrāfē ar fotoaparātu nevis ar telefonu.....
avatar
Publicēts: 23.02.19 15:57
 citēt
Oliss:
talavietis:Pirms laika lietoju CAT... riktīgs mēsls. laimīgs, ka man tā vairs nav. Nopirku Sony Xperia XZ2 Compact un atkal jūtos laimīgs lietotājs. Viss ko vajag kvalitatīvs, ātrs, bildē ātri un labi.

Tizls tu esi...... CATi ir paši lābākie telefoni :big_smile: Jāfotogrāfē ar fotoaparātu nevis ar telefonu.....

....
Nebrūķē muti, nīkuli! Mūsdienās telefona kamera tiek izmantota kā pierakstu blociņš un es tam to arī izmantoju. Iebildēju numurus, daļu teksta vai kaut vai cenas veikalos
avatar
Publicēts: 23.02.19 16:14
 citēt
Tā jau šejieniešu izpratnē nav fotogrāfija (un arī es tam piekrītu). Tīri informatīvai fotogrāfijai jau ar 2MP un objektīvu 5mm diametrā pietiek.
avatar
Publicēts: 23.02.19 19:27
 citēt
talavietis:Pirms laika lietoju CAT... riktīgs mēsls. laimīgs, ka man tā vairs nav. Nopirku Sony Xperia XZ2 Compact un atkal jūtos laimīgs lietotājs. Viss ko vajag kvalitatīvs, ātrs, bildē ātri un labi.

CAT ir domāts celtniekiem, ne parastiem cilvēkiem!
avatar
Publicēts: 23.02.19 22:52
 citēt
RVR:Tā jau šejieniešu izpratnē nav fotogrāfija (un arī es tam piekrītu). Tīri informatīvai fotogrāfijai jau ar 2MP un objektīvu 5mm diametrā pietiek.


Sen jau nepietiek. Mūsdienu smartfonu bildes kvalitātē jau pārspējušas 7 gadus vecu ziepīšu bildes. Man 2012 bija Nikon Coolpix P300, kuru pat DPreview vērtēja samērā neslikti. Šodien salīdzinot ar Galaxy S 9 tas Nikon ziepis stabili zaudē. Matrica vienādu izmēru, bet programmatūra cita.
avatar
Publicēts: 24.02.19 15:26
 citēt
Jums tikai traktoristu klausules interesē? Varbūt padalieties kādi vēl ir zvanamie cilvēkiem ar īpašām vajadzībām? GustavBerg vēl nav izlaidis kādu komforta modeli? Iebūvētais papīra rullis fotogrāfē konkurētspējīgi? Vai klausule uz tā spēj printēt bildes ģimenes vajadzību kvalitātei vai velk līdz izstāžu kvalitātei? Varētu nepieceļoties no WC, ar to pašu masu, pielipināt izdruku pie sienas, lai dalītos mākslā ar nākamiem apmeklētājiem.
avatar
Publicēts: 24.02.19 18:33 labots
 citēt
Maris:Jums tikai traktoristu klausules interesē? Varbūt padalieties kādi vēl ir zvanamie cilvēkiem ar īpašām vajadzībām? GustavBerg vēl nav izlaidis kādu komforta modeli? Iebūvētais papīra rullis fotogrāfē konkurētspējīgi? Vai klausule uz tā spēj printēt bildes ģimenes vajadzību kvalitātei vai velk līdz izstāžu kvalitātei? Varētu nepieceļoties no WC, ar to pašu masu, pielipināt izdruku pie sienas, lai dalītos mākslā ar nākamiem apmeklētājiem.


gudrs
avatar
Publicēts: 25.02.19 14:27
 citēt
kursors.lv...

Jaunais Noika 9 PureView taisīs kokteiļbildi no 5 aizmugures kamerām.
avatar
Publicēts: 25.02.19 20:33 labots
 citēt
Samsung Galaxy Fold: youtu.be...
Tā jau labs, bet cena arī būs sākumā laba, ap 2000$!
avatar
Publicēts: 25.02.19 22:36
 citēt
Baigais cepiens te, lai ieliktu instagramā 1080px platu bildi :D
avatar
Publicēts: 26.02.19 14:48
 citēt
briedis:Baigais cepiens te, lai ieliktu instagramā 1080px platu bildi :D


aha jāizmet pāris štukas par idiotisku selfiju cepamo :face-smile:
avatar
Publicēts: 26.02.19 20:44
 citēt
Maris precīzu kopsavilkumu iepostējis :D
avatar
Publicēts: 26.02.19 21:51
 citēt
ŌŌŌ, vecā gvarde lepni tur savu fullfreima karogu :) Droši vien kāds pirms 25 gadiem tāpat turēja filmenieču karogu ar svinīgajiem solījumiem no tām nešķirties ne mūžam. Jaunie nejēgas taču nesaprot, ka bildēt izstieptās rokās ir tizli, ka pareizi ir vienu aci iebāzt ķīķerī, otru aizmiegt un kepku apgriezt otrādi, lai nags netraucē.
DPReview savās slejās liek smartfomu kameru apskatus, DXOMark vērtē smartfonu kameras un pat (ārprāc) selfiku kameras - laikam jau viņi arī nejēdz, kur rodama mākslas stīga. Kas gan ir 2017.gadā pasaulē kopā pārdotie 1,5 miljardi smartfoni pret 25 miljoniem saražoto visu veidu fotokameru, no kurām vairāk par pusi ziepīši?
Svinīgi apsolu - ja izrādīsies, ka 2018.gadā visa veida kameru (ar tikai fofo un video funkcijām) pārdots vairāk, kā 2017.gadā, tad izdzēsīšu šo topiku un pieteikšos uz fotokursiem.
avatar
Publicēts: 26.02.19 22:29 labots
 citēt
Zorro, tak jebkuram pajāt ar ko tu vai kāds cits uzcep selfikus kurus nepartraukti pārsūta viens otram mesendžeros, tos aizmirst jau pēc dažam minūtēm, jo kārta nākamajiem. Pie tam mobilo mazajos ekrāniņos ir viens pīpis ar cik kamerām tas attēls tapis, tāpat neko nevar novērtēt, jo uz stacionārā PK lielajiem ekrāniem neviens tādas neskatās (da i priekš kam). Bet pat ja skatās, tad es līdz šim neesmu redzējis kaut cik sakarīgu attēlu no mobilā, lai cik jauns un dārgs tas. Pašam 8g veca Xperia, un savu funkciju (zvanīt un pa laikam uzņemt kādu piezīmjkadru) tas veic godam, ja nenoplīsīs, vēl kalpos dažus gadus. Bet gadžetmāni maina trubas bezmaz katru gadu, kaut kādā izmisumā va cerībā ka tas kaut kā mainīs dzīves kvalitāti vai tiešām kāds pamanīs atšķirību selfikos :face-smile:

z_z:pareizi ir vienu aci iebāzt ķīķerī, otru aizmiegt un kepku apgriezt otrādi, lai nags netraucē.


Man piemēram poh kas skaitās pareizi vai stilīgi. Lietoju dslr kā turpinājumu slr jo man tā ir ērtāk un patīkamāk bildēt (kadrēt), jo neciešu bildēšanu no nestabila stāvokļa kad kamera izstiepta rokās un jālūr ekrānā (īpaši saulainā laikā kontragaismā), pārāk augsts ševeļenka sprocents ar. Pavisam cita lieta stabila stāja ar pie korpusa piespiestiem elkoņiem un kamera pie sejas, tā var bliezt no rokas ar tik gariem eksponēšanas laikiem par kādiem ziepju un mobilo mīļotāji var nesapņot.
avatar
Publicēts: 26.02.19 23:50 labots
 citēt
Karlis_K:Zorro, tak jebkuram pajāt ar ko tu vai kāds cits uzcep selfikus kurus nepartraukti pārsūta viens otram mesendžeros, tos aizmirst jau pēc dažam minūtēm, jo kārta nākamajiem. Pie tam mobilo mazajos ekrāniņos ir viens pīpis ar cik kamerām tas attēls tapis, tāpat neko nevar novērtēt, jo uz stacionārā PK lielajiem ekrāniem neviens tādas neskatās (da i priekš kam). Bet pat ja skatās, tad es līdz šim neesmu redzējis kaut cik sakarīgu attēlu no mobilā, lai cik jauns un dārgs tas. Pašam 8g veca Xperia, un savu funkciju (zvanīt un pa laikam uzņemt kādu piezīmjkadru) tas veic godam, ja nenoplīsīs, vēl kalpos dažus gadus. Bet gadžetmāni maina trubas bezmaz katru gadu, kaut kādā izmisumā va cerībā ka tas kaut kā mainīs dzīves kvalitāti vai tiešām kāds pamanīs atšķirību selfikos :face-smile:

z_z:pareizi ir vienu aci iebāzt ķīķerī, otru aizmiegt un kepku apgriezt otrādi, lai nags netraucē.


Man piemēram poh kas skaitās pareizi vai stilīgi. Lietoju dslr kā turpinājumu slr jo man tā ir ērtāk un patīkamāk bildēt (kadrēt), jo neciešu bildēšanu no nestabila stāvokļa kad kamera izstiepta rokās un jālūr ekrānā (īpaši saulainā laikā kontragaismā), pārāk augsts ševeļenka sprocents ar. Pavisam cita lieta stabila stāja ar pie korpusa piespiestiem elkoņiem un kamera pie sejas, tā var bliezt no rokas ar tik gariem eksponēšanas laikiem par kādiem ziepju un mobilo mīļotāji var nesapņot.


Pasaki, vai daudzi garāmgājēji tev ir braukuši virsū, kad liec aparātu uz statīva, lai bildētu saulrietus? Domāju, ka nē, jo cilvēki vairumā ir toleranti un nejaucas citu lietās. Tad ko tu te cepies par katru sīkumu? Tev skauž, ka jauni skuķi liek savus deguntiņus instagramā? Tavi ieteikumi, ka bildes jāskatās pie liela stacionārā monitora jebkuram jaunam cilvēkam būs smieklīgi, jo lielie ekrāni mājās ir tikai speciālistiem vai geimeriem. Pasaulē ir miljoniem geimeru un ir miljoniem šahistu. Tikai spēle no spēles atšķiras un nevajag ar saviem šaha gājieniem uzbāzties izsitēju vai baiku dzenātājam uz ekrāna.

Tāpat nevajag mēģināt pierādīt, ka telefoni ir tikai priekš zvanīšanas. Telefoni varbūt, bet ne smartfoni, kuri tehnoloģiski attīstās daudz straujāk, kā personālie datori vai fotokameras. Man neder 4 gadus veci smartfoni ar maksimālo 64 gigu atmiņu, man vajag vismaz 200gb, kur salikt visu savu saimniecību, jo es nestaipu līdzi piezīmjdatoru, un tāpēc man arī jaunais Google Pixel 3 neder, kuram kamera laba, bet cietā atmiņa tikai 128 un nav microsd slota. Vēl man vajag kādas 10-15 aplikācijas, kas atvieglo dzīvi. Un visbeidzot man vajag lielisku vismaz 6 collu ekrānu priekš video un televīzijas skatīšanās un normālu kameru priekš ikdienas (ne jau priekš portretiem vai citas māxlas). Tāpēc smartfons man ir svarīgākā ierīce un gandrīz vienīgā, kas obligāti nepieciešama. Es pat varētu atslēgt GSM telefona sakaru funkciju, jeb kā Maris saka - klausuli, jo nav tādas īpašas vajadzības zvanīt uz svešiem numuriem, bet ar savējiem un ārzemniekiem sazināmies pārsvarā caur messendžeriem. Cik reizes to visu var klārēt?
avatar
Publicēts: 27.02.19 22:16 labots
 citēt
Karlis_K:
briedis:Baigais cepiens te, lai ieliktu instagramā 1080px platu bildi :D


aha jāizmet pāris štukas par idiotisku selfiju cepamo :face-smile:

Tiem, kuri pāris štukas ir redzējuši tikai sapņos, ir idiotisku selfiju cepamais aparāts, tiem, kuri var tādu atļauties ir telefons, planšete, fotoaparāts, videokamera, TV, radio un vēl daudzas citas saimniecības ierīces vienā! Bet to dažiem aprobežotiem, vecā gājuma ļautiņiem nekad nesaprast!
Mūsdienās DSLR kamera ar neskaitāmiem pričendāļiem ir vajadzīga tikai tiem, kuriem fotografēšana ir maizes darbs. PUNKTS
avatar
Publicēts: 27.02.19 22:32
 citēt
Manupràt viss atkarìgs no vajadzìbas, Kàrlis izmanto tikai sakaru funkciju, citam piemèram man, tas ir darba instruments. Nu nevazàšu noutu lìdz, bet attàlinàts atbalsts jàsniedz un tìkla konfigurèšana utt ar prastu klausuli jau velk uz mazohismu. Man selfiju kamera nevajag, bet normálam telefonam tà irstandarta funkcija, kameras màjàs reizèm gribas redzèt, un parotaĺàties tìklá ar raspberri. Katrs pèrk sev nepieciešamo, neredzu jègu kàdam censties pieràdìt un pamatot, kàpèc par savu naudu un sev iegàdàjos to ko uzskatu par vajadzìgu :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.02.19 09:25 labots
 citēt
Kādēļ gan jāieslīgst galējībās?
Viedtālrunis, bez šaubām, ir reti labs un noderīgs gadžets, bet tas tomēr nav un vēl ilgu laiku nebūs panaceja visiem dzīves gadījieniem.
Kauč arī esmu no tiem "aprobežotajiem vecā gājuma ļautiņiem", labprāt izmantoju daudzas viedtālruņa iespējas, bet neatsakos arī no tā nopietnākiem konkurentiem. Fiziku neviens mārketings nekad nespēs apmānīt un liels sensors ar gaismasspējīgu optiku vēl ilgi nebūs konkurents viedtālruņiem kauč ar 10 peļu acs izmēra objektīviem un kaķa naga izmēra sensoriņu. :face-wink:
Joprojām fotografēšanai lietoju gan bezspoguli, gan advancēto kompaktkameru, gan viedtālruni, tāpat arī ar komunikācijām- pilnvērtīgam darbam ar bildēm, dokumentiem un WEB vismaz man "klasiskā" stila dators ar reālu klaviatūru tomēr ir daudz ērtāks par glaudāmo dēlīti.:face-wink:
Mājās man daudz ērtāks šķiet stacionārais dators ar pietiekami lielu monitoru (27 "), ilgajām stundām dežūrā staipu līdz lielo 17" ļaptopu, bet ceļojumiem ir mazais 12" ThinkPad- to gan vazāju līdz galvenokārt, lai nodublētu pa dienu sabildēto.
Katrai vajadzībai sava optimālā tehnika...:face-wink:
avatar
Publicēts: 05.03.19 12:14
 citēt
www.dpreview.com...

Jaunākā APS-C matricas fotokamera ar fix objektīvu. Apskatnieks paslavē bildīšu kvalitāti un beigās atzīst, ka jaunāko smartfonu īpašniekiem nevajadzīga lieta. Pirms izlasīju šo frāzi, pats tā nodomāju - 18.5mm fokusa attālums ir līdzigs smartfonu kamerām. Nu labi, bildes kvalitāte labāka, bet ņemot vērā iespējamos sižetus šādam fokusa attālumam un visticamāko bildes gala izpausmi 10x15 cm papīra kartiņās vai neta sociālajos tīklos, nēsāt līdzi papildus tādu mantu nav vajadzības.
avatar
Publicēts: 12.03.19 15:23 labots
 citēt
Vakar draugs iedeva paspēlēties ar šo: www.gsmarena.com...

Lai gan neesmu iphone piekritējs, jāsaka, ka dienas gaismā bilžu kvalitāte teicama, arī selfikiem. Lielisks krāsu pārnesums un kontrasts. Nevar pat salīdzināt ar 3 gadus vecu iphonu.
avatar
Publicēts: 12.03.19 15:33 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 13.03.19 01:11 labots
 citēt
Kurš ta apstrīdēs- tas verķis nebūt nav slikts.:face-smile:

BET- pat ja tam potenciālajam I-cilvim naudas netrūkst, mani tomēr viens maziņš sīkumiņš bremzē- diendienā nēsāt līdzi un attiecīgi riskēt pazaudēt ap 1200 Eur rotaļlietu (tīri braucama Golfiņa vērtē) - tas tomēr nav vidusmēra latvietim ikdienā piemērots risks... :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.03.19 12:41
 citēt
martc:bla bla, Kàrlis telefonam izmanto tikai sakaru funkciju, citam piemèram man, tas ir darba instruments.

Vai tad tavs darba instruments nebija lāpsta?:amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 26.03.19 17:14
 citēt
Kamerophoni progresē - Huawei P30

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 16.04.19 15:22 labots
 citēt
Attālums līdz ēkai 500m . Bildēts ar telefonu no rokas.
avatar
Publicēts: 16.04.19 18:50
 citēt
z_z:Attālums līdz ēkai 500m . Bildēts ar telefonu no rokas un apgraizīts (puse no kadra).
avatar
Publicēts: 16.04.19 19:19
 citēt
Tīri labi, ar kādu telefonu bildēts?
avatar
Publicēts: 16.04.19 20:04
 citēt
richy77:Tīri labi, ar kādu telefonu bildēts?


Huawei P30 pro. 135 mm optiskais teleobjektīvs izvietots paralēli ekrānam un gaisma uz to tiek aizvadīta caur spoguli. Ir vēl optiskā un ciparu palielinājuma hibrīdā opcija uz 270mm , ar to arī nobildēju šo māju puskilometra attālumā.
avatar
Publicēts: 17.04.19 02:03
 citēt
Jū progress fantastiš! Pirms 10 gad digiziepīši ar superzūmsnuķīšiem deva ārā līdzīgus pļurainus kadrus, bet nu no tāda var arī piezvanīt un pat selfiku uzcept, uh kas par mantu :D
avatar
Publicēts: 17.04.19 09:26
 citēt
Karlis_K:Jū progress fantastiš! Pirms 10 gad digiziepīši ar superzūmsnuķīšiem deva ārā līdzīgus pļurainus kadrus, bet nu no tāda var arī piezvanīt un pat selfiku uzcept, uh kas par mantu :D

Nu re, nav jāstaipa tas pusķieģeļa izmēra klucis ( digiziepis), to aizvieto telefons, kas vienmēr kabatā. Ir manta.
avatar
Publicēts: 17.04.19 10:08
 citēt
Konkrēti šim modelim matricas izmērs ir 1/1.7". Tas ir kā vecajiem Canon g sērijas ziepjiem. Dažās situācijās P30 pro ziepjus sit pušu, piemēram, no rokas var bildēt naktī uz ielas - objektīvs 1:1.6, ISO ļoti liels. Nav tā, ka viss ideāli - dažos apgaismojumos, piemēram, LED vai parasto spuldžu gaismā klibo baltā balanss. Tur kaut kādas inovācijas galvenās kameras matricas krāsu filtrā, kas citiem ir RGGB, bet šim modelim RYYB - tas ļaujot bildēt pustumsā, bet gaismā krāsas ir visai pavēsas un ne super precīzas. Krāsu ziņā jaunais iphone ir mīlīgāks, izšķirtspēja labāka Huawei p30 pro.
avatar
Publicēts: 05.05.19 19:56
 citēt
Viss ir daudz maz skaisti līdz brīdim, kad ierauga šīs telefonu bildītes uz normāla monitora :exciting:
avatar
Publicēts: 12.05.19 22:30
 citēt
griezite:Viss ir daudz maz skaisti līdz brīdim, kad ierauga šīs telefonu bildītes uz normāla monitora :exciting:


99% smartfonu bildīšu samazinātā veidā nonāk sociālajos tīklos, tiek izprintētas uz 10x15 cm papīra vai nošārētas uz citu smartfonu, reti kurš tās skatās uz liela monitora pilnā izmērā. Protams, ka smartfonu bildes kvalitātes ziņā nav salīdzināmas ar lielas matricas un laba, gaiša objektīva veikumu, bet uz to jau smartfoni arī nepretendē (pagaidām). Nupat delfos bija izliktas vienu kāzu bildes no telefona : www.delfi.lv.... Manā skatījumā zemas kvalitātes un nenopietns veikums. Ja cilvēki maksā par bildēm no smartfona, tad tas jāizvēlas vismaz no šīgada top pirmā desmitnieka, nevis jāmokās ar pat pirms vairākiem gadiem par viduvēju uzskatītu ierīci.
avatar
Publicēts: 20.05.19 20:19
 citēt
Huawei turpmāk vairs nebūs pieejamas jaunās Android programmas:
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 27.05.19 23:54
 citēt
richy77:Huawei turpmāk vairs nebūs pieejamas jaunās Android programmas:
https://www.delfi.lv/bizness/tehnologijas/huawei-aizliegta-android-os-lietosana-ko-tas-nozime-lietotajiem-latvija.d?id=51107975


Ja Google nelaidīs Huawei smartfonu īpašniekus pie aplikāciju jauninājumiem, tad iešu piketēt pie USA vēstniecības. Lai nedomā tur savā bunkurā, ka visa pasaule viņiem pieder. Paši nejēdz uztaisīt smartfonus ar līdzīgām specifikācijām, tad nu izmanto savu pasaules kundzību melnu darbu darīšanā. Ko tur Huawei viņiem var izspiegot? Da neko, viņi paši caur messendžeriem sen jau spiego. Melo, ka ausis kust, līdzīgi kā par Huseina ķīmiskajiem ieročiem. Baidās vienkārši aizlaist lielāko China kompāniju sev tehnoloģijās ziņā priekšā, tāpēc bremzē un baida. Savs risks tajās sankcijās ir arī pašiem amīšiem - ja visi ķīnīzeri apvienosies vienā projektā un uztaisīs sakarīgu pasaulē trešo bāzes operētājsistēmu ar 2-3 miljardiem individuālo lietotāju, tad tā būs reāls konkurents Androidam, kuram tad paliks tikai 4-5 nopietni ražotāji.
avatar
Publicēts: 28.05.19 08:34
 citēt
Komsomoļec pa skarbo nodeva :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.05.19 09:10
 citēt
www.delfi.lv...

Šeit vēl rakstiņš par USA-China attiecību saistību ar smartfoniem.
avatar
Publicēts: 28.05.19 09:52
 citēt
Šķībacainie ir nadzīgi zaglēni un kopētāji, pārspēj pat krieviņus ;) Ne velti čaina ir viltojumu lielražotājs.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):