forum.gif
Jaunumi smartfonu tirgū.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Jaunumi smartfonu tirgū.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.06.21 14:22
 citēt
Draizer! Tu gan esi neglābjami atpalicis! Pasaki, kam tās kāzu teātra vai šova bildes ir vajadzīgas? Pašiem jaunlaulātajiem noteikti nē. Vienreiz paskatīsies un aizmirsīs, jo mūsdienās bildes skatās tikai smartfonos. Ērt, ātri, vienmēr pa rokai, aizsūti un saņem kaut simts draugiem! Kāzu viesiem arī nevajag, jo visi vildē notikumus ar saviem telefoniem. Netikai bildē bet uzņem arī video. Var iespējot arī tālraidi. Atliek vienīgi pats fotogrāfs, kurš ar šo amatu pelnās.
avatar
Publicēts: 19.06.21 15:02 labots
 citēt
Es bildes telefonā neskatos un nefočēju vipār(varu nobildēt veikalā kādu štruntu un aizsūtīt sievai).Kam tā tūkstošu gūzma ar meslu bildēm tajā telefonā ir vajadzīgas?Knipsē bezjēgā un paši jūsmo.
avatar
Publicēts: 19.06.21 16:09
 citēt
Joli! Te nav runa par tevi, bet par vispārēju tendenci! Tev un pārējiem "vecīšiem" var nepatikt, bet tas nu nekādi neietekmēs pasaules fototehnikas attīstību. Atver acis un paskaties uz mūsdienām! Kuri ir palikuši billžu albumi ar kaudzēm papīra attēlu? Kur palikušas filmiņas, attīstīšana, kopēšana, filmu aparāti? Nav to vairs! Un tas, ka daži vēl turās pie vēsture, jaunos NEKĀDI NEIETEKMĒS!!!! Tā ka ja nevari sevi pārvarēt un iet laika garam līdzi, tad vismaz nesmilksti! Tas ir smieklīgi...!!! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.06.21 17:24
 citēt
He, he Marss. Un kam tie saulrieti un dabasskati vajadzīgi? It īpaši mobilajā. Nu kurš lūr uz saulrietu mobilajā ? Tikai galīgi atsaldēts.
Un starp citu modes žurnāli ar modelēm un tērpiem kā ir tā ir. Un nu jau 150 gadus. Un nekas nav mainījies.
Ak ja, tie augstie intelektuāļi kas žurnālus neskatās, bet lūr mobilos tagad atiecīgi arī staigā. Saplēstās drēbēs, tēlo bomžus, lasa dzelteno presi un negriv vakcinēties.
avatar
Publicēts: 19.06.21 18:49
 citēt
HE, HE! Rakstniek, alias Uldis! Izskatās, ka tu esi vēl vairāk atpalicis, kā Jolis! Bet sāc murgot ne sliktšk, kā Kārlis dzērumā! HA! Šinī diskusijā jautājums ir par to, vai smārtfoni ieies sadzīvē. Jā, ieies! Ir jau iegājuši. Modes žurnālus telefonā skatās VISI!!! Arī tavas plikās vecenes telefonā skatās Visi, kam par to intrese. Arī daulrietus un ausmas skatās telefonā. Sev aliņu pasūta pa telefonu, rēķinus maksā telefoniski, dokumentus kārto telefoniski. Neiet uz darbu, bet mājām, krodziņa vai jūrmalas strādā telefoniski - attālināti...!!! Un tā vēl simtiem iespēju ar smartfonu. Tā ka izberzē acis, izej ārā un paskaties uz mūsdienu pasauli...! KA!
avatar
Publicēts: 20.06.21 08:22
 citēt
Fotogrāfi venmēr izmantos fotoaparātus kvalitatīvu bilžu radīšanai. Bet šīs bildes ir ļoti, ļoti, niecīga daļa no bilžu aprites sabiedrībā mūsdienās. IG, FB,u.c.pamatā ir telefonbildes. Un tur nav tikai bezmērķīga ākstīšanās, tur ir arī bizness, liels bizness.
avatar
Publicēts: 13.07.21 12:07 labots
 citēt
Kādu telefonu tagad pirkt, gribu nomainīt veco :)
Varbūt ir kādi ieteikumi? Protams ar labu foto iespēju ... iPhone negribu.
avatar
Publicēts: 13.07.21 13:24
 citēt
Dreizers:He, he Marss. Un kam tie saulrieti un dabasskati vajadzīgi? It īpaši mobilajā. Nu kurš lūr uz saulrietu mobilajā ? Tikai galīgi atsaldēts.
Un starp citu modes žurnāli ar modelēm un tērpiem kā ir tā ir. Un nu jau 150 gadus. Un nekas nav mainījies.
Ak ja, tie augstie intelektuāļi kas žurnālus neskatās, bet lūr mobilos tagad atiecīgi arī staigā. Saplēstās drēbēs, tēlo bomžus, lasa dzelteno presi un negriv vakcinēties.


Ne par dabasskatiem, ne par modi, protams, nav taisnība.
avatar
Publicēts: 15.07.21 17:50
 citēt
La_:Kādu telefonu tagad pirkt, gribu nomainīt veco :)
Varbūt ir kādi ieteikumi? Protams ar labu foto iespēju ... iPhone negribu.


No pirmā divdesmitnieka. www.dxomark.com...
avatar
Publicēts: 16.09.21 21:24
 citēt
Šodien izlēmu ka ja piršu telefonu, tad laikam Huivei. Iemesls Leica optika. Ko sakiet Jūs ? Varbūt kāds ko zina labāk. Cena ap 400 Eur.
avatar
Publicēts: 16.09.21 22:46
 citēt
Man ir Huawei P9, softs protams gļukains, Samsung Galaxy Note 4 bija labāks, bet ēda baisi bateriju
Huawei DUAL kamera lēna, bet bildes kvalitatīvas
avatar
Publicēts: 16.09.21 22:50
 citēt
Man ir Samsung tagad. Ciest nevaru. Fotokamera riktīgs mēsls. Nekad vairs....
avatar
Publicēts: 17.09.21 06:44
 citēt
Dreizers:Man ir Samsung tagad. Ciest nevaru. Fotokamera riktīgs mēsls. Nekad vairs....


Kam tev kamera tel.?Vai tiešām bildē un tev ir svarīga kvalitāte no tel?
avatar
Publicēts: 17.09.21 09:23
 citēt
Kameras kvalitāte vairāk korelē ar telefona cenu, nekā ar brenda nosaukumu. Ja runā par jaunu telefonu, 400 ir maz. Ja par lietotu, ok. Kā jau ieteica z_z, der paskatīt Dxomark. Viņi aizrāvušies ar telefonu kameru testēšanu. Man ir Huawei P30pro. Skaidrs, ka novecojis modelis, bet man pietiek un jaunākiem nav Androīda.
avatar
Publicēts: 17.09.21 09:49
 citēt
Un nevajag gaidīt, ka kamera telefonā būs tas pats, kas fotoaparāts. Paskaties uz vienu un uz otru, tad ķeries klāt, tad nebūs vilšanās, drīzāk otrādi.:face-smile:
avatar
Publicēts: 27.10.21 00:13
 citēt
Tiem > kam pa īsu < Sony uzcepis pavisam lēto modeli ar 1" sensoru Xperia Pro-I
Nu, ka fiksi - visi met spogulenes un bezspogulenes miskastē :D

Xperia PRO-I Announcement – October 2021
youtu.be...

www.dpreview.com...

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):