forum.gif
Flickr alternatīvas?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Flickr alternatīvas?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.11.18 17:56
 citēt
Izskatās, ka no 2019.gada 1.janvāra flickr samazinās bezmaksas vietu no 1TB uz 1000 bildēm.
Šobrīd bija ļoti ērti atmiņas karti izgāzt flickrā (un parādīt mammai), bet man negribas par to maksāt 50usd gadā (jā, esmu neticami skops).

Kādas varētu būt alternatīvas ar līdzīgu funkcionalitāti - izgāzt SD karti + parādīt vēl kādam bez pretenzijām uz kvalitāti par zemāku maksu (vislabāk bezmaksas) :)
avatar
Publicēts: 05.11.18 18:11
 citēt
Savs failu serveris.
avatar
Publicēts: 05.11.18 19:19
 citēt
50GB free...
mega.nz...
avatar
Publicēts: 08.11.18 00:06
 citēt
Google Photos - unlimited & free
avatar
Publicēts: 09.11.18 06:48
 citēt
Flikra jaunie īpašnieki pareizi nolēma - ka nav jēga būt par atkritumu izgāztuvi.
avatar
Publicēts: 09.11.18 09:46
 citēt
kāpēc nemaksāt par servisu, kurš patīk, ir ērts un kuru lieto?
Jau sen maksāju par flickr pro, ļoti ērti dalīties ar bildēm, krājas viss bilžu arhīvs.
avatar
Publicēts: 09.11.18 17:48
 citēt
versatile:kāpēc nemaksāt par servisu, kurš patīk, ir ērts un kuru lieto?
Jau sen maksāju par flickr pro, ļoti ērti dalīties ar bildēm, krājas viss bilžu arhīvs.

Tāpēc, ka Bzh ir neticami skops vecis :amazing:
avatar
Publicēts: 09.11.18 18:19
 citēt
Plutonijs:
versatile:kāpēc nemaksāt par servisu, kurš patīk, ir ērts un kuru lieto?
Jau sen maksāju par flickr pro, ļoti ērti dalīties ar bildēm, krājas viss bilžu arhīvs.

Tāpēc, ka Bzh ir neticami skops vecis :amazing:


Jā. Ja viņi piedāvā 1TB bez maksas un maksas pakalpojumi man nav nepieciešami (dalīties ar bildēm es varu arī bezmaksas versijā, auto-uploader un statistiku man toč nevajag), tad es neredzu iemeslu par to maksāt :) Tagad ir savādāk un, ja nekas līdzīgs netiek piedāvāts, tad par to varu arī samaksāt. Bet pirms tam gribēju uzzināt vēl kādu alternatīvu :)
avatar
Publicēts: 09.11.18 22:35
 citēt
Nemūžam neticēšu, ka bildes ir tik vērtīgas, ka tās jātur ilgāk par 2 - 4 gadiem. Es te nesen atgriezos LV un izdzēsu visu mājas serveri tīru no visa mūža ceļojumu bildēm (10 TB). Iemesls līdz banalitātei vienkāršs - ja es kaut ko neaiztieku 3 mēnešus, man to nevajag.
Nenožēloju. Tagad cita problēma - ko ar serveri darīt. :grimace:
avatar
Publicēts: 10.11.18 06:39
 citēt
Galīgi un nemaz nesaskatu problēmu. Feisbuks būtu pirmā vieta, kur iztīrīt savu atmiņas karti, nemaz nerunājot par google foto. Arī es kādreiz divitūkstošo sākumā, kad kompim cietais disks bija 20Gb, biju ne pa jokam satraucies - kur nu liks visu sabildēto?
Tad vienā vakarā, rūpīgi izstudējot savus "šedevrus", bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem izdzēsu gandrīz visu, kas bija sabliezts :) Vienīgais, ko tas prasa, ir laiks lai ar kritisku aci izvērtētu saražoto un spētu no tām 300 bildēm atlikt tās 4-5 vajadzīgās. Parasti pēc katra kalendārā gada pārkonvertēju RAWus uz DNG un sarakstu DVD matricās. Kādreiz rakstīju RAW formātā, bet tur kaut kas ar laiku noiet greizi un ne visi faili pēc tam korekti nolasās. Vēl daļu noteikti ieteiktu izdrukāt. Tad arī var saprast, kas der, kas ne :)

Starp citu. Vai kāds zin ieteikt padomu kā reanimēt sen sarakstītus DVD diskus ar bildēm? Pirms gadiem desmit, mana Dārgā izdomāja bērna bildes sašķirot pa gadiem, tad pa mēnešiem un it kā tā vēl trūktu, arī pa dienām. Visu ko savā mātes apmātībā bija sapogājusi ar digiziepi un pēc tam pati sakrāmējusi matricās, tagad nemaz nevar atvērt. Pārkopēju uz kompi un arī tad nekā. Varbūt kādam ir zināms risinājums?
avatar
Publicēts: 10.11.18 10:54
 citēt
Jebkura bilde ir dokumentāla liecība, cita lieta vai tam jāupurē kaut kādi resursi...
avatar
Publicēts: 10.11.18 11:08
 citēt
Nu zemeņu lasītājiem viegli. Tās bildes skaidrs, ka trešā, bet tā jau bišķi ķēpa ir ar arhīvu.
avatar
Publicēts: 25.12.18 20:52
 citēt
Es nopirku lielas ietilpības zibatmiņu pagaidām, kamēr neesmu izdomājusi citu alternatīvu. Daudz nefotografēju, līdz ar to pietiek arī ar tādu pagaidu variantu.
Domāju, ka Flickr turpināšu lietot, samazinot savu 1000+ fotogrāfiju skaitu uz pusi. Grūti pieķerties klāt, bet laikam pēdējais laiks, kad to sākt darīt.
avatar
Publicēts: 28.12.18 10:59
 citēt
traktors:Galīgi un nemaz nesaskatu problēmu. Feisbuks būtu pirmā vieta, kur iztīrīt savu atmiņas karti, nemaz nerunājot par google foto. Arī es kādreiz divitūkstošo sākumā, kad kompim cietais disks bija 20Gb, biju ne pa jokam satraucies - kur nu liks visu sabildēto?
Tad vienā vakarā, rūpīgi izstudējot savus "šedevrus", bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem izdzēsu gandrīz visu, kas bija sabliezts :) Vienīgais, ko tas prasa, ir laiks lai ar kritisku aci izvērtētu saražoto un spētu no tām 300 bildēm atlikt tās 4-5 vajadzīgās. Parasti pēc katra kalendārā gada pārkonvertēju RAWus uz DNG un sarakstu DVD matricās. Kādreiz rakstīju RAW formātā, bet tur kaut kas ar laiku noiet greizi un ne visi faili pēc tam korekti nolasās. Vēl daļu noteikti ieteiktu izdrukāt. Tad arī var saprast, kas der, kas ne :)

Starp citu. Vai kāds zin ieteikt padomu kā reanimēt sen sarakstītus DVD diskus ar bildēm? Pirms gadiem desmit, mana Dārgā izdomāja bērna bildes sašķirot pa gadiem, tad pa mēnešiem un it kā tā vēl trūktu, arī pa dienām. Visu ko savā mātes apmātībā bija sapogājusi ar digiziepi un pēc tam pati sakrāmējusi matricās, tagad nemaz nevar atvērt. Pārkopēju uz kompi un arī tad nekā. Varbūt kādam ir zināms risinājums?
Iespējams DVD rakstītājs nebija noslēdzis DVD disku un nu jau uz cita rakstītāja - lasītāja nevarēs atvērt. Meklē speciālistus
avatar
Publicēts: 28.12.18 10:59
 citēt
Es savas bildes glabāju forobloga reportāžās.:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.12.19 12:10
 citēt
Pacelšu vecu tēmu... Pēc pēdējās Flickr atsūtītās gaudu vēstules neizskatās, ka būs dzīvotājs, tāpēc interesē alternatīvas. Ko varat ieteikt? Mājas NAS arī apsveru, bet tāpat gribētos arī mākoni. Piemēram, 500px tā arī neatradu, vai ir iespējas ērti backupot visu kolekciju (lai gan it kā piedāvā unlimited storage) kā Flickr, + laikam arī Lightroom plugina vairs nav.
avatar
Publicēts: 20.12.19 22:22
 citēt
avatar
Publicēts: 20.12.19 23:12
 citēt
arturs_p:Pacelšu vecu tēmu... Pēc pēdējās Flickr atsūtītās gaudu vēstules neizskatās, ka būs dzīvotājs, tāpēc interesē alternatīvas. Ko varat ieteikt? Mājas NAS arī apsveru, bet tāpat gribētos arī mākoni. Piemēram, 500px tā arī neatradu, vai ir iespējas ērti backupot visu kolekciju (lai gan it kā piedāvā unlimited storage) kā Flickr, + laikam arī Lightroom plugina vairs nav.


Gaudo tie, kas grib visur servisus par velti. Vai pats ar citiem par velti stráda.
avatar
Publicēts: 21.12.19 00:12 labots
 citēt
Lietoju BackBlaze B2 backupiem. Palaid skriptu un uploado visu mapi mākonī. Pagaidām maksāju $1 par ~160GB mēnesī.
Protams, nav interfeisa, kur ērti vari pārvaldīt bildes utt, bet vari teiksim arī pretējā virzienā novilkt mapes uz kompja, kad vajag atjaunot.
Protams, jāglabā arī HDD paralēli, šis tikai drošībai...
avatar
Publicēts: 22.12.19 12:22 labots
 citēt
Nikon mazmākonītis vēl turas, bet Canon Irista jau izlaiž gaisu. Tie, protams, ir mazi apjomi, bet labākajam der.
avatar
Publicēts: 23.12.19 23:26
 citēt
Hugo:50GB free...
https://mega.nz/start

MEGA arī turas :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):