forum.gif
Es negribētu "kāpt vienā lidmašīnā" ar Hameleonu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Es negribētu "kāpt vienā lidmašīnā" ar Hameleonu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.11.18 14:38
 citēt
FYI - www.manasfinanses.lv...

Brauciens uz lauku mājām beidzās ar bojātu jauno auto, ceļojums uz ārzemēm – ar sabojātu bagāžu, bet, kamēr Dmitrijs apceļoja tuvus un tālus nostūrus, aiz viņa dzīvokļa rīģipša sienas plīsa caurule un ūdens nonāca līdz apakšējā kaimiņa griestiem.
avatar
Publicēts: 07.11.18 15:34
 citēt
eiroremontu posts, kad caurules huj viņu zina kur
bet domāju, ka stāsts drusku izdomāts, tipa reklāma
Tam kam Kauņas lidostā pa 40 štukām Audi kvašai izdemoleja - gāja skarbāk
avatar
Publicēts: 07.11.18 17:47
 citēt
Šis nav tas pats Dima - lodzijas piegulētājs?
avatar
Publicēts: 07.11.18 18:48
 citēt
Uz Dmitrija lauku mājām ved tikai viens ceļš, bet šoreiz tas izrādījās braukšanai nepiemērots − ar smagā transporta atstātām risēm, akmeņiem, šķembām un bedrēm. Rezultāts – pamatīgi noskrāpēta auto apakša un citas skrambas.

Švēdbankā piāra speciālista vietā uz pusslodzi strādā sētnieks? Frukts apzināti sabojāja mašīnu pa braukšanai nepiemērotu ceļu un apdrošinātāji, muļķi tādi, samaksāja par remontu??? :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 07.11.18 20:06
 citēt
Šoreiz gan ķibele gadījās nedaudz mazāka – saņemot koferi, kurā glabājās tehnika, atklājās, ka tam ir nolūzuši ritenīši un ieplaisājis korpuss. It kā sīkums, bet, ja esi apdrošināts, jāzvana apdrošinātājam, kurš segs radušos zaudējumus.
---------------
Savukārt, ja neesi apdrošināts, šie izdevumi ir jāsedz aviokompānijai :)
P.S. Drosmīgs čalis - fototehniku bagāžā :D
avatar
Publicēts: 08.11.18 09:37
 citēt
skaidrs, ka raksts ir PILNĪGS IZDOMĀJUMS, bet cilvēks taču ir "parakstījies" - piekritis, ka viņa vārds šādi tiek pa avīzēm vazāts.
avatar
Publicēts: 08.11.18 10:03
 citēt
Tak vēl lielāks skaits cilvēku blamējas pa TV ekrāniem, reklamējot veselīgu miegu un augļotāju bandas.
avatar
Publicēts: 08.11.18 10:29
 citēt
Tagad Ģimonam ķūlim poga ja iztrūkst ņi beda...
avatar
Publicēts: 08.11.18 12:33
 citēt
Originaļno (pārfrāzejot filmu Ivans Vasiljevičs maina profesiju) :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):