forum.gif
Kredītu kantori
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kredītu kantori
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.01.19 23:11 labots
 citēt
Šodien biju šokā, vasarā paņēmu no viena kredītkantora 900€ kredītlīniju, it kā ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, divus mēnešus bez procentiem, fototehnikas iegādei, katru mēnesi maksāju ap 70€. Izrādās, ka pa pusgadu esmu nomaksājis tikai 130€ un vēl esmu šiem parādā 770€! Nu kā tā var šmaukt cilvēkus, ko?
avatar
Publicēts: 04.01.19 23:19
 citēt
A kā bija ar līguma izlasīšanu?
avatar
Publicēts: 04.01.19 23:24 labots
 citēt
A_selenia:A kā bija ar līguma izlasīšanu?

Ta ko, samaksāju visu atlikušo summu un pasūtīju vienu māju tālāk, izrādījās žīdu kantoris.
avatar
Publicēts: 04.01.19 23:27 labots
 citēt
Tos jau vajadzēja uzreiz atpazīt pirms iepinies afērā.
avatar
Publicēts: 04.01.19 23:33
 citēt
A_selenia:Tos jau vajadzēja uzreiz pēc deguniem atpazīt pirms iepinies afērā.

A_selenia! Tagad jau pie mums kādu laiku viss notiek izvirtuālā vidē, nevar jau pazīt, vai tas žīds, vai čuhumauzers!
avatar
Publicēts: 05.01.19 00:32
 citēt
Bet pamēģināt ieslēgt smedzeņus?
avatar
Publicēts: 05.01.19 00:52
 citēt
Schneider:Bet pamēģināt ieslēgt smedzeņus?

Schneider! Bet pamēģini, kā ikdieanas cilvēks iedziļināties visās 10lpp. rakstītos ar palielināmo stiklu lasāmos vārdos?
avatar
Publicēts: 05.01.19 02:03
 citēt
:haha::haha:
Man patīk par ko pārvērtusies šī valsts un tās iemītnieki. Drīz intelekta ziņā nebūs nekādas atšķirības ar Angliju!
avatar
Publicēts: 05.01.19 02:07
 citēt
Nu bet atro kredītu bizness , risks liels lieli arī procenti. Tur tač neviens tev nko neprasija iedeva cik gribeji piķi bez liekas prasīšanas vētīšanas. Kas uzdod maz jautajumu labi riskē , kas labi riskē labi ar pleš par to..
avatar
Publicēts: 05.01.19 08:53
 citēt
richy77:
Schneider:Bet pamēģināt ieslēgt smedzeņus?

Schneider! Bet pamēģini, kā ikdieanas cilvēks iedziļināties visās 10lpp. rakstītos ar palielināmo stiklu lasāmos vārdos?

Smedzeņus vajadzēja slēkt iekšā pirms tāda lēmuma pienemšanas.
Tās augļotāju bandas tev vēl, dzīvam esot, uscels pieminēkli.
avatar
Publicēts: 05.01.19 11:10
 citēt
Tas, ka 2 mēnešus neko neprasa, vēl nenozīmē, ka kopā nebūs tuvu šiem procentiem gadā

Gada procentu likmes aprēķina piemērs: Aizņemoties 500 € uz 36 mēnešiem, gada procentu likme 86.37%, mēneša maksājums 31.19 €, kopējā atmaksājamā summa ir 1122.98 €. Pieteikumi tiek izvērtēti individuāli un piedāvātā procentu likme pēc pieteikuma izskatīšanas var atšķirties. Credit24 Aizdevuma minimālā GPL likme ir 86.37% / maksimālā GPL likme ir 209.13%. Credit24 piedāvā aizdevumus no 50 līdz 4000 € uz termiņu no 3 līdz 36 mēnešiem.
avatar
Publicēts: 05.01.19 11:22 labots
 citēt
Bet ar kuru galu jādomā, lai noticētu, ka par šiem diviem mēnešiem procentus nomaksās tā blēžu kantora boss no savas kabatas??!!
avatar
Publicēts: 05.01.19 11:56 labots
 citēt
Riči - tu kā saka VĻIP OČKARIK
Paziņa priekš dzīvokļa aizņēmās 6000 euro, bet no drusku lielāka kantora, kas tomēr daudz maz kārtīgs, laikam ap 20% gadā bija
ap 2010 , nu jau atdevis naudu
avatar
Publicēts: 05.01.19 15:07 labots
 citēt
Schneider:Bet ar kuru galu jādomā, lai noticētu, ka par šiem diviem mēnešiem procentus nomaksās tā blēžu kantora boss no savas kabatas??!!


visticamāk, ka 2. mēnešus lietojot aizdevumu nekādu % arī nebūtu, bet 3. uz atlikušo summu ieslēdzas pilnā programma. Proti paņem/atdod 2. mēnešos un viss ok. Ja līgumi par grūtu un nedomājas, neņem neko uz krīta un basta. Tagad izklausies kā........nu nojaut, ne ?
avatar
Publicēts: 05.01.19 15:51 labots
 citēt
Bet šie pirmo 2 mēnešu % ir sadalīti uz atlikušajiem vai pievienoti kādai apkalpošanai, komisijai, u.t.t. u.t.jpr. Nebūsim naivi, neticu, ka ir iespējams paņemt kredītu kaut uz dienu un izsprukt no procentiem!
Un cilvēks uzņemas finansiālas saistības, tad brīnās, jo esot bijis kaukas uz 10 lappusēm, ar palielināmo stiklu lasāms, tādēļ neizlasījis. Nu bet dabistiski, ka tur būs teikts, ka tu esi lohs, pateicoties kuriem, tādas firmas arī dzīvo! Tos "līgumu" noteikumus būtu jālasa jurista un grāmatveža klātbūtnē.
Laikam pasažieris ir no tiem, kuri tic visiem veikalu reklāmas džingliem "Pērc divus, trešais par brīvu!"
avatar
Publicēts: 05.01.19 19:14
 citēt
richy77:Šodien biju šokā, vasarā paņēmu no viena kredītkantora 900€ kredītlīniju, it kā ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, divus mēnešus bez procentiem, fototehnikas iegādei, katru mēnesi maksāju ap 70€. Izrādās, ka pa pusgadu esmu nomaksājis tikai 130€ un vēl esmu šiem parādā 770€! Nu kā tā var šmaukt cilvēkus, ko?
Piedod richy77, bet gribu teikt, ka tieš­ām esi debīls! ņemt šādos kantoros kāpostu ir totāls stulbums! Ja vēlējies iegādāties tehniku, tad internetbankā izveido vienkārši vēl vienu kontu, katru mēnesi iemaksā tos 70 EUR un pēc 12 mēnešiem tev būs vajadzīgā summa par 0%.
avatar
Publicēts: 06.01.19 01:20
 citēt
Paldies, Irsi par padomu, laikam esi īsts finanšu speciālists un strādā ekonomikas ministrijā par galveno finansistu.
avatar
Publicēts: 06.01.19 11:34
 citēt
Schneider: Nebūsim naivi, neticu, ka ir iespējams paņemt kredītu kaut uz dienu un izsprukt no procentiem!

Ir arī tādi varianti, viņi sēdina uz adatas. Tā teikt, pirmā šļirce par brīvu.
avatar
Publicēts: 06.01.19 12:04
 citēt
Bet trakākais, ka viņiem atļautas tik masīvas un agresīvas reklāmas visos veidos - lielāku stulbumu par basketbola komandas nosaukumu "SMScredit.lv" grūti iedomāties.
avatar
Publicēts: 06.01.19 13:31
 citēt
Es katru nedēļu ņemu ātro kredītu.Es bez kredīta pat maizi nepērku.Vot.Ļoti ērti,ātri.
avatar
Publicēts: 06.01.19 13:46
 citēt
Jolan:Es katru nedēļu ņemu ātro kredītu.Es bez kredīta pat maizi nepērku.Vot.Ļoti ērti,ātri.


Jā lieliski ja bez% pirmos pāris mēnešus, ņem nākamo čut lielāku, apmaksā iepriekšējo un maizīti vēl nopērc un tā tālāk :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.19 14:24
 citēt
Jolan:Es katru nedēļu ņemu ātro kredītu.

Nejēga pinanču jautājumos!
Kredītus vajak katru dienu ņemt, nevis nedēļu! HA!
avatar
Publicēts: 06.01.19 14:38
 citēt
Pēc būtības nav jau slikta lieta, bet ja sāk čakarēt, tas man galīgi nepatīk!
avatar
Publicēts: 06.01.19 14:46
 citēt
Augļotāju kantori jau iesākumā domāti čakarēšanai, bez tās tie nevar pastāvēt, tā ka pēc būtības par nesliktu lietu vienkārši nevar būt.
avatar
Publicēts: 06.01.19 16:02 labots
 citēt
Augļotāji dara svētu darbu.Atvieglo cilvēkiem ikdienas rūpes.Vajag baznīcā aizlūgumu par šiem svētiem darbiniekiem.
avatar
Publicēts: 06.01.19 16:04
 citēt
...tagad domāju paņemt kredītā uz 10 gadiem kādu fotoaparātu.
avatar
Publicēts: 06.01.19 16:08
 citēt
Jolan:...tagad domāju paņemt kredītā uz 10 gadiem kādu fotoaparātu.

Ņem uz 20 gadiem, būs mazāk jāmaksā mēnesī!
avatar
Publicēts: 06.01.19 16:58
 citēt
Nevella, vizgudrākais ir paņemt uz gadu, bet tad arvien pagarināt 20 gadu garumā, visu laiku maksājot procentus.
avatar
Publicēts: 06.01.19 19:13
 citēt
Par kredītu parasti sauc aizdevumu ar 4-10% gadā, tālāk jau ir patēriņa kredīts un visādi līzingi, tad ir jocīgie kas pārvelk pa garu overdraftu, bet vienalga tam nav nekāda sakara ar šeit minētiem kantoriem... nez kā tos nosaukt... kretīnkredīts vai... tiesa kretīni ir tie kas šādus pakalpojumus izmanto ne sniedz.

Bet bez procentiem no viņiem naudu paņemt var tik mēneša laikā jāpārskaita atpakaļ. Mani viens darbinieks tā šantažēja ja aizturēju honorāru - tad fiksi meklēju ko aizskaitīt jo depresīvu palīgu ar milzu parādiem nevienam nevajag. Tiesa šai lietai ir blaknes - tie kantori zvana minimāli reizi nedēļā, lai atkal aicinātu aizņemties :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.19 19:28
 citēt
Slavenā kūku cepēja TV reklāmā arī iet uz lombardu, kad aptrūkstas naudas cukura kilogramam vai margarīna pakai. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.01.19 19:30 labots
 citēt
Viens gudrinieks Baložos bija iemanījies tos ņemt uz citu vārdiem! m.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 11.01.19 21:11
 citēt
avatar
Publicēts: 13.01.19 21:15
 citēt
Ātro kredītu biznesmeņi turpina darboties: www.delfi.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):