forum.gif
Iesakiet fotoaparāta sensora-matricas tīrīšanas komplektu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Iesakiet fotoaparāta sensora-matricas tīrīšanas komplektu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.01.19 11:51
 citēt
Iesakiet fotoaparāta sensora-matricas tīrīšanas komplektu - vajag mitro tīrīšanas līdzekli kādu...
avatar
Publicēts: 06.01.19 14:49
 citēt
Esmu lietojis tipa šitādu:
www.bhphotovideo.com...
Protams nepasūtiju pa pastu, man viņus veda koferī no āmerikas.
Tagad lietoju šitādus:
www.aliexpress.com...

šķidrums atšķirās, bet strādā normāli.
avatar
Publicēts: 06.01.19 15:05
 citēt
60uz5komats6:Esmu lietojis tipa šitādu:
www.bhphotovideo.com...
Protams nepasūtiju pa pastu, man viņus veda koferī no āmerikas.
Tagad lietoju šitādus:
www.aliexpress.com...

šķidrums atšķirās, bet strādā normāli.


Pirms kaut kāda laika biju pasūtījis šo www.aliexpress.com... un rezultātā bija palikuši pleķi - tāpēc arī jautāju
avatar
Publicēts: 06.01.19 15:50
 citēt
Tas ir tāds porolonveidīgs? tad točna baigais sūds, man vesela paka, lietoju visādu neoptisku sūdu tīrīšanai( nu nemetīs tak laukā)
Pleķi un pēdas no nožuvušā šķidruma šķiet ir neizbēgamas, ar laiku var piešauties daudz neatstāt uz matricas, bet PILNĪGI IDEĀLI notīrīt ir gandrīz neiespējami, stūri lai viņi nolādēti un mala kur beidz vilkt švabru ir grūtākās vietas.
avatar
Publicēts: 06.01.19 16:00
 citēt
60uz5komats6:Tas ir tāds porolonveidīgs?

Bija šķiedru auduma.
avatar
Publicēts: 06.01.19 20:35
 citēt
Pievienošos uzjautāt - kādu komplektu ieteiktu lēcu tīrīšanai?
avatar
Publicēts: 06.01.19 20:53
 citēt
Taukainiem pleķiem, ja kādā plezīrā sareibis draugs ir iebraucis stiklos ar ceptu desu - 1,70 € aptiekā 150 ml spirta un veco laiku tīrās kokvilnas šņepeļnieks, ja pilnīgi jauns, tad rūpīgi izmazgāt no iespējamām mašinizētas ražošanas eļļas pēdām. Mazgāt vajag ar dzeramo sodu, jo ziepēs ir papilnam visādu draņķu no virsmaktīvajām vielām līdz aromātiskajām eļļām.
Putekļu nopūšanai dajepkura klizma, ka tik iekš būtu tīra, bez talka.
avatar
Publicēts: 06.01.19 20:59 labots
 citēt
Armands:Pievienošos uzjautāt - kādu komplektu ieteiktu lēcu tīrīšanai?

Uzšpjauj un pret džemperi notīri!
avatar
Publicēts: 06.01.19 21:20
 citēt
Objektīvu tīrīšana:
1) ejam pie noliktavas pārziņa un prasam izsniegt 1L spirta objektīva optiskās ass tīrīšanai.
2) tur pat pieprasam īpašās papīra salvetes optikas tīrīšanai
3) sagatavojam darbavietu novietojot tīramo objektīvu, ērtu 100ml tilpuma trauciņu spirta pudeli un salvetes viegli saniedzamā attālumā.
4) iepildam no pudeles trauciņā 100ml spirta un no iepakojuma izņemam vienu īpašo optikas virsmām domāto papīra salveti lai tā būtu pa tvērienam.
5) ar enerģsku kustību ērto trauciņa saturu izdzeram un tūlīt uzpūšam spirtu saturošo dvašu uz objektīva tīramās virsmas un nekavējoties ar papīra salveti noslaukam. Svarīgi ir slaucīt vienu reizi vienā virzienā un neberzēt salveti turp-atpakaļ pa optisko lēcu virsmu.
6) ja tīrīšanas rezuttāts neapmierina atkārtojam punktus 4,5.
7) ja atkārtojumu skaits lielāks par 10, atkārtojam punktu 1.
avatar
Publicēts: 06.01.19 21:47
 citēt
No tīra spirta bez zacenes dabūs māgā jēlumu!
Dēļ labas veselības saglabāšanas spirtu jāčķaida ar ūdeni 1:1, kamēr traukā noskaidrojas, sasmērējam sviestmaizes ar ķilavu, sākam pildīt 5.punkta pirmo 7 vārdu prasību un priecājamies par dzīvi.

Objektīvs? Kāds vēl objektīvs??? :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 06.01.19 22:24
 citēt
Uz objektīva labāk uzpūst dvašu nakamajā rītā, pēc 1l pieveikšanas ;)
avatar
Publicēts: 06.01.19 22:26
 citēt
Nevar. Pārklājumu noēdīs...
avatar
Publicēts: 07.01.19 14:58
 citēt
Schneider:Mazgāt vajag ar dzeramo sodu, jo ziepēs ir papilnam visādu draņķu no virsmaktīvajām vielām līdz aromātiskajām eļļām.


Ja būtu zinājis šo, tad šis topiks nebūtu sācies... tā kā dažreiz kaut ko uzmālēju, tad mājā ir daudzas otas neaiztiktas. Tieši neatminos kur tas bija minēts, bet bija rakstā minēts, ka otiņu kārtīgi ziepēs izmazgājot un izžāvējot to var tīrīt putekļus no matricas.
avatar
Publicēts: 07.01.19 16:22
 citēt
Ziepes jau ir dažādas - saimniecības un tualetes, par kurām visas reklāmas plātās, ka tām ir kokosriekstu, lavandas un hz, kādas tur vēļ eļļas, kuras ādu padara maigu un zīdainu u.t.t.
avatar
Publicēts: 23.01.19 13:31
 citēt
www.aliexpress.com...?

--------------
Man ar atvilknē mētājas šitie mēsli. Ja vien tā bēda, ka pēc tīrīšanas paliek kaut kādi šķidruma blāvi nosēdumi, bet tie aukstā laikā uz matricas kristalizējas
avatar
Publicēts: 22.05.21 13:21
 citēt
ir redzēts, ka objektīvus ar elkoni tīra
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):