forum.gif
Pērku nelielu, sakarīgu statīvu!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pērku nelielu, sakarīgu statīvu!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.02.19 14:23
 citēt
Varbūt kādam mētājas!:face-smile:
avatar
Publicēts: 12.02.19 21:54
 citēt
Kādam noteikti mētājās :)
avatar
Publicēts: 12.02.19 22:22
 citēt
Varu uzmetināt no 3 trubām sakarīgu statīvu...
avatar
Publicēts: 12.02.19 23:05
 citēt
richy77:Varu uzmetināt no 3 trubām sakarīgu statīvu...

Piemet vēl 5, sanāks dzelss astoņkājis.
avatar
Publicēts: 12.02.19 23:12
 citēt
Schneider:
richy77:Varu uzmetināt no 3 trubām sakarīgu statīvu...

Piemet vēl 5, sanāks dzelss astoņkājis.

Nebūs īpaši parocīgs, bet stabils gan!
avatar
Publicēts: 21.02.19 10:21
 citēt
Cik esmu ievērojis - būs vai nu mazs,vai arī sakarīgs
avatar
Publicēts: 21.02.19 23:16 labots
 citēt
Kas der visam- neder nekam...:face-wink:
Katrai padarīšanai- savs štruments!

Piemēram, ceļojumos man gana labi noder maziņš kabatas Giottos- normāli turēja mazo Canona spoguleni, tagad normāli tur Sony Nex.

www.bhphotovideo.com...



Mājas vajadzībām un "lokālām" pastaigām izmantoju diezgan kompaktu Manfrotto. Peļņas darbos vairs neeju un ar tādu man pilnīgi pietiek- negribu foto vaļasprieku pārvērst par nastu staipīšanu...:face-grin:



www.bhphotovideo.com...


Bet šāds man tiešām mētājas (priekš manis stipri pa mazu) un pa pārdesmit jevrikiem varu kādam noandelēt..:face-wink:



www.amazon.co.uk...
avatar
Publicēts: 21.02.19 23:49
 citēt
Friidis:

Mājas vajadzībām un "lokālām" pastaigām izmantoju diezgan kompaktu Manfrotto. Peļņas darbos vairs neeju un ar tādu man pilnīgi pietiek- negribu foto vaļasprieku pārvērst par nastu staipīšanu...:face-grin:





Jā pirms 12 gad ar iekritu ar šo modeli, likās tik viegls (knap 1kg) un kompakts. Bet nu Armandam kā ainavistam neieteiktu, man tam jau pēc pāris gadiem sāka plīst nost klipši, saiet tajos smiltis un cita draza, un spiežot ciet neiztur slodzi plānās plastmasas austiņas kurās ass iestiprināta, ieplaisā. Un saprotams kājas vairs nefiksējas stingri. Iespējams ielu, studiju fotogrāfiem ilgāk kalpo, bet nu man tos regulāri jaliek ūdenī, smiltīs. Tāpēc vairs klipšu statīvus neizmantoju, nu staipu garu un smagu 2kg Genesis zvēru, izturīgs un stabils.
avatar
Publicēts: 22.02.19 09:38
 citēt
Kārli, ar autiņiem takš tāpat- viens bez lielā džipa pat ikdienā nevar iztikt, citam ar Golfiņu pietiek... :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):