forum.gif
Vopros na zasipku_Bite Latvija_Draudzīgs sakaru operators
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Vopros na zasipku_Bite Latvija_Draudzīgs sakaru operators
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.03.19 11:03 labots
 citēt
Lieta tāda, ka iegādājos telefonu no operatora un izvēlējos tarifu plānu. Nesamaksāta rēķina dēļ šie atslēdza visus zvanus šim numuram. Tagad skatos, ka man ir jāmaksā ne tikai par telefonu par tiem mēnešiem, bet arī par nelietotiem pakalpojumiem. Tas ir likumīgi?
avatar
Publicēts: 23.03.19 12:12
 citēt
Ja atslēgti tikai zvani, bet tu pats neatslēdzies no viņu pakalpojuma, tad viss pareizi.
avatar
Publicēts: 23.03.19 14:49 labots
 citēt
Schneider:Ja atslēgti tikai zvani, bet tu pats neatslēdzies no viņu pakalpojuma, tad viss pareizi.

Bet nedod jau tādas iespējas atslēgties, kamēr nav samaksāti iepriekšējie rēķini! Tur jau ir tas absurds, skaitītājs tikai skaita!
Nu nezinu, es ar šo neesmu mierā! Gatavs maksāt par telefonu, ne jau par liegtiem, neizmantotajiem pakalpojumiem!
avatar
Publicēts: 24.03.19 00:19
 citēt
Mēģināšu minēt, kurš tas kantoris ir - Tele-2?
avatar
Publicēts: 24.03.19 10:22
 citēt
Schneider:Mēģināšu minēt, kurš tas kantoris ir - Tele-2?

Nu nē, to kantori sauc BITE.
avatar
Publicēts: 24.03.19 10:28
 citēt
Man vienreiz, kad biju sajucis rēķinos, kaukā sanāca nesamaksāt LMT, šie bez draudiem un lamāšanās vienkārši to piesummēja nākamam mēnesim. Tagad esmu Amigo ģimenes pieslēgumā un ar visādiem blēžu kantoriem pat nemēģinu eksperimentēt.
avatar
Publicēts: 24.03.19 10:38 labots
 citēt
Vot tas ir pats labākais, man arī ir otrs ZZ pieslēgums, par kuru, kad gribi un vari samaksā, neviens galvu nečakarē. Bet ar to BITI ieberzos konkrēti...
Būs jāmeģina Patērētāju tiesību aizsardzības centrā sūdzēties, redzēs, ko šie teiks.
avatar
Publicēts: 24.03.19 11:20
 citēt
Šie ieteiks izlasīt sīkās drukas npteikumus papīros, kurus esi parakstījis.
avatar
Publicēts: 24.03.19 12:39
 citēt
Schneider:Šie ieteiks izlasīt sīkās drukas npteikumus papīros, kurus esi parakstījis.

Tā arī varētu būt, neviens jau nelasa līdz galam tos sarakstītos penterus, jo mainīt tajos šā vai tā neko nevar.
avatar
Publicēts: 24.03.19 13:08
 citēt
Un vispār - lielākā tava pieļautā muļķība ir
richy77:...iegādājos telefonu no operatora...
avatar
Publicēts: 24.03.19 13:16
 citēt
Schneider:Un vispār - lielākā tava pieļautā muļķība ir
richy77:...iegādājos telefonu no operatora...

Bija citi plāni, kuri diemžēl nepieldījās, tādēļ arī iekritu.
avatar
Publicēts: 19.04.19 11:26
 citēt
Cūcības turpinās, vakar zvanīju šiem un teicu, kad parādu esmu samaksājis, apsolīja atsūtīt SMS un pieslēgt atpakaļ 2 stundu laikā. HUJU, ne SMS, ne PIESLĒGUMS!
avatar
Publicēts: 19.04.19 16:22
 citēt
Šodien vēlreiz zvanīju un teicu, ka viņi ir KRĀPNIEKU KANTORIS. Esot kaut kas sistēmā nenostrādājis, ka tagad pēc 2h būšot OK, tāda bija atbilde :D
avatar
Publicēts: 19.04.19 17:37
 citēt
Tas jau sāk isskatīties pēc kvekšķa žēlošanās par visādām dzīves nelaimēm, vienkārši jānomet to telefonu viņiem uz galda un jāpasūta K HUJAM.
avatar
Publicēts: 19.04.19 22:29
 citēt
Var jau nomest, bet man savu tel. numuru vajag, tas ir vērtīgāks par ierīci!
avatar
Publicēts: 19.04.19 22:46
 citēt
Un bite ir vienīgā, kura piedāvā numurus?
avatar
Publicēts: 19.04.19 23:00
 citēt
Tad jāmaina, man viņš tāds ekskluzīvs.
avatar
Publicēts: 19.04.19 23:06 labots
 citēt
P.S. sakarus vēl nav atjaunojuši, SVOLOČI!
Sazvanīt arī šos nevar, SVOLOČI!
Skaitās telekomunikāciju operators, kuru nevar sazvanīt :D
avatar
Publicēts: 20.04.19 03:42
 citēt
Vai tad nevar ar savu numuru páriet? Es jau vairàkàrt esmu mainijis operatoru un numurs tas pats ...
avatar
Publicēts: 20.04.19 09:21
 citēt
Pāriet jau var, tikai pie kura? Visi 3 apmēram vienādi, tarifus saskaņojuši. Ļoti daudzus gadus, kopš mobilo ēras pirmsākumiem biju LMT klients, te dažas dienas nokavēju maksājumu un atrubīja, nospļāvos un pasūtīju šos ratā. Atliek tikai Tele2, domāju līdzīgs kantoris.
avatar
Publicēts: 20.04.19 09:34
 citēt
Tele-2 plus pie visa vēl arī Creditreformā uzskaitē ieliks.

Bet ož pēc tā, ka esi hronisks nemaksātājs, LMT vienkārši tā nerubī nost dēļ dažām dienām. Un vēl vajadzība pēc numura tipa 666 666 666... Vienīgais tavs glābiņš ir priekšapmaksas kartes, jo sk. parunu par dancotāju un kuli.
avatar
Publicēts: 20.04.19 09:48
 citēt
LMT visu laiku maksāju laikā, neko pat sarunāt nevarēju, atrubīja!
Starp citu, priekšapmaksas kartes nav tas sliktākais variants, kad gribi un vari, tad samaksā, neviens smadzenes nečakarē.
avatar
Publicēts: 20.04.19 09:58
 citēt
Vo vo, ar priekšapmaksu var izvēlēties - nodzert naudu vai runāt pa telefonu un neatrubīs.
avatar
Publicēts: 20.04.19 10:12
 citēt
Ja Bite man plēš ap 60€ mēnesī, tad par to naudu var labi padzert :D
avatar
Publicēts: 20.04.19 15:01
 citēt
Bet kāds cits iemesls var būt REGULĀRAI nemaksāšanai?
avatar
Publicēts: 20.04.19 16:49
 citēt
Nez man lmt 3! mènešus atgàdinàja par paràdu, un tikai tad sàka draudèt ar atslègšanu. Samaksàju un viss ok....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):