forum.gif
man ir 50mm objektīvs!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / man ir 50mm objektīvs!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.06.19 18:50
 citēt
bet man to nevajag, esmu palicis tāds, kāds esmu un izplūdušie foni vairs neinteresē. Gribu visu skaidri redzēt, tāpēc pievēršos focus stack efektiem. Un mans Canon 50F/1,4 USM ir lieks! Varbūt varu nogrūst te kādam ''mākslinieciņam'' par 200€??????
avatar
Publicēts: 07.06.19 20:44
 citēt
Hehehe, tūliņ tu tiksi nolamāts par galīgāko nejēgu un ķeceri, vienīgās īsteni pareizās reliģijas - auxti māxlenieciskas fotogrāfijas zaimotāju.

Man arī ir 50/1,4, pēdējoreiz lietoju pirms pašvaldību vēlēšanām kandidātu oficiālajām bildēm.
avatar
Publicēts: 08.06.19 15:28
 citēt
Es ceru, ka kādam būs pretējas domas kā mums, un tieši tas neasais fons un perifērija pie F;1,4 derēs savu ambīciju apmierināšanai. Objektīvs nevainīgs, nav redzējis plikas pakaļas un asarainas actiņAS!
avatar
Publicēts: 08.06.19 16:19
 citēt
Canonam jau 50viens4 tik labs, ka kāda jēga parādās tik kārtīgi ciet aizgriežot. Tur uzkrītoši švaki informētu mākslinieku jāsadabū.
avatar
Publicēts: 08.06.19 17:40
 citēt
Nemākuļa vai muļķa komentārs. Pie F/1,4 ir ass tiktāl, cik portretā tiek iekadrētas acis. pieblendēšana attiecas uz stūriem.
avatar
Publicēts: 09.06.19 10:18
 citēt
Dzīve attīstās spirālveidīgi. Pēc kāda brīža gribēsi bildēt pliku skuķi, lai neredz skumjās acis un to 50mm vajadzēs, bet būsi jau pārdevis :) Tas objektīvs tāpat neko nemaksā - bagāts nekļūsi, bet tad, kad uznāks vēlme (vai varēšana, kas nu kurā gadījumā), varēsi uzreiz.. :)
avatar
Publicēts: 09.06.19 11:50
 citēt
KarlovichAtLIDO:Nemākuļa vai muļķa komentārs. Pie F/1,4 ir ass tiktāl, cik portretā tiek iekadrētas acis. pieblendēšana attiecas uz stūriem.


Taisnība tikai konkrētais modelis nepatīkami atšķiras no citiem ražotājiem :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 09.06.19 21:50 labots
 citēt
jā, ar to, ka asāks, diemžēl.
www.the-digital-picture.com...


Man plikajiem skuķiem ir visādi nolocāmie verķ, kur asuma kadra malās vispār nav. un asumam man nevajag F/1,4.

Un kaut kā taču naudiņu arī gribas iegūt no tā procesa!
avatar
Publicēts: 10.06.19 20:47 labots
 citēt
KarlovichAtLIDO:Nemākuļa vai muļķa komentārs. Pie F/1,4 ir ass tiktāl, cik portretā tiek iekadrētas acis. pieblendēšana attiecas uz stūriem.


Pieblendēšana ir kad groza blendi? Bet šim tak blende jāpērk atsevišķi,atkal klapata. Bet Canon 50mm 1,4 ir mūsu skumjākais stikls pēc 50mm 1.8 taču pēdējo glābj cena. Pēc minētā mīkstņa pat Sigma standarta 50mm 1.4 ir bomba. Arī pretgaismā,kas kanoniskajam variantam ir ļoti skumja. Asistents palīdzēja vājinieku krietni sadauzīt,par ko tagad esmu pat priecīgs
avatar
Publicēts: 10.06.19 23:17
 citēt
"Blende" ir fotogrāfu vecākai paaudzei ļoti labi zināms un pierasts diafragmas apzīmējums.
avatar
Publicēts: 11.06.19 00:09
 citēt
NilsS:
Pieblendēšana ir kad groza blendi?


Ar blenderi
avatar
Publicēts: 11.06.19 11:39
 citēt
Man nav nekas īpaši jāpierāda. Cena atbilstoša vai izcila objektīva stāvoklim. man to nevajag, jo ir lētākais brālis un dārgākais brālis. Trīs ir par daudz. Bildes sanāk teicamas, katrā ziņā neviena kunde nav sūdzējusies par asuma trūkumu.
avatar
Publicēts: 16.06.19 17:41
 citēt
Second hand burvība slēpjas iegādes izdevīgumā. Tāpēc pirkt par jauna cenu (gandrīz) būtu ļoti neinteresanti (interesanti būtu unikālām lietām, bet ne miljonos eksemplāru esošām). Šis penteris dēļ tā, ka objektīvs interesē, bet cena ļoti nē.

Starp citu, kas tas par ūberdārgu CN 1.3L?
avatar
Publicēts: 17.06.19 04:48 labots
 citēt
Agri velu kads panems videji pa 170-190Eur šie stikli ir regulara piedavajumā un tirgojas menešiem , parasti aiziet robežās no 170-190Eur kad kads izlemj ka šim tadu varbut vajadzetu ..Viss atkarīgs no ta cik tadu konkreta bridi piedavajumaa. Pteriz ir kadi 3-4 no 200-170
avatar
Publicēts: 18.06.19 07:39
 citēt
Lunis:Agri velu kads panems videji pa 170-190Eur šie stikli ir regulara piedavajumā un tirgojas menešiem , parasti aiziet robežās no 170-190Eur kad kads izlemj ka šim tadu varbut vajadzetu ..Viss atkarīgs no ta cik tadu konkreta bridi piedavajumaa. Pteriz ir kadi 3-4 no 200-170


Tieši tā.
avatar
Publicēts: 18.06.19 07:40 labots
 citēt
Karlis_K:
NilsS:
Pieblendēšana ir kad groza blendi?


Ar blenderi


Kuru latrūma versiju man vajadzēs lai dabūtu nost aberācijas ?
avatar
Publicēts: 18.06.19 07:41
 citēt
Schneider:"Blende" ir fotogrāfu vecākai paaudzei ļoti labi zināms un pierasts diafragmas apzīmējums.


Un peldēšanu Jaunsudrabiņa laikos sauca par maušanu.
avatar
Publicēts: 18.06.19 12:39
 citēt
NilsS:Un peldēšanu Jaunsudrabiņa laikos sauca par maušanu.

Latgalē vēl tagad maun pāri upei.
Tāpat kā Lietuvā, kur tas ir nevis dialekta, bet gan literārs peldēšanas apzīmējums.
avatar
Publicēts: 18.06.19 19:00
 citēt
Interesanti, ka daļa jauniņo domā, ka nabadzīgāka valoda, toties krāšņota ar vulgāriem izteicieniem, ir pašapziņas pamats! bet paši nezina, kā tikt galā ar kropļojumiem.
avatar
Publicēts: 18.06.19 19:43 labots
 citēt
KarlovichAtLIDO:Interesanti, ka daļa jauniņo domā, ka nabadzīgāka valoda, toties krāšņota ar vulgāriem izteicieniem, ir pašapziņas pamats! bet paši nezina, kā tikt galā ar kropļojumiem.


Interesanti,ka Vecmeistari sevi pierāda orāli....vai tiešām varētu būt tā,ka tie ir orālie Vecmeistari?
avatar
Publicēts: 18.06.19 22:05
 citēt
Muldis ir tāds muldis..
avatar
Publicēts: 20.06.19 20:45
 citēt
Karlis_K:Muldis ir tāds muldis..


Nu nav jau tā diženi
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):