forum.gif
Ieteikumi!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Ieteikumi!!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.08.19 14:43 labots
 citēt
Printējot ar Epson L1110 uz Canon Plus Semi-gloss SG-201 papīra pēc dienas melnbaltā fotogrāfija, kur ir visvairāk melnais, paliek melleņu tumši zilā krāsā... Uz cietiem papīriem nav tik izteikti, bet ir jūtama tumši zilā krāsa... Kas varētu būt par iemeslu tam, ka melnie apgabali fotogrāfijā maina nokrāsu uz tumši zilgano krāsu.
avatar
Publicēts: 06.08.19 17:48
 citēt
"Ja tev dzīvē vajag kādu ko ienīst, nopērc printeri"
Es ©

Tas ka bilde nostabilizējas pēc ~24h ir normāli, tā laikam būs vienīgā labā ziņa. Ja paveiksies tad profilēšana glābs situāciju. Man bija tāda pati huiņa, būvēju profilus līdz nemaņai, ar roku koriģēju tumšās vietas, nospriedu ka "durkālētāk" tintes vainīgas , nomainiju uz dzimtajām, bez panākumiem. Radās iepaids ka tas maita tumšās vietas drukā nevis ar melnu, bet tikai ar CMY kompozītu, tikai Y ne sitams nelej.Vobšem beigu beigās nolēmu izmazgāt galvu (ne caur draiveri, bet skrūvgriezis/šprice/destilēts ūdens), izrādijās ka galva iekšā nav hermētiska, norakstiju to problēmu uz beigtu galvu, bet galīgi neesmu drošs ka tas tiešam bija dēļ galvas.
avatar
Publicēts: 06.08.19 19:37
 citēt
Bija beigta galva. Tā ir izplatīta vaina, kura grūti atklājama. Drukas galvā starp krāsu kanāliņiem tik plānas sieniņas, un tik švaka tā blīvīte ka viss kas var notikt. Jaucas krāsas, plūst gaiss sistēmā, notiek citas nejaucības. Tur var palīdzēt tikai nomaiņa.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):