forum.gif
Aicina dalīties ar fotogrāfijām no
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Aicina dalīties ar fotogrāfijām no
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.08.19 19:07 labots
 citēt
"Ikviens tiek aicināts pārmeklēt tā laika bilžu krājumus, uzrunāt radus, draugus un zināmos fotogrāfus, kuru albumos varētu būt fotogrāfijas no "Baltijas ceļa" norises."

www.lsm.lv...

P.S.
Trūkstot fotogrāfiju ar cilvēku veidoto dzīvo ķēdi.
avatar
Publicēts: 07.08.19 22:06
 citēt
Es tur netieku aicināts, ja to dara caur tādu lapu, kura man pieprasa izslēgt reklāmu bloķēšanu.
avatar
Publicēts: 07.08.19 22:18
 citēt
Manas sabildētās huiņas nav derīgas, no sižeta sapratu ka obligāti vajag identificētus cilvēkus. Koroč viņiem tādas pašas prasības kā čekai.
avatar
Publicēts: 08.08.19 09:29
 citēt
Gan jau Janaitis un citi būs savulaik kaut ko sabildējuši. Rosība tagad šķiet saistīta ar posmu, kad paradumu maiņas dēļ negatīvi un kopijas varētu aiziet nebūtībā bēniņos vai Getliņos. Tagad vai kaut kad! Kāds čoms arī pukst par saviem ģimenes (vecāku, vecvecāku) fotoalbumiem, ka tie vienkārši guļot kaudzē, dēla acīs tiem vērtības jau neesot, laikam būšot jāmet ārā. Es ieteicu to nedarīt, nav jau V. Kleins, kas ik pa laikam kaut ko nahrenizē.

Viena jauna sieviete kādā sižetā par šo akciju pauda, ka tolaik cilvēkiem nemaz tā neesot bijuši fotoaparāti (laikam bija domāts salīdzinājumā ar to, ka šodien ikvienam telefonā ir fotokamera). Sanāk, ka tos FED, Zenit, Ļubiķeļ un Kiev tomēr paspēja masveidā aizeksportēt uz zamorjām. Laimīgie!
avatar
Publicēts: 08.08.19 10:05
 citēt
Manējās bildes jau sen nodotas muzeja fondos, caur Preiļiem Baltijas ceļš negāja, mums bija iedalīts posms ap Ieriķiem.
avatar
Publicēts: 09.08.19 20:56
 citēt
Labāk nodot draugus, fotogrāfijas ir vērtība!
avatar
Publicēts: 17.08.19 00:39
 citēt
60uz5komats6:Manas sabildētās huiņas nav derīgas, no sižeta sapratu ka obligāti vajag identificētus cilvēkus. Koroč viņiem tādas pašas prasības kā čekai.


Kad izlasīju ar ilgi smejos:):) šie domā ka likumam atpakaļejošš speks
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):