forum.gif
Atrasta Canon fotokamera
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Atrasta Canon fotokamera
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.08.19 22:14
 citēt
Ieraudzīju Facebook, ka tika atrasta Canon fotokamera:
www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 25.08.19 22:52
 citēt
Kāds būs laikam atstājis uz mašīnas un braucot nokritusi, kā savādāk viņa tur uz lielceļa nokļuva...
avatar
Publicēts: 26.08.19 09:24
 citēt
Ja arī cilvēks ir sejasgrāmatā, kas galīgi nav zvanīts, tad viņš var nebūt attiecīgajā domubiedru/interešu grupā un neredzēt sludinājumu. Vēl jo mazāk pamanīt to fotoblog.ninja.kung-fu.
avatar
Publicēts: 26.08.19 12:57
 citēt
žanra klasija , nupat zinu kadru kurš uz jumta atstaja optiķi pa štuku , un aizbrauca..
avatar
Publicēts: 26.08.19 19:58
 citēt
Es aizbraucu ar Cokin UV 77mm uz jumta, kurš ap 2005.gadu maksāja 27 Ls.
avatar
Publicēts: 28.08.19 00:38
 citēt
Es ar aizbraucu ar savu pirmo mobiļņiku uz jumta, kaimiņu bērni bija atraduši, Alcatelam
nekāda vaina. nekad neko vairs nelieku uz auto jumta.
avatar
Publicēts: 28.08.19 09:39
 citēt
Fons:Es ar aizbraucu ar savu pirmo mobiļņiku uz jumta, kaimiņu bērni bija atraduši, Alcatelam
nekāda vaina. nekad neko vairs nelieku uz auto jumta.
Es ar savējo, arī Alkateļu, uz jumta atbraucu no Atašienes līdz Preiļiem, SEATam gar jumta reliņu iekšpusē tāda kā iedobe, ceļš līdzens, bija noturējies >40 km.
avatar
Publicēts: 29.08.19 12:28
 citēt
No sērijas "jumts aizbrauca" :)
avatar
Publicēts: 30.08.19 09:44
 citēt
erxx:No sērijas "jumts aizbrauca" :)


Vasara. Atvaļinājums. Atvesti 6 mazbērni (no 2 līdz 10 g.v). Mājās jampadracis. Strostēju: "Mierīgāk, tauta, citādi mājai jumts aizbrauks!" Pēc pāris dienām dzirdu, kā mazmeitiņa kārtējā trača laikā apsauc pārējos: "Jūs mierīgāk, citādi omei jumts aizbrauks!":big_smile:
Secinājums - domā, ko runā.
avatar
Publicēts: 30.08.19 23:24
 citēt
Pamācoši par jumta aizbraukšanu :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):