forum.gif
Point shooter
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Point shooter
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.09.19 07:12
 citēt
Sveiki meklēju pointshooter’i,
Ja mājās mētājas bez vajadzības vecs 35mm ziepinieks, kas nav vienreizējs, tad ieķeršu līdz 15 naudiņām. Der arī smenas un zenīti.
avatar
Publicēts: 17.09.19 10:49
 citēt
Smena, Zenīts un 35mm ziepis man it kā šķiet trīs dažādas fotoaparātu kategorijas, ņemot vērā stikliņu maiņas iespējas, spoguļa esamību, baterijas un eksponometru. Tad ko īsti labāk vēlies? Ir arī 35mm ziepis pieejams.
avatar
Publicēts: 17.09.19 12:06
 citēt
Blogfotokopis:Smena, Zenīts un 35mm ziepis man it kā šķiet trīs dažādas fotoaparātu kategorijas, ņemot vērā stikliņu maiņas iespējas, spoguļa esamību, baterijas un eksponometru. Tad ko īsti labāk vēlies? Ir arī 35mm ziepis pieejams.


35mm ziepim ar ir dažādas kategorijas - no focus free, līdz auto-focus, auto-focus-zoom un auto-focus-f/2.8.
avatar
Publicēts: 17.09.19 12:28
 citēt
15EUR

avatar
Publicēts: 17.09.19 13:56
 citēt
versatile:
Blogfotokopis:Smena, Zenīts un 35mm ziepis man it kā šķiet trīs dažādas fotoaparātu kategorijas, ņemot vērā stikliņu maiņas iespējas, spoguļa esamību, baterijas un eksponometru. Tad ko īsti labāk vēlies? Ir arī 35mm ziepis pieejams.


35mm ziepim ar ir dažādas kategorijas - no focus free, līdz auto-focus, auto-focus-zoom un auto-focus-f/2.8.


Fotoblogfocus (FBF), ku' smalki saražots. Man ir kauč kāds Espio, kas vismaz uz aci izskatās labāks par padomju maiņas aparātu, vienīgi neļauj dubultekspozīcijas taisīt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):