forum.gif
Ko jūs sakāt par mākslīgā intelekta klātbūtni Photoshopā?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Ko jūs sakāt par mākslīgā intelekta klātbūtni Photoshopā?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.11.19 14:15
 citēt
Ko jūs sakāt par mākslīgā intelekta klātbūtni Photoshopā?
avatar
Publicēts: 07.11.19 14:41
 citēt
Photoshop 2020 tādu izmantošot. Funkciju piemērus vari atrast internātā, kur jaunumu jau ķidā. Diemžēl nebūs muļķu drošs.
avatar
Publicēts: 07.11.19 15:07
 citēt
Blogfotokopis:Photoshop 2020 tādu izmantošot. Funkciju piemērus vari atrast internātā, kur jaunumu jau ķidā. Diemžēl nebūs muļķu drošs.


Neesmu skatījies internetā un meklējis, bet 2019 jau arī izmanto to. Gribēju pateikt, ka mākslīgais intelekts ļoti atvieglo darbu iekš Photoshopa. Ar tām jaunām 'fīčām'' - 'selektēšana', klonēšana - var baigi ietaupīt laiku. Ja ar roku 'ieselektē', piemēram, stundu, tad ar to var izdarīt piecās minūtēs.
Lai būtu muļķu drošs, tad ļoti lielam apmācības līmenim jābūt priekš mākslīgā intelekta, kas var aizņemt krietni vairāk Photošopa vietu uz diska plus vēl videokarte, kas pa tiešo uz ekrāna veic savas darbības.
Visi sastopamie interneta Photoshopam analogie rīki nevar nodrošināt to, ko Photoshops dod - klonēšanas jomā...
avatar
Publicēts: 07.11.19 16:05
 citēt
Var ietaupīt, protams, laba funkcija, skatījos video tieši par šiem jaunajiem MāInt atvieglojumiem (ātro iezīmēšanu utt.), bet pats neesmu klonētčakls. Neesmu iesācis un neiesākšu. Drīzāk izdomāšu 10 rakursus, lai nebūtu jāklonē. Bez tam ir žanri, kuros kaut ko klonēt nav stils un nav pat atļauts pēc būtības, tie arī man ir vistuvākie.
avatar
Publicēts: 07.11.19 17:49
 citēt
Klonēt profilus.
avatar
Publicēts: 07.11.19 19:30
 citēt
bikmanis:Ko jūs sakāt par mākslīgā intelekta klātbūtni Photoshopā?

Ko saki par Adobes cenu politku?
Kādu paku īrē, lielo vai mazo?
avatar
Publicēts: 07.11.19 19:55
 citēt
kas ir lielā? man ir Ps =Lr pa 9€ mēnesī, un tur līdzi nāk vāl šādi tādi krikumi. izmantoju tikai Ps, Lr man netīk.
avatar
Publicēts: 07.11.19 20:15
 citēt
Hugo:
bikmanis:Ko jūs sakāt par mākslīgā intelekta klātbūtni Photoshopā?

Ko saki par Adobes cenu politku?
Kādu paku īrē, lielo vai mazo?


Pa 12€ Ps + Lr. Pagaidām Lr man nav vajadzīgs... izmantoju tikai Ps - šajā gadījumā politika ir ļoti demokrātiska... vienīgais nepatīk, ka ir uz gadu jāņem licence. Bet ja parēķina ieguldīto laiku neAdobes produktos, tad sanāk, ka Ps ir par brīvu. Adobes Illustrators šajā ziņā ir kosmoss - nenormāli dārgs pērkot uz mēnesi vai uz gadu - un šī politika galīgi nepatīk - un nav arī vajadzības pēc šī produkta.
avatar
Publicēts: 07.11.19 20:18
 citēt
Publius:kas ir lielā? man ir Ps =Lr pa 9€ mēnesī, un tur līdzi nāk vāl šādi tādi krikumi. izmantoju tikai Ps, Lr man netīk.

Kur tad tādu cenu dabūji?
Fotogrāfu mazā paka Ps+Lr = 12€
Lielā kur viss = 60€ mēnesī
avatar
Publicēts: 07.11.19 20:30
 citēt
Hugo:
Publius:kas ir lielā? man ir Ps =Lr pa 9€ mēnesī, un tur līdzi nāk vāl šādi tādi krikumi. izmantoju tikai Ps, Lr man netīk.

Kur tad tādu cenu dabūji?
Fotogrāfu mazā paka Ps+Lr = 12€
Lielā kur viss = 60€ mēnesī


9€ ir, ja ir reģistrējies kā nodokļu maksātājs...
avatar
Publicēts: 07.11.19 20:57
 citēt
Mākulī jau arī kādu gigabaisu speisa tā Adobe iedod, kur glabāt savus nemirstīgos kadrus. Man tas nav bonuss. Es kauč kādus negatīvus glabā arī Nikon mākulī - tas ir bez maksas.
avatar
Publicēts: 13.11.19 12:52
 citēt
bikmanis:
Hugo: Kur tad tādu cenu dabūji?
Fotogrāfu mazā paka Ps+Lr = 12€
Lielā kur viss = 60€ mēnesī


9€ ir, ja ir reģistrējies kā nodokļu maksātājs...

Bez pvn ir 10€ (9.99)
.
Šobrīd 10.07€ ar pvn (līdz 17nov.) biku nometuši cenu, varbūt kādam noder.
avatar
Publicēts: 13.11.19 14:18
 citēt
Kas par jauku Preiļu skidku! Tagad ļaud's ietavpīs rubļus un rezultātā nopirx jaunu linzu!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):