forum.gif
Makro sliede
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Makro sliede
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.12.19 21:43
 citēt
Sveiciens makro maniakiem!
Vai kāds lūdzu varētu ieteikt kādu labu 4-virzienu makro sliedi, kura vismaz milimetrā ietrāpa un briesmīgi neļurkājas. Psiholoģiskā cenas robeža ap 150 eiro. Blenžu uz to ķīnieti un nesaprotu krāsains sūds vai dzelzis? www.ebay.co.uk...
avatar
Publicēts: 13.12.19 21:54
 citēt
Manfrotto ar lāga neder. Es pat domāju, ka būs jātaisa kaut kas pašam. Liels un robusts
avatar
Publicēts: 13.12.19 22:14
 citēt
Publius:Manfrotto ar lāga neder. Es pat domāju, ka būs jātaisa kaut kas pašam. Liels un robusts
Tas jau nu toč sanāks dārgi!:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.12.19 23:55
 citēt
Nebūt ne. Ja cilvēka laiks ir bezvērts (tobiš nav kas būtu ar mieru par to kaut cik pamanāmi atlīdzināt), tad pašam muģīt makrosliedi ir lēti.
avatar
Publicēts: 14.12.19 00:04
 citēt
Maris:Nebūt ne. Ja cilvēka laiks ir bezvērts (tobiš nav kas būtu ar mieru par to kaut cik pamanāmi atlīdzināt), tad pašam muģīt makrosliedi ir lēti.


Nu tad atklāj vismaz kādu sākuma komplektu no kā sākt kaut ko tādu tēst. Vienīgais kas ātrumā nāk prātā ir kādas virpas griežņa pozicionēšanas galva, kura visticamāk maksā vairāk kā tas krāsainais ķīnietis:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.12.19 18:55 labots
 citēt
ar virpas galvu, mikroskopa pārbūvi arī būs roku darbs un prasīs laiku. Bet gatavu neesmu atradis neko, kas būt apspriešanas vērts. Tas gan attiecas uz palielinājumu virs divām reizēm, līdz tam ieztieku ar Manfrotto vai arī, ar asuma iestādīšanas soļiem. To var darīt arī automātiski, no datora un N 850 ir iebūvēta funkcija Man tas šobrīd ir vaļasprieks un varu atļauties ķērnāt laiku un līdzekļus, kā gribu.
avatar
Publicēts: 15.12.19 17:41
 citēt
"sliede" skan nopietni
avatar
Publicēts: 15.12.19 19:04
 citēt
''Sliežu Kodēja'' vēl labāk. Kārtīgs jaunā profila nosaukums!
avatar
Publicēts: 15.12.19 20:56
 citēt
Publius:ar virpas galvu, mikroskopa pārbūvi arī būs roku darbs un prasīs laiku. Bet gatavu neesmu atradis neko, kas būt apspriešanas vērts. Tas gan attiecas uz palielinājumu virs divām reizēm, līdz tam ieztieku ar Manfrotto vai arī, ar asuma iestādīšanas soļiem. To var darīt arī automātiski, no datora un N 850 ir iebūvēta funkcija Man tas šobrīd ir vaļasprieks un varu atļauties ķērnāt laiku un līdzekļus, kā gribu.

Ar ķenonā instalēto Magic Lantern Focus Stacking jau izrotaļājos, bet nu ir nieze pieskrūvēt to 5 X palielināmo trubu, kurai nav pat manuāla fokusa gredzena. Varētu jau arī skopuli sevī izskaust, ja zinātu par ko. Sasper jods, bet cena šajos laikos kvalitāti negarantē un tāpēc te trinos svešas pieredzes meklējumos. Nosaukumu pieražots bezjēgā, apdziedāti, ka maz neliekas, bet patiesība ir kaut kur tur ārā.:face-sad:
avatar
Publicēts: 16.12.19 14:28
 citēt
Nu tak padari kādu dienu ko proti un par honorāru iepērc Heināru:

www.hejnarphotostore.com...


kāda jēga izsviest laiku radot hlamus
avatar
Publicēts: 16.12.19 17:41 labots
 citēt
Tas, varbūt būtu labs, un salīdzinot ar makro objektīviem, pat nav dārgs. Tik cena dolāros. Esmu radis iepirkties veikalā, lai varētu apčamdīt un paskatīties, vai tas brīnums patiesi nekleberējas.
Uzticamākais izskatās šis www.hejnarphotostore.com...



MaCa- man ir diezgan lieka pieredze tieši ar makro objektīviem, esmu lielāko daļu naudas kādus desmit gadus pelnījis tieši ar šiem, bet nezinu, kā palīdzēt, jo kaut kā iztieku tomēr ar ļurkano Manfroto, datoru un Canon bez nekāda magic lantern. macro MP 65 elektriski darbojas tikai diafragma.

Un vēl- jānošķir, kas ir vaļasprieks, kurā dažiem ietilpst pašmocības ar filmiņu, un kas ir darbs, kādas prioritātes, vai tas būs traktors vai izdodam naudu par visādiem objektīviem un makro sliedēm.
avatar
Publicēts: 20.12.19 22:12
 citēt
Līdz šim darbus un priekus ir izdevies apvienot. Filmiņu laiks gan man beidzās pirms gadiem 40 un nekādu sentimentu pēc tām neizjūtu:). Dzelžos dodu priekšroku traktoriem, jo netīk cīnīties ar izmešanas skopumu sevī. Šoreiz gan nesavaldīgi paķēru šo konstrukciju

www.amazon.co.uk...

pamēģināt un saprast ko īsti vajag kamēr gaidu no aizokeāna MP 65. Katrā gadījumā paldies par Hejnariem un gan jau tikšu arī līdz tiem. Šķiet ka pirms mikrometriem būs jāiemācās milimetru savaldīt.
avatar
Publicēts: 20.12.19 23:44
 citēt
Trūkst mikrometriskās skrūves. manam manfrotto ir tā pati ķeza. protams, var uz skrūves uzlikt punktiņu un it kā griezt pa astotdaļai milimeta, bet tas nav pārliecinoši. Un tai mm precizitātei parasti līdzi nāk arī attiecīgi ļurkana konstrukcija. Ceram, ka tā nebūs. Apraksti, kā ies, kad sāksi lietot!
avatar
Publicēts: 21.12.19 00:17
 citēt
Ok! Es patiesībā uzrāvos uz to slīpo vītni. Man te mētājas viens vecs tēva krievu mikroskops ar tādu pat un tā sajūta, ka tas ļoti smuki kustas.
avatar
Publicēts: 21.12.19 22:21
 citēt
Par slīpajiem zobiem varētu būt taisnība. Manam manfrotto ir parasts vītņstienis, kas stumj aparātu. Un tā aparāta platformiņa krietni ļurkājas, kas ir traucējoši virs divkārša palielinājuma. Ar parastu makroobjektīvu pieņemami.
avatar
Publicēts: 22.12.19 00:38 labots
 citēt
Vāciešu sliedes sliktas vai kā? Nebūs jāsūta no USA.
NOVOFLEX
www.novoflex.de...

avatar
Publicēts: 22.12.19 00:59
 citēt
Man ir Novoflex slaidu kopieris - mehānika ir korekta, bet nu nekāds brīnums - cita lieta Novoflex objektīvi - figviņzin kas tos taisīja, bet nu super.
avatar
Publicēts: 24.12.19 15:32
 citēt
griezite:Vāciešu sliedes sliktas vai kā? Nebūs jāsūta no USA.
NOVOFLEX
www.novoflex.de...



izskatās laba, bet nav mikrometriskās regulēšanas. Tas rokturis, izskatās, īsti to neatrisina, tur virsū ir tikai skala. Pieckāršam palielinājumam paknapi ar ērtību.
avatar
Publicēts: 24.12.19 23:44
 citēt
Publius:
griezite:Vāciešu sliedes sliktas vai kā? Nebūs jāsūta no USA.
NOVOFLEX
www.novoflex.de...



izskatās laba, bet nav mikrometriskās regulēšanas. Tas rokturis, izskatās, īsti to neatrisina, tur virsū ir tikai skala. Pieckāršam palielinājumam paknapi ar ērtību.


,bet maksā +- to pašu ko Hejnari. Te pirms šaviena kārtīgi jānotēmē, jo promahs būs sāpīgs:face-grin:
avatar
Publicēts: 25.12.19 16:58
 citēt
vovo. Un tā es joprojām ar to manfrotto ļurku ņemos, domādams par mikroskopa piemērošanu vai mikrometre mehānisma iesaistīšanu kādā paštaisītā bīdāmā ierīcē.
avatar
Publicēts: 30.12.19 00:12
 citēt
MaKa:
,bet maksā +- to pašu ko Hejnari. Te pirms šaviena kārtīgi jānotēmē, jo promahs būs sāpīgs:face-grin:


Hejnaram paskati gala cenu $600 ar pastu un nodokļiem sanāks maksāt aptuveni EUR 800,
gandrīz uz pusi vairāk nekā NOVOFLEX.
avatar
Publicēts: 31.12.19 15:29
 citēt
Iespējams, ka man nav ar galvu viss kārtībā, bet 2X dārgāks instruments, kurš ir labs līdz galam, man šķiet pievilcīgāks par to kurš man tālākajā darbā liks domāt kā būtu ja būtu. Ne visi daikti un cenas ļauj šo principu līdz galam realizēt, bet tas neliedz pēc tā tiekties. Lai noskaidrotu vai vispār gribu to darīt, nopirku kompromisu par 100 naudām(vēl nav saņemts). Ja iešu tālāk, tad līdz galam.
avatar
Publicēts: 31.12.19 15:40
 citēt
Ar daiktu pusceļā palikt diez kas nav.
avatar
Publicēts: 02.01.20 20:13
 citēt
MaKa:Iespējams, ka man nav ar galvu viss kārtībā, bet 2X dārgāks instruments, kurš ir labs līdz galam, man šķiet pievilcīgāks par to kurš man tālākajā darbā liks domāt kā būtu ja būtu. Ne visi daikti un cenas ļauj šo principu līdz galam realizēt, bet tas neliedz pēc tā tiekties. Lai noskaidrotu vai vispār gribu to darīt, nopirku kompromisu par 100 naudām(vēl nav saņemts). Ja iešu tālāk, tad līdz galam.
\\\

Es šodien paskatīju līdzīgu vereķi ar plastmasas slīpajiem zobiem. man nepatika tas, ka nevarēja regulēt ar pārliecību pa, teiksim, ceturtdaļai milimetra. Un plastmasa vēl deva klāt pārbīdīšanas nevienmērību. Es domāju, ka mans ļurkanais manfrotto ir labāks maniem mērķiem. Vītņstienis precīzāk pabīda uz priekšu, kā zobrats.
avatar
Publicēts: 28.01.20 22:52
 citēt
Regulēt vienmēr var ar pārliecību :)
avatar
Publicēts: 08.02.20 18:52
 citēt
Arvienvārdsakot saņēmu beidzot www.amazon.co.uk....
Sūds varbūt gluži nav, bet lielās spogulenes tai konstrukcijai ir jūtami par smagu. Pats tas zobrats strādā ideāli bez sajūtamas luftes, bet vadīkla ļurājas nejēdzīgi. Pieskrūvēju pārsimts gramu vērtu ziepīti un ar tādu kustas normāli, var pat 1/4mm pastumt. Kā tur liek kilogramu un vairāk, tā tas kļūst nebaudāmi, sevišķi jau stāvākā leņķī. Nāksies vien skopumu apkaut:face-smile:
avatar
Publicēts: 08.02.20 19:11
 citēt
To arī varēja gaidīt :( Paldies, ka padalies ar piedzīvojumiem :)
avatar
Publicēts: 12.02.20 22:50
 citēt
Te varētu būt nākošais piedzīvojums:face-smile: www.wemacro.com...
avatar
Publicēts: 20.02.20 17:36 labots
 citēt
MaKa:Te varētu būt nākošais piedzīvojums:face-smile: [url=https://www.wemacro.com/?p=337

.
]https://www.wemacro.com/?p=337
.
[/url] Ļaudis melš, ka esot gana laba, par to naudu.
avatar
Publicēts: 09.04.20 12:44
 citēt
Nupat saskrējos ar verķi kura galdiņš (protams ja negrasās ar makrogalvu doties mežā) ir derīgs mušu acu fokusstikošanai.

avatar
Publicēts: 09.04.20 12:47
 citēt
Optiskais instrumentu mērāmais daikts MMИ-2 kuram lieko var noskrūvēt 5 minūtēs. Pāri paliek korekts 2 asu galdiņš - viena iedaļa ručkā atbilst 1/200mm. Sver tāds galdiņš ap 15kg.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):