forum.gif
2020. gads
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 2020. gads
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.01.20 18:54
 citēt
Strautnieks garīgi transformēsies par indiešu raganu un valdīs pār pasauli!
avatar
Publicēts: 01.01.20 21:17 labots
 citēt
Pugačova rullē savos 70 - kleitiņā, kedās, sejas feislifts
Pugacova na PBK, Novogodnij koncert 2019/2020 youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.01.20 16:29
 citēt
Krievijā krīt valdība, pēc Putina uzrunas, ieteikumiem situācijas izmaiņām. Deļagina skaidrojums video.
Iespējams arī globālās ekonomiskās krīzes priekšvakarā - valsts spēcīgāk jāmaina, kā to dara Tramps.
youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.01.20 17:01
 citēt
Un sādžas jobanātika Pupaikostānas gaumē: meduza.io...
Brauc pie Dimona uz Muhosransku!
avatar
Publicēts: 15.01.20 19:18
 citēt
lodzija: - valsts spēcīgāk jāmaina, kā to dara Tramps.

Pareizi, lai putlers ceļ žogu apkārt krievijai, vo tā būs štele!
Nu, tirzdniecības karš ar ķīnu arī derētu šiem.
avatar
Publicēts: 11.06.20 17:54
 citēt
Latviešiem 2 uzvaras šodien - pirmā ka aizliedza Krievijas TV kanālus, ierobežoja uz 20%, otrā - Saskaņa Dpils mērs tikai nosviests no amata
avatar
Publicēts: 11.06.20 21:26
 citēt
Strutniekam viens zaudējums šodien - nevarēs vairs lūrēt vatņiku propagandas kanālus un izplatīt dezinformāciju tālāk.
avatar
Publicēts: 15.06.20 16:04 labots
 citēt
Tramps : ASV vairs nebūs "pasaules policists" - mega paziņojums, kad daudz ko maina pasaulē
Iespējams nebūs mega karu, konfrontāciju, pāriesim uz mierīgu ko-eksistenci, sadzīvošanu, mierīgu izaugsmi un attīstību
Sahadža-Joga : ja cilvēki ar ikdienas meditācijas palīdzību iegūs iekšējo mieru - visi kari izbeigsies. :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.06.20 23:23
 citēt
Ar tupeles klapēšanu pa pauri nekādu iekšējo mieru neiegūsim, vienīgi varam nokļūt tev blakus palātā ar rūtainu skatu pa logu.
avatar
Publicēts: 15.06.20 23:56
 citēt
Varbūt nosauksi vārdā to vatņiku svoloci, kurš ar niku "kvaa" 2014.gadā šeit jūsmoja par Putļera iesākto karu pret Ukrainu?
avatar
Publicēts: 16.06.20 10:11
 citēt
Kvekšķis tagad apmetis savu vatņiku uz otru pusi!
avatar
Publicēts: 17.06.20 16:25
 citēt
Izlasīju krievu grupā, par svinēšanu Jāņu, kāpēc latviešiem ieviesās tradīcijas Jāņos riepas dedzināt. PSRS laikos pēc kara tramdīja Jāņus svinētājus, ar malku uzkurtos ugunskurus dzēsa, malka bij ajāvāc, laiks pagāja. A tā, atrodi riepu, uzlej bendzīnu - un Jāņu ugunskurs gatavs dažās minūtēs....Mūsu kolhozā Jāņus svinēja ar zaļumballi, atceros, ka 9. klasē vasarā, tikko bija nopircis mopēdu RĪGA-13 un vēl ar diviem saviem draugiem - devāmies ar mopēdiem uz zaļumballi Iecavas upes pļavā, tur no kolhoza auto tirgoja alu, limonādi. Mēs aizbraucām pa zemes ceļu, patusējāmies un tad braucām pie manis. Man mājās bija cīsiņi, es paņēmu no mājās kastroli un devāmies pāri grāvim, uz vecu māju vietu, kur uzkūrām paši savējo uguni, uz kastroļa izvārījām cīsiņus un apēdām, tāds bija mūsu Jāņu svinības PSRS laikos, pēc 9.klases.
avatar
Publicēts: 17.06.20 17:19
 citēt
avatar
Publicēts: 17.06.20 23:36
 citēt
lodzija:...

Paklau, es tev jautāju par vatņiku "kvaa" un 2014.gadu, kādēļ neatbildi?
avatar
Publicēts: 18.06.20 01:26
 citēt
Strutnieks tak pēc atsēdēšanas tajā kambarī pat savu miesīgo māti neatceras, kur nu vēl ko drukājis 2014. gadā! :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.06.20 01:30
 citēt
richy77:Strutnieks tak pēc atsēdēšanas tajā kambarī pat savu miesīgo māti neatceras, kur nu vēl ko drukājis 2014. gadā! :face-grin:

Nevajag jau tik rupji ... cilvēkam laikam tāds darbs bija ... a, varbut, kas cits ;(
avatar
Publicēts: 18.06.20 12:13
 citēt
Ak nu pareizi, tolaik jau šis strādāja Krievijas troļļu fermā.
avatar
Publicēts: 22.06.20 22:01
 citēt
Kristiešu paziņa, par Jāņiem

"Par Jāņu svinēšanu.
Ir kristieši,kas saka,ka Jāņu svinēšanā kristietim nekādā gadījuma nevajadzētu piedalīties,jo tie esot pagānu svētki.
Es gan ,tā nedomāju. Es domāju ,ka Jāņi jeb Saulgriežu svētki ir Latviešu tautas svētki,ko ir sabojājuši pagāni ar saviem pesteļiem ,gan arī kristieši,kas sakās ,ka tie esot Jāņa Kristītāja dzimšanas diena.
Jāņos,kas ir visas Latviešu tautas svētki var piedalīties kristietis ,gan jūdaists ,gan musulmanis,gan jebkuras ticības pārstāvis,kas mīl un ciena Latviešu tautu. Šajos svētkos nevienam nevajadzētu piedzerties vai iet meklēt papardes ziedu,vai 7 reizes lēkt pāri ugunskuram,lai odi nekož. Bet katrs mierīgi varētu kurt ugunskuru,cept desiņas un pat,kādu alu iedzer un dejot un priecāties līdz rīta gaismai. Vēl varētu sveikt un daudzināt Jāni viņa vārda dienā. Es tur neko sliktu neredzu.
Bet, ja kāds domā ,ka patiešām kristietim nevajadzētu piedalīties Jāņu svinēšanā, jo tie taču esot pagānu svētki,tad es tādam kristietim ieteiktu atteikties no viņa kristietības, jo kristietība pagātnē ir nonāvējusi milzum daudz nevainīgu cilvēku ir sākusi daudzus reliģiskus karus un vēl visādas zvērības ir veiktas kristietības vārdā." :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.06.20 17:36
 citēt
lodzija:Kristiešu paziņa, par Jāņiem:

Nākamais jautājums - kāds bija vārds tam vatņiku svolocim, kurš 2014.gadā šeit savu Gebelsa propagandonu postus sāka ar tekstu "Paziņa raksta no Ukrainas..."
avatar
Publicēts: 23.06.20 22:08
 citēt
avatar
Publicēts: 24.06.20 10:34
 citēt
Strutnieks izplata šizofrēniķes idejas: www.spb.kp.ru...
avatar
Publicēts: 24.06.20 14:22
 citēt
avatar
Publicēts: 24.06.20 14:22
 citēt
Raksts tikai apliecina, ka Sādžas Joba ir visīstākā sekta un tās darboņi - sektanti.
Augstāk skaitās tas, kurš ir ap sevi savācis vairāk "ziedotāju", zemākais līmenis vispār nezin, kur nauda paliek.
avatar
Publicēts: 24.06.20 14:33
 citēt
Visvairāk naudas savāc kristiešu mācītāji :face-grin:
Būs laikam par mācītāju jāpārkvalificējās, varēs Šneiders nākt uz grēksūdzi
avatar
Publicēts: 24.06.20 15:05
 citēt
Paziņas raksta no Krievijas: antisekta.org...

Par kristiešu mācītāju nav tik viegli pārkvalificēties, tur ar tupeles abdauzīta paura šizofrēniju un bildīšu uz stabiem līmēšanas jebanātismu vien nepietiek.
avatar
Publicēts: 24.06.20 16:00
 citēt
Paldies Šneider, par reklāmu, toč būs kāds aliņš Tev jāuzsauc, par pūlēm :face-kiss:
avatar
Publicēts: 24.06.20 16:16
 citēt
lodzija:Kristiešu paziņa, par Jāņiem

"Par Jāņu svinēšanu.
Ir kristieši,kas saka,ka Jāņu svinēšanā kristietim nekādā gadījuma nevajadzētu piedalīties,jo tie esot pagānu svētki.
Es gan ,tā nedomāju. Es domāju ,ka Jāņi jeb Saulgriežu svētki ir Latviešu tautas svētki,ko ir sabojājuši pagāni ar saviem pesteļiem ,gan arī kristieši,kas sakās ,ka tie esot Jāņa Kristītāja dzimšanas diena.
Jāņos,kas ir visas Latviešu tautas svētki var piedalīties kristietis ,gan jūdaists ,gan musulmanis,gan jebkuras ticības pārstāvis,kas mīl un ciena Latviešu tautu. Šajos svētkos nevienam nevajadzētu piedzerties vai iet meklēt papardes ziedu,vai 7 reizes lēkt pāri ugunskuram,lai odi nekož. Bet katrs mierīgi varētu kurt ugunskuru,cept desiņas un pat,kādu alu iedzer un dejot un priecāties līdz rīta gaismai. Vēl varētu sveikt un daudzināt Jāni viņa vārda dienā. Es tur neko sliktu neredzu.
Bet, ja kāds domā ,ka patiešām kristietim nevajadzētu piedalīties Jāņu svinēšanā, jo tie taču esot pagānu svētki,tad es tādam kristietim ieteiktu atteikties no viņa kristietības, jo kristietība pagātnē ir nonāvējusi milzum daudz nevainīgu cilvēku ir sākusi daudzus reliģiskus karus un vēl visādas zvērības ir veiktas kristietības vārdā." :face-grin:


Skaidrā prātā šādu neizdomāsi.
"Jāņus ir sabojājuši pagāni ar saviem pesteļiem"
Pagānu svētkus ir sabojājuši pagāni jo necep desiņas ... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 24.06.20 16:21
 citēt
Nevajag man tavus aliņus, labāk pats iedzer Indijas svētās govs mīzalus, bet par ietaupīto naudu varēsi pasūtīt vēl dažas raganas bildītes, ko uzlīmēt uz kādas atejas durvīm vai nopirkt pļūtāmzāles, kad kundalini čakra būs aizdambējusies.
avatar
Publicēts: 24.06.20 16:45 labots
 citēt
ja nevajdzētu, tad gadiem nediskutētu par šo tēmu :face-grin:

PS Griezīte - tas nebija tradicionālais kristietis, kas to rakstīja. Man paziņu lokā ir kristieši, kas ezotēriku studē, tipa lai labāk izprastu ezotēriķu noslēpumus, bet tā ezotērikas studēšana viņus ir pamainījusi pamatīgi, domāju ka Šneiders ar pamainīsies drusku, ja turpinās sahadža jogas saitus apmeklēt, un informāciju par sahadža jogu likt :face-wink:

man jau patīk parunāties, nav pretenziju, ja kādam jogas tematika tik tuva
avatar
Publicēts: 24.06.20 18:04
 citēt
Varu arī vēl vienu par tavu šizoteriķu sektu ielikt: evolkov.net...
avatar
Publicēts: 24.06.20 19:11 labots
 citēt
1998.gada vasarā Latvijā latviski iznāca grāmata par jaunajām reliģiskajām kustībām Vai Dievi ir tādi, tulkota no vācu valodas, tajā bija dažas lapas par Shri Mataji un sahadža jogu. 1998. augustā es braucu uz Viļņu, Lietuvu, pa darīšanām, satiku Viļņā sievieti, kuru jau agrāk pazinu, un viņa mani apmācīja sahadža jogā. Pirmais cilvēks pie manis mācīties atbrauca katolis no Gaigalavas, ar slimu kāju, veselības problēmām, prasīja, vai var veikt meditāciju, likt Shri Mataji foto pie Jaunavas Marijas, es teicu, ka netraucē. Pēc tam viņš atsūtīja smuku apsveikumu uz Ziemassvētkiem. Bet tur bija jautri, jo Gaigalavas katoļu priesterim , kurš brauca ar žiguli, sākās visādas šaizes ar ceļu policiju, šams nabags dabūja salikt savā žigulī kameras, jo tolaik jau video reģistrātoru nebija, lai ar ceļu policistiem taisnotos. Tādas atmiņas.
Es to grāmatu vēlāk nopirku, tomēr sahadža joga izreklamēta, un tas nostrādā matriksā enerģētiski, tapēc man arī patīk, ka krievu pravoslāvu sektu pētnieki, kā Dvorkins (man ir viņa grāmatas) un citi reklamē un raksta par sahadža jogu

www.ibook.lv...
avatar
Publicēts: 24.06.20 19:37 labots
 citēt
Tupeles sišanas rituāls, burvestību varā..

m.vk.com...

Ak tu viens, jau nobloķējis, negrib lai visi skatās. :amazing:
avatar
Publicēts: 24.06.20 19:39
 citēt
Tev vēl nav atnākuši tantriski fluīdi no specpsihboļņicas, ka pēc tevis ilgojas krekls ar ļoti garām piedurknēm un atsevišķa istaba ar biezu voiloku iztapsētām sienām?
--------------------------
В 1995 г. в г. Бердске Новосибирской области произошло зверское убийство последовательницей секты "Сахаджа-йога" своей полуторагодовалой дочки в припадке галлюцинаций и помешательства, вызванных участием ее в религиозном обряде "очищения", проводившегося в отношении нее руководителями местной общины "Сахаджа-йога", женщина нанесла дочери множественные ножевые ранения. Кровь погибшей девочки изуверка собрала в кастрюлю, которую поставила на кухне. После ареста правоохранительными органами убийцы, руководители "Сахаджа-йоги", как это обычно и происходит в культовой среде, отказались от своей последовательницы, заявив, что та посвященной не была, а просто интересовалась их учением, хотя отметили, что убийца действительно участвовала в обряде "очищения" по собственному желанию для устранения появившихся в последнее время галлюцинаций. Примечательно, что после убийства и отправки по решению суда сахаджистки-убийцы в спецпсихбольницу, культ отправлял на квартире, где произошло убийство, и на могилке девочки свои религиозные обряды.
avatar
Publicēts: 24.06.20 22:44
 citēt
Vakaram viens jautrs tupeles sišanas video, kurā redzams, kā sektants nogrābis vienu jauniņo un apmāca arodā, skatāmies:

m.youtube.com...
avatar
Publicēts: 24.06.20 23:05
 citēt
Isskatās, ka tā sekta ir priekš attīstībā bremzētiem, ja lasa no papīra kā Brežņevi. Es, par piemēru, Tēvreizi māku noskaitīt no galvas.
-------------------------
Шри Матаджи, благодаря обману, некоторое время являлась почетным членом Петровской академии наук и искусств (ПАНИ) — вторым по значимости после Российской академии наук общественным объединением виднейших ученых и деятелей культуры России. В тексте Грамоты президиума ПАНИ Нирмала Деви признавалась основателем нравственного учения «Сахаджа-Йоги». Но, ознакомившись более детально с «нравственностью» «Сахаджа-Йоги» и с теми последствиями, к которым приводят ее практики, Петровская академия в октябре 1997 года приняла решение о лишении Шри Матаджи Нирмала Деви диплома почетного члена ПАНИ. Вводя в заблуждение доверчивых граждан, сектанты до сих пор утверждают, что она является членом названной Академии.
avatar
Publicēts: 24.06.20 23:13 labots
 citēt
Vajag painteresēties precīzi, PANI Goda biedres statuss ir atjaunots, cik man Krievijas sahadža jogi izteikušies.
PS ja tik liels pieprasījums pēc jogas diskusijām , izveidoju speciāli TĒMU par sahadža jogu, ceram foto mīļi sapratīs.

www.fotoblog.ninja...
avatar
Publicēts: 25.06.20 00:17
 citēt
Tam, kurš tankā:
Вводя в заблуждение доверчивых граждан, сектанты до сих пор утверждают, что она является членом названной Академии.
avatar
Publicēts: 25.06.20 00:23
 citēt
Te viens ir klapējis ar tupeli pa pauri mēnesnīcā.
------------------------------
Но, как показывает практика, для многих пребывание в этой секте имеет самые плачевные последствия. В России фиксировались случаи, когда в припадке безумия женщины — сахаджистки убивали или наносили увечья своим родственникам. Подобные криминальные последствия «лечения» у Нирмалы объяснимы не просто шарлатанством гуруини, но и ее полной медицинской безграмотностью. Ее «глубокие» знания медицины выражаются, например, в таких высказываниях: «Рак крови бывает только у людей, которые слишком много думают. Будешь много думать, получишь болезни печени и диабет. Причиной болезни, называемой СПИД, является центральное сердце. Временами голову нужно подставлять солнечному и лунному свету. Иначе вы можете оказаться в психиатрической больнице, если однажды побудете при луне с открытой головой».
avatar
Publicēts: 26.06.20 00:20
 citēt
Šo papuasu pātaru skaitīšanu arī izdzēsīs?
eg.vizion.lv...
avatar
Publicēts: 26.06.20 00:51 labots
 citēt
Netā uzpeldēja skaists uzsaukums, gaumīgs galvenais, VO!

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):