forum.gif
Hugo fotogalerijas darbu autorība
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Hugo fotogalerijas darbu autorība
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.01.20 20:02
 citēt
Mazliet par melnbalto fotogrāfiju. Nākamās nedēļas izaicinājums arbitram all-marss: startēt monohromi.

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 18.01.20 01:18
 citēt
Ja kaut ko saucam par Hugo galeriju, tad tā tāda arī ir.
avatar
Publicēts: 18.01.20 08:04
 citēt
Publius:Ja kaut ko saucam par Hugo galeriju, tad tā tāda arī ir.


Viduvējiem prātiem paskaidrot vari, ko domāji ar šo?
avatar
Publicēts: 20.01.20 01:00
 citēt
Kaislības:):)
avatar
Publicēts: 21.01.20 23:38 labots
 citēt
UDS te reāli kādam sper sēkliniekā. Vai arī impotence,hvz
avatar
Publicēts: 22.01.20 19:43
 citēt
Bļin, šāds fotoblogs jau paliek interesants! Do vēl, eju pēc kaut kā laiski graužama...:face-kiss:
avatar
Publicēts: 22.01.20 20:02
 citēt
Ē, kas notika? Viss labi? :)
avatar
Publicēts: 25.01.20 01:38
 citēt
ответ- семечки! На любой вопрос, talavietis!
avatar
Publicēts: 31.01.20 09:18
 citēt
Sol:ответ- семечки! На любой вопрос, talavietis!


Te jau nav nekāds ļubojs vapross, bet konkrēts. Ka Ņindzas noteikumi būtībā ļauj paņemt internetā bildes, veikt to apstrādi/pārstrādi un publicēt kā savas. Bet vai kaut kur citur tas ietu cauri?
avatar
Publicēts: 06.02.20 21:41
 citēt
Klusē kā kāmis. Citos portālos tevi izkastrētu vienā setā pie 15:0.
avatar
Publicēts: 04.04.20 16:26
 citēt
Jāraksta būs Elikam, kā teikts noteikumos.
avatar
Publicēts: 04.04.20 18:41
 citēt
uzraksti par saviem kloniem, un balsošanām :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.04.20 19:53 labots
 citēt
Za to Mūziķis manu brālēnu Kolu nogremdēja līdz banānam. Nekad vairs nevienam neaizdošu savus profilus. :anger:
avatar
Publicēts: 05.04.20 20:27
 citēt
Lai dod vietā kādu no saviem jauniem profiliem, nu jau būs sadzemdējis pietiekami daudz! :amazing:
avatar
Publicēts: 06.04.20 08:47
 citēt
Mūziķus imitējošajiem nedrīkst uzticēties. Ja jūrmalā esot satiec manu čomu Mārtiņu, nodod sveicienu no aiz Kraukļa
avatar
Publicēts: 06.04.20 10:06
 citēt
negatIvs:uzraksti par saviem kloniem, un balsošanām :bad_smile:


Ko tieši? Nekā tāda nav, Kādas šķirnes iztēles augļi ir Tavējie?
avatar
Publicēts: 06.04.20 10:40 labots
 citēt
Taisnojies Elikam, man vienalga, cik tev vai kādam to klonu, es sastrādājos ar visiem, attiecībā uz blogu, darbojos provokatīvi izklaidējošajā žandrā, un kaut kādus noteikumus pieminu tikai, ja kāds klonu tēvs sāk kačāt pravas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.20 15:50
 citēt
Kāda taisnošanās, kādi balsojumi? :face-glasses: Tāds kā tāds!

Nenoairē diskusijas tēmu.
avatar
Publicēts: 06.04.20 19:17
 citēt
Viss pie tēmas, ja meties ievest blogā kārtību, tad pašam jābūt kristāltīram, nevis kloniem apaugušam kā korona vīrusam ar ragiem ...
avatar
Publicēts: 06.04.20 19:49 labots
 citēt
negatIvs:Viss pie tēmas, ja meties ievest blogā kārtību, tad pašam jābūt kristāltīram, nevis kloniem apaugušam kā korona vīrusam ar ragiem ...

Blogpis ir slims, nervozs, plānprātīgs pasažieris - klimaksa vecumā.
Nedaudz pažēlo slimnieku, tagad ripas sarežģīti iepirkt ;)
avatar
Publicēts: 06.04.20 21:49
 citēt
negatIvs:Viss pie tēmas, ja meties ievest blogā kārtību, tad pašam jābūt kristāltīram, nevis kloniem apaugušam kā korona vīrusam ar ragiem ...


Tieši tā arī ir - Nindza no manas dalības reāli iegūst jaunu dzīvības elpu. Lūdzu, prieks pakalpot. Par kristāltīrību, tas nebūs pie manis, es kviešu sulu neloku. Apaugt ar zagtām bildēm fotogrāfam būtu kauns, bet Hugo jau nav pat Hugo, kur nu vēl fotogrāfs. Nepiedodams vienīgi tas, ka viņš uz ir abām rokām tk tizls, ka pats bez zagšanas neko nesaražo.
avatar
Publicēts: 23.04.20 10:00
 citēt
Ko administrācija ir izlēmusi par Hugo?
avatar
Publicēts: 30.04.20 12:46
 citēt
Hugo, vai tici kauna sajūtai?

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 30.04.20 18:56
 citēt
Blogfotokopis:
negatIvs:Viss pie tēmas, ja meties ievest blogā kārtību, tad pašam jābūt kristāltīram, nevis kloniem apaugušam kā korona vīrusam ar ragiem ...
sakārto savu klonu saimniecību, un tad sprēgā. Ja Hugo krājumos nav tik tizlas bildes lai kultivētu cilvēcisko stilu tad, lai žandra attīstības vārdā ņem, kur grib, tas tikai jautrībai


Tieši tā arī ir - Nindza no manas dalības reāli iegūst jaunu dzīvības elpu. Lūdzu, prieks pakalpot. Par kristāltīrību, tas nebūs pie manis, es kviešu sulu neloku. Apaugt ar zagtām bildēm fotogrāfam būtu kauns, bet Hugo jau nav pat Hugo, kur nu vēl fotogrāfs. Nepiedodams vienīgi tas, ka viņš uz ir abām rokām tk tizls, ka pats bez zagšanas neko nesaražo.
avatar
Publicēts: 01.05.20 01:02
 citēt
negatIvs:Taisnojies Elikam, man vienalga, cik tev vai kādam to klonu, es sastrādājos ar visiem, attiecībā uz blogu, darbojos provokatīvi izklaidējošajā žandrā, un kaut kādus noteikumus pieminu tikai, ja kāds klonu tēvs sāk kačāt pravas :bad_smile:

хуевšč
avatar
Publicēts: 25.05.20 10:44
 citēt
Sastrādāšanās ar bilžu zagļiem, tas ir interesanti. Viens p*zģī, otrs apstrādā, un viens arī slavē? Vai kā tā sastrādāšanās izpaužas? A ja sajūk un kāds atp*zģī bilžu zagli, ko tad? Arī sastrādājies?

Izēd, fāča, muti un normāli izstāsti par savu kolaboracionismu un tā rezultātiem!
avatar
Publicēts: 28.05.20 11:09
 citēt
Hugo, kā sokas ar jaunu "savu darbu" patapināšanu - nozagšanu? Daudz pēdējā laikā smako forumā, varbūt zagšanas iemaņas pazudušas?
avatar
Publicēts: 28.05.20 17:22
 citēt
Blogfotokopis:Ko administrācija ir izlēmusi par Hugo?

Ceru, ka neko.
Hugo ir vērtīgs šīs kopienas biedrs.
avatar
Publicēts: 28.05.20 18:05
 citēt
Gadi iet, bet fotoblogs nemainās! Visādi hugo, kvekšķi, uldēni turpina māžoties :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.05.20 18:06 labots
 citēt
Noteikumi ir rakstīti arī "vērtīgajiem" :face-grin: biedriem.

Ja galerijā VISAS bildes ir patapinātas no citiem, kāda ir tādas galerijas vērtība? Fotoblog.ninja kā pēdējais patvērums. Ja kādam nozog fototehniku, tad forumā līdzjutība, bet, ja galerijā nav neviena paša darba (uzsveru - nevienas paša uzņemtas bildītes), tad vērtība? Kaut kas te ir greizi. Amatieriem laikam ok.

Lai gan, nekas jau citiem tad netraucē paieties pa jūsu sociālo portālu profiliem un kaut vai ekrānšāviņos darbus patapināt un "apstrādāt", ne? Piemēram, varētu sākt ar negativa kadriem, atsevišķi paņemts, sakontrastēts zilais kanāls vienkārši brīnišķīgi izskatās m/b konversijā, tikai jāsameklē viņa galerijā kāds portrets. Sauksim to par "versiju" un māksliniecisku izpausmi! :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.05.20 18:51 labots
 citēt
Blogfotokopis:... Ja galerijā VISAS bildes ir patapinātas no citiem, kāda ir tādas galerijas vērtība? Fotoblog.ninja kā pēdējais patvērums. Ja kādam nozog fototehniku, tad forumā līdzjutība, bet, ja galerijā nav neviena paša darba (uzsveru - nevienas paša uzņemtas bildītes), tad vērtība? Kaut kas te ir greizi. Amatieriem laikam ok. ....


Atkārtoju jautājumu > B-klopsi, kāpēc tu tā domā?
Es arī, labprāt, gribētu uzzināt par tiem "patapinātiem" darbiem.
avatar
Publicēts: 28.05.20 19:06 labots
 citēt
Ieliec failiem.lv vienu (jebkuru) oriģinālu (var jpg sīksīkā izmērā, bet ar exif), un izskaidro, kāpēc galerija tev praktiski tukša.

10 gados 20 kadriņi. Tā ir jāprot!
avatar
Publicēts: 28.05.20 19:26 labots
 citēt
>10 gados 10 darbi< būtu vēl labāk, bet tā man nav sanācis, ... piedosi?

Atkārtoju vēreiz > B-klopsi, es arī, gribētu uzzināt par tiem "patapinātiem" darbiem > KURI? NO KURIENES? <
avatar
Publicēts: 28.05.20 22:23 labots
 citēt
Hugo:>10 gados 10 darbi< būtu vēl labāk, bet tā man nav sanācis, ... piedosi?

Atkārtoju vēreiz > B-klopsi, es arī, gribētu uzzināt par tiem "patapinātiem" darbiem > KURI? NO KURIENES? <


Skaidrs, nomīzi. Skat. iepriekš: parādi kaut vienu oriģinālu.
avatar
Publicēts: 29.05.20 22:13
 citēt
Blogfotokopis:
Hugo:>10 gados 10 darbi< būtu vēl labāk, bet tā man nav sanācis, ... piedosi?
Atkārtoju vēreiz > B-klopsi, es arī, gribētu uzzināt par tiem "patapinātiem" darbiem > KURI? NO KURIENES? <

Skaidrs, nomīzi. Skat. iepriekš: parādi kaut vienu oriģinālu.


Ir, ir skaidrs, arī citiem, turpini murgot.
Prasīt parādīt - vari sev līdzvērtīgiem pacientiem.
avatar
Publicēts: 29.05.20 23:36
 citēt
Ja sāk runāt citu vietā, tad jau skaidrs - gan klons, gan tomēr kauna sajūta un vēlme sevi kaut kā attaisnot. Ko tad no tevis daudz paņemsi...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):