forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.03.20 18:37
 citēt
Kas tas par brīnumu??? Neviens fotomākslinieks nav uzcepis šo svarīgo tēmu? Pat pilnmēness tikko bija un nekā... nožēlojami. Nu sarosās:


m.youtube.com...
avatar
Publicēts: 18.03.20 19:14 labots
 citēt
Izdarīts. Galerijā ieliku kaukādu mikrobu bildi 750x palielinājumā no mana lauku grāvja dūņām. Negalvoju, ka tie ir koronavīrusi, bet kustas, ar sariņiem pumpē apkārt sev ūdeni, kad divi saskaras, abi saraujas, tad atkal sāk savu, ar dziļo jēgu piepildīto, augsti intelektuālo nodarbi.
Selenijai vajadzētu zināt, kas tie tādi, viņa ir veterinārārste, jāpazīst visu Latvijas faunu.

Negatīvam vajadzētu patikt, bildēts ar telefonu, jo nevienam normālas kameras objektīvam nav tik maza priekšējā lēca, lai varētu iebildēt caur mikroskopa objektīva caurumiņu.
avatar
Publicēts: 18.03.20 19:57
 citēt
Kārtējā tautas muļķošana! FEIKS!!! Nu jau valdības līmenī. Jaunākais:anger: paņēmiens, kā "iebraukt" mūsu maciņos! Var būt ka izdzīvosim! Novēlu visiem! HA!
avatar
Publicēts: 18.03.20 20:03
 citēt
Tiešām eksistē spēks kas varētu jebkuru tautas pārstāvi padarīt vēl muļķāku?

Kā vells vispār kas tai maciņā varētu nonākt? Honorāri par rakstiem žurnālam "Zintnieks"?
avatar
Publicēts: 18.03.20 20:50
 citēt
Par vidusmēra tautas pārstāvjiem nepateikšu, bet biorobota gan tāda nav, kuru nevarētu padarīt vēl muļķāku.
Šajā ziņā iespējas ir bezgalīgas.
avatar
Publicēts: 18.03.20 20:52
 citēt
Maris:
Honorāri par rakstiem žurnālam "Zintnieks"?


Grants plakanās Zemes teorijā.
avatar
Publicēts: 18.03.20 21:05
 citēt
Dhan Dhan Satguru Tera Hi Aasra
avatar
Publicēts: 18.03.20 22:12
 citēt
Ivo Puriņš labs video, pārmaiņu skaidrojums.
youtu.be...
avatar
Publicēts: 18.03.20 23:00
 citēt
Šnaider, kļūdies gan! Biorobotiem ir stingras vadības programmas,kur muļķu uzklausīšana NAV paredzēta. Toties būtnēm, kuras cēlušās no dzīvniekiem, kas dzīvo kokos, tādu programmu NAV! Nu, tā kā var saprast, ka tu sevi pie biorobotiem nepieskaiti, tad tev atliek vien zvejot baktērijas no notekgrāvja un mērkaķoties. Vīruss tevi noteikti pamanīs!!! HA!
avatar
Publicēts: 19.03.20 13:45
 citēt
Schneider:Izdarīts. Galerijā ieliku kaukādu mikrobu bildi 750x palielinājumā no mana lauku grāvja dūņām. Negalvoju, ka tie ir koronavīrusi, bet kustas, ar sariņiem pumpē apkārt sev ūdeni, kad divi saskaras, abi saraujas, tad atkal sāk savu, ar dziļo jēgu piepildīto, augsti intelektuālo nodarbi.
Selenijai vajadzētu zināt, kas tie tādi, viņa ir veterinārārste, jāpazīst visu Latvijas faunu.

Negatīvam vajadzētu patikt, bildēts ar telefonu, jo nevienam normālas kameras objektīvam nav tik maza priekšējā lēca, lai varētu iebildēt caur mikroskopa objektīva caurumiņu.


Gan jau kāds dūņu planktons vien ir.:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.03.20 16:12
 citēt
Atslodzei no VĪRUSIEM.
TV3 šova LAUKU SĒTA slavenības Līga Eglīte atziņas. Kad viņai jautājām, kā tagad viņa jūtās pēc šova, kad ir uzlecošā zvaigzne un populāra , viņa eskluzīvā intervijā atbildēja: "Man citi raksta un jautā, kā ir būt slavenai ? Pa lielam es teikšu, ka es nejūtu baigi atšķirību dzīvē. Mesindžeris vienkārši palicis aktīvāks. Tātad, cilvēki saka, ka esmu atpazīstama. Un laikam tā arī ir. " Jāpiezīmē, ka Līga jau pirms tam bija pazīstama FB platformā ar saviem foto un radošajiem tekstiem. Tagad TV3 viņai pavēris jaunus apvārkšņus. SY press INFO. PS foto no Līgas Instagram konta
avatar
Publicēts: 20.03.20 17:49
 citēt
psc, kas par slavenību!
Laikam būšu pusi dzīves zaudējis, jo neko par tādu nezinu...
avatar
Publicēts: 20.03.20 19:03
 citēt
:bad_smile: es arī neko nezinu, h..... kaut kāda tie šovi, viens orgāns, šovs vai rāmju bābas joga ....
avatar
Publicēts: 22.03.20 01:08 labots
 citēt


avatar
Publicēts: 23.03.20 16:25
 citēt
TV filmē raidījumu - SahadžaJogas metodes pret vīrusu saslimšanām, profilakse, aicinām piedalīties mob 22105655
avatar
Publicēts: 23.03.20 19:43
 citēt
Un kura tieši TV to raidījumu filmē?
avatar
Publicēts: 23.03.20 21:03
 citēt
Schneider:Un kura tieši TV to raidījumu filmē?

Sādžas Jobas TV, raidījuma vadītājs būs Strautnieks Gunča un operators Bābas Rāmis. Raidījumu uztvert varēs tikai īpaši aptaurētie.
avatar
Publicēts: 24.03.20 01:46
 citēt
lodzija:TV filmē raidījumu - SahadžaJogas metodes pret vīrusu saslimšanām, profilakse, aicinām piedalīties mob 22105655
Kā iecerēta piedalīšanās?
avatar
Publicēts: 24.03.20 11:38
 citēt
Paklau, biedri Strautniek, varbūt atbildēsi uz jautājumiem, tautai interesanti, ja visu isskaidrosi, mēs ar Hugo uzreiz zvanām uz to numuru un piesakāmies!
Kas var būt vērtīgāks par jaunu pieredzi vīrusu saslimšanu profilaksē šajā trauksmainajā laikā!
avatar
Publicēts: 24.03.20 19:21
 citēt
Mani vairāk, tās, meditēšānas metodes interesētu, nez par to arī TV filmēs?
avatar
Publicēts: 24.03.20 19:31
 citēt
Hugo:Mani vairāk, tās, meditēšānas metodes interesētu, nez par to arī TV filmēs?

To jau tikai filmēs, viena metode ir sen visiem zināma - iekurini ugunskuru un ar kreisās kājas tupeli dauzi sev pa pauri, līdz kamēr apgaismība atnāk, pamēģini!
avatar
Publicēts: 24.03.20 21:29
 citēt
Ja man filmā iedalīs artupelipapauridauzītāja lomu, drīkstēs to darīt ar kasku galvā?
avatar
Publicēts: 24.03.20 21:41
 citēt
Schneider:Ja man filmā iedalīs artupelipapauridauzītāja lomu, drīkstēs to darīt ar kasku galvā?

Kaskai obligāti būs jābūt, tas pēc ES sektu drošības noteikumiem, savādāk nepielaidīs pie dauzīšanas.
avatar
Publicēts: 24.03.20 22:15
 citēt
Hugo:Mani vairāk, tās, meditēšānas metodes interesētu, nez par to arī TV filmēs?


Klau, tu lieto komatus identiski negatīvam, krievu valodas skola kopīga, vai kā? :)
avatar
Publicēts: 27.03.20 06:40
 citēt
Vīruss jāskalo, vai kā?

avatar
Publicēts: 27.03.20 07:11 labots
 citēt
Pēteris Apinis iesaka kustēties un vingrināt krušukurvi katru dienu, sākam no paša rīta.
youtu.be...
avatar
Publicēts: 27.03.20 22:11 labots
 citēt
Itālijas mēri lamājās :face-grin:

youtu.be...

PS KORONA Humors grupa :face-grin:

www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 27.03.20 23:00
 citēt
Eu, tad kā ar TV raidījuma filmēšanu???
Mēs jau te rindā stājamies uz sādžas TV dīvu statusu!
avatar
Publicēts: 30.03.20 20:03
 citēt
отрицательный будет в восторге!

www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 03.04.20 15:05
 citēt
Ivo Puriņš, JAUNGADA intervija, jau tad pateica, kas būs nākotnē, ka nevajag likt cerības, ka viss būs kā līdz šim dzīvojām, ekonomiku samazinās, medicīnas pakalpojumi pieejami šauram lokam, vēlēšanu nebūs, iespējams likvidēs skaidro naudu, pensiju nebūs, valsts kā slēgta zona (ne izbraukt, ne iebraukt) utml

youtu.be...
avatar
Publicēts: 11.04.20 18:50
 citēt
Ukraiņi sāk saprast, kas ir Korona vīrusa īstais vaininieks - dauza TV ar lāpstu :face-grin:

youtu.be...
avatar
Publicēts: 11.04.20 19:15
 citēt
Ar tupeli vajag, ar tupeli!
avatar
Publicēts: 11.04.20 23:31
 citēt
Lāpsta nav sitamais instruments - uz lāpstām Putina halopiem servē svētku pankūkas.
avatar
Publicēts: 18.04.20 17:40
 citēt
Video - kas notiek aizkadros, cīņa ar globālo eliti (bērnu nolaupīšana, pazemes bāzes, sātanisma rituāli) ar Vatikānu priekšgalā

youtu.be...
avatar
Publicēts: 18.04.20 18:08
 citēt
tavā vecumā, jau bija jāsaprot, ka šāda tipa video aizgūtnēm skatās 1 sekundi, tad slēdz ārā, kur nu vēl postēt ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.04.20 18:21
 citēt
Apbēdināšu negatīvs, jo manam video kanālam katru dienu vidēji 50 jauni abonenti, ir jau 3400 kopā abonenti, ir kas skatās video. :face-grin:

Jogas kanālam 2000 abonentu, kanālam kur liku savu audio aparatūru knapi 75 :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.04.20 19:12
 citēt
Idiotu netrūkst, un katru gadu atklājas ka to īpatsvars tikai pieaug.
avatar
Publicēts: 18.04.20 21:04
 citēt
Tie 3400 ir Latvijā?
avatar
Publicēts: 23.04.20 16:40
 citēt
Ivo Puriņš piedzīvojumi Spānijā, sakarā ar kara stāvokli , krīzi, blokādi

koblv.weebly.com...
avatar
Publicēts: 11.05.20 19:43
 citēt
Andrejs Fursovs - par globālajiem notikumiem

Andrejs Fursovs - pagātnes notikumu apskats, un nākotnes notikumu analīze, labs raksts, kas tik ļoti pietrūkst Latvijas "mēdijos"

www.business-gazeta.ru...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):