forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.05.21 21:38 labots
 citēt
Jā, šobrīd citi interesantie pasaules procesi nedaudz iepauzēti. Bet nebēdā ne nieku, tiklīdz kovids zaudēs aktualitāti, citi procesi iegūs jaunu sparu, garlaicīgi nebūs.
avatar
Publicēts: 03.05.21 21:53
 citēt
ozols:Jā, šobrīd citi interesantie pasaules procesi nedaudz iepauzēti. Bet nebēdā ne nieku, tiklīdz kovids zaudēs aktualitāti, citi procesi iegūs jaunu sparu, garlaicīgi nebūs.


--------
Būtībā jau laikam bēgļu plūsmu pirms gada piebremzēja turki uz grieķu robežas. Kaut kad sen bija raksts par šo tēmu. Tagad turpina tāpat nākt iekšā, bet pa citiem ceļiem.
avatar
Publicēts: 03.05.21 21:57 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 03.05.21 22:07
 citēt
Redz nu, iemesls veselīgi ēst, ar bessāls diētu.
avatar
Publicēts: 03.05.21 22:08
 citēt
talavietis:Man iet covid otrā nedēļa, viss aiz muguras, palikušas dažas blaknes. Dzeru zāles, nejūtu īsti smaržu un garšu. Viss tāds bezgaršīgs vēl joprojām. Stulbi ir kad gatavo ēst, pat īsti sāli nevar pielikt...

Lai ātrāk pazūd blaknes un atkal garšo iecienītās dziras!
avatar
Publicēts: 04.05.21 12:20
 citēt
Nu ir d..sā, tas viss tik dēļ Sorosa /Geitsa sātaniskajiem čipēšanas plāniem! www.apollo.lv...
Dzeriet struktūrūdeni, klapējiet pa pauri ar tupeli un bļaujiet "HA!".
avatar
Publicēts: 04.05.21 18:59
 citēt
Dhan Dhan Satguru Tera Hi Aasra

Individuālas meditācijas un jogas mājas nodarbības palīdzēs gūt sirdsmieru un veselību.
Piecas vienkāršas meditācijas (tikai 5 minūtes katra) prāta mieram.
Katram ir iespējams turpināt meditāciju arī ilgāku laiku.

Individuālā dalība par ziedojumiem.

Interesentiem sūtīt PM
Uz tikšanos!
avatar
Publicēts: 05.05.21 07:43
 citēt
Schneider:Nu ir d..sā, tas viss tik dēļ Sorosa /Geitsa sātaniskajiem čipēšanas plāniem! www.apollo.lv...
Dzeriet struktūrūdeni, klapējiet pa pauri ar tupeli un bļaujiet "HA!".
labs. Nākošā ziņa patinot uz leju bij šī :face-grin: www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 06.05.21 14:30
 citēt
Nu tā, mani šodien Facebookā nobloķēja uz 30 dienām. Un nobloķēja par šo:
"Tas ir drausmīgi ar to partneris un nevis vīrs un sieva. Tāpēc vien tiem pederastiem ir regulāri jādod pa bieti. Jo es nepiekrītu, ka manu sievu sauc par partneri.".
Es te darbojos GENI ar savu dzimtas koku un vēl šādos tādos dokumentos tiek rakstīts nevis vīrs un sieva bet Partneris. Par ko es esmu ļoti dusmīgs. Jo kāds mani tad mēģina pielīdzināt kaut kādām minoritātēm.
Tāpēc aicinu sist demokrātus.
avatar
Publicēts: 06.05.21 14:38 labots
 citēt
Kā es Tevi saprotu Dreizer, mani ari par politiku blokēja uz mēnesi :face-grin:
nahuj to politiku, labāk ar biznesu nodarbojos, lai geji un lesbijankas savā starpā drāžās ar politiķiem :face-grin:
un katoļiem -= pederastiem un pedofīļiem
avatar
Publicēts: 06.05.21 15:59
 citēt
Dreizers:Tāpēc aicinu sist demokrātus.

Nejauc demokrātus ar liberastiem, tolerastiem un veģerastiem!
lodzija:mani ari par politiku blokēja uz mēnesi

Necel nu sev asti, tevi var nobloķēt tik par prastu stulbumu.
avatar
Publicēts: 06.05.21 16:08
 citēt
Zini Schneider, ja izrādās esot veselas 32 dzimtes, tad man viņi visi ir demokrāti un viss. Visi liberasti, tolerasti.
Es pats esmu par stingrām konservatīvām vērtībām.
Starp citu pēdējais ko lasīju - šitā te Laila Balga esot ierosinājusi apvienot visas tualetes vienā. Jo savādāk vīrietim kurš jūtas kā sieviete esot diskomforts un tiekot pārkāptas viņa tiesības.
avatar
Publicēts: 06.05.21 18:18
 citēt
Dreizer, Tu vispār zini, kas ir pederasts? Neviens demokrāts neaizstāv pederastus, demokrāti tos bāž cietumā. Tumsonība un konservatīvisms arī nav viens un tas pats.
avatar
Publicēts: 06.05.21 18:27 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 06.05.21 18:32 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 06.05.21 18:36
 citēt
Ozol, Tu labi zini ko es domāju. Demokrāti ir Baidena administrācija un tepat Kārlis Streips un Merkele.

Es prasu kā manu sievu uzdrošinās nosaukt Partneris. Pie tam vēl vīriešu dzimtē ? Es to neesmu atļāvis un tiek pārkāptas manas tiesības.
avatar
Publicēts: 06.05.21 18:53
 citēt
Dreizer, kuru interesē, kā tu esi atļāvis dēvēt otru cilvēku?
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:01
 citēt
Nu tas ir, kādā kontekstā tiek apskatīts, politiskās partijas un un dažādas padlaiku "Demokrātiskās Republikas" tomēr būs kas cits, nekā demokrātijas salīdzinājums sar totalitārismu.
Tas, ka kāds diktē, kādā vārdā saukt tavu sievu, tu pats nevari noteikt savu dzimumu un kādās tualetēs tev iet atviegloties, ir tieši totalitārisma pazīme.
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:15
 citēt
Paldies Šneider. Es pats ja godīgi neesmu orators un nemāku tik labi izklāstīt domas kā Tu. Bet mani šodien tā bloķēšana Facebookā pamatīgi saniknoja. Jo man bija sarunāts ka savā grupā ielikšu bildes par Latvijas dabu.
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:17
 citēt
Demokrāti jau ļauj tev pašam noteikt savu dzimumu, bet anatomija šo izvēli tomēr ierobežo. Sabiedriskā tualetes jāveido individuālai lietošanai, tad pretenzijām nevajadzētu būt.
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:21
 citēt
Dreizer, bildes ieliec te. Te arī viedokļus var atļauties izteikt droši, neviens nebloķēs.
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:35
 citēt
Es jau lieku, un katru dienu pa vienai. Vairāk pa dienu nevar. Pagaidām esmu ticis līdz cilvēkiem - kailfoto, parasti un portreti. Bet vēl jau Latvijas daba un ceļojumi. Ceļojumus ar var likt, jeb pagaidām nav vērts ?
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:38
 citēt
Pilnīgi pareizi, ģenderistēm vajag speciālus ķemertiņus ar pisuāriem, novietotiem pareizā augstumā.
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:40
 citēt
Dreizers:Es jau lieku, un katru dienu pa vienai. Vairāk pa dienu nevar. Pagaidām esmu ticis līdz cilvēkiem - kailfoto, parasti un portreti. Bet vēl jau Latvijas daba un ceļojumi. Ceļojumus ar var likt, jeb pagaidām nav vērts ?

Liec reportāžu sadaļā, sapratīsim. Admini taču piecieš haralda 150 vienādu bilžu ūdensgabalus.
avatar
Publicēts: 06.05.21 19:49
 citēt
Komentāros ? Labi padomāšu kā to labāk izdarīt.
avatar
Publicēts: 06.05.21 20:10
 citēt
Kādos komentaros, reportāžās. Reportāža par Latvijas dabu iederēsies pat ļoti labi.
avatar
Publicēts: 06.05.21 22:03
 citēt
Iemet gan kādu reportu par Latvijas dabu
avatar
Publicēts: 07.05.21 08:27
 citēt
ozols:Demokrāti jau ļauj tev pašam noteikt savu dzimumu, bet anatomija šo izvēli tomēr ierobežo. Sabiedriskā tualetes jāveido individuālai lietošanai, tad pretenzijām nevajadzētu būt.

+ Jau pārbaudīts. Nesen tādu redzēju Helsinku jaunajā bibliotēkā - pagrabstāvā pārskatāma telpa, kur visapkārt kabīņu durvis ar puscaurpīdīgu vērtni – pa gabalu redzams, kur gaisma, tātad aizņemts, kur tumšs, gaida tevi. Pašas kabīnes lielākas, kā mums ierasts, aprīkotas pilnībā (arī ar spoguli, izlietni) un nav nekādu problēmu, kurā no tām ieiet kāda dzimuma vai bezdzimuma vai izdzimuma indivīds. Rindu arī nav. Pretstatā izslavētajām vācu arhitektūras brīnumam – Elbas koncertzālei, kur tradicionālās mazmājiņas, bet jauda nav atbilstoša dzimumu vajadzībām. Koncerta starpbrīdī foajē dāmas stāv garā rindā un lamā arhitektus. Blakus kungu istabas durvis stāv nevirinātas, jūtot, ka nepaspēs, vācietes saorganizējas un vāciskā ordnungā – viena pie durvīm, citas pēc maiņas iekšā. Koncertu ta gribas izbaudīt pilnībā…
avatar
Publicēts: 07.05.21 09:22
 citēt
Tas taču notiek ar katru tūristu grupu, kad veči ar vajadzību beigušies, autobusa dāmas iet abās tualetēs.
avatar
Publicēts: 07.05.21 09:57
 citēt
Šneider, benzīntanku ar kultūras templi taču nesalīdzināsim. Pat loģistika tajos būtiski atšķirīga, bet mans dziedājums vairāk par to, ka var iekārtot atvieglošanos, vienlaicīgi atrisinot gan dzimumu/genderu, gan rindu problēmu, tikai mazliet jānovirzās no tradicionālā.
avatar
Publicēts: 07.05.21 10:46
 citēt
Pareizi Orks - krūmos un ej kur gribi.
avatar
Publicēts: 07.05.21 10:51 labots
 citēt
Zviedrijā gandrīz visur ir tā darīšana "bezdzimuma". Sāksim vispirms ar to, ka rietumnieku vīrieši jau sen podā nespricē no staltas pozas, bet gan apsēžas uz poda, ja vien nav tam nolūkam paredzēts pisuārs. Savukārt, Itālijā reti kur ir brille uz poda, un sastopamas arī tā saucamās " turku" tualetes.
avatar
Publicēts: 07.05.21 11:28
 citēt
Ceru,ka es tik ilgi nenodzīvošu ,lai čurātu sēžot uz poda :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.05.21 11:39 labots
 citēt
Jolan2:Ceru,ka es tik ilgi nenodzīvošu ,lai čurātu sēžot uz poda :face-wink:
Var mesties arī uz ceļiem poda priekšā, lai nenospricējas visapkārt podam:) Bet ja augums knapi virs metra- arī tas nav vajadzīgs! :)):face-grin::face-grin::face-grin: Bet ja baigais spiediens, baigi prātīgi! www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 07.05.21 11:42
 citēt
"turku" - tā ir saveckās dzelzceļa stacijas ateja ar caurumu grīdā?
avatar
Publicēts: 07.05.21 11:45
 citēt
Schneider:"turku" - tā ir saveckās dzelzceļa stacijas ateja ar caurumu grīdā?
Jā, caurums grīdā. Par turku podiem sauc vairākās valstīs. Laikam izcelsmes valsts
avatar
Publicēts: 07.05.21 13:18
 citēt
Pēseress ir raksturīgā lietojuma valsts!
avatar
Publicēts: 07.05.21 14:14
 citēt
Pēseresā to sauca “uņitaz Milanskovo (!) ķipa”. Milānā tādu neesmu redzējis, bet musulmaņu valstīs, sevišķi Irānā – papilnam. Santehnikas veikalos tirgo smukus baltus ‘podonus” ar pēdiņām, caurumu un pieslēguma vietu šļūtenei, ar ko nomazgāt pakaļu. Vietējiem domātajās ēstuvēs mazmājiņas tā aprīkotas, tūristu zonās – ne vienmēr.
avatar
Publicēts: 07.05.21 14:20
 citēt
Psrs armija tikai tadi bija ....ar zileti vajadzeja tirit
avatar
Publicēts: 07.05.21 15:12
 citēt
Klau man te jautājums. Vajag uzzināt kādus piecus nēģeru māksliniekus - gleznotājus. Kādi būtu ?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):