forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.05.20 22:11
 citēt
Lodzijai - tik ļoti pietrūkst kārotās informācijas > Kāpēc cilvēki tic sazvērestības teorijām <
Lūdzu īsais kurss, lodzijas karsti mīlētajā krievu valodā.
youtu.be...
avatar
Publicēts: 12.05.20 01:18
 citēt
Hugo! Nav svarīgi, kādā valodā. Svarīgi, KO tas individs sludina. Man aizdomas, ka pats tu nemaz to video nesi noskatījies. Bet tur kā īlens no maisa lien ārā tā pati valdošo "patiesība"!: Neticiet nevienam citam! Mēs vienīgie sakām visu tīru no patiesības!!! Un cilvēki lielais vairums arī tam tic. Nu kā gan nē, ja mums no bērna kājas JAU tiek sludināts: ESI GODĪGS!!! Nemelo, nezodz, nedari citiem ļaunu...
avatar
Publicēts: 12.05.20 01:26
 citēt
Cilvēks vienkārši nevar saprast, kā tā, mūsu vadoņi tač,tač NEDRĪKST tautai melot!!!! Bet dabā izrādās viss otrādi. Vadoņiem pie pakaļas visi goda kodeksi. Jebkuru "patiesību" var nopirkt par naudu! Ja nevar nopirkt par naudu, tad var nopirkt par lielu naudu. Lai tiktu pie naudas, LABI VISI LĪDZEKĻI!!!!...HA!
avatar
Publicēts: 12.05.20 01:31
 citēt
Un arī tu pats, Hugo, tagad esi sastapies ar "patiesību", kad pasaciņa par neesošu kroņa vīrusu sagrauj tavu biznesu ! Paradoks tajā apstāklī, ka VĒL mēģini attaisnot valdības negodīgo rīcību.
avatar
Publicēts: 12.05.20 07:47 labots
 citēt
Alllmarssss, tava teorija par pasakām nav pasaka?
avatar
Publicēts: 12.05.20 07:56 labots
 citēt
Pasaku teoriju pamatā, ne reti ir shēma, ka kaut kādās interneta lapelēs, kuras parasti saistītas ar Krieviju, vai Ķīnu, angļu valodā parādās raksteļi, uz kuriem pēc tam atsaucās lapeles krievu valodā, tad drīz latviešu valodā, un tad jau pa visām iespējamām vietnēm teorijas izklāsta vietējās nozīmes taisnības nesēji, iesaistās pat muguras dakteri, uz kuriem tad atsaucās cīnītāji par labāku nākotni, tjipa, Gobzems utt:bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.05.20 09:19
 citēt
Un šodienas snieks arī ir Pasaules Valdības iluminātu sazvērestība, kuriem ar 5G tīkla radīto vīrusu neizdevās pakļaut plakanās Zemes iedzīvotājus, tagad redzēsiet velnu ar Nibiru planētas fluīdu pārveidotiem laika apstākļiem!
avatar
Publicēts: 12.05.20 13:01
 citēt
All-marss:Un arī tu pats, Hugo, tagad esi sastapies ar "patiesību", kad pasaciņa par neesošu kroņa vīrusu sagrauj tavu biznesu ! Paradoks tajā apstāklī, ka VĒL mēģini attaisnot valdības negodīgo rīcību.


Izklausās traki ...
avatar
Publicēts: 12.05.20 13:20 labots
 citēt
Kolorīts un pavisam reāls Sazvērestības teoriju kopsavilkums dažās minūtēs,
skatīties no 34:19 līdz 39:42 (lodzijas kvēli mīlētajā krievu valodā). Jautrība garantēta ;)

youtu.be...

avatar
Publicēts: 12.05.20 14:19
 citēt
Nujā, Zēni! To jau arī vajadzēja pierādīt! Izrādas, nafig jums kaut kāda tur patiesība! Tik un tā to jūsu naudiņu kāds nozags, vai ne! Tad jau labāk mūsējie paši! Un tomēr patīkamāk ja jūs apčakarē ar izdomu, tomērt dzīve vairs nav tik vienmuļa, zeme vairs nav tik plakana, laiks, skaties kā jokojas, vasarā snieKs, ziemā liets ar krusu. Valdība nupat atbalstīja internetveikalu, kas piegādās mājās visus iepējamos dzērienus... Jauka dzīve Tēvzemē!HA!:anger:
avatar
Publicēts: 12.05.20 14:31
 citēt
Tie, kas nedzīvo alā, labi apzinās, ka visas lietas ekonomikā ir savstarpēji saistītas. Šovasar vai pat šogad masu kultūras pasākumu rīkotāji, tehniķi un mūziķi piedzīvos sliktus laikus. Arī kāzu un citi pasākumu fotogrāfi. Neapskaužami.
avatar
Publicēts: 12.05.20 14:32 labots
 citēt
Patiesība ir - tur ārā!
avatar
Publicēts: 12.05.20 16:24
 citēt
daudz sarakstījušie esiet...
Sergejs Peresligins skatijums uz notiekošo

youtu.be...
avatar
Publicēts: 24.05.20 10:03
 citēt
"Nopietna ziņa"! Tas Kungs pateica patiesību, VO!
Moldovas Pareizticīgā baznīca pieprasa nepieļaut cilvēku obligātu čipošanu ar vakcīnām.

Paziņojumā sinodes locekļi atsaucas uz kādu "zināmu papildu informāciju", ka
"ar Covid-19 vakcīnu palīdzību cilvēku organismā varētu tikt ievadīti mikročipi".
Savukārt tas ļaušot kontrolēt cilvēku uzvedību ar 5G mobilā tīkla starpniecību.

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 24.05.20 10:49
 citēt
Strautnieks uz šo varētu nopietni pavilkties... :anger:
avatar
Publicēts: 25.05.20 10:25
 citēt
richy77:Strautnieks uz šo varētu nopietni pavilkties... :anger:

lodzija jau sen šinī pulciņā :|, bet trakākais, ka ir arī citi liecinieki un sekotāji :D
avatar
Publicēts: 26.05.20 16:26
 citēt
Fotogrāfi arī slimo, šeit protams neviens neatzīstās

www.santa.lv...
avatar
Publicēts: 27.05.20 09:30
 citēt
Šie stāsti ir vajadzīgi, lai pīplam rastos pārliecība, ka tāda slimība pastāv un spēj apdraudēt visus. Tādu slimību ir daudz, bet Covid-19 gadījumā ir acīmredzami, ka riska grupa ir tikai gados veci vīrieši ar hronisku slimību buķeti. Pārējiem var gadīties saslimt, bet masveidīguma nav.

Vispār jau, ja runā par medicīniskām lietām un diagnozēm, saslimšanām, kopējo ainu var salikt tikai no pacienta slimības vēstures, nevis no vienas intervijas dzeltenajai presei. Kā tas stāsts ar Tjarvi. Tipa, veselīgs cilvēks, pat sāka nodarboties ar "roņu" peldēšanu. Ekstrēmas lietas var izraisīt ķermenī ekstrēmas reakcijas. Sieva jenotiem raksturīgā manierē sāka visus apsaukāt par covidiotiem un kaunināt. Bezjēdzīgi.
avatar
Publicēts: 27.05.20 12:52
 citēt
Blogfotokopis:..riska grupa ir tikai gados veci vīrieši ar hronisku slimību buķeti.. bla bla bla


Māsas ģimene UK izslimoja, četrdesmitgadnieki ar meitu 12 gad. Sīkā visvieglāk, māsa ar vīru smagāk, mēnesis jau pagājis, bet visādas blaknes jūtamas, liels vājums. Māsas vīra darbavietā katrs otrais bija slims, un tā nav Londona kur bija vistrakāk. Problēma jau tajā ka tieši nejaukās blaknes ilgstoši moka arī tos kuri izveseļojas, daudzi paliks invalīdi uz atlikušo mūžu. Tā ka irst vajag mazāk.
avatar
Publicēts: 27.05.20 16:14
 citēt
Metafiziķe saka, ka KOVID vīruss līdzīgs HIV vīrusam, te vairāk video, par to visu
Aleksandra Barvicka, 9 gadus dzīvojusi klosterī, ieguvis spējas, esot žīdiete pēc tautības.

youtu.be...
avatar
Publicēts: 27.05.20 19:54
 citēt
“…9 gadus dzīvojUSI klosterī, ieguvIS spējas…” - toties te redzam, ka kāds tā arī nav ieguvis spējas latviski rakstīt. Jo moskaļu jūtjubos tādas mācības nav. Tomēr paliek cerība, ka klasikā “lodāmura – gludekļa” metode gan varētu līdzēt.
avatar
Publicēts: 27.05.20 20:30
 citēt
Karlis_K:
Blogfotokopis:..riska grupa ir tikai gados veci vīrieši ar hronisku slimību buķeti.. bla bla bla


Māsas ģimene UK izslimoja, četrdesmitgadnieki ar meitu 12 gad. Sīkā visvieglāk, māsa ar vīru smagāk, mēnesis jau pagājis, bet visādas blaknes jūtamas, liels vājums. Māsas vīra darbavietā katrs otrais bija slims, un tā nav Londona kur bija vistrakāk. Problēma jau tajā ka tieši nejaukās blaknes ilgstoši moka arī tos kuri izveseļojas, daudzi paliks invalīdi uz atlikušo mūžu. Tā ka irst vajag mazāk.


Paldies par info.
Varam tikai priecāties, ka LV (pagaidām) ir izsprukusi pa vieglo... varbūt tāpēc, ka LV apdzīvotība ir ļoti maza (30cilvēku/Km²), varbūt, kas cits.
Vienīgi šis virusologs, muzikologs, filologs &Co takš "zinās labāk" :D viņi "zina patiesību", VO!
avatar
Publicēts: 28.05.20 11:08 labots
 citēt
Karlis_K:
Blogfotokopis:..riska grupa ir tikai gados veci vīrieši ar hronisku slimību buķeti.. bla bla bla


Māsas ģimene UK izslimoja, četrdesmitgadnieki ar meitu 12 gad. Sīkā visvieglāk, māsa ar vīru smagāk, mēnesis jau pagājis, bet visādas blaknes jūtamas, liels vājums. Māsas vīra darbavietā katrs otrais bija slims, un tā nav Londona kur bija vistrakāk. Problēma jau tajā ka tieši nejaukās blaknes ilgstoši moka arī tos kuri izveseļojas, daudzi paliks invalīdi uz atlikušo mūžu. Tā ka irst vajag mazāk.


Un, ko tas pierāda Latvijas kontekstā? VISI Latvijā mirušie (izņemot vienu), ir senjori ar vairākām hroniskām kaitēm. Ja ne covid-19, tad gripa tos parautu pirmajā vilnī. Latvijā covid-19 veicinātas mirstības rādītāji ir nenozīmīgi un nesvarīgi. iemācies vienreiz runāt par konkrēto. Mani un daudzus citus neinteresē Anglijas, Spānijas u.c. specifika, un man Anglijā un Džersijā ir pietiekami daudz paziņu vai draugu tavas māsas vecumā, kam ģimenē NAV nekāda covid. Latvijā es personīgi nezinu nevienu kovidnieku, tāpat kā pediņus. Esot visur. Nē, nu, labi, vienu - Hugo zinu.

Vēlreiz. īpaši dumjajiem, kādu te ir pietiekami daudz, - par cilvēka veselību var runāt tikai zinot pilnu ainu - visu apzināto vai paša ignorēto slimību vēsturi - fonu. Sensāciju veidā kaut ko izraut un pasniegt fragmentāri, vot tas gan ir BLA BLA BLA. Vispārināta diršana.

Vai tu esi bijis ārstu komisijā. ka droši paziņo, ka šie cilvēki paliks invalīdi uz mūžu? Kādā ziņā? Ja esi tādā komisijā kaut ko kārtojis, ja esi lasījis kaut ko par arodslimībām, tad zināsi, ka invaliditātes kritēriji ir diezgan izteikti un būtiski. Ar paša sajūtām un iedomām grupas iegūšanai nepietiks.

Invaliditāte ir slimības, traumas vai iedzimta defekta izraisīts fizisks vai garīgs (organisma spēju; apmācības, komunikācijas, orientācijas, pārvietošanās, pašaprūpes spēju; savas uzvedības, aktivitāšu, līdzdalības kontrolēšanas spēju) traucējums, kas ierobežo personas spējas strādāt, aprūpēt sevi un apgrūtina tās iekļaušanos sabiedrībā. Tiek izvērtētas dažādas cilvēka funkcijas kontekstā ar viņa veselības traucējumiem.

Pašpasludināta invaliditāte, protams, ir ērta- pabalstus var mēģināt pieprasīt, attaisnojumus neiešanai darbā izdomāt utt. :) Mūsu tautieši Anglijā to visu pieprot, ja vajag.

Vistrakākais ir tas, ka visus gadus mirstība no gripas Latvijā ir bijusi nesalīdzināmi lielāka un pat nopietni vērtējama epidemioloģiski. Kaut kā neredzu covidiotu ierakstus un prevenciju šajā sakarā. no gripas un no pneimonijas parastās mirušus senjorus es gan zinu. Vai nākamajā rudens-ziemas gripas sezonā pats jau pratīsies uzvilkt uzpurni bez speciālas kampaņas presē? Diez vai!

Tas varbūt tāpēc, ka lielākā daļa par kaut ko aizdomājas tikai tad, ja tiem to borē ilgstoši vairākas reizes dienā. Tagad nēsās uzpurņus, jo, yebakopa, Itālijā veco un guļošu astoņdesmitnieku pansionātos liela mirstība.... Starp piesardzību un histēriju ir aiza.
avatar
Publicēts: 28.05.20 11:37 labots
 citēt
Njā izcils mudaks, man jau patīk ka šajā situācijā visi lielākie mudaki sevi perfekti nodeva.
avatar
Publicēts: 28.05.20 12:09
 citēt
Ahā, Mazbritānijas austrumeiropiešiem un citiem migrantiem sirdij tuvā pabalstu tēma aizķēra. :) To es speciāli pieminēju. :face-kiss:
avatar
Publicēts: 28.05.20 12:16 labots
 citēt
Vīruss, protams, pastāv, bet histēriju un paniku tā sakarā es un daudzi citi pilnīgi noraida. Nekad pēdējā laikā neesmu tik daudz čupojies un metinājis, kā martā. :)

Neviens jau tev neliedz dzīvot histērijā, tā ir tava izvēle. Paliec mājās, netiecies ar draugiem un radiem, kas tad citiem daļas gar to - tā ir tikai tava dzīve. Nopērc kaudzīti uzpurņu (tie ir jāmaina, lai tiem būtu kaut vai dekoratīva nozīme), kakla siksnu un pavadiņu, ieinstalē covid programmu (kādu Francijā gatavojas tikai TAGAD ieviest), nočipojies, gaidot vakcīnu. Tikai nelasi lekcijas citiem. Pie baltas dirsas tādas lekcijas.

Jūs, kovidioti, pēkšņi esat kļuvuši svētāki par Romas pāvestu. Turies 22 metru attālumā, būs labi.
avatar
Publicēts: 28.05.20 12:32
 citēt
Klīnika EGV raksta, ka visiem tajā strādājošajiem speciālistiem (www.egv.lv...) ir veiktas covid pārbaudes. Visi ir covid negatīvi. Tad iedomājieties - tieši medicīnas jomā ik dienas sastopas ar desmitiem un simtiem pacientu. Un te nav runa tikai par karantīnas laiku, tiek minēts, ka šis vīruss Eiropā ir parādījies krietnu laiku, pirms viss sākās lielos mērogos. Viens mans radinieks, strādājot ar medicīnu nesaistītā jomā, ik dienas satiek palielu cilvēku skaitu. Karantīnas laikā es turpināju ar viņu satikties. Rezultāts - covid negatīvs (veikts tests). Kur ir tā epidēmija Latvijā?

Ķīnā šādi vīrusi varētu būt ikdienišķa, cikliska fona parādība. Korejā tie jau ilgstoši tiek pētīti, tikai mūsu prese vairo paniku garīgi nenoturīgo pusmūža babuļu lokā un haotiski raksta par vakcīnu, zāļu, antivielu neesamību, te cerīgu parādīšanos. Ka neesot medikamentu utt. Ka Japānā ir medikaments, ko Ķīnā slavē utt., to neraksta.

Ja izslēdz klikšķus medījošo dzelteno presi, viss ir daudz vienkāršāk. Tu esi tas, ko tu ēd - un arī tas, ko tu lasi. Nost ar troļļošanu.
avatar
Publicēts: 28.05.20 12:35
 citēt
Ja kāds te ir īpaši dumjš, un izgāzies, tad tas ir speciālists visās jomās - Blogfotokopis, pie tam izgāzies vairākās nominācijās, neskatoties uz viņa iespējām piekļūt slepeniem dokumentiem.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.05.20 12:40 labots
 citēt
negatIvs:Ja kāds te ir īpaši dumjš, un izgāzies, tad tas ir speciālists visās jomās - Blogfotokopis, pie tam izgāzies vairākās nominācijās, neskatoties uz viņa iespējām piekļūt slepeniem dokumentiem.... :bad_smile:


No tevis tāds pats rakstnieks kā pēdējā laikā bildētājs. Pilnīgi nekāds. Beidz troļļot. Tev ir iespēja visu pateikt Delfos vai LA, nevajag te savas slimīgās vajadzības nest. Nost ar paniku par vīrusiem!
avatar
Publicēts: 28.05.20 16:14
 citēt
"Lietuvas valdība izstrādājusi rīcības plānu Covid-19 epidēmijas otrā viļņa gadījumam. Tajā stingri ekonomisko aktivitāti ierobežojoši mēri vairs nav paredzēt, tā vietā plānots koncentrēties uz atsevišķiem infekcijas uzliesmojuma perēkļiem,"

Šādi netieši atzīstot, ka stingrie pasākumi Lietuvā šopavasar ir bijuši pārspīlēti un ir vairāk kaitējuši nekā devuši labumu.
avatar
Publicēts: 28.05.20 20:20 labots
 citēt
Lai pakomentētu tavus suņa murgus, nav jābūt ne rakstniekam, ne fotogrāfam, pietiek ja spēj ieboksterēt dažus teikumus :bad_smile: līmenis un argumentācijas tavās prātulās zem vidējā vatņika līmeņa
avatar
Publicēts: 28.05.20 22:18
 citēt
negatIvs:Lai pakomentētu tavus suņa murgus, nav jābūt ne rakstniekam, ne fotogrāfam, pietiek ja spēj ieboksterēt dažus teikumus :bad_smile: līmenis un argumentācijas tavās prātulās zem vidējā vatņika līmeņa


Nu, nekas, nekas, tev jau kādu laiku virs vidējā vates līmeņa, mazliet ar vircu, kā jau no govju kūts, veco zēn.
avatar
Publicēts: 31.05.20 16:48
 citēt
KOVID METAFIZIKA īsumā. Valērijs Lomovcevs sniedz atbildes, par aktuāliem jautājumiem metafiziskajā pasaules uzbūvē, savās grāmatās, ielikšu linku uz tām. Ja notiek DEGRADĀCIJA, tad cilvēki grimst uz leju , zemāk par noteiktu robežu. Šajā grimšanā vai nu notiek tapšana par TIRĀNU vai UPURI (no sahadža-jogas teorijas, novirzes uz kreiso kanālu - pasivitāte, depresija, letarģija, ciešanas vai labais kanāls, kas ir agresija, ego, citu mocīšana). Šajā "EGO programmu" cīņā, izkristalizejās lielāki un spēcīgāki īpatņi vai to kopums, kuri lai dzēstu savu EGO programmu radītās sekas uz sevi, tās cenšās no sevis pārnest uz pārējo cilvēci - to SABREMZĒJOT, pakļaujot, tas ir arī visu "distances pasākumu" utml lietu slēptais efekts un jēga - visus sabremzēt, ielikt cietumam līdzīgos apstākļos, čipi ir tikai tehnokrātijas "variācija" par tēmu, kā izrauties no grimšanas degradācijas un lejupejošajās pasaulēs, raksts, portālā KOB LATVIJA, sadaļā BIBLIO arī VL grāmatas nokačājamas: koblv.weebly.com...
avatar
Publicēts: 31.05.20 22:13
 citēt
“…izkristalizejās lielāki un spēcīgāki īpatņi…” – jā, te jau vairāki izkristalizējušies, pat čipus nevajadzēja. Netrūkst arī “novirzes uz kreiso kanālu”.
avatar
Publicēts: 01.06.20 10:54
 citēt
Birku karināšanas klasika; ja nav nekas argumentēti pēc būtības sakāms, izmantosim vecumveco metodi - pasludināsim par tautas ienaidnieku: par balto starp melnajiem, sarkano starp baltajiem, kreiso vai labējo ekstrēmistu, vai vēl tur kādu!

Booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooring.
avatar
Publicēts: 01.06.20 14:39 labots
 citēt
Mahno bija laba metode - sit baltos lai tie paliek sarkanāki, sit sarkanos, lai tie paliek baltāki.
Patiesība ir kaut kur pa vidu, zelta vidusceļš, nevar ļaut lai viena grupa kāda paliek monopolisti.

www.stoletie.ru...

Ps tagad mūsējie kā iemīļojuši MĪTIŅUS pie Brīvības pieminekļa, tos rīko dažādas grupas, sākot ar Kalnozolu, Jeremejevu un beidzot ar Andri Orolu, Šiškinu utml.
avatar
Publicēts: 01.06.20 18:10 labots
 citēt
Tie mītiņu iemīļotāji laikam bija tie, kas kā noslienājušies kamieļi visos portālos tecināja kreņķi par to, ka pie Uzvaras pieminekļa cilvēkiem ir atļauts pulcēties, bet ekstrēmistiem pie Brīvības pieminekļa - nav.
avatar
Publicēts: 02.06.20 10:25
 citēt
Saeimas deputāts Aldis Gobzems raksta:

"Es personīgi pazīstu fotogrāfu Gati, kurš pārcieta vidēji smagu C19. To izlasīju viņa intervijā. Foršs cilvēks, nedzērājs, nepīpētājs. Esmu priecīgs, ka viņš izveseļojās. Viņš valkāja maskas, mazgāja rokas, lietoja dezinfekcijas līdzekļus. Un tik un tā.
Es personīgi pazīstu dzērāju un pīpētāju, kurš izslimoja C19 bez būtiskiem simptomiem. Viņš neaplaida nevienu no Saeimas pārējiem 99 deputātiem, nevienu MK locekli, nevienu no Saeimas un MK personāla, cik zināms.
Es personīgi pazīstu vienu Saeimas deputātu, kurš nepīpē un izslimoja C19, cik noprotams, bez būtiskiem simptomiem.
Es personīgi pazīstu vīrieti, kuram tika diagnosticēts audzējs, un viņš C19 izslimoja ar viegli kasošu kaklu divas dienas. Lieto šad tad pa svētkiem alkoholu, bet nepīpē.
Es personīgi pazīstu sievieti, kura izslimoja C19 bez simptomiem.

Es presē lasu, cik C19 ir bīstams. Un es nelasu, ka no gripas tepat Latvijā nomiruši vairāk, nelasu intervijas ar gripas slimniekiem. Nelasu intervijas ar Hiv/Aids slimniekiem. Nelasu intervijas ar C hepatīta slimniekiem. Kaut Latvijā statistiski visi pēdējie minētie ir ar diezgan drūmiem skaitļiem un procentiem Eiropas kontekstā un attiecībā pret iedzīvotāju skaitu. Un arī tās ir infekciju slimības, ja mana atmiņa neviļ. Es nekad neesmu dzirdējis, ka Uga Dumpis mūs informētu par visiem šiem pēdējiem minētajiem un to bīstamību. Un tas nav pārmetums, bet fakts. Nekad tas nav bijis.
Es redzu, ka epidēmijas vai pandēmijas [Latvijā] nav. Paldies Dievam!

Es lasu, ka miris ir 80 gadīgs vīrietis un vīrietis spēka gados. Bet es esmu lasījis arī, ka nomirst sportists ap četrdesmit bez C19.
Es vēlos teikt to, ka informāciju var pasniegt dažādi. Es neapšaubu, ka C19 var būt bīstams, bet apšaubu, ka no viena gadījuma var runāt par sistēmu. Es redzu, ka ar C19 var saslimt un slimot, lietojot maskas, sēžot pašizolācijā, mazgājot rokas. Un es arī redzu, ka var nesaslimt, nedarot neko no tā. Es redzu, ka katrs individuāls gadījums tiek izmantots baiļu iedzīšanai. Bet bailes ir sūdīgs arguments.

Un tāpēc secinājums ir viens. Kā katra slimība, arī šī var kādam būt liktenīga. Tā ir ar visām slimībām. Bet tikpat labi var nebūt nemaz citam. Tā tas dzīvē ir. Un tāpēc par normu nav pamats pamazām padarīt cilvēktiesību ierobežojumus. Tas nav pamats tēlot ārkārtas situāciju, lai nozagtu valsti, demokrātiju. (...)

Jā, es redzu, ka tik daudz, cik cilvēku ierobežo politiķi, kas sevi sauc par liberālu, neesmu redzējis nekad. Es redzu, ka tik daudz, cik citādu viedokli bano, cenzē vai izsmej liberāļi, es neesmu redzējis nekad. Lai gan Jūs taču zināt, ko nozīmē liberāls. Un es redzu, ka tik daudz populisma, cik saka un sola liberāļi, es neesmu redzējis nekad. (...)

Un vēl es redzu - mūsu tautu ir viegli pakļaut. Tā ļaujas."
avatar
Publicēts: 02.06.20 10:38
 citēt
P.S. Es nesekoju Gobzemam un neesmu arī viņa vēlētājs, šis teksts nonāca pie manis citā ceļā, bet te ir lietas, par kurām ir vērts padomāt.

Vakar pavizinājos sabiedriskajā, arī lai pabildētu; braucēju joprojām maz, uzpurņus pamatā uzvelk sievietes, kas dažu gadījumā nav varbūt arī tik slikts variants -- labāk izskatās, mazāk runā! :D
avatar
Publicēts: 04.06.20 22:49
 citēt
Izrādās, covidiotu psihozi nedrīkst neņemt vērā (es neņēmu pierē): veselam.la.lv...

Tagad būs hipohondriķi ar neskaidriem covid simptomiem vai bez tiem, bet slimiņi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):