forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 19
  5. 20
  6. 21
  7. 22
  8. 23
  9. 24
  10. 25
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.11.21 19:29 labots
 citēt
ozols:Hugo, tur visa multene, bet feisītī kāds papūlējies zīmīgo izgriezt. Ko tur novirzīt, visi(nu gandrīz) tāpat tur ir. Ja regulāri pieliek pūles, savu tuvāko apkārtni feisbukā var satīrīt.

1. YouTube > var iezīmēt vēlamo vietu klipā no kuras sākt rādīt > izmanto opciju KOPĪGOŠANA > Sākt šeit: 5:35
2. Nevis visi - tāpat tur ir, bet aizvien mazāk kāds šo miskasti lieto :D atskaitot plānprātiņus un neliešus kuri šos veikli izmanto ;) + komercija un Bigdata ar personalizētu reklāmu birumu izmantojot fingerprinting tracking.
No man zināmajiem 28-25 gadniekiem neviens šo miskasti neizmanto, bet dzīvojas pa citām vietām ;)
avatar
Publicēts: 10.11.21 16:31
 citēt
Nellija Kmita
Facebook profils ·
Sveiki, mīļie cilvēki! Mana vēsts nav pozitīva šoreiz, jo mana mamma nomira, un nomira pēc janssen injekcijas! Tādu bēdu stāstu ir ļoti daudz! Un tas ir skumji
avatar
Publicēts: 11.11.21 10:10
 citēt
Nu re, miskastes kontingents Strautnieks dalās ar uzrakstiem kurus tur saskatījis.
avatar
Publicēts: 11.11.21 13:32
 citēt
Parkopeju no Vlad Freedom kanala - daudzpusigu video, medicinas tema, ko slepj vakcinas, kadam bus motivacija lielaka ar tam nesaistities : rumble.com...
avatar
Publicēts: 11.11.21 13:42
 citēt
Nu re, no feisīša Lodžija pārkopēja ( pieņemu) reālu nelaimes izpausmi. Toties no cita resursa....,:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.11.21 13:45
 citēt
Hugo, ja feisītis ir miskaste, tad kas ir te?:face-grin: Te Tev tīri labi patīk. Te laikam apgrozās tikai augsti intelektuālas, elitāras būtnes?:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 11.11.21 18:47
 citēt
Protams, Ozol! Tu tak sevi uzskati par" augsti intelektuālu, elitāru būtni" ! HA!
avatar
Publicēts: 16.11.21 17:37
 citēt
Kaspars Lasis - Centrāltirgū, vasarā viņu Mārupē masku dedzināšanas pasakumā satiku
youtu.be...
avatar
Publicēts: 16.11.21 18:03
 citēt
Tieši un precīzi par plānprātiņiem antivakseriem :D
avatar
Publicēts: 16.11.21 21:43
 citēt
Апокалипсис :


17:46 lodzija: vienk pardomas, par marazmu

17:45 lodzija: pie tagadejas varas politiski represetais, noformeja zemi un pardeva pirms naves

17:45 privilege84: Tu pats ar sevi komunicē?

17:45 lodzija: pec tam saveji nostuchija, atrada CIP raidstaciju, dabuja sēdēt par neko

17:45 lodzija: māte sbralim - Kurzeme begot no frontes, lode izšāva caur cepuri, paveicās

17:44 lodzija: ādas mēteļos KNVD bijushi r°trakakie, bet friči ar bijuši nadzīgi uz šaušanu

17:44 lodzija: mana vecamata pardzivoju krievus, frozhus, NKVD šņikus

17:43 lodzija: jautr alaika dzivojam

17:43 lodzija: un bus klienti joga skursiem, jo spriceties saks lsimot, atsiept pedaljus

17:43 lodzija: dala bus nosproicejushies

17:43 lodzija: kad visi kovid marazmi noklusis

17:42 lodzija: bus u znakamo gadu jaaliek

17:41 lodzija: bet ar invalida grupas formeshanu lēni iet

17:38 lodzija: CT tirgus: bļin, tikko biju Maxima, iekrita 109 eu socu nauda
avatar
Publicēts: 18.11.21 22:54
 citēt
Tiko runajos ar savu jogas paziņu, kas iestrēga Rīgā, no Maskavas, vecaki viņa, kaut smagi slimi, nekad nav pat domu apsvēruši indēties ar nezināmas izcelsmes žļurgu PS visa šī afēra jau ieplānota īstenot 10 gadus atpakaļ, bet tad globālistiem pajuka plāni...Tā kā mēs esam spējīgi globālistu plānus izjaukt
avatar
Publicēts: 26.11.21 12:08
 citēt
foto blogeri - arī piedalās špricēšanās maratonā ? gaidam 3, 4, 5, 10 poti + savus bērnus arī nošpricējam

ak cik jaukiņi! Diena sākās ar vēstuli ar aptauju par 5-11 gadnieku potēšanu. Uzrakstīju, ka nepotēšu. nākamais jautājums, kas mani varētu pārliecināt PAR potēšanu. Jēziņ, viņi visi saspiedušies, vai ?

Papildināts 26.11.2021 07:47:
eu, bet, ja tā būs, ka bez 3. potes sertifikāts nederīgs, tad jau ieguvēji būs "zlostnije" antivakceri, kuri uz to laiku mooooš pirmajai porcijai piekritīs tā ir, nevajag ratiem pa priekšu skriet.
avatar
Publicēts: 26.11.21 17:47
 citēt
lodzija: Uzrakstīju, ka vakcinācijas autobusā esmu jau nopotējies, tagad vēl urīns no smadzenēm jāizskalo, lai spiediens mazīnātos. Baigi uz čakrām spiež.


Pareizi, pareizi Gunti!
avatar
Publicēts: 26.11.21 19:50
 citēt
Mūsu piebarotie mediķi pamazam MAINA domas, nez - naudiņas Kariņš neiedeva ?!

medike x - Starp mums runājot-nupat ir skaidri iezīmējusies škelšanās mediķu vidū. Nācās diezgan publiski noslēgtā grupā paust savu nostāju par šprici , patreizējo politiku un visu citu. Skaidrs, ka šādu viedokli pārstāv (un no skapjiem ju lien laukā), daļa no tiem, kuri iepriekš klusēja. Grūti pat pateikt cik tāšu būs. Tai pat laikā dzirdu, ka ie kolegi, kuriem šķiet normāli durties jn baidīties no mirstamā vīrusa. Ir t ka citi būtu izlaides vīrusi . Izteicos savā stilā un veidā.
jautajums - kuru vairāk? to, kas baidās, vai pragmatisko?
atbilde - Pragmatiķu. Skaidrs, ka šī mav nedz baku, nedz mēra epidēmija. Un šis būs vien jāslimo un kādiem arī jāmirst. Lai ātrāk ŠIS vīruss top par savējo. Tas gan neizslēdz iespēju par tūlītēju nākamā parādīšanos
avatar
Publicēts: 26.11.21 21:54
 citēt
ŠAUSMAS!
Sanitāru noslēgtā grupā jau sen runā, ka devas jāpalielina un pastaigas Juglas mežos jāpārtrauc!
Tuvākās nedēļas laikā Juglas mežos notiks reidi.
avatar
Publicēts: 27.11.21 01:49
 citēt
Es neguļu, bet esmu iedziļinājusies
1. DAĻA, 2. DAĻA
youtu.be...
youtu.be...
avatar
Publicēts: 27.11.21 08:53
 citēt
Lai nesaķertu moderno slimību - tīrīsim čakras Juglas mežā
raganu sabantujs mazs būs

Jogas kanālam jau 2500 abonenti
youtu.be...
avatar
Publicēts: 27.11.21 11:11
 citēt
Tātad pa īstam čakras var iztīrīt tikai kārtīga ragana?
avatar
Publicēts: 27.11.21 12:15 labots
 citēt
šodien 5 cilveki rikojam jogas ritualu pret kovid marazmiem - juglas mežā
youtu.be...
rezultats labs, tirs, meditativs, bezdomu stavoklis


PS ir ari praktisks LABUMS, kā iztīra čakras - peļņa 100 euro šodien biznesā :face-glasses:
avatar
Publicēts: 27.11.21 15:43
 citēt
Burvīgi.
Vai varnešu reidi netraucēja?
avatar
Publicēts: 27.11.21 18:24
 citēt
lodzija:
rezultats labs, tirs, meditativs, bezdomu stavoklis

Man liekas, ka tas ir Tavs ikdienišķais stāvoklis. Bez domu. Nu vismaz bez savu domu. Kopētas krievu sazvērestības teorijas un dažu pajoļu ieteikts lētu krāmu bizness :)
avatar
Publicēts: 27.11.21 19:23 labots
 citēt
o bože moi, es tirgoju tehniku jau no 1990 gadas, kad atnācu mājās no PSRS armijas pavasarī

1990.gada pavasarī atgriezos mājās, no dienesta PSRS armijā Lietuvā, gads Viļņā un gads Ukmerģē.
Ar mātes drauga palīdzību - iekārtojos darbā par namdari rūpnīcā Komunaļņik.
Tur tika satikti pirmie AUDIO fani, iepriekšējie Valles vsk un Ogres bērnu-jauniešu sanatorijā.

Caur rūpnīcas Komunaļņik darba kolēģiem 1991 iegādats kasešu deka SHARP RT-100
Paņemts Latvijas Krājbanka kredīts mājas remontam laukos 20.000 rubļi, puse saņemta skaidrā naudā, sākta darbošanās tirdzniecības jomā.
Iegādātā tehnika - OLIMP 005 magnetofoni, zeltlietas, magnetolas MEDEO - vestas uz komisijas veikals LT, Ukmerģe
Ukmerģe - iegādatā avīze izlasīts, ka VIĻŅAS VEGA - meklē pārstāvjus tirdziniecības.
Kļūstot - par VEGA Berdskas rūpnīcas parstāvi Latvijā - tirgotas VEGAS, VILMAS produkcija, AUDRA putekļsūceji, TV KEC utt.
Ap kādu 1993. gadu no VEGA pārstāvjiem uzzināts, ka Viļņā tirgo "super magnetofonus, kas skan vienkārši fantastiski" - parādīta cenu lapa ar 2 un 3 galvu Nakamichi dekām, vēlak saņemta pirmā Nakamichi deka BX-1


vintageriga.freeforums.net...
avatar
Publicēts: 29.11.21 20:26
 citēt
Man radās jautājums potētajiem, cik potes Jūs būsiet ar mieru, lai drīkstētu strādāt? Kur būs Jūsu robeza?

Viena atbild
Nu cik zinu no daudziem, kas pârsvarâ piespiesti dēļ darba, ka uz 3. vairs neparakstīsies.
Bija nedaudz arī tie, kas jau pavasarī paši aizskrēja shfakcinēties. Baile no vīrusa, tic zinātnei. 3 jau miruši. Pārējie skrien uz 3.poti. bet tādu man zināmu ir ļoti maz.
Pārsvarā tomēr piespiestie. Kas šo sistēmu dēļ tā neieredz vēl vairāk.
avatar
Publicēts: 29.11.21 21:18
 citēt
Topiks pārvērties par viena slimnieka teātri... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.21 23:02
 citēt
Kad sākās viss šis teātris, daudzi uzdeva tieši šo jautājumu. Kurš nokļūst statistikā? Kas tieši mirst un ar cik daudz blakus slimībām? Šobrīd jau no Cipules mutes nāk gaismā pāris kārtis. Tātad aizbrauc ar lauztu kāju, sāpēm vēderā, asinsspiedienu, bet tiec statistikā pie covid hospitalizētajiem. Un tie cipari ir baisi - jau 1500 cilvēki atrodas slimnīcās hospitalizēti ar kovid. Bet kad saproti, ka 100 no viņiem ārstējas neiroloģiskajā, daļa guļ ar ģipsi un citi ar citām problēmām - nonāc pie kādas daļiņas, kuras dēļ visai pasaulei ir jānopotējas vai jāmirst bada nāvē - un šoreiz tas nav izteiciens, jo nevakcinējoties tu nedrīksti gūt ienākumus un nopirkt pārtiku vai samaksāt savus rēķinus. Halloo!! Mostamies! Domājam, analizējam, sekojam līdzi! Iegūstam kaut nelielu neatkarību - soli pa solītim..vairāki gadi ir nobumbulēti - bet nedaudz laika vēl ir!


ceru sagaidīt brīdi, kad šīs afēras darboņi karāsies stabos, vai visnmaz strādās akmeņlauztuvēs
avatar
Publicēts: 29.11.21 23:10 labots
 citēt
negatIvs:Topiks pārvērties par viena slimnieka teātri... :bad_smile:

Būtu labi - ja vilktu līdz teātrim ;)
avatar
Publicēts: 30.11.21 00:21
 citēt
Interesanti, ir speciālas nodaļas kovidniekiem, ar veselu strīpu darbinieku, veselu strīpu papīru. Katrs slimnieks tiek jebkurā nodaļā iegrāmatots, bet kā tos pamanās pārstiept no citas nodaļas, pat slimnīcas un vēl sakārtot analīzes, kartotēku, lai uztaisītu par kovidniekiem, ja tie tādi nav, šo es nu nekā nesaprotu, cik stulbam jābūt, lai kaut ko tādu varētu izdomāt?
To, ka antivakseri nāk ciemos pie '''lauztās kājas. '', tas skaidrs, atnes arī kovidu, ja nav ienesusi apkopēja vai sanitāre. Tikai tad, kad tāds jau nodaļā esošs tiek apzināts kā kovidnieks, tas tiek pārvests uz infekcijjas nodaļu vai slimnīcu. Kovida nodaļa ir slēgta, tur katram mediķa apmeklējumam nopietni jāģērbjas, pēc tam visu tēru izmet speciālā konteinerī un otreiz ar to vairs iekšā neiet.
avatar
Publicēts: 30.11.21 01:02
 citēt
jugla:Interesanti, ir speciālas nodaļas kovidniekiem, ar veselu strīpu darbinieku, veselu strīpu papīru. Katrs slimnieks tiek jebkurā nodaļā iegrāmatots, bet kā tos pamanās pārstiept no citas nodaļas, pat slimnīcas un vēl sakārtot analīzes, kartotēku, lai uztaisītu par kovidniekiem, ja tie tādi nav, šo es nu nekā nesaprotu, cik stulbam jābūt, lai kaut ko tādu varētu izdomāt?
To, ka antivakseri nāk ciemos pie '''lauztās kājas. '', tas skaidrs, atnes arī kovidu, ja nav ienesusi apkopēja vai sanitāre. Tikai tad, kad tāds jau nodaļā esošs tiek apzināts kā kovidnieks, tas tiek pārvests uz infekcijjas nodaļu vai slimnīcu. Kovida nodaļa ir slēgta, tur katram mediķa apmeklējumam nopietni jāģērbjas, pēc tam visu tēru izmet speciālā konteinerī un otreiz ar to vairs iekšā neiet.


Jēziņ kāds vēl cenšas debīliķu tekstos loģiku meklēt :face-grin: tante moņa bija un zin labāk, vsjo!
avatar
Publicēts: 30.11.21 09:00
 citēt
Jugla! Interesanti gan! Itkā uz papīra nevarētu sarakstīt nezin ko!!! Un no kura laika visi tie, kuri NAV sašpricēti, ir "pilni" ar vīrusu??? Un cik forši var "pārpildīt" slimnīcu, atvēlot VIENAM slimniekam 10 kv. metru telpas??? Un cik tad to slimnīcu Latvijā vairs ir palicis??? Un vēl:Kāpēc tik liels skaits sašpricēto ATKAL saslimst ar vīrusu!!!??? Tad kāda jēga visai šitai afērai??? LAI PĀRDOTU IESPĒJAMI DAUDZ šīs te zāles, ko lepni sauc par "vakcinu"!!! HA!
avatar
Publicēts: 30.11.21 10:03
 citēt
All-marss:Jugla! Interesanti gan! Itkā uz papīra nevarētu sarakstīt nezin ko!!! Un no kura laika visi tie, kuri NAV sašpricēti, ir "pilni" ar vīrusu??? Un cik forši var "pārpildīt" slimnīcu, atvēlot VIENAM slimniekam 10 kv. metru telpas??? Un cik tad to slimnīcu Latvijā vairs ir palicis??? Un vēl:Kāpēc tik liels skaits sašpricēto ATKAL saslimst ar vīrusu!!!??? Tad kāda jēga visai šitai afērai??? LAI PĀRDOTU IESPĒJAMI DAUDZ šīs te zāles, ko lepni sauc par "vakcinu"!!! HA!



Varbūt sameklē kādu pazīstamu, kuram var ticēt un pajautā, kā tad īsti ir ar to kovid slimnīcu būšanu! Nav jau tā, ka man viss ir skaidrs, bet ar laiku uz neskaidro es saņemu atbildes un manas šaubas tiek kliedētas. Tikai jautājums- vai Tu vēlies īsti patiesību uzzināt? Varbūt izdevīgāk ir lasīt sētas rupjos uzrakstus, bet ne ielūkoties kas aiz ''tās sētas ''patiesībā notiek? Man kolēģim brālis strādā ar kovidniekiem, dažas šaubas izgaisa, arī par tiem vakcinētiem un tomēr saslimušajiem. Tikpat labi tie vakcinētie var būt vakcineti uz papīra, bet saturu no šprices izlaida piedurknē. Ja cilvēks ir patiešām vakcinēts, to uzrāda labaratoriskās analīzes un ja rodas šaubas par vakcinēšanos, analīzes nav problēma. Ja cilvēks, kurš strādā ar kovidniekiem un stāsta, ka vecīšiem, kuri nonākuši kovid nodaļā smagi slimi, tiem antivielu vairs praktiski nav, jo bijuši vieni no pirmajiem, kuri vakcinējušies un balstvakcīnu nav vēl saņēmuši.
avatar
Publicēts: 30.11.21 11:15
 citēt
Jugla! Var būt vispirms izglītojies, kas tā antivielas ir, kas ir Covid un kas ir kroņa vīruss un kas ir tā saucamā "vakcīna" un tikai pēc tam liec te savus "apcerējumus"..

Ja daļai ārstu, es gan viņus vairs par ārstiem nesauktu, tas ir tikai bizness un viņiem ir vienalga, ar ko tu nomirsti, tad lielākajai īstu ārstu daļai ir tomēr pamodusies sirdsapziņa un viņi ir PRET ŠO ĀRPRĀTU, kas te darās.

Citāts no tava "sacerējuma":


"Ja cilvēks, kurš strādā ar kovidniekiem un stāsta, ka vecīšiem, kuri nonākuši kovid nodaļā smagi slimi, tiem antivielu vairs praktiski nav, jo bijuši vieni no pirmajiem, kuri vakcinējušies un balstvakcīnu nav vēl saņēmuši." Tas nozīmē, sašpricētajiem zūd antivielas un tas jau ir garantēts kaps! Āmen!
avatar
Publicēts: 30.11.21 13:18
 citēt
Nē, nu marsietis nav Uldis! Nu nav! Viņi abi ir īsti, gan marsietis, gan lodžija! Un tādu ir daudz!
avatar
Publicēts: 30.11.21 13:44
 citēt
Es zinu, man ir 2 veidu antivielas pret kovid, Allmarss, bet Tev tas neko neizteiks, jo neko no tā nesaproti un negribi saprast. Tev patīk lasīt tos uzrakstus uz krievu žogiem un šķūnīšu durvīm. Arī ar kovid, saprotams, ka esmu pazīstams, ja jau 2 veida.
avatar
Publicēts: 30.11.21 20:35
 citēt
Neesiet aitas, neticiet visam , ko Jums stāsta, veikalos ir feiks, tīrs zelts tikai pie čigāniem gājēju tunelī!
avatar
Publicēts: 01.12.21 06:15
 citēt
Šeit izkristaizējās divi idioti-lodzija un marss.Izkatās,ka viņi kaifo no tādas lomas foto forumā.
avatar
Publicēts: 01.12.21 14:37
 citēt
vakar viena tuva draudzene aktiva vakcinas piekriteja pateica,ka vinai pec vakconas bijis lotti slikti un nozelo,ka to izdarija,bet vinai kauns to esot kadam teikt un atzities,jo kauns un bailes ko teiks citi,tapec turpina to pozu lidz galam....

es tagad sapratu..gan jau ari tepat fotobloga daudziem apsestajiem ar tam vacinam ari ir bijis slikti,bet tiesi tapat uztrauc citu domas,seviski,kad zin tak,ka tiklidz ka fotobloga pasaka kautko savadaku ka lielakais vairums,ta tas fotobloga tels ir norakstams,.viss bars sametas virsu...tapec ari reti kurs kautko saka,visi turpina barina skandinat cik viss super un kruti,lai ik nedod Dievs kads saprastu,ka nav nemaz tik kruti un neizmestu no kuts augstakas sabeidribas :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.12.21 15:59
 citēt
ak, dies, kāda apmātība! Būtu labāk gājis kaut ko strādāt, vismaz normālos cilvēkos un sabiedrībai derīgu ko darījis, nevis sēdējis un gaidījis kamēr iedos grupu!
avatar
Publicēts: 01.12.21 16:58
 citēt
Grupa viņam ir, bet bez vakcīnas to drīz nemaksās:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.12.21 18:26
 citēt
bože moi, te vieni umņiki, kā sētas kranči nolasijušies :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.12.21 20:15
 citēt
ozols:Grupa viņam ir, bet bez vakcīnas to drīz nemaksās:face-grin:

Kāda grupā? Plakano smadzeņu 2D grupa?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 19
  5. 20
  6. 21
  7. 22
  8. 23
  9. 24
  10. 25
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):