forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.06.20 09:12
 citēt
Gobzemam par idiota lomu Ainārs maksā, Blogfotokopim būt idiotam ir aicinājums, jeb pārklāstot vatņiku portālos sagramstītas idejas, baudu gūst no " citādi" domājoša indivīda imitācijām...
avatar
Publicēts: 05.06.20 11:26 labots
 citēt
negatIvs:Gobzemam par idiota lomu Ainārs maksā, Blogfotokopim būt idiotam ir aicinājums, jeb pārklāstot vatņiku portālos sagramstītas idejas, baudu gūst no " citādi" domājoša indivīda imitācijām...


Tu esi tik smieklīgs, jauno zēn! NVazāties pa krievvalodīgiem portāliem taču ir tavs paradums, nevienu citu svešvalodu tev nav iedzinuši. Tev skumji, ne, klausīties savās fazendas tumbiņās dziesmas angliešu un citās svešās mēlēs, praktiski neko nesaprotot no to tekstiem un neorientējoties kultūras niansēs?

"Naudu vajag dot, vai vismaz pateicīgam būt!" k/f "Limuzīns Jāņu nakts krāsā".
avatar
Publicēts: 05.06.20 20:39
 citēt
Smieklīgs esi tu, jo izmanto vatņiku zombēšanas materiālus... Es intereses pēc gan palasu, gan paskatos pa tv dažādus avotus. Ja saskatu līdzības pieminu.
avatar
Publicēts: 05.06.20 21:40
 citēt
Velta laika tērēšana mēģināt diskutēt ar vata-TV nozombētajiem, zuduši ļautiņi. Tikai ignore, lai besās kā trakais vieninieka kamerā, lai pļerkst ar sevi kas padodas vislabāk.
avatar
Publicēts: 05.06.20 22:59 labots
 citēt
negatIvs:Smieklīgs esi tu, jo izmanto vatņiku zombēšanas materiālus... Es intereses pēc gan palasu, gan paskatos pa tv dažādus avotus. Ja saskatu līdzības pieminu.


Kādus, konkrēti? Ja reiz sāc, turpini. Vienkārši interesanti paskatīties, kā tu aptaisi savas pakaļķājas un tausties pēc :) ... vates.
avatar
Publicēts: 09.06.20 13:14
 citēt
Dhan Dhan Satguru Tera Hi Aasra

Slavenais krievu ekonomists Andrejs Illarionovs - par globālajiem Covid-19 notikumiem

Andrejs Illarionovs intervijā detalizēti analizēja oficiālo versiju par koronavīrusa parādīšanos un izplatību Uhanā un dalās secinājumos par Francijas un ASV saistību ar virusoloģijas laboratoriju Uhanā.

Модификацию коронавируса в Ухане США прекратили финансировать 24 апреля 2020 года
youtu.be...
avatar
Publicēts: 09.06.20 15:36
 citēt
Svetlanas Dragan video 2 nedēļas jau 50 tūkstoši noskatījušies, zem video sahadža jogas reklāma, no visas pasaules cilvēki skatās un apmeklē jogas saitu. VIDEO par PĀRMAIŅĀM< kas notiek 2020 gadā, par KOVID, par elites plāniem, par nomaiņu vecās sistēmas

youtu.be...
avatar
Publicēts: 09.06.20 20:34 labots
 citēt
Blogfotokopis:
negatIvs:Smieklīgs esi tu, jo izmanto vatņiku zombēšanas materiālus... Es intereses pēc gan palasu, gan paskatos pa tv dažādus avotus. Ja saskatu līdzības pieminu.


Kādus, konkrēti? Ja reiz sāc, turpini. Vienkārši interesanti paskatīties, kā tu aptaisi savas pakaļķājas un tausties pēc :) ... vates.

Kādus konkrēti? Konkrēti tu tos izmanto visos savos Vīrusa "apskatos " , salīdzinājumi ar gripu, sejas maskas, valdības "pārspīlētās "darbības utt. Interesanti, ka vispirms tamlīdzīgi prātuļojumi parādās Sputnik.lv, Press.lv utt., tad latviešu portālos sāk aktivizēties "citādi"domājošie, ar tiem pašiem argumentiem, iesaistās pat muguras ārsts, kurš Latvijas valdības pieņemtos mīkstos , salīdzinoši brīvos pasākumus salīdzina ar karantīnu Itālijā.... . visam pa virsu Pandēmijas izmantošana naudas mahinācijām, tautas dzīšana nabadzībā, emigrācijas veicināšana. čipošana izmantojot korona vīrusa vakcīnu, lai tautu varētu vadīt kā aunu baru, izsekošana ar aplikācijas palīdzību utt. utt.... . Tu izmanto daļu no steigā pieminētā arsenāla, bet mērķis tavām darbībām neatšķirās no dezinformāciju izplatošās valsts{ Krievijas} mērķiem. citāts no šodienas raksta Delfos - . "Pēdējā laikā Covid-19 kontekstā Krievija turpina izmantot dezinformāciju kā vienu no tās hibrīdkara instrumentiem pret Gruziju, lai radītu neskaidrības par Covid-19 ietekmi uz veselību, kā arī izplatītu nepatiesu informāciju par vīrusa ārstēšanas metodēm, veicinātu neuzticību, šķelšanos un paniku sabiedrībā un diskreditētu valdības reakciju pret pandēmiju," stāsta vēstniece.

Pretrunīgi vēstījumi tiek pausti gan par iespējamām smagām sekām ekonomikas jomā, gan Ričarda Lugara Pētījumu centra laboratoriju Tbilisi, kas ir valstī galvenā medicīniskā iestāde cīņā ar pandēmiju. Tāpat tiek noniecināti Rietumi par nespēju apturēt vīrusa izplatību, turpina diplomāte. Raksts bija par Gruziju, bet sacīto var attiecināt uz uz jebkuru valsti.
avatar
Publicēts: 15.06.20 22:59
 citēt
Latvijā saslimstību ar gripu ļoti izvērsti dokumentē katrā gripas sezonā, skaitļi ir "kā uz sejas". Uz gripas fona visa šitā šņaga, kuras dēļ Latvijā noteiktās dzimuma, vecuma un citās grupās dažiem sāka vārīties katliņš, nav nekas.

Tas gan esi TU, kas seko visiem tiem apokalipses jātniekiem, TU regulāri lasi krievu presi un uzturies apšaubāmās vietnēs, TU pēti viņu izteikumus. Paliec pie sava sputņika, ja ar to pietiek.

Daži no minētajiem izteikumiem nekādā veidā nav unikāli, piemēram, par emigrāciju; pēc katras ekonomiskās krīzes no Latvijas (vai jebkuras citas sociālekonomiski ļoti nevienlīdzīgas valsts) var izbraukt un arī izbrauc cilvēki darbaspējīgā vecumā. Tas, ka šo teikumu ir pateicis ARĪ kāds jefiņš Sputņikā un tu to sadzirdēji, pilnīgi neko nepierāda. Vēl arī tas, ka šeit, vismaz teorētiski, citi cilvēki nāk fotogrāfiju sakarā. Ej uz delfiem un vāries par beztēmu tur.

Gruzija mani interesē tikai galda kultūras, varbūt tautiskās mūzikas (daudzbalsīgās vīru dziedāšanas) un kino sakarā. Par Gruziju rakstītajā pat neiedziļinājos, darbā izkopta spēja ātri novērtēt teksta relevantumu. Pamanīju arī to, ka korekti citēt tā arī neesi iemācījies. Toties vismaz govi proti slaukt!

Velti iztērēts laiks, neraksti vairāk neko.
avatar
Publicēts: 16.06.20 00:13
 citēt
Negatīv! Man arī pārsteigums, ka tāds visumā gudrs un progresīvs vecis ir uzķēries uz vispasaules feika "pandēmijas". Tu vispār zini, cik jābūt saslimušo uz 1000 iedzīvotājiem. lai izsludinātu epidēmiju vai pandēmiju??? Vai pats vari internetā sameklēt datus par pagājušo gadu, cik Latvijā slimojuši ar gripu, cik ar pneimoniju, cik ar iesnām, cik ar caureju un garo klepu. Un cik no tiem miruši. Un tad PATS salīdzini ar mums izsludinātās viltus "pandēmijas" "milzīgajiem" skaitļiem un "milzīgo, traģiski bojā gājušo" skaitu!!!
avatar
Publicēts: 16.06.20 00:27
 citēt
Negatīv, saki droši, ja pats vairāk par resnām čigānietēm internetā nevari atrast, es nesmiešos, es tev palīdzēšu! Žēl, ka tu lasitikai krievu informāciju. Tieši tā par par šo "pandēmijas" feiku izsakās cilvēki visā pasaulē. Gan amerikāņi, gan vācieši,zviedri, somi ,poļi, čehi un itāļi, Tu tokš nedomāsi, ka visi grib ieriebt mūsu mīļajai zemītei, KO!!!!!!!!!:anger:
avatar
Publicēts: 16.06.20 07:51 labots
 citēt
Bezcerīgs gadījums. To variet droši attiecināt arī uz mani, man pie kājas jūsu viedoklis, jo ne Blogfotokopis, ne Marss man nav autoritātes... Resnas čigānietes pakaļa ir vērtīgāka par jūsu viedokli. Laiks rādīs, kurš ir noderīgais idiots
avatar
Publicēts: 16.06.20 09:13
 citēt
negatIvs:Bezcerīgs gadījums. To variet droši attiecināt arī uz mani, man pie kājas jūsu viedoklis, jo ne Blogfotokopis, ne Marss man nav autoritātes... Resnas čigānietes pakaļa ir vērtīgāka par jūsu viedokli. Laiks rādīs, kurš ir noderīgais idiots


Redzi, ko tas sputņiks un uzturēšanās krievu valodā raidošu sazvērestības teoriju piekritēju telpā dara ar tevi! Tieši ar tevi. Traki.

Ja tu ar tādiem argumentiem centies pārliecināt (pilnīgi nesaprotamā, ar fotogrāfiju nesaistītā sakarā, kas sarunā ar mani jau ir totāli garām, un ne tikai šeit, es uz to neparakstos, -- vēsture, kariņi, sliktie krievi, labie amerikāņi, šīs tēmas mani n e i n t e r e s ē), tad jā, droši dodies atpakaļ pie vairāk (vai drīzāk mazāk) gadīgām pakaļām.
avatar
Publicēts: 16.06.20 09:23
 citēt
All-marss:Negatīv, saki droši, ja pats vairāk par resnām čigānietēm internetā nevari atrast, es nesmiešos, es tev palīdzēšu! Žēl, ka tu lasitikai krievu informāciju. Tieši tā par par šo "pandēmijas" feiku izsakās cilvēki visā pasaulē. Gan amerikāņi, gan vācieši,zviedri, somi ,poļi, čehi un itāļi, Tu tokš nedomāsi, ka visi grib ieriebt mūsu mīļajai zemītei, KO!!!!!!!!!:anger:


Ja tāds negatīvs salasās "vietējo" presi (vai savu sputņiku), tad viņš redz tikai histēriju kurinošos aspektus. Pieslēdzoties zombijkastei mazliet retāk, dzīve kļūst rimtāka. Cik analītisku rakstu šajos latviešvalodīgajos zombējošajos šmortālos bija par Skandināviju tās koronavīrusa šņagas sakarā? Dzeltenās preses darbu nevajag nest uz savām mājām. Ja arī izlasi, tad izmet no galvas, tā saģenerēs arvien jaunas "sensācijas". Ko tad vēl šie masu mēdītāji atreferēja, ja ne lētāko un karstāko sensāciju par vecajiem ļaužiem pansionātos Itālijā kā pa reni vai liberāļu politikai vajadzīgo par ASV (it kā mēs būtu ASV vēlētāji)? Veciem un jaunākiem puisīšiem atkal bija iespēja paspēlēties ar cipariņiem, tie viņus dikti ietekmē - dzimumlocekļa garums, objektīva garums, fotokameras cena, automašīnas ZS jauda ... un mirušo skaits Itālijā. Viss absolūti prognozējami.
avatar
Publicēts: 16.06.20 10:36
 citēt
Nu jau... Pats neesi nekur tālāk par - za što boroļis, na to naporoļis filozofiju ticis, kaut imitē speciālistu visās jomās. Atceramies kaut mūsu disputu Moneyval ziņojuma sakarā. Pameklē, būs interesanti. Kad visiem, kuri daudz maz orientējās sfērā, jau bija nojausma kāds būs ziņojums, tu ar putām uz lūpām aizstāvējis savējo{lasi Sputnik} viedokli, ka Latvijā pelēkā zonā, Latvijai cauri, vāks. Tagad sarunā par vīrusu, nekas nav mainījies, strīdamies par lietām, no kurām nav ne jausmas, tikai atkal tev stipri atšķirīgs viedoklis no oficiālā, un visticamāk atkal galīgi garām
avatar
Publicēts: 16.06.20 11:06
 citēt
Negatīv! Es jau tevi nenosodu, jo nezinu tavu īsto nostāju. Varbūt pasaki, KAS TAD IR TAVA AUTORITĀTE un tad runāsim tālāk. Tagad tā interesanti sanāk, tu mums te vienīgais gudrais, mēs tie padibeņi, kuri ne resnu pakaļu var atrast, ne īstās slāvu ziņas neklausās, ne valdības pasaciņām tic. HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.06.20 13:34 labots
 citēt
www.diena.lv...

"Latvijas iedzīvotāju labklājību maz ietekmē tas, kāds piemineklis atrodas vai arī ir ticis nogāzts kur citur pasaulē, taču mūsu radikālākajiem politiķiem, izmantojot interneta iespējas, šis temats kļuvis par pamatu ambiciozai pašizpausmei. Par ārvalstīs notiekošajiem procesiem, protams, vajag interesēties, vajag tos analizēt un vajag arī par tiem diskutēt, taču smieklīgs ir mūsu pašmāju politisko radikāļu paštaisnais tonis, ka, lūk, viņiem, ir tas vienīgais, pareizais viedoklis."

Kas gan arī tev var liegt tiesības paust vienīgo pareizo vai pieņemamo viedokli... Man poyebaķ, es esmu dzimis egocentrisks.

Ne tu, ne es (pilnībā) nezinām, ar ko ir tirgojušies, kas ko ir lobējis un apsolījis, lai Moneyval ziņojums būtu šāds vai tāds. Tas ir tikai viens no politekonomiskajiem instrumentiem. Ja tev ir kādas ilūzijas par politiku, kas tiek elastīgi pielāgota interesēm, kaut vai atšķirīgā retorika dažādos ES attiecību periodos ar Baltkrieviju, ASV attiecību periodos ar Irāku, ASV attiecības ar Saūda Arābiju, Kataru, Turciju, neskatoties ne uz kādiem faktoriem vai valsts vadītāju nemainīgumu. Tas, par ko raksta prese, ir aisberga virspuses mazumiņš, neesi taču TIK naivs. Moneyval ir preses publikācijas līmenis, cita lieta ir tas, ko ārzemju bankas Latvijā (citur, iespējams, daudz mazāk) var atļauties ikdienišķā līmenī - paskaidrojumu pieprasīšana, kontroles kritēriji darījumiem kontā, ziņošanas vai neziņošanas politika, kontu atvēršanas/slēgšanas kritēriji, darījumu parametru ierobežošana vai limitēšana, kredīta nodrošinājuma, novērtējuma speficika, bankomātu likvidēšana utt. utjp. Viss praktiskais tev un politika/spēle bankai. Neesi taču TIK naivs.

Kas attiecas uz žurnālista profesijas un politiskās varzas (bondari utt.) reputāciju Latvijā, tur pat vairs nav par ko runāt. Latvijā politikāņi ne no kā nebaidās, bet nevienam nav iekšu kādu no tiem iebiedēšanai saraut gabalos. Tas, visticamāk, nozīmē, ka lobiji savu ar naudu viegli sarunā un tieši vai netieši (kā tādas Attīstības/Par gadījumā) nopērk, neviens nav demonstratīvi jāsoda. Bunkusu gan sodīja, vismaz kaut kas, bet viņš nebija politiķis.
avatar
Publicēts: 16.06.20 16:25
 citēt
Nepretendēju uz visgudrākā statusu, krievu feiku saitus pieminu tikai tāpēc, ka Blogfotokopja teorijas 1:1 ar tiem sakrīt, bet tie saiti nav radīti informācijas pasniegšanai, bet gaisa jaukšana. Mani šī krīze nav skārusi, ir darbs, ne minūti nav bijusi dīkstāve, neviens no darba nav ne saslimis, ne nomiris, nevajag ne pabalstus neko, liekās varētu mierīgi dzīvot, bet nē, ieej blogā un tur viens muzikpolitekonomisks virusologs bazūnē Sputnik feikus..... Bet saturā bagātāku par "ekspertu" viedokli materiālu ielikšu kad būs brīvāks, un būšu bāzes nometnē :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.06.20 09:52
 citēt
Tev laikam ir kādas dziļas uztveres problēmas. Nekad neesmu pat atvēris, lasījis vai izmantojis sputnik vai citus sūdus, pa kuriem tu tik cītīgi rocies. Skaties, ka neaizrunājies galīgi šķērsām.

Tas, ka tev ir bijis darbs, ir labi, bet iir vesela kaudze profesiju un jomu - tūrisms, sabiedriskā ēdināšana, lidsabiedrību darbinieki, pasākumu organizētāji, telpu iznomātāji, notāri, tulkotāji utt. utjp. Jā, arī fotogrāfi un kāzu vadītāji tupēja uz sausiņiem/uz vietas. Ārzemēs daudz kur darba nebija arī frizieriem, kosmetologiem utt. Tavas mazgadīgās mežacūkas, ko tu izvelc te ārā "mūzikas" sakarā, pašas sevi neuztjūnēs. PLUS visi, kas kaut kādā mērā ir saistīti ar minētajām jomām, sniedzot pakalpojumus, arī tiem bija piespiedu dīkstāve, ienākumu kritums utt. Piemēram, ASV apt. 2 mēnešus katru nedēļu tika laboti pirmreizējo bezdarbnieka pabalsta pieteikuma iesniegumu skaitta rekordi. Tagad drīksti beidzot aizvērties, nemēģinot paturēt pēdējo vārdu.
avatar
Publicēts: 17.06.20 11:09
 citēt
Moneyval un reālā dzīve: www.lsm.lv.... It kā sīkums, bet...
avatar
Publicēts: 17.06.20 11:11
 citēt
Nav jāvirina Sputnik, vienalga no kurienes tu smelies informāciju, galvenais ir rezultāts, un rezultāts ir Sputnik tipa feiki. Nav labi sievieti, iespējams māti, vai potenciālu māti, visskaistāko, visgaisīgāko būtni uz zemes nosaukt par cūku. Nav korekti salīdzināt ASV ar Latviju, to var darīt tikai profāns. ASV var piedrukāt naudu klāt, un izmest tā saucamo helikopteru naudu katram iedzīvotājam cik nepieciešams, mums tādas iespējas nav, tāpēc ir cita pieeja, kura tiek papildināta un uzlabota. Vienreiz pievērsties vajadzētu tev, jo tolka no tavas vāvuļošana blogā nav, ja nu vienīgi tā ir kāda no pašapmierināšanās formām, jo cik var nojaust, uz sievietēm vairs nestāv
avatar
Publicēts: 17.06.20 15:45 labots
 citēt
Ej strādāt beidzot, mežacūku teorētiķi!
avatar
Publicēts: 13.10.20 14:09
 citēt
Uno Lācis #LabasZiņas no #Vācijas. #VācijasLielākoMedijuZiņuApkopojums Laikā, kad vairums Latvijas pilsoņu ir zaudējuši jebkādu uzticību veselības ministrijas absurdajiem lēmumiem, un Latvijas medijos izplatītajai Covid propogandai, vairums paši meklē informāciju ārvalstu mēdijos. Šeit tulkojums no vācu mēdijiem tiem, kas labi nepārvalda vācu valodu. Reālā Covid19 statistika Vācijā, no #CovidAfēras radītām bailēm Vācijā mirst vairāk nekā no Covid19, vadošie medicīnas speciālisti uzskata Covid ierobežojumus par bezjēdzīgiem, tiesas procesi pret Covid ierobežojjumiem+... Pozitīva tendence Vācijas mēdijos, kas beidzot publicē medicīnas profesionāļu viedokļus kas kritizē un apgāž līdzšinējo Covid politiku. Cerams Latvijas mēdiji sekos šim pozitīvajām Vācijas piemēram. Šeit pat ReČekistiem nebūs ko cenzēt... m.youtube.com...
avatar
Publicēts: 13.10.20 16:14
 citēt
Strutniek, tu taču esi tik dumš, ka pat gūglē nobanots! Tur viegli var atrast, ka tavs Fiļberts ir "Руᛋᛋкий мир"-a propagandons. www.stopfake.org...
avatar
Publicēts: 28.10.20 22:13
 citēt
All-marss cītīgi lieto?

avatar
Publicēts: 29.10.20 01:18
 citēt
Diemžēl nākas tevi sarūgtināt! Nelietoju un arī tev neiesaku! No prāta pandēmijas tevi var glābt tik Strautnieku Gunta metode. Spriežot pēc apkalumiem var būt noder arī krievu psalminieks, ja jau esi tai tik cītīgi pieķēries. HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.10.20 22:12 labots
 citēt
Skaidrs, ka All-marss cītīgi skaitot mantru >kroņa vīruss neeksistē, tas ir izdomāts< x4 x3 x7 ir paglābies no prāta pandēmijas.
avatar
Publicēts: 31.10.20 07:30
 citēt
Izskatās, kroņa vīruss tevi pamatīgi piemeklējis, ka tā sāc murgot. Sāc ar testa taisīšanu un , ja paveiksies, ar pašizolāciju. Var būt esi arī ievērojis, ka Kro.vīruss apmeklē NE VISUS, bet tik tos, kuri nesen no kokiem norāpušies!!! HA!
avatar
Publicēts: 03.11.20 10:30
 citēt
Kur Haralda 150 bilžu reports par vakardienas Tvaiķenes maskofobu un antičipistu pastaigu?
avatar
Publicēts: 04.11.20 23:50
 citēt
Beidz nu, Gunčā! KARALIS TAK PLIKS!!! Vai arī tev pietrūkst dūšas to atzīt??? HA!
avatar
Publicēts: 05.11.20 08:01
 citēt
Vai tad tavos Preiļos šis melu vīruss JAU izpļāvis pusi iedzīvotāju?! Vai no taviem radiem un draugiem JAU VAIRS tikai daži dzīvi?! Vai tava un tuvākās slimnīcas ir stāvgrūdām pilnas ar mirstošiem pilsoņiem?!!! Vai tu vienkārši esi dzirdējis, KA KAUT KUR :anger: E S O T:anger: saslimuši pāris simti un DAŽI:grimace::grimace::grimace:ESOT pat miruši!!! Vai esi ievērojis, ka ar VALDĪBAS milzīgajām pūlēm un TRĪS MIljardi mūsu naudiņas (3 000 000 000), LATVIJĀ ne ar ko citu NEVIENS vairs nemirst!!!! Atbildi SEV, nevis man, jo man būtībā vienalga , kam tu gribi ticēt. HA!
avatar
Publicēts: 05.11.20 11:17
 citēt
Tagad to sauc par sektu - Koronas liecinieki.
avatar
Publicēts: 05.11.20 22:18
 citēt
Dhan Dhan Satguru Tera Hi Aasra

Neaizmirstam par meditāciju un jogu.
avatar
Publicēts: 05.11.20 22:45 labots
 citēt
Neaizmirstam arī par Sādžas Jobu, paklapējam 7 reizes ar kreisās kājas tupeli pa pauri un iegūstam pašrealizāciju! :anger:
avatar
Publicēts: 06.11.20 17:37
 citēt
Nez, kāpēc kreisās kājas tupeli klapē ar labo roku?
Vai tā nezūd cerētais efekts?
avatar
Publicēts: 06.11.20 17:40
 citēt
Armands:Tagad to sauc par sektu - Koronas liecinieki.

Nē tie ir > plakanās zemes < (plakano smadzeņu) sektas dalībnieki.
avatar
Publicēts: 22.11.20 14:44
 citēt
TVF šodienas pasakums, bija arī Ivo Puriņš
TAUTAS SPĒKA APLIS, Brīvības piemineklis, kā 80to beigās ATMODA
youtu.be...
avatar
Publicēts: 22.11.20 15:30
 citēt
Ivo Puriņa reportāža no Spānijas - tikusi žurnālā SANTA

eskluzivi viņa piedzivojumi aprakstiti - ceļojuma beigas

koblv.weebly.com...

Manis pavairoties video ar Ivo Puriņš - žurnālā SANTA ticis, arī KOB Latvia ar gandrīz 6000 abonentiem : www.santa.lv...
avatar
Publicēts: 22.11.20 15:56
 citēt
Atceraties, pirms kāda laika daudzi nenovērtēja arī to vīrusu, kas Fotoblogā ieperinājās. Un kur tie neticīgie ir tagad? Te gandrīz viens pliks vīruss tik palicis!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.11.20 16:10
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 26
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):