forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 26
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.01.21 18:32
 citēt
Nē, nu tik daudz man nesaprast, bet gribētos zināt, kas tos biorobotus ražo.
avatar
Publicēts: 20.01.21 18:34
 citēt
Schneider:Ozols!
Kārli!
Nesaprotu, kādēļ vispār jāsarunājas ar brāķa robotu, kuram procesorā skaitīkļu kauliņi no drātiņām nobiruši. Mani neatšķir no Selenijas, bet jūs drīz tiksiet nokrustīti par Dansigu un Griezīti.


Ja neesi vēl ievērojis es nekad nediskutēju ar muļķiem, kur nu vēl tik dzelžaini spītīgiem, tik vien kā pa retam uzjautrinos. Pats gan neizlaid nevienu strutnieka muļķību bez komentēšanas un padziļinātas analīzes :face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.21 18:41
 citēt
Strutniekam tomēr ir spēja vai talants pavilkt uz kašķi, tas nu jāatzīst. Liekas, nekas tur nav, vienkārši trula spammašīna par vienu tematu, bet kaut kā nostrādā. :amazing:
avatar
Publicēts: 20.01.21 19:36
 citēt
Ozols! Tu nesatraucies! Ja nevari vēl saprast, tātad tas VĒL nav priekš tevis. Ja tu vēlies par šo jautājumu diskutēt, varam jau atklāt jaunu tematu. Bet nu fotoblogā tas gan būtu jocīgi. Lai gan visas diskusijas iet par visu ko, tik ne par foto. HA!
avatar
Publicēts: 20.01.21 19:42
 citēt
Jā, Kārli! Muļķim ar muļķiem NAV ko diskutēt! Gudrie gan tā nedara, jo katra diskusija nes sevī kādu informāciju par daudzko.
avatar
Publicēts: 20.01.21 20:40
 citēt
Diemžēl cilvēka dzīve ir pārāk īsa lai to izniekotu izklaidējot visādus pajoliņus, ielaižoties ar tiem pilnīgi bezjēdzīgos disputos. Jādiskutē un jākontaktējas ar pēc iespējas gudrākiem cilvēkiem, no kuriem tu vari ko gūt, iemācīties, bagātināties. Saprotams ja krietni atpaliec no tiem tad viņi nevēlēsies savukārt ar tevi tērēt savu laiku :)
avatar
Publicēts: 21.01.21 07:35
 citēt
Pareizi, Kārli! Mums katram iedalīts savs laiks, kurā ir jāizpilda mums iedalītā loma. Tavā scenārijā ir ierakstīts uzskatīt visus par pajoliņiem, tā tu arī rīkojies un tā mēs visi rīkojamies un mums tas liekas pareizi. Diemžēl tavs spriedums, ka visi ir pajoliņi, uz tiem "pajoliņiem" nedarbojas, jo tie "pajoliņi" savukārt uzskata, ka īstākais pajoliņš esi tu!!!:face-grin: HA!
avatar
Publicēts: 21.01.21 07:51
 citēt
Vari ar mani nediskutēt, jo esam dažādos zināšanu līmeņos. Tu dzīvo vēl pagājušā gadsimta štampos. Ja cilvēkam viņa darbības programmā NAV ierakstīts saprast visu neparasto, tad nekas viņu nepārliecinās. Lai tev labi klājas! HA!
avatar
Publicēts: 21.01.21 08:45 labots
 citēt
...zinātniekus varēs dedzināt uz sārta, domas sakārtos strukturētais ūdens, dulburību jāārstē būs ar tupeli slaidi slānot pa galvu un jāgaida kad no Marsa atsūtīs rezerves daļas :face-grin: HA!

PS: Bet ja nopietni man gribētos piedzīvot, kad šie sazvērestības piekritēji sapratīs, ka covid nav nekāda sazvērestība, tā ir realitāte un mirušie jums nepastāstīs kā ir nomirt smokot bez elpas... un reizēm gribas kādam iebliezt pat ne ar tupeli pa galvu, bet tā nopietnāk, ja redzi, ka viņam nav ne mazākās sapratnes par cieņu, ētiku un vēl lepni izslējies visiem šābrīža sabiedrībā pieņemtiem noteikumiem slaidi uzspļauj.
avatar
Publicēts: 21.01.21 08:51
 citēt
Ahā, Tālavieti! Tu viens tas gudrais, kas visus mācīs, kā dzīvot... HA! Neapskaužama loma tev iedalīta. Tāpēc jau esi aizlaidies tālu-tālu.
avatar
Publicēts: 21.01.21 08:54
 citēt
All-marss:Ahā, Tālavieti! Tu viens tas gudrais, kas visus mācīs, kā dzīvot... HA! Neapskaužama loma tev iedalīta. Tāpēc jau esi aizlaidies tālu-tālu.


--------
Maldies, nekur neesmu aizlaidies, redzu kas notiek šeit kaatru dienu un diezgan ciešā kontaktā ar tautas masām, jo darbs man saistīts ar cilvēkiem.
avatar
Publicēts: 21.01.21 09:17
 citēt
Tad jau tev pat armijas zābaks nepalīdzēs! HA! Bet par tā saucamo "zinātnieku" dedzināšanu tev doma laba.Kas tik nav izgudrots cilvēku iznīcināšanai: Indīgās gāzes, Atombumbas, Radiācija, Ball.raķetes, Lāzeri, Tanki, Karakuģi, Zemūdenes ar atombumbām, Bakteriālie ieroči un protams, mūsu slavenais Kroņa vīruss. Par tādiem sīkumiem kā lielgabali, ložmetēji, automāti un granāts nemaz nerunāsim.
avatar
Publicēts: 21.01.21 09:52
 citēt
Nezinu, kā visiem citiem, bet man par visu dzīvi, kad gripa izplatījās katru gadu, nav personīgi pazīstams neviens, kurš būtu nomiris dēļ gripas, bet dēļ kovida nu jau divi. Un tas tik viena gada laikā.
avatar
Publicēts: 21.01.21 11:18
 citēt
Schneider:Nezinu, kā visiem citiem, bet man par visu dzīvi, kad gripa izplatījās katru gadu, nav personīgi pazīstams neviens, kurš būtu nomiris dēļ gripas, bet dēļ kovida nu jau divi. Un tas tik viena gada laikā.


------------

Piedevām, ja mēs nēsātu maskas un mazgātu (dezinficētu) rokas, ieturētu šos 2 metrus gripas laikā, varētu par to vispār neuztraukties, tāpat kā par visādiem rotavīrusiem kas saistīti ar roku tīrību. Bet nu nepārliecināsi taču šos ūdenslējējus, ka gripa šogad nav manāma tik ļoti kā viņiem gribētos šo visu izsargāšanās pasākumu dēļ, un arī covid aizliegumi būtu minimāli, ja vien mēs ievērotu prasības.
avatar
Publicēts: 21.01.21 11:21 labots
 citēt
Aritmētikas uzdevums, ja nomiruši 150 cilvēki no SOC APRŪPES centriem, cik ilgā laikā nomirs nospricētie atlikušie /Covid-19: Latvijā miruši jau 146 sociālo centru klienti (96)/PS šneiders kā zemeņsargs jau sašpricejies ir ? Mācībās nepielaidīs bez potes / www.delfi.lv... :face-grin: VALSTIJK izdevīgi, nav jāmaksā PENSIJAS, LV gadā nozog 4 MILJARDUS - tagad varēs vēl vaiŗak NOZAGT
avatar
Publicēts: 21.01.21 11:44
 citēt
Tas, ko tu, vates plukata, sauc par zemeņsargu, neesmu jau labu laiku, dēļ maksimālā vecuma.
Nebēdā par "nošpricētajiem", tu sevi nositīsi ar kirzas zābaku, туда и дорога, kā tavi sugasbrāļi saka.
avatar
Publicēts: 21.01.21 11:46
 citēt
Vakvīna (no latīņu- vacca- "govs") ir aizsargpote kuras sastāvā ir novājināti vīrusi. Tā kā neviens tik īsā laikā nav pētījis, kā tad šie "novājinātie" vīrusi iedarbosies uz veselu cilvēku, tad tas nozīmē, ka cilvēki tiek INFICĒTI ar neizpētītu Kroņa vīrusu. Nu sekas, kuri paliks dzīvi, vēl redzēsim!
avatar
Publicēts: 21.01.21 11:50
 citēt
Šnaider, nesatraucies! Valdības vakcinācijas plānā tūlīt pēc mediķiem ir pensionāri. Tā ka garām tev nepaies!
avatar
Publicēts: 21.01.21 12:03
 citēt
Hitlera laikos pensionārus dzirdīja ar saldu tējiņu. Staļins savus kropļus salādēja bažās unizmeta atklātā jūrā. Mūsu laikos arī mūsdienīgi paņēmieni. Tagad ir vakcīnas! HA!
avatar
Publicēts: 21.01.21 15:21
 citēt
Apinim ievietots čips, beidzot viņš runā, ko Bils liek:bad_smile:

www.santa.lv...
avatar
Publicēts: 21.01.21 16:25
 citēt
Kapēc man daļa foto - grāfu - atgādina SEKTANTUS ?! :face-grin: šis gan nebija te domāts publikai, bet KRIEVIEM - krievi ja kas saprata, ka šos pasūta NĀHUJ :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.01.21 18:27
 citēt
Tipiski simptomi, lodzija, nav vērts galvu lauzīt. Ieliec labāk kādu reportāžu no kāda ekskluzīva banketa galda klāšanas izmantojot eksotiskos augļus un celtniecības tehniku. Iepriekšējais bija labs.
avatar
Publicēts: 22.01.21 22:58
 citēt
PĀRDOMAS par celtniecības šaizēm : youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.01.21 23:31
 citēt
lodzija:PĀRDOMAS par celtniecības šaizēm : youtu.be... :face-grin:


---------
... ja tik ļoti vēlies paspīdēt ar vienīgo vācu vārdu, tad to pareizi izrunā kā šaise (Scheiße)!
avatar
Publicēts: 23.01.21 08:43
 citēt
Tālavieti, nepiesienies pie ŠAIZES! Skaties, kāds apsurds tagat mūsu Tēvzemītē (Vaterland)! Vienīgais nāvīgais vīruss ie mūsu "izredzēto" valdība, kas nu cenšas visiem spēkiem!!!! Un nav vairs NEVIENA kas visu šo nejēdzību apturētu. Pat nabaga Apīni ir piespieduši nožēlot grēkus.... HA!
avatar
Publicēts: 23.01.21 09:07
 citēt
Pat TU, Tālavieti, centies atbalstīt "šito briesmīgo vīrusu"!!! Vispār kā tu vari cilvēkiem acīs skatīties, pauzdams klajus melus!!!:anger:
avatar
Publicēts: 23.01.21 11:28
 citēt
Kā tā nav neviena? Tie, kam procesors uzkāries, pārliecību nespēs mainīt. Tie cīnīsies līdz galam.:bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.21 11:46 labots
 citēt
Nav jau par ko cīnīties, kuri vēlās, saņemj Pašrealizāciju Sahadža Jogā, lai notiktu pozzitīvas IZMAIŅAS šī marazma laikā, pieprasījum spēc JOGAS KURSIEM IR, esmu nedeļas laikā jau 2 cilvēkus apmācijis, daudz nav, bet maz arī nav. pret KOVID palidz sahadža jogas metodes/Indijā 90-to gadu sākumā bija VĪRUSA uzliesmojums, Shri Mataji, sahadžajogas dziednieciskās meditācijas izveidotāja - ieteica vienkāršas receptes, kā uzlabot savu IMUNITĀTI, ar tām bez maksas var iepazīties un pielietot, profilaksei pret korona vīrusu un citām saslimšanām, izmantot kā papildus rehabilitācijas metodiku.

zdorovje.weebly.com...


SKYPE CHAT GROUP : SahajaYoga RIGA Latvia - created 17.01.2021

FB grupa - KOVID SROTS - lai nepiesārņotu laika joslu ar šo mēslu - 17.01.2021
avatar
Publicēts: 23.01.21 11:51 labots
 citēt
All-marss:Pat TU, Tālavieti, centies atbalstīt "šito briesmīgo vīrusu"!!! Vispār kā tu vari cilvēkiem acīs skatīties, pauzdams klajus melus!!!:anger:


----------------------------------------------

Par ko tad man jākaunas acīs skatīties, ja ar savu " dīvainību" vai " melošanu " nevienu neapdraudu? Ievēroju likumu, neeju ārā komadandanta stundās, kaut arī man ir izdots dokuments, ka drīkstu to darīt, valkāju apzinīgi masku, dezinficēju rokas ieejot veikalā un no tā iznākot, centīgi mazgāju rokas, ik pa laikam darbojoties ar naudu cenšos rokas dezinficēt. Lasu sazvērestības teorijas piekritēju raksteļus, izmantoju savas necilās 4 svešvalodu zināšanas un meklēju sazvērestības teoriju pirmavotus. Ja man tuvumā nav covid, tomēr esmu pasargāts ar savu uzvedību no gripas, neapdraudu citus, neinficējos ar rotavīrusu, nenododu iespējams to tālāk. Viss tas ir tikai neredzams un nepārbaudāms, neviens no mums ar neapbruņoti aci vīrusu neredz un pēc soļiem nesadzird... Ķīnieši atklāja 10 jaunus inficēšanās gadījumus, bet kā tie paniko? Tur mūsu Kariņš var būt pats maigākais ierobežojumu ieviesējs. Ķīnā pat ielas ar tehniku miglo, ne tikai rokas, maskas un 2metri! Noslēdz kvartālu, neizlaiž no daudzstāvenēm. Bet All-marss, Tu taču nedomā, ka šobrīd Bils X viens grib sev pakļaut Pasauli un vienīgie, kuri saprot to un ka saprāta būtnes uz Zemes ir Pļaviņš un Marina?

Saprotu, ka šai filmai neviens no covid noliedzējiem netic, bet noskatīties tomēr ieteiktu... replay.lsm.lv...
avatar
Publicēts: 23.01.21 13:57
 citēt
KOVID ZOMBIJIEM derētu izlasīt, kāda attieksme ir ĀRZEMĒS pret cilvekiem arī šajos MURGU laikos : jauns.lv...
avatar
Publicēts: 23.01.21 14:17 labots
 citēt
es ne tikai lasu avīzes, atšķirībā no tevis, bet arī komunicēju ar dzīviem ārzemniekiem un ne tikai latvu emigrantiem...
Es nekā rakstā neredzēju, kas Tev tur šķita tik covid noliedzošs? Neesi nedaudz apjucis savās domās? Tu cerams esi bijis Anglijā, vismaz zini kādi angļi ir pēc mentalitātes? Es esmu bijis 3x un vienmēr ar Eiropas standarta auto un katreiz redzējis, cik viņi toleranti, pieklājīgi un saprotoši ceļa satiksmē un kā teica viens mans sens jaunības draugs, kurš tur uz smagā nobraucis jau pārdesmit gadus uz vietas, ka reizēm esot jau līdz riebumam šī viņu pieklājība. Lūk, uz ko vajag tiekties un ja esi apjucis, tad paklausies, palasi, bet nesēj savas muļķības tautā! Tā ir šodienas traģēdija, ka internets ir katram indivīdam pieejams un tas var paust savus murgus skaļi tālāk. Katram šādam būs vēl kāds piebalsos un jau divi, trīs kopā jau būs ''taisnība"
Tieši tas pats ir Zviedrijā, viņi kaut kur ir pēc uzvedības līdzīgi, nezinu, vēsturiski arī zviedriem bija kreisās puses kustība, valoda ir lielais procents angļu + vācu, kura izmainās dialektā un atsevišķos burtos, bet pat bieži ir gadījumi, ka identisks vārds, bet nozīme cita. tādās reizēs es zviedriem teicu- vējš bija stiprs un labi saklausīt pāri jūrai nevarēja. Kad pūta no rietumiem, dzirdēja angļu valodu, kad dienvidnieks- vācu :)
avatar
Publicēts: 23.01.21 14:47
 citēt
Mirušo skaits 2020.gadā bija 28656 cilvēki, un tas ir vidēji nemainīgs pēdējos desmit gados.
2010.gads - 30040,
2011.gads - 28540,
2012.gads - 29025,
2013.gads - 28691,
2014.gads - 28466,
2015.gads - 28478,
2016.gads - 28580,
2017.gads - 28757,
2018.gads - 28820,
2019.gads - 27719,
2020.gads - 28656.
Kurā gadā bija tā cilvēces iznīcinošā PANDĒMIJA ? :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.01.21 15:18
 citēt
PS te viens rakstelis, par vechiem, kas mirst pec 70 masveidā, nu drusku meli, mirst tik pat , cik cito sgados Plus ja tā skatās, valstij izdevigi, ka vechi apmirst, nav jamaksa pensijas, pec pensijas vecuma 5 gadi padzivo un kirdik :face-grin: www.tvnet.lv...?
avatar
Publicēts: 23.01.21 15:28
 citēt
Es tev varu vienīgi novēlēt pie 2021. gada statistikas skaitļiem pielikt sevi kā +1... Piedod, bet tupu nekas vairs nevar glābt un vai vajag?
avatar
Publicēts: 23.01.21 17:04
 citēt
Kādam šoziem ir bijušas problēmas ar nedēļas kāsēšanu, puņķošanos un 38,5? Man domāt, ka vēl pāris tādus ārkārtas stāvokļus un pasaule būs uzvarējusi visus adenovīrusus, rinovīrusus kopā ar gripu.
avatar
Publicēts: 23.01.21 17:16
 citēt
Schneider:Kādam šoziem ir bijušas problēmas ar nedēļas kāsēšanu, puņķošanos un 38,5? Man domāt, ka vēl pāris tādus ārkārtas stāvokļus un pasaule būs uzvarējusi visus adenovīrusus, rinovīrusus kopā ar gripu.


--------
Tā arī ir daļēja atbilde statistikas skatītājiem, tikai kad tā savus tuviniekus skar, tad vairs nav statistika, bet nelaime...
avatar
Publicēts: 23.01.21 18:20
 citēt
Par mirstības cipariem, kas te uz lodžijas izlikti:
A) Ja ticam pacientam, ka mediķu statiskas melīgas, tad tādi ir arī šie skaitļi, tātad izmetami kopā ar pacienta prātuļojumiem;
B) Ja pieņemam, ka skaitļi uz lodžijas patiesi, tad nav pamata apšaubīt arī kovida statistiku. Apdziedātais mirstības pieauguma trūkums būtu analizējams ar klasiskās statistikas metodēm – varbūt iekļaujas nebūtisku svārstību robežās. Bet varbūt rāda, ka vispārējais medicīnas intensitātes pieaugums (acīmredzamā noliegšanai arī ziemā jādzīvo uz lodžijas) kompensējis mirstību no citiem faktoriem. Tad pienāktos cieņa dakteriem, bet ne no lodžijas.
Abos variantos kopīgais – pacientam uz lodžijas laiks atgriezties palātā.
avatar
Publicēts: 23.01.21 20:14
 citēt
Tālaviet, Shneider, ork, nu kāda velna pēc tērējat laiku šim idiotam sektantam? Ja pamuļķis ko ieņēmis galvā tad āmen, neviens fakts un loģiskās domāšanas piemērs vairs to nemainīs. Es savā mūžā neesmu piedzīvojis kad tādi idiņi mainās, nudien!
avatar
Publicēts: 23.01.21 20:36
 citēt
Nu vispār jau mans teiktais bija domāts tieši tālavietim.
avatar
Publicēts: 23.01.21 20:38
 citēt
Kā tad mēnešiem jau stīvējies ar šo pamuļķi kā atkal te aktivizējās :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 26
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):