forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.01.21 21:40
 citēt
lodzija nav vienkārši pamuļķis, viņš ir slims cilvēks, tāpēc nav grēks skaidrot, lai arī viņam poo. mēs visi labi atceramies, ka līdz pat gada nogalei, pateicoties ierobežojumu ievērošanai, saslimšanas līmenis ar covidu mums bija zems. Un tagad salīdzinam decembri pa gadiem. 2018.gada dec -2558 mirušie. 2019.g.decembris- 2505 mirušie, 2020g. decembris- 3178 mirušie. Un janvāris diemžēl būs ražīgāks. Tā lūk ar to statistiku.
avatar
Publicēts: 23.01.21 22:51
 citēt
KOVID sektas fanātiķi tic , ka tas ir "tikai vīruss"

avatar
Publicēts: 24.01.21 11:32
 citēt
lodzija, nelauzi savu galvu ar papīriem, kuru jēgu tev nav lemts izprast. Tev svarīgi saprast, ka vīruss eksistē un veicināt tā kaitīgo ietekmi nav prāta darbs. Ja Tev neizdosies to saprast, agri vai vēlu nonāksi iestādē, kur nevarēsi rīkoties pēc savas sapratnes.
avatar
Publicēts: 24.01.21 11:35
 citēt
lodzija:KOVID sektas fanātiķi tic , ka tas ir "tikai vīruss"



-----------

...jautājums- no kāda konteksta šī nekvalitatīvā fotogrāfija? Bet par cik jau esmu pieredzējis, no kurienes radās sazvērestība par ''Pasaules pārapdzīvotību"" tad nav pat vērts jautāt. Visticamāk, ka Pasaules banka ir ieplānojusi aizdevumu un līdz 25. gadam izsniegt pabalstus tādu kovidmuļķu valstīm, kuras ar pretošanos likumiem būs sagrāvušas ekonomiku.
avatar
Publicēts: 24.01.21 12:00
 citēt
Zviedrijas pūļa imunitāte neizturēja pārbaudījumu, jo Stokholmā, kur visvairāk inficēto un slimo, antivielas apmēram tikai 7.9% un tādā veidā iegūt masu imunitāti prasītu pārāk ilgu laiku, jau vasarā tika atzīts, ka pārāk daudzus vecos ļaudis zaudējuši šīs taktikas dēļ. Protams, kāds Vācijas profesors tam iebilda, ka vajadzējis vispirms ieviest stingrus veco ļaužu mītņu apmeklēšanas un izolācijas pasākumus. Tā kā viņš šo pauda vasaras beigās, kad vēl nebija sācies Zviedrijā otrais vilnis, izklausījās kovidnoliedzējiem kā medus, bet šobrīd redzam, ka vīruss uzņem apgriezienus Zviedrijā un viņi pieturās pie klasiskās shēmas, kādu pielietos pamatā visas valstis. Tikai ar vienu atšķirību, ka savu lomu nospēlē mentalitāte un likumpaklausība.
avatar
Publicēts: 24.01.21 12:51
 citēt
drusku brīnos par jums, svētdienas diena, varētu atpūstiesm, nē, no pašā rītus uzvilkušies, sāk ar uzbraucieniem, kad CITU ARGUMENTU aptrūcies , nožēlojami cilvēciņi jūs esiet daļa te...
avatar
Publicēts: 24.01.21 13:07
 citēt
Tā jau ir tā atpūta.:big_smile: Paskaties uz datumu pa kreisi, tas dokumentā ir informatīvāks.
avatar
Publicēts: 24.01.21 13:19
 citēt
Es neko neteiktu- cilvēks ar dīvainībām un tā... varētu arī saprast un toleranti paklusēt, bet kad te sāk noteikt toni un pārvērst par duriku portālu, tad nu gribās ar šo tipu no šejienes nahrenizēt.
avatar
Publicēts: 24.01.21 13:23
 citēt
talavieti, bet te jau gandrīz nekā cita nav palicis.
avatar
Publicēts: 24.01.21 13:31
 citēt
saprotams, īpašniekiem šis projekts ir aizmirsta lieta, bet nu nezinu, kamēr tas elpo, varbūt nevajag ļaut to pārvērst par vietni cilvēkiem ar īpašām vajadzībām?
avatar
Publicēts: 24.01.21 13:35
 citēt
Bet nu šim jampampam te ļauj ārdīties jau kopš 14.gada, kad tas kvaa un kvaaII pilnīgi atklāti pūta Maskavas gebelsu stabulē.
avatar
Publicēts: 24.01.21 15:43
 citēt
no Izraēlas, par vakcīnām, interesants video, kā citi komentē

Šo atsūtīja avots Izraēlā. Kļūst daudz labāk saprotams, kas notiek pie mums. Pieļauju, ka līdzīgs līgums ir noslēgts arī ar vietējo okupācijas administrāciju...Kaut kas līdzīgs bija 2009. gadā.

live.ahava528.com...
avatar
Publicēts: 24.01.21 18:21
 citēt
Paziņa - video blogeris - atpūšās pie jūras, kamēr te daži lamājās un izgāž žulti savu : youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.01.21 23:33
 citēt
Patiesībā apskaužami ar kādu degsmi jaunais Veselības ministrs - Pavļuta kungs visu bīda. Superduper Vakcinācijas biroju izbīdīja. Algas biroja darbiniekiem ar speciālu MK noteikumu palīdzību noorganizēja. Kadrus no 400 ar asti - dienakts laikā atlasīja. Nu tak supermens mums Pavļuta kungs!
Ar tādu pašu duku un iniciatīvu skaļi presē deklarē, ka, redz, Vāczemē par obligātoriskiem kļuvušas FFP maskas un, varot gadīties, ka arī mūspusē šī prakse tikšot pārņemta, ja sabiedriskā vietā iziet tīkos. Sasodīts, skatot iepriekšējo mērķtiecīgo veikumu, rodas nelāgas aizdomas, ka arī šito tak izbīdīs. Tas nekas, ka Vāczemē pa brīvu dalot... Un arī bēdu runas, ka vēl pusgadu, kā minimums, visi ierobežojumi būšot jāturpina. Nu ja, pilnīgi pareizi, lai viss jūk un brūk, priekš kam Latvijai mazie uzņēmēji un tā, tik lieks darbs VID un tā tālāk. Oj, un kaut kas par kara hospitāļiem ar bija...
Gribās ko labu pateikt, bet redzot cik cītīgi ieceres realizē Pavļuta kungs, kļūst nedaudz baisi, ka visu ko viņš saka, tak viņš arī realizēs...

avatar
Publicēts: 27.01.21 10:51
 citēt
Vakcīnrealitāte Latvijā FB grupa
"Nekad iepriekš nebiju tik sajūsmināts par iespēju saņemt poti."
[ Bilde ar plāksteri un vakcinācijas izziņu. ]
Šāds ir Kalifornijas štata Dienvidkrasta klīnikas radiologa Tima Zūka "Facebook" laika joslā pēdējais publicētais ieraksts.
Covid-19 "Pfizer" vakcīnas otrā deva viņam injicēta 5. janvārī.
Jau 2,5 stundas pēc vakcinācijas viņš tika nogādāts slimnīcas, kurā pats strādāja, reanimācijas nodaļā.
Koma.
Nāve iestājās pēc četrām dienām.
Oficiālais slēdziens - "iemesls nenosakāms".
Ārsts vakcinējās un nekad vairs neizgāja no savas darba vietas.
Ir nudien skumji par šo rakstīt.
Sargiet sevi un tuviniekus no eksperimentālām vakcīnām!
www.ocregister.com...
avatar
Publicēts: 27.01.21 16:24
 citēt
Ei, ei, lodzija, aizmirsi, ko pats rakstīji par žulti?
avatar
Publicēts: 28.01.21 18:42
 citēt
KUNGI , vergu augstaka rase jeb prisluga un izstumtie

MUMS VEIDOJAS JAUNA RASE - AUGSTĀKAIS SLANIS un otrā šķira
**********************************************************************************

Sandis Ģirģens

Esmu iniciējis ideju, kas cirkulē arī citur pasaulē - brīvprātīgi pret Covid-19 vakcinētie fani varētu baudīt Pasaules hokeja čempionāta spēles klātienē. Primāri tie būtu ārsti, policisti, ugunsdzēsēji, robežsargi un pārējie vakcinētie iedzīvotāji.
Šo ideju pozitīvi novērtējuši gan Vakcinācijas biroja vadītāja Eva Juhņēviča, gan Latvijas hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.
Hokejs neatceļ pamatuzdevumu saskaņot epidemioloģiskās drošības protokolus starp veselības nozares ekspertiem un nozaru speciālistiem, lai ātrāk atjaunotu ekonomisko aktivitāti.
Ar šo iniciatīvu cilvēki netiek dalīti vakcinētos - nevakcinētos. Pasaules čempionāts, kā arī citi sporta pasākumu jebkurā gadījumā veselības drošības nolūkā notiktu “burbuļa formātā” bez skatītājiem. Šis arī būtu pārbaudījums vakcinācijas jēgai.
Ja arī pēc brīvprātīgas vakcinācijas netiktu dota zaļā gaisma darbam, kultūras, sporta vai citiem pasākumiem, tad šis ir nopietns signāls notiekošajiem procesiem.
Ceru, ka cilvēki izprot manu iniciatīvu.
avatar
Publicēts: 29.01.21 12:57
 citēt
Mana atbilde RECHEK REBALTICA COM

Guntis Strautnieks – sahadža jogas bezmaksas kursu pasniedzejs no 1998 gada.

Mani galvenie iemesli, kapēc es atsakos no VAKCINĀCIJAS pret KOVID 19

1)Galvenais iemesls ir tas, ka 20 gadus nodarbojos ar sahadža jogu, tā strādā ar cilvēkā esošo dziedinošo enerģiju kundalini, kas iedarbojās uz cilveka parasimpātisko nervu sistēmu

2)Lasot informāciju un izdarot loģiskos secinājumus, nerodās 100% pārliecība, ka šīs vairāku razotāju vakcīnas ir nekaitīgas, pat ir šur tur informācijas, par sakropļujumiem un nāves gadījumiem

3)Kad Indijā, DELI – 90-to sākumā bija liela VĪRUSA infekcijas izplatība, Shri Mataji, sahadža jogas radītāja, 2x nominēta NOBELA prēmijai, par savu atklājumu, kā masveidā tūkstošiem cilvēku aktivizēt kundalini enerģiju – ieteica vienkāršas sahadža jogas un ajurvēdas metodes, kā uzlabot imunitāti

Jāsaka, ka es šīs metodes neizmantoju pats, piemēram ir specialā tēja, kura jādzer, sastāvā ingvers. Bet man 20 gadus nodarbojoties ar jogu – pietiek ar ikdienas meditāciju + jogas pasākumiem kolektīvajiem, lai būtu organisms formā un nebūtu jāuztraucas par vīrusu saslimšanām

4)Shrio Mataji mācijās Indijas Medicīnas Koledžā, PSRS Veselības Ministrija ieteica sahadža jogas metodi kā ārstniecības un rehabilitācijas metodi – papildus tradicionālajai ārstēšanai, Shri Mataji nenoliedza VAKCINĀCIJAS, bet viņa diemžēl ir mirusi 2011 gada sākumā un tagad nevar zināt viņas viedokli par KOVID vakcīnu, bet pastāv AIZDOMAS, ka šīs steigā radītās vakcīnas un pārmērīgā ažiotāža un MASU INFORMĀCIJAS presings, cilvēku smadzeņu skalošanas – atstāj ATBAIDOSU iespaidu un liek piesargāties.

5)Vakcīnācijas nepasargā cilvēkus – no citu cilvēku aplipināšanas ar KOVID

6)Sahadža Jogā ir slimie ar KOVID, paziņu lokā mana drauga draugs Maskavā Sergejs Alabjevs pat 2 reizes saslimis ar KOVID smagi, bet viņš slimo vispār smagi, tā ir viņa ORGANISMA specifika, arī viņš izmantoja ārstēšanā sahadža jogas metodes jo zāļu nebija

7)INDIJĀ ir zāles, tabletes, pret parazītiem, kuras mediķi nereklamē, bet kuras var no Indijas ar DHL pastu pasūtīt, saucās Ivemectrin , tās preventīvi lietojot, pat nesaslimst ar KOVID 19

8)Esmu jau parcietis citas slimības pēdējos gados, bijis smagā stāvokli, praktiski no nāves mani izglābusi JOGA, es arī no nāves nebaidos, jo ticu reinkarnācijai

9)ar savu nostāju – es ietaupu VALSTIJ naudu, kas tiek tērēta nelitderīgi – gan medicīnā, gan šai vakcinācijas paranojai

10)vesalam cilvēkam – ar labu imunitāti – VAKCĪNAS nav vajadzīgas, taču slimam cilvēkam ar novājinātu imunitāti vakcīnas var izdarīt kaitējumu, no sahadža jogas čata informācija, no mediķiem

Un nobeiguma – represijas pret Francijas zinātnieku, kurš ielikst psihenē, par to, ka atklājis šo vakcīnu sastāvu.
avatar
Publicēts: 29.01.21 19:55
 citēt
Es tieši gribēju uzzināt, kā joga ietekmē kovidu. Paldies, lodzija, tagad skaidrs. Izrādās, pilnībā aizsargā. Tiesa jāpaslimo, pat vairākas reizes, toties ļoti smagi un var atmest pedāļus, bet citādi ļoti labi aizsargā. Mani uztrauc blaknes, kas rodas no galvas dauzīšanas ar tupeli. Tiesa, vakcīnām arī mēdzot būt blaknes, bet tik trakas jau nevarētu būt.
avatar
Publicēts: 29.01.21 21:07
 citēt
Kvekšķis tic reinkarnācijai, bet reklamē pretparazītu zāles. Un kā būs, ja pēc kāda spēcīga tupeles sitiena šis reinkarnējas par cērmi?
avatar
Publicēts: 30.01.21 23:42
 citēt
MASKI SHOW


MARIKA ZELČA ČERĀNE (ES šaubos, ka tie, kas ievieš maskas, nezin par to neefektivitāti pret vīrusiem un kaitīgo silti mitrā gaisa ietekmi....drīzāk jau zin. Tāpēc rodas iespaids,ka maskas tiek apzināti uzspiestas slimošanas veicināsānai, kas savukārt papildna statistiku un ļauj varmācīgi ieviest dažādus sodus un vakcīnas.) - Lūgums palīdzēt!

Lai arī šobrīd masku jautājums skolās ir uz brīdi zaudējis savu aktualitāti, tomēr tas nav pazudis no dienas kārtības. Vai domājat, ka es cerēju, ka raidījums ”Vērmele”, kas sasniedza vairāk kā 20 tūkstošus skatījumu kaut ko spēs ietekmēt?

Maskas tiek šūtas un piegādātas skolām, lai ar jaunu sparu tās uzspiestu bērniem, neskatoties uz to, ka auduma masku specifikācijā nav norādes, ka tās filtrētu vīrusus, bet tās aizsedz sejas mīmiku, rada un uztur mitru un siltu mikrovidi baktēriju tālākai izplatībai. Toties, kā pētījumi liecina, no tā pieaug elpceļu saslimstību skaits, uz ko atsauce tika dota raidījumā par veselību “Vērmele”.

Vai Latvijas bērni ir bīstamāki par citiem bērniem Eiropā? Šodien pamanīju nopublicētu VECĀKU SAGATAVOTU INFORMATĪVU RAKSTU (PĒTĪJUMU), kur sniegts ieskats masku lietošanas noteikumos bērniem citās valstīs. Salīdzinājums rāda, ka norma, ko vēlas ieviest Latvijā, ir DAUDZ DISKRIMINEJOŠĀKA, nekā citās valstīs!

Raksts atrodams portālā PIETIEK. Diemžēl es šobrīd nevaru iešērot saiti (bet ceru, ka atsaucīgi vecāki to pieliks komentāros). Man līdz 1.februārim ir ierobežota iespēja šērot – sankcija no Facebook, kas parādījās bez paskaidrojuma un pēc tam, kad pirmdien biju nošērojusi Saeimas deputātes Jūlijas Stepaņenko ierakstu par to, ka deputāti ir ierosinājuši Saeimas Ētikas komisijā izskatīt jautājumu par deputāta Andra Skrides (Attīstībai /Par!) publiskajiem aicinājumiem pret Āgenskalna klīniku un dr. Edgaru Medni.

Tādēļ lūdzu – atrodiet šo rakstu un kļūstiet par informētiem vecākiem! Dalieties ar to, lai arī citi vecāki var pieņemt informētus lēmumus!

Lai no jauna esošo vecāku iniciatīvu varētu atkārtoti iesniegt Saeimā, ir jāsasniedz vismaz 28 569 balsis. Šobrīd pietrūkst pavisam maz, lai to varētu sasniegt un aizstāvēt savus bērnus. Nobalsot var – vietnē MANA BALSS (ceru, ka atsaucīgi vecāki komentāros pieliks arī saiti uz mana balss vietni).

avatar
Publicēts: 31.01.21 12:49
 citēt
Strautnieks ne par kam negrib masku nēsāt, jo indiešu pumpainā vecene neļauj :anger:
avatar
Publicēts: 01.02.21 10:32
 citēt
Recheck Rebaltica Zoom intervija nesanaca.Bija telefona intervija.
tehniskas problemas, šamie nevarēja pieslēgties man Zoom :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.02.21 18:13 labots
 citēt
Tur var būt divi iemesli:
1. Tavā cūku kūtī nav Zooma prasībām adbilstošas zonas.
2. Šamie ar tādiem zābakiem vispār nerunā.
avatar
Publicēts: 01.02.21 19:17 labots
 citēt
Dainis Ozolins lekcijaa viss straadaa Rebaltica suukaa. Piesledzos pie NAKAMICHI resīvera + BOSE tumbas :face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.02.21 22:39
 citēt
Latvijas pseido elites izdarības

:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.03.21 22:53 labots
 citēt
ASV - virus beidzies ?! youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.03.21 00:03
 citēt
15 ASV štati atceļ "korona marasmu" - Igaunija pastiprina lockdaunu, labi ka nebraucu uz Tallinu pec Estonia pastiprinataja :face-grin:
pie mums vis sčerež žopu
avatar
Publicēts: 10.03.21 15:16
 citēt
avatar
Publicēts: 12.03.21 21:53
 citēt
Dhan Dhan Satguru Tera Hi Aasra

Neaizmirstam par meditāciju un jogu.
Uz tikšanos!
avatar
Publicēts: 13.03.21 11:07
 citēt
Ieliku ārējo rakstu, lai var pārkopēt un pavairot, APKOPOJUMS ir LABS

12.marts KOVIDMĒSLA un MARAZMA gadadiena

sahadzalv.weebly.com...
Labdien.
Sveiciens mums visiem Lielā Murga Pirmajā gadadienā! <div class=Papildināts 13.03.2021 10:49:
abdien.

Sveiciens mums visiem Lielā Murga Pirmajā gadadienā!

Droši vien tas nevienu neinteresē, bet tomēr gribu padalīties ar savām pārdomām gada garumā.

Kā jau zināms, tas viss sākās tieši pirms gada - 12.03.2020., kad tika "aizslēgta visa pasaule".

Tanī dienā es nodomāju - nu nevar tā būt, ka visā pasaulē pēkšņi vienā dienā ierodas mistisks C, ka, bez iepriekšējas vienošanās, visas valstis tiek "aizslēgtas". Tas viss ir speciāli organizēts.

Vēlāk noskaidrojās, ka tiešām - 11.03.2020. PVO izsūtījusi visu valstu valdībām attiecīgu rīkojumu.

Nākošais aizdomīgais bija testi.

Teicu - nu kā var būt tik traki lipīgs vīruss, kuru var pat uzelpot otram, ja tas jāmeklē "caur pakaļu". Tobrīd tas bija pat ļoti alegoriski, ar domu - kāpēc jāmeklē tik dziļi, ja tas vnk "uzelpojas".

Vēlāk atradu informāciju, kurā pats šī testa izgudrotājs saka, ka tas nav paredzēts vīrusu noteikšanai.

Kad visi jau uz tiem bija "ieskrējušies", PVO atzina, ka testi nav pareizi. Neskatoties uz to, testēmija turpina savu "uzvaras gājienu".

Vēl uzjautrināja "ekspertu" atzinums par bezsimptomu slimību Slimības definīcija ir - "slimība ir organisma funkciju traucējumi", tātad ir jābūt vismaz kaut kādiem simptomiem.

Šajā laikā ir bijuši ļoti daudz oficiālo avotu (MK, LSM, dažādi speciālisti..) melu par to, kas ir patiesība, kas pasargā, kas nekad nenotiks.... Diemžēl, ne visi redz redzamo, turpina ticēt tiem, kas pieķerti melos

Pirms gada mums teica " maskas nekad nebūs obligātas", testi nekad nebūs obligāti "- ko redzam šodien?!? - sazvērestības teoriju reālajā dzīvē. Toreiz mums sameloja.

Pirms gada (20.03.2020.) U. Dumpis teica -"maskas no vīrusiem nepasargā", vasarā - "maskas jālieto slimajiem"...

Ko viņš saka šodien?!? Šodien maskas no vīrusiem pasargājot. Nez, tie vīrusi uzresnējuši???

Ja par maskām

Saka, nav pierādījumu, ka tās ir kaitīgas (mana pieredze gan saka pretējo). Šajā sakarā man ir jautājums - kur ir pētījumi un pierādījumi, ka tās aizsargā? Tādu nav, jo "pētnieki" par miljoniem pēta notekūdeņus un kaķus.

Mans uzskats, jau no paša sākuma ir - maskas nav aizsardzībai, bet gan cilvēcisko emociju aizliegšanai, "bezģīmja" tautas radīšanai, cilvēku pazemošanai.

Par cipariem.

Mans viedoklis - tos sazīmē, kā vajag, lai būtu uz ko pamatot kārtējos ierobežojumus. Ikdienas paziņojumi par tiem, stipri "presē" uz cilvēku psihi.

Šajā sakarā interesanti tas, ka pēc Makrona vizītes Latvijā (30.09.2020.), strauji sāka palielināties cipari, kas "pavilka" līdzi aizvien stingrākus ierobežojumus.

Par ierobežojumiem vispār negribas runāt - tie ir neadekvāti, stulbi un galīgi nav paredzēti vīrusu ierobežošanai, bet gan tikai pozitīvo emociju izskaušanai, baiļu iedzīšanai, cilvēku imūnsistēmas un psihiskās veselības graušanai

Viss aizliegts, par visu paredzēti sodi - iebiedēšanas metodes sparīgi strādā

Kad vasarā, kā humors, pa FB klīda "..skolas formas jāpērk vai iztiksim ar pidžamām", teicu - protams, pietiks ar pidžamām, jo oktobrī visas skolas atkal būs ciet. (kārtējā mana "sazvērestības teorija". Un, kā tad bija? Tieši tā arī notika.

Vēl varētu ilgi un plaši runāt par to, kā "sazvērestības teorijas" ir pārvērtušās realitātē, pastāstīt, kas mūs sagaidīs nākotnē, kas ieplānots, bet, tie, kuri redz, tie jau zin, bet, kuri neredz, nesapratīs arī tad, kad realizēsies kārtējā plāna daļa.

Būs gan vēl pilnīgs "lokdauns", gan obligāta vakcinācija (slēpta zem "brīvprātīga", ierobežojot "kustībās" nevakcinētos, būs arī diskriminācija šajā sakarā, būs elektroniskās vakcinācijas pases...

Daudz kas vēl būs "nelabs", tas viss jau sen ir saplānots un tiks realizēts, ja vien tam netiks dots spēcīgs pretspars

Varu mums visiem novēlēt tikai - kļūt redzīgākiem, drošākiem, aktīvākiem, lai izjauktu Lielos Plānus.

P. S.

Manu uzskatu dēļ esmu "feiku" izplatītāja, idiote utt.. utml. Daudzi mani FB nobloķējuši, lai nav jālasa tie "murgi", ko publicēju...

Nu, lai, paši vainīgi

Paldies tiem, kuri šo spēja izlasīt līdz galam
avatar
Publicēts: 14.03.21 12:16
 citēt
Mūsu HARIS vakar FB nodeva zilus uguņus :face-grin: Tu gan esi āmurs! desu sastāvā varam iedziļināties un galu galos, desu izAnnaLīzēt vieglāk, kā vakcīnu. un to laboratōrijās dara.

slušai sjuda - desā visas sastāvdaļas mums pazīstamas - сиски, писки, рога и копыта, яйца, хуй да хвост! un mazliet reciklēta tualetes papīra un vecas tapešu līmes! citādi ar vakcīnām. by the way - zini, ka vakcīnu ražotāji NEKO negarantē?

uzturvielas nabagu veikalos pērkam gadu 10-tiem un lielums vēl dzīvi - novakCionē†ie lielums arī vēl dzīvi, bet necik daudz laika pēc novakCionēšanas [vēl] nav pagājis.

un vēlreiz слушай сюда! (galveno apzināti sataupu uz beigām - tiem, kuri spēj uztvert tikai īsus maz paplašinātus tekstus jaunrunā - īsos maz paplašinātos vienkāršos teikumos, nav note tā uzreiz ko garāku lasīt.)

značit tā - tagad pats galvenais - desas mēs uzņemam perorāli un tādā veidā noindēties pat gribot ne tik viegli bez ciankālija un barbiturātiem - organisms reaģē un nākās dīrāt āzi. bet tos sūdus, kuri iešpricēti tā vienkārši ne izkoļķēt, ne izmīst nevar. by the way - daudzas hematoksiskās indes uzņemot perorāli, necik indīgas nav, bet ne otrādi.

šaubu gadījumā paņem košera gaļu, uzvāri buljonu bez ē-vielām un pamēģini ielaist pa rorēm vai kaut subkutāni pāris kubus!
avatar
Publicēts: 16.03.21 12:47
 citēt
Man dāvana Vaŗda Dienā no Recheck
ReCheck Guntis jogas skolotajs :face-grin: PS prieks, ka KOVID dēļ nenotiks šogad NACISTU gājiens :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.03.21 12:58
 citēt
Tad mans pienākums - IELIKT SARUNU AR RECHECK - tā joproijām nav ielikta , BIZNJESS saprotiet, naff laika :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.03.21 12:32
 citēt
UK vēl uz 6 mēnešiem pagarināja arkartas stāvokli. Neko nav planots beigt. Vnk tas visiem jāsaprot. Plāns jsu sen ir, tikai tiek melots par "vēl mszliet, vēl tikai DIVAS NEDELAS". Varde lēni vārās
avatar
Publicēts: 04.04.21 16:10
 citēt
Gaidam vakcinēšanās rindu,lai varētu sapotēties.
avatar
Publicēts: 04.04.21 16:13
 citēt
es ateicos, butu zinajis, JOLANU palugtu - lai manu vakcinu paņemj :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.04.21 16:17
 citēt
Kāpēc tevi tik ātri aicināja????Nesaki,ka tev ir 70+ gadi
avatar
Publicēts: 04.04.21 17:26
 citēt
Pauris ar tupeli abdauzīts un prātiņš izkūkots uz 90+
avatar
Publicēts: 04.04.21 23:52
 citēt
sistēmas VERGI
no domu biedru grupas šeit:
www.facebook.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):