forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.04.21 22:54
 citēt
MISTIKA


Drīzāk sistēma fiksē nevis smagos metālus, bet konkrētu čipu. Tās tikai manas spekulācijas.

Pilnīgi piekrītu šīm ''spekulācijām''! Bija taču video, kur zinātnieks stāstīja, ka šis tehnoloģijas ar čipu vakcīnās, ir jau pirms laba laika izgudrotas un realizētas.

Tehnoloģija ir jau stipri veca, gadi trīsdesmit vismaz. Par to bija interesantas Rauni-Leena Luukanen-Kilde lekcijas. Viņai ir arī grāmata, bet to lasījis neesmu. Grāmata par to, ka nāves nav. To jau visi senlatvieši zināja, ka nav!

Skaidrs ka notiek marķēšana, tik precīzi nezinām, kā. Nesam tālu no čipošanas

avatar
Publicēts: 10.04.21 20:49
 citēt
PRET KORONA MARAZMA protesti parceļās uz TALLINA, ESTONIA



Slavenās medmāsas KORNATOVSKA LIVE ar Oļa no Igaunijas 

youtu.be...
avatar
Publicēts: 10.04.21 21:10
 citēt
Tiešām? Varēja jau to vīrušu šeit neielaist! :D ehhh, latvieši.
avatar
Publicēts: 13.04.21 18:41
 citēt
Latvijas medmāsas Marinas Kornatovskas un no Igaunijas - Vlads Freedom - LIVE video : youtu.be... Par IGAUNIJAS protestiem
avatar
Publicēts: 13.04.21 18:57
 citēt
Dolldia:Tiešām? Varēja jau to vīrušu šeit neielaist! :D ehhh, latvieši.


Viņš te ir jau sen un zāles pret tādiem vēl nav izgudrotas. ;)
avatar
Publicēts: 15.04.21 18:04
 citēt
www.lsm.lv... Jolan, tava rinda ir pienākusi, ja esi gatavs tajā stāvēt visu nakti (iespējams) Iesaku braukt uz Dpili vai Rēzekni, tur rindas būs īsākas droši vien
avatar
Publicēts: 15.04.21 18:36
 citēt
braukšu sestdien rindu Jelgavā fočēt. Beidzot vismaz kaut kāds publisks cirks :)
avatar
Publicēts: 15.04.21 19:30
 citēt
Sestdien braukšu uz Cēsīm
avatar
Publicēts: 15.04.21 20:52
 citēt
Nez, es AZ dabūju Lieldienās, jūtos ok - nekādu blakņu nebija, pofig - kaut ātrāk tas viss beigtos.
avatar
Publicēts: 16.04.21 10:33
 citēt
Mani ar Moderna sacaurumoja.
Ļoti sāpīgs bija plecs kādu 1,5 dienu, citu izjūtu nebija.
Arī esmu no tiem, kuri gatavi uz jebkuru, lai tikai būtu cerība nenokļūt zem maskas...
avatar
Publicēts: 18.04.21 07:33
 citēt
Savu devu dabūju.Tagad jāgaida "zaļā caurlaide"
avatar
Publicēts: 18.04.21 07:56
 citēt
Jolan2:Savu devu dabūju.Tagad jāgaida "zaļā caurlaide"
vēl jau otra deva. Un kā? Veikalos pie kasēm sīknauda nelīp klāt :face-grin: ?
avatar
Publicēts: 18.04.21 08:38
 citēt
:face-grin:

Jūnija beigās jau noteiktā datumā un laikā būs otrā.Vasaras vidū varēšu mierīgi aizbraukt kaut kur glīti pabildēt,paceļot.
avatar
Publicēts: 18.04.21 08:48
 citēt
Skatos, feizbukā raksta, ka Rēzeknē Gorā uz dienas beigām dzīvā rinda nokritusies, domāju, vai neaizbraukt. Tad sapratu, ka īsziņa no vietējās slimnīcas jau atnākusi, jāgaida tik zvanu, ja pirmo reizi sapotēšos kur citur, tad tie mūsu dižvakcinatoru kantoris (muzikants un kultūras pasākumu organizatore) salaidīs visu dēlī un otru poti iešpricēs pret kādu sarkanguļu, drošs paliek drošs, jāgaida uz vietas.
avatar
Publicēts: 18.04.21 09:16
 citēt
Par tām kantora SMS neko pieklājīgu pateikt nevaru.... darbības imitācija.

Kad piezvana procedūru māsa un nosaka tavu dienu un laiku,
arī tad vēl nav 100% ka sacaurumos, jo var nebūt vakcīnu, bet ir tuvu tam.
avatar
Publicēts: 25.04.21 13:31
 citēt
Aivis Vasiļevskis ielicis labu rakstu, kā SKALOS pēc METODIKAS cilvekiem smadzenes un vakcīnas ir tikai 1 solis, cilveces pakļaušanas plānos

Raksts ir DRAUGIEM.LV - iesaku atgriezties no Facebook uz mūsu Latvijas SOC PORTĀLU< kurā nebloķē cilvēkus par komentāriem

aivisvasilevskis.info...?
avatar
Publicēts: 25.04.21 13:43
 citēt
Vari par šo tematu neuztraukties, tev skalot nav ko.
avatar
Publicēts: 25.04.21 14:50 labots
 citēt
Indijā pēc lieās peldes pieaudzis inficēto skaits, tiešām pumpainā ragana ar sarkano punktu būs piestrādājusi.

www.bbc.com...

bet galvasslimnieki jau ziņas nelasa, viņi paši raksta ziņas...
avatar
Publicēts: 27.04.21 21:20 labots
 citēt
PF-07321332
www.pfizer.com...
avatar
Publicēts: 27.04.21 22:43
 citēt
Eu, ja ar šprici reptiloīdi mums ievada šķidru čipu, tad ar orālo, ja labas kapsulas izmērā, var iesmērēt norīšanai pat HDD ar visu 5G rūteri.
avatar
Publicēts: 29.04.21 12:45
 citēt
Tikko saņēmu biorobotizācijas pirmo kārtu. Tika ievadīts šķidrā čipa procesors, kuram jāgaida 3 nedēļas, kamēr savienosies ar nervu šķiedrām, pēc tam ar otru poti ielaidīs barošanas bloku, antenas, kabeļus un SIM karti, ar kur 5G tīklā varēs zvanīt Sorosa un Geitsa sekretārēm bez maksas.
Par papildus samaksu iespējama opcija - balss sintezators, kurš sarunas laikā pēc katra teikuma nobļausies: "HA!"
avatar
Publicēts: 29.04.21 12:54
 citēt
Da johaidī.....ja visus sašpricēs un pataisīs par robotiem, tad es uzņemšu nevis parastu kailfoto, bet robotu kailfoto. Un vispār ja es esmu robots, tad man nav aktuāla vairs ģērbšanās, jo kur tas redzēts, ka robotam jāvelk bikses.
avatar
Publicēts: 29.04.21 13:13
 citēt
avatar
Publicēts: 29.04.21 13:28
 citēt
Dreizers:Da johaidī.....ja visus sašpricēs un pataisīs par robotiem, tad es uzņemšu nevis parastu kailfoto, bet robotu kailfoto. Un vispār ja es esmu robots, tad man nav aktuāla vairs ģērbšanās, jo kur tas redzēts, ka robotam jāvelk bikses.

Galīgā sašpricētības stadija, kad pie čipa pieinstalēta arī sādžas jobas aplikācija.
Biorobots kails pie ugunskura meklē tupeli.

avatar
Publicēts: 29.04.21 14:26
 citēt
Nu re! Skroderam pat trīs nedēļas nebija jāgaida, kad jau sācis murgot. Diez kas būs vēlāk!??!! Var būt pat sievasmāti paķers līdz ! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.04.21 15:18
 citēt
Visi,kas draudzējas ar galvu sapotējas ,bet pārējie .................
avatar
Publicēts: 29.04.21 15:27
 citēt
Jolan2:Visi,kas draudzējas ar galvu sapotējas ,bet pārējie .................

Pārējie pa galvu klapē tupeli un skaita mantras "HA!"
avatar
Publicēts: 29.04.21 15:42 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 29.04.21 15:43
 citēt
paziņai darbā ar KORONA saslimusi potētā priekšniece, kas visus baidīja :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.04.21 15:45
 citēt
lodzija:paziņai darbā ar KORONA saslimusi potētā priekšniece, kas visus baidīja :face-grin:


-------

rēc vien, gan jau tev ar kaut kur viņš uzglūn. Nedomā, ka tava indijas govs tevi sargā.
avatar
Publicēts: 29.04.21 15:51
 citēt
Jolan2:Visi,kas draudzējas ar galvu sapotējas ,bet pārējie .................



Joli, pareizi noklusēji, kāda kuram tā galva. Ja jau tic neesošai "pandēmijai" un ļaujas špricēties ar nezin kādu, nepārbaudītu tā savcamo "vakcinu", tad tāda mērkaķu pēcteča galvā vairāk par salmiem diez kas atradīsies........ HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.04.21 15:56
 citēt
"Sevišķi gudrajām" galvām ir arī lielas ausis, uz kurām ļoti labi turas makaroni.... HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.04.21 16:29
 citēt
talavietis:
lodzija:paziņai darbā ar KORONA saslimusi potētā priekšniece, kas visus baidīja :face-grin:


-------

rēc vien, gan jau tev ar kaut kur viņš uzglūn. Nedomā, ka tava indijas govs tevi sargā.

Tu nopietni tici, ka tam pajolam ir kādi paziņas, kuri strādā priekšnieču pakļautībā? Dima, Raimis un īrnice jobu papīrus pa pakšiem līmē bez vadības.
avatar
Publicēts: 29.04.21 16:33 labots
 citēt
All-marss:"Sevišķi gudrajām" galvām ir arī lielas ausis, uz kurām ļoti labi turas makaroni.... HA!:face-grin:

Man nav sanācis redzēt dabā dzīvu marsieti, bet šķiet, ka par ausīm viņi nevar sūdzēties.
avatar
Publicēts: 29.04.21 16:45
 citēt
ozols:Man nav sanācis redzēt dabā dzīvu marsieti, bet šķiet, ka par ausīm viņi nevar sūdzēties.

Tā varētu būt, ka ausis šiem lielākas par smadzenēm.

avatar
Publicēts: 29.04.21 16:56
 citēt
Kaut ko līdzīgu biju iztēlojies. Tā jau neko, simpatjaga.
avatar
Publicēts: 29.04.21 17:49
 citēt
Schneider:
talavietis:
-------

rēc vien, gan jau tev ar kaut kur viņš uzglūn. Nedomā, ka tava indijas govs tevi sargā.

Tu nopietni tici, ka tam pajolam ir kādi paziņas, kuri strādā priekšnieču pakļautībā? Dima, Raimis un īrnice jobu papīrus pa pakšiem līmē bez vadības.


------

kādi vēl paziņas? Viņš taču visu laiku svešus komentārus no neta dzīlēm te kopē un visi tie esot paziņas. Ja par tēmu, tad vakcīna jau vēl nav 100% garantija, tāpat tas, ka es jau skaitos izslimojis un neesmu nevienam bīstams. Tomēr tas neizslēdz atkārtotu saslimšanu. Vīruss ir maita viltīgs, es pat teiktu, gāž tā, ka maz neliekas.
avatar
Publicēts: 29.04.21 18:13
 citēt
Nu es jau arī neceru uz supermenību un nemirstību, bet vakcīna dod vieglākas slimības gaitas iespēju un mazākas komplikācijas pēc izslimošanas.
avatar
Publicēts: 29.04.21 18:13
 citēt
100% garantiju nedod NEVIENA pote.
avatar
Publicēts: 29.04.21 18:21
 citēt
Pēc potes varot būt sapampusi roka, sāpes un drudzis, bet, zinot, ka kovida rezultātā ķermeņa temperatūra var nolīdzināties ar apkārtējās vides temperatūru, es labāk piecietīšu šīs īslaicīgās neērtības.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):