forum.gif
Kurš man, muļķīšam, palīdzēs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Kurš man, muļķīšam, palīdzēs?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.06.20 20:48
 citēt
Laikam man pār ceļu pārskrējis afroamerikāņu krāsas kaķis, jo nekādi nespēju izdomāt, kā tagad atļauts saukt melnbalto fotogrāfiju. Ir kādi varianti?
avatar
Publicēts: 13.06.20 21:05
 citēt
Man vienmēr tie foto asociējās ar - pelēko foto, kā nēģeru getto kāds :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.06.20 21:13
 citēt
Rasismam - nē!!!
Sakarā ar to, ka vārds "melns" kļuvis nepolitkorekts un politnekorekts, iešu uz CSDD, lai tehniskajā pasē mašīnas krāsu izlabo uz tumši baltu.
avatar
Publicēts: 13.06.20 22:31 labots
 citēt
orks:Laikam man pār ceļu pārskrējis afroamerikāņu krāsas kaķis, jo nekādi nespēju izdomāt, kā tagad atļauts saukt melnbalto fotogrāfiju. Ir kādi varianti?


ASV nēģeri politkorekti jāsauc "African Americans"
LV tas būtu > "African Latvian" = "Āfrikas Latvietis"
Tātad tagad - melnbalto fotogrāfiju atļauts saukt > "Āfrikas Latviešu" krāsas fotogrāfija <, VO!
avatar
Publicēts: 13.06.20 23:07
 citēt
Kā saukt Nigēru, Nigēriju, Švacenegeru, nigrolu?
Un perversie rasisti ir astronomi, vai varat iedomāties viņu intereses objektu - melno caurumu???
avatar
Publicēts: 13.06.20 23:15
 citēt
ASv auto demonstrācija - policijas un Trampa atbalstam

youtu.be...
avatar
Publicēts: 13.06.20 23:27
 citēt
Hugo - "Āfrikas Latviešu" krāsas fotogrāfija neder, nepietiek, jo iznāk vienkrāsaina. Vecajā, rasistiskajā nosaukumā melnBALTĀ minētas divas krāsas. Tātad jaunā modē arī vajag divas, bet tā, lai nebūtu saskatāmas pretenzijas uz baltās rases nozīmīgumu.
Schneider - Ar melno caurumu problēmu nav, jāsauc – afroamerikāņu caurumi. Jo tajos pazūd viss, kas tuvojies (zināmās pilsētas taču nav jānosauc, vai ne?)
Astrofiziķiem ir smagāka problēma. Ļauni ļaudis melš, ka vienas universitātes zinātnieki, sagribējuši finansējumu balto punduru pētīšanai, jau pirms vairākiem gadiem smagi atrāvušies – pētījumi pēc rasu pazīmes demokrātiskā sabiedrībā naudu dabūt nevar, pat prasīt to nedrīkst. Rasistiskie kosmosa pētnieki tagad gudrojot, vai sarkanos milžus drīkst pieminēt.
avatar
Publicēts: 14.06.20 00:17
 citēt
orks:Hugo - "Āfrikas Latviešu" krāsas fotogrāfija neder, nepietiek, jo iznāk vienkrāsaina....
.

Viņa takš ir vienkrāsaina, ... krāsa ir viena, ... vecais nosaukums ir neprecīzs, baltajā krāsā nekas netiek krāsots, VO!
avatar
Publicēts: 14.06.20 01:41
 citēt
Орки, почему такая жесткая самокритика?
avatar
Publicēts: 17.06.20 20:02 labots
 citēt
orks:Hugo - "Āfrikas Latviešu" krāsas fotogrāfija neder, nepietiek, jo iznāk vienkrāsaina....
.

Vēl ir pareizais nosaukums > Monohromatiska fotogrāfija (tiem kuriem nepatīk "Āfrikas Latviešu" krāsas fotogrāfija)
Vienīgi monohromatisks attēls var būt arī kādā citā krāsā, ne tikia melnā, vo!
avatar
Publicēts: 18.06.20 23:24
 citēt
avatar
Publicēts: 19.06.20 09:26
 citēt
Nu nevajag ņirgāties par vienu no jēdzīgākajiem mūziķu kolektīviem!
avatar
Publicēts: 20.06.20 01:55
 citēt
Vintāžas gāzģenerators - politkorekts nosaukums vecajam perdelim.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):