forum.gif
Skeneri un baltas lapas tests
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Skeneri un baltas lapas tests
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.10.20 15:27 labots
 citēt
Meklēju skeneri, kuram, ieskānējot baltu lapu, ir vismazākā krāsu nobīde, grozot kontrastu, iekš PS.
Epson V370 izdot šādu troksni, ieskānējot baltu lapu.

avatar
Publicēts: 26.10.20 15:42
 citēt
Tads skeneris ir fotiks. Bildejot RAW un balansejot krasu pec tas lapas.
avatar
Publicēts: 26.10.20 15:45
 citēt
Sol:Tads skeneris ir fotiks. Bildejot RAW un balansejot krasu pec tas lapas.


Fotoaparāts neder šajā gadījumā...
avatar
Publicēts: 26.10.20 17:05
 citēt
Vai tikai nav tā ka tava baltā lapa patiesībā ir "balta" lapa?
Ir modīgi un sasodīti izplatīti papīram pievienot optiskos balinātājus, kas zilajā spektra galā atstaro stipri vairāk, un vēl piepluso tur UV daļu.
Tā ka iespējams skaneris visu ir godīgi ieskanējis, tieši tā kā patiesībā arī ir.

P.S. man domāt tev varētu noderēt informācija, ka skanerim korpusā zem stikla ir balta kalibrēšanas josla.
Tad kad skaneris sāk skanēšanas ciklu, vispirms tiek nolasīta tā kalibrēšanas josla un tikai tad sākas skanēšanas process. Piemēram ja tā josla ir noputējusi skaneris saģenerē brīnišķīgas strīpas (strīpām ir vēl arī citi iemesli).
avatar
Publicēts: 26.10.20 18:33
 citēt
60uz5komats6:Vai tikai nav tā ka tava baltā lapa patiesībā ir "balta" lapa?
Ir modīgi un sasodīti izplatīti papīram pievienot optiskos balinātājus, kas zilajā spektra galā atstaro stipri vairāk, un vēl piepluso tur UV daļu.
Tā ka iespējams skaneris visu ir godīgi ieskanējis, tieši tā kā patiesībā arī ir.

P.S. man domāt tev varētu noderēt informācija, ka skanerim korpusā zem stikla ir balta kalibrēšanas josla.
Tad kad skaneris sāk skanēšanas ciklu, vispirms tiek nolasīta tā kalibrēšanas josla un tikai tad sākas skanēšanas process. Piemēram ja tā josla ir noputējusi skaneris saģenerē brīnišķīgas strīpas (strīpām ir vēl arī citi iemesli).


Iekš PS zilās un sarkanās līnijas tika izceltas ar Hue/Saturation pamainīšanu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):