forum.gif
2021 FOTO GADS un citi notikumi - politika, reliģija, bizness
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / 2021 FOTO GADS un citi notikumi - politika, reliģija, bizness
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.04.21 12:22 labots
 citēt
tas sakidrs, bet kā to te ielikt?
avatar
Publicēts: 05.04.21 12:32 labots
 citēt
Nav nekāda bumbiera, slaids lodzija

atcerējos :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.04.21 12:47
 citēt
Vai tad tas ir Strautnieks?
avatar
Publicēts: 05.04.21 12:53
 citēt
richy77:Vai tad tas ir Strautnieks?
Ir, ir :face-wink:
avatar
Publicēts: 05.04.21 13:05
 citēt
AKS:
richy77:Vai tad tas ir Strautnieks?
Ir, ir :face-wink:

Nestāsti pautus, pisnezmenis, kurš var atļauties centrā atvērt veikalu, pa trambuļa pieturām nenīks! Tādiem ir Rolsroiss ar personīgo šļoperi.
avatar
Publicēts: 05.04.21 13:18 labots
 citēt
tas ir pontu pisnesmeņiem, kuri nopērk X5 bet nav naudas riepām un bendžai, es nekautreejos ar sabiedrisko braukt un vest savā zviedru armijas mugursomā aparatūŗu :face-grin:
Esmu 90-=tajops braucis no LT Viļņas, viena rokā OLIMP 005 - biju paņemie ierakstiem līdzi, otrā SONY TV no Garjunai tirgus - 54 cm, klientam un vēl dažas paciņas :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.04.21 13:23
 citēt
Varbūt laiž sadarbības partneru un investoru meklējumos. Kad kādu muļķi atradīs, tad arī paņems Opel Ascona ar visu šoferi!
avatar
Publicēts: 05.04.21 13:25
 citēt
90-tajos man bija šoferis un pašam arī auto, tagad ari ir busiņa šoperis, ja vajag atvest lielākku kravu no noliktavas, mazaku pats ar velo kravas piekabi atvedu :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.04.21 13:28
 citēt
Esmu palaidios garām svarīgu info.Gunča taisās vērt vaļā veikalu?Vai tiešām apgrozījums tāds,ka netiec galā no dzīvokla.Pabeigsi remontu un varēsi glauni tirgot no mājām..p.s. Kā sokas ar pirts izbūvi?
avatar
Publicēts: 05.04.21 13:39
 citēt
Dzīvokli būs SAUNA, masāžas salons un nelegēlā frizētava, īrniece ir masiera un matu griezt var iemācīties, būs vēl 1 bizness man :face-grin: PS a veikalā cenas var uzlikt augstākas, tik jādabū grāmatvedi, kas papīrus samuhļī, lai mazak jāmaksā nodokļi :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.04.21 13:42
 citēt
Masāžas salons būs erotiskais?
avatar
Publicēts: 05.04.21 14:08
 citēt
tarifs par sarunu 10 euro stundā, uzskaiti naudu Richy un pateikshu vairāk :face-grin: citādi - pošol nahuj
avatar
Publicēts: 05.04.21 14:16
 citēt
Zvērā :haha:
avatar
Publicēts: 05.04.21 14:34
 citēt
Psih.palidziba kovid krīzes upuriem-jogas pasniedzejs.10eu Apmaksa BANKA,Paypal
22105655 whatsapp:face-glasses:
avatar
Publicēts: 05.04.21 17:29
 citēt
lodzija:Dzīvokli būs SAUNA, masāžas salons un nelegēlā frizētava, īrniece ir masiera un matu griezt var iemācīties, būs vēl 1 bizness man :face-grin: PS a veikalā cenas var uzlikt augstākas, tik jādabū grāmatvedi, kas papīrus samuhļī, lai mazak jāmaksā nodokļi :face-grin:


==========

lūk, prjaņiks, bulka un rimi sula- galā masāža...
avatar
Publicēts: 05.04.21 17:33
 citēt
richy77:Masāžas salons būs erotiskais?

Kā tad citādi - masieris Dima erotiski psih.palīdzēs vīriešiem, biorobotiem, piemēram.
avatar
Publicēts: 05.04.21 17:37
 citēt
Kas te notiek? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.04.21 17:47
 citēt
VELO PIEKABE, ved 150kg, var likt pie velo, pie motorolera, stumt ar rokām : www.fotoblog.ninja... :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.04.21 17:53 labots
 citēt
smartins:Kas te notiek? :bad_smile:
lodzija izklaidē tautu :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.04.21 18:07
 citēt
Cirka skolas klaunādes kursa diplomdarbs.
avatar
Publicēts: 05.04.21 20:25
 citēt
AKS: Neatceros, kā te bildi var ielikt?


avatar
Publicēts: 05.04.21 20:29
 citēt
Hugo:
AKS: Neatceros, kā te bildi var ielikt?


jau tiku skaidrībā, paldies
avatar
Publicēts: 07.04.21 14:40
 citēt
es izmetu Facebok 750 draugus, tai skaita visus indieshus, nu i nafig, patiriju vietu
avatar
Publicēts: 07.04.21 14:58
 citēt
Tie bija indiešu draugi,kurus nekad neesi saticis ?
avatar
Publicēts: 07.04.21 16:31
 citēt
Atradu zanachku...meklejot papirus....100 euro :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.21 23:28
 citēt
Rinda uz NewYorker, Vecriga, gandrīz no Daugavas Un shita tauta chikst ka Esot hujova dzivot, ka valdiba slikta ble.........Kas viņi ir galīgi slimi.....Beidzot cilvēciņi nestaigās pliki, apģērbsies.....beeeeeeidzot !......Естьшанс влюбиться и пожениться.....Ja perk no leta gala, tad apgerbi sezonas laika novalkajas. Man apavi tiesam ka bomzim izskatas, apdilusi, viena puse noskiebusies. Bet man laika nav rinda stavet, es labak ka bomzis stagaju. Bet ta ka kankarins draud, ka veikalus var atkal aizvert, tad nu bus ar pastalam jastaiga, tas nav novalkajas, jo tik pasakumos uzvilktas. Bet ta tas rindas atgadina PSRS laika veikalus, toreiz lai tiktu pie labakiem apavien nakti bija rindu jaienem..... Lielā Nabaga cilvēks, atdotu Jums daļu savas garderobes, ja tas būtu iespējams......liekas mantas neturu dzivokli. Dzivoju sodienai. Veikalos tik perku katrai sezonai nepieciesamo, tada daudzumam, lai viegli salikt cemodana. Sodien esmu Latvija, pec briza cita valsti. Prata neienaca tads absurds ka briviba ierobezojumi/......Es jau arī neironizēju. Man ir atkarība un talants krāt labas paunas. Bet liktenis izspēlēja joku - esmu citā zemē.....Ak.... Dievs.. .....Nu palīdz valdībai pagarināt šo murgu situāciju... NEPRĀTS.......У людей что совсем крыша поехала.такие очереди ,я точно бы не стояла бы.....bļe....Totāla ņirgāšanās par cilvēkiem!!!Kaut ko tādu varēja nosapņot tikai ļaunākajos murgos.Un cilvēciņi nevis rīko protesta akcijas, bet mierīgi stāv rindiņā kā paklausīgi jēriņi.Da es labāk plika staigāju, nekā šitā sevi pazemot šo debīlo varnešu priekšā!Fui, vienkārši vēmiens nāk, cik tālu šai afērai esam atļāvuši aiziet!Attopieties taču beidzot!..PSRS laikos pēc šņabja nebija tādas rindas....30 gadus mūs nīdēja kā tarakānus, slēdza slimnīcas un skolas, dzina trimdā...Un tagad pēkšņi tādas tēvišķas rūpes par mums? Neticu, POLITBANDĪTPARAZĪTIEM,neticu.....Šie ir tie,tolerantās marionetes,kuri gatavi rindās stāvēt,bet ne cīnīties par brīvību!!!
avatar
Publicēts: 08.04.21 00:06
 citēt
lodzija:...не стояла бы.....es labāk plika...

Strutnieks jau dzimumu nomainījis vai tik vēl transvestīts?
avatar
Publicēts: 08.04.21 00:07
 citēt
Slinkums lasīt. Divos vārdos, kas ir sliktais?
avatar
Publicēts: 08.04.21 00:38
 citēt
_ArmandsK_:Slinkums lasīt. Divos vārdos, kas ir sliktais?

Divos vārdos to lodzija nevar izteikt > tikai trijos, laikam. :D
avatar
Publicēts: 08.04.21 10:00 labots
 citēt
Ko kašķējas, tūlīt dabūsiet ar tupeli pa pļešu un papuasu kundalini lāstu abu galu čakrās! ]
avatar
Publicēts: 08.04.21 11:50
 citēt
Njā, tomēr tajos humpalu veikalos ir spēcīga smaka.
avatar
Publicēts: 08.04.21 11:56
 citēt
Dreizers:Njā, tomēr tajos humpalu veikalos ir spēcīga smaka.
to sauc par feromoniem. Tādēļ cilvēki nāk.
avatar
Publicēts: 08.04.21 13:06
 citēt
Vispār Tev laba ideja. Bomžus saukt nevis par bomžiem, bet feromoniem. Kaut kā inteliģentāk.
avatar
Publicēts: 08.04.21 13:34
 citēt
Gravejs - tiesha reportazha - youtu.be... UDENSVADA AVARIJA -KORĶIS :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.04.21 13:39
 citēt
Dreizers:Vispār Tev laba ideja. Bomžus saukt nevis par bomžiem, bet feromoniem. Kaut kā inteliģentāk.
Feromons varētu būt inteliģents bomzis. Jo parastie uz humpalu bodi neiet, tie gar sarkanā krusta noliktavām grozās. Kur par velti klōzītes dala
avatar
Publicēts: 14.04.21 13:23
 citēt
Precību sludinājums - KORONA Laikos , drusku ar humoru

Уж замуж невтерпёж - замуж за границу
Olga Spirina
Добрый день!
Не знаю, допустимо ли такое обьявление. Один знакомый француз, 27 лет, айтишник, живет в Авиньон ( это 150 км от Ниццы) ищет для серьезных отношений девушку без детей желательно , готов привезти из др. страны. Был женат, жена была первая его любовь и иностранка. Предпочтение девушкам с большой грудью . Извините, что есть, то есть. Сам очень симпатичный и очень худой, рост 177 см.
Пишите мне, у него нет фб, но часто отвечать не могу, пардон муа

avatar
Publicēts: 27.04.21 12:49
 citēt
Pikets pie MINISTRU PADOMES : www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 28.04.21 13:14 labots
 citēt
Paziņas TV3 zvaigznes LĪGA EGLĪTE - labam paziņam biznesmenim Riekstam - nodeg bizness, 8 līķi Merkeļa ielas hostelī
Jāsaka, Maskavas čomaks Raimis, ar Eglītes, EGLĪTE REAL palīdzību, dabūja - īrniekus, indiešu, Matīsa tirgus dzīvoklī, kuri 2020 vasarā aizbrauca uz laiku uz Indiju, un atstāja vaļā gāzes krānu, gandrīz uzspridzinaja dzīvokli, bija ugunsdzēsēji, lauza vaļā durvis
sudzibas.lv/riga-hostel/riga-hostel-sia-stradaja-bez-ligumiem-un-vairak-neka-puse-tika-piecakareti-c1637783

Droši vien, ka šo info ierakstījis komentāra plkst. 8:18 autors.

4. Japanese Style Centrum - Merķeļa iela 8, 21. Un 22. Dzīvoklis - blaktis ir divās istabās. Šis Hostelis ir nelegāli veidots divos savienotos dzīvokļos, bez jebkādām atļaujām, šobrīd Hostelis tur nevarētu nemaz atrasties. Tāpat kā gandrīz visos Hosteļos nav ne kases aparāta, ne termināļa - maksājumi tiek pieņemti skaidrā naudā un nodokļi netiek maksāti. Nevienam šeit strādājušas darbiniekam nav bijis darba līgums.

Uzņēmumi reģistrēti uz cilvēkiem, kuriem reālistiski nav pilnīgi nekāda Sakara ar uzņēmumu, piemēram, Sia “Yellow Hostel” reģistrēts uz Arnolda Zāga vārda - Arnolds Zāgs ir aptuveni 70 gadus vecs vīrietis, kurš iepriekš tur strādājis par meIstraru, jau ilgāku laiku nekāda Sakara ar uzņēmumu nav, atnākot uz recepciju un jautājot, lai kāds dot sazināties ar reālo priekšniecību un, lai noraksta to uzņēmumu nost no viņa atbild: neko nezinām, vadības kontaktus nevaram dot.
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 28.04.21 14:41
 citēt
Sviests, kārtējie lodzijas murgi :anger:
avatar
Publicēts: 28.04.21 18:29 labots
 citēt
Ernests Rieksts ar saviem centra hosteliem. Tur nelikumigs bija it viss. Cerams.ietupinās. linka info

www.sudzibas.lv...#
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):