forum.gif
Lodzijas piedzīvojumi visās jomās, arī foto
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Lodzijas piedzīvojumi visās jomās, arī foto
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.04.21 22:27
 citēt
Bet ja LODŽIJA maksā naudu un iepērk AUDIO TEHNIKU, tad jau var pārdot, vai ne :face-grin:
avatar
Publicēts: 20.04.21 18:54
 citēt
Sodien 30 euro nopelniju
šodienas pirkumi, PS nomainiju koridora atslēgai - serdeni, pirku pa 1 euro + meiseli, stellatslēgu, kopā 7 euro, kurus atpoelnīju no kaimiņiem
Video GRABBER pa 12.50 - video biznesam, tikai dāma piebrauca ar šiku auto, pasutija ierakstus kasete pa 20 euro
Plati dabuju no 1 euro pa 50 centi - skrāpējums paliels
silikona šprice no 5 euro uz 4 euro
Atradas plašu atskaņotāja pardevejs, kamer bijis ārzemes, kolēga pardevis, bet šim vēl 1 esot , to pa lēto cenu man pārdos
avatar
Publicēts: 20.04.21 19:08 labots
 citēt
Aivar, pakaries savā kamerā, Latvijā ir dzimis jauns bagātākā cilvēka titula īpašnieks!
avatar
Publicēts: 21.04.21 11:06
 citēt
avatar
Publicēts: 23.04.21 13:21
 citēt
Vēlāk ielikšu bildi- bezkompromisa lodžija
šodien braucu atkal uz Valmieras pusi - pēc aparatūras + līmešu sahadža jogas plakātus :face-glasses:
avatar
Publicēts: 23.04.21 15:49
 citēt
lodzija:+ līmešu sahadža jogas plakātus :face-glasses:

Jā kāds Valmieras pusē gadījumā pamana šo aplīmējot sētas un stabus, droši ņemiet lāpstu un dodiet pa pauri no visa spēka. Varbūt beidzot sapratīs, ka tā nav labi darīt! :anger:
avatar
Publicēts: 23.04.21 19:57 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 23.04.21 23:21
 citēt
richy77:
lodzija:+ līmešu sahadža jogas plakātus :face-glasses:

Jā kāds Valmieras pusē gadījumā pamana šo aplīmējot sētas un stabus, droši ņemiet lāpstu un dodiet pa pauri no visa spēka. Varbūt beidzot sapratīs, ka tā nav labi darīt! :anger:

Un làpstu vèlams pèctam utilizèt kà bìstamus atkritumus lai sèrga neizplatàs :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.04.21 23:28
 citēt
martc:
richy77: Jā kāds Valmieras pusē gadījumā pamana šo aplīmējot sētas un stabus, droši ņemiet lāpstu un dodiet pa pauri no visa spēka. Varbūt beidzot sapratīs, ka tā nav labi darīt! :anger:

Un làpstu vèlams pèctam utilizèt kà bìstamus atkritumus lai sèrga neizplatàs :big_smile:

Un Strautnieku arī vēlams kopā ar lāpstu.
avatar
Publicēts: 24.04.21 01:33
 citēt
Bija ļoti veiksmiga sodiena, veiksmigs brauciens uz Sigulda

iepazinos ar vienu dāmu, apmācīju viņu sahadža jogā

anti vakcere viņa arī

Sajuta pēc Pašrealizacijas siltumu uz rokām, tātad izdalījas uzkrajies negatīvais viss..

PLUS NO SIGULDAS ATVESTA - Estonia UP 010, tagad man ir viss komplekts :face-glasses:
avatar
Publicēts: 24.04.21 09:31
 citēt
Tiešām Sigulda? Es gan domāju, ka drīzāk Ģintermuiža.
avatar
Publicēts: 24.04.21 13:59
 citēt
Strautnieks Siguldā aplīmē ar pumpainās vecenes plakātiem renovētās ēkas

youtu.be...
avatar
Publicēts: 24.04.21 14:44
 citēt
"Psih.palidziba kovid krīzes upuriem-jogas pasniedzejs.10eu Apmaksa BANKA,Paypal"
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:39
 citēt
talavietis:"Psih.palidziba kovid krīzes upuriem-jogas pasniedzejs.10eu Apmaksa BANKA,Paypal"


Pisec galvas slimnieks dalās pieredzē kā indēt tarakānus galvā :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.04.21 17:30 labots
 citēt
drusku brīnos, kapēc tik liela ažiotāža, par maniem JOGAS izbraucieniem, uz Valmieru, uz Siguldu, pa politiku uz #VALKA19

VISPĀR, kā tur tas izteiciens - suņi rejm bet karavāna iet tālāk
Biju vakar Sigulda, pa biznesa darīšanām, bet - izlīmeju sahadža jogas plakātus + apmācīju uz vietas vienu dāmu sahadža jogā, pēc skaita 355 - tais cilvēks, kuru esmu individuāli apmācījis pavisam kopā
avatar
Publicēts: 24.04.21 18:16 labots
 citēt
lodzija:drusku brīnos, kapēc tik liela ažiotāža, par maniem JOGAS izbraucieniem, uz Valmieru, uz Siguldu, pa politiku uz #VALKA19

VISPĀR, kā tur tas izteiciens - suņi rejm bet karavāna iet tālāk
Biju vakar Sigulda, pa biznesa darīšanām, bet - izlīmeju sahadža jogas plakātus + apmācīju uz vietas vienu dāmu sahadža jogā, pēc skaita 355 - tais cilvēks, kuru esmu individuāli apmācījis pavisam kopā


-----------
Ja tik stulbs un nekaunīgs, derētu no Siguldas pašvaldības piestādīt rēķinu par neatļautu plakātu līmēšanu, tad būs business plusos kā nākas... Nav grūti to nokārtot, ir video, ir teksts, gan jau pašvaldība zinās ko ar tevi darīt. Tad būs tev ''karavāna un suņi..."

youtu.be...
avatar
Publicēts: 24.04.21 18:42
 citēt
lodzija:izlīmeju sahadža jogas plakātus + apmācīju uz vietas vienu dāmu sahadža jogā, pēc skaita 355 - tais cilvēks, kuru esmu individuāli apmācījis pavisam kopā

Vēl pietiek pacietības šitos visus uzskaitīt, fantastiski!
Noteikti jāsūta atskaite uz Indiju, lai šie redz, ko aģents ir sastrādājis.
avatar
Publicēts: 26.04.21 10:13
 citēt
avatar
Publicēts: 26.04.21 10:58
 citēt
Aizkustinoš video par trulu debīliķi. :face-wink:
avatar
Publicēts: 26.04.21 11:47
 citēt
avatar
Publicēts: 26.04.21 12:31 labots
 citēt
Nekā interesanta tajā sludinājumā nav, diemžēl, kur ellē ratā kaudze šrota :face-grin:
šo sludinājumu zinu jau sen, pie kam paŗdevējs galīgi neaktīvs uz komunikāciju
PS HiFI tehnikas - FANI _ nāciet runāties mūsu WHATSAPP čatā par tehniku, sarunas ir ļoti intensīvas tur
ČATA LINKS ir te : hifimuseumriga.yahoosites.com...

VAI TIESAIS WHATSAPP čata links : chat.whatsapp.com...
avatar
Publicēts: 26.04.21 17:57 labots
 citēt
talavietis:https://youtu.be/rSn3bdVUIa4

Skrūvītei diametrs esot 1,5mm, vot āzis! :face-grin:
Ar superlīmi pielīmē pie jakas! :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.04.21 18:28
 citēt
richy77:
talavietis:https://youtu.be/rSn3bdVUIa4

Skrūvītei diametrs esot 1,5mm, vot āzis! :face-grin:
Ar superlīmi pielīmē pie jakas! :face-grin:


Pie pieres būtu galunāk līmēt.
avatar
Publicēts: 26.04.21 18:36
 citēt
Jolan2:
richy77: Skrūvītei diametrs esot 1,5mm, vot āzis! :face-grin:
Ar superlīmi pielīmē pie jakas! :face-grin:


Pie pieres būtu galunāk līmēt.

Bet pie pakaļas loģiskāk.
avatar
Publicēts: 26.04.21 18:38 labots
 citēt
Jolan2:Pie pieres būtu galunāk līmēt.

Vēl glaunāk būtu ar āmuru iedzīt pierē.
avatar
Publicēts: 26.04.21 18:42
 citēt
richy77:Bet pie pakaļas loģiskāk.

Vēl loģiskāk būtu pakaļā ieskrūvēt ēvelsola skrūvi.
avatar
Publicēts: 26.04.21 18:44
 citēt
talavietis:https://youtu.be/rSn3bdVUIa4

Šis ir lielisks video. Lielisks stiprinājums ne mazāk talantīgi izvēlētajai nozīmītei ko skrūvēt pie jaunās jahtkluba jakas.:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin: Gaidīsim video no jahtas.
avatar
Publicēts: 26.04.21 18:51
 citēt
Strautnieku ne par kam nevar banot no šejienes ārā, jo tādus kumēdiņus un joku video citur nekur neredzēsi!
avatar
Publicēts: 26.04.21 19:18 labots
 citēt
Re kur būs vēl viens ļoti labs joku video, kur Strautnieks ir iekritis ar savu sādžas jobu, atbildot uz jautājumiem!!!
Nepažēlojiet laiku un skatieties līdz galam, varēsiet kārtīgi izsmieties!

youtu.be...

:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 26.04.21 20:21
 citēt
tur visi 3 nav pie pilna prāta. Bet jautri.
avatar
Publicēts: 26.04.21 21:26
 citēt
Uz ko Guntis cerēja dodoties uz šo raidījumu? Domāja, ka parādīs tantes bildi, un abi vecie krabji ēdīs no rokas?
avatar
Publicēts: 26.04.21 21:34
 citēt
Tobiš daunis tā izblamējās tiešajā ēterā ka bija spiests mainīt identitāti uz Bērziņu jo visi rēca vien izdzirdot šama uzvārdu? :face-grin:
Sori nav ne laika ne vēlēšanās pašam lūrēt.
avatar
Publicēts: 26.04.21 21:40
 citēt
Cerēja... domāja... izblamējās...
Jūs patiešām esat pārliecināti, ka amēba ir spējīga uz domāšanu un kādām emocijām?
avatar
Publicēts: 26.04.21 21:42
 citēt
Kaut gan visdrīzāk parados līdz ausim un uzmetis neskaitāmus krāmu tirgotājus/pircējus, lūk i maina identitati visas malās. Man bij tāds paziņa, ik pa pāris gadiem mainīja pilsētu, jo vietējie pēc gada jau vēlējās šo nolinčot par regulāro piekāšanu. Mani ar vēlējās uzmest pa 50 latiem, sadevu pa mūli un izrāvu naudu no maka, izlikās ka nav skanošā.
avatar
Publicēts: 26.04.21 22:49
 citēt
richy77:Re kur būs vēl viens ļoti labs joku video, kur Strautnieks ir iekritis ar savu sādžas jobu, atbildot uz jautājumiem!!!
Nepažēlojiet laiku un skatieties līdz galam, varēsiet kārtīgi izsmieties!

youtu.be...

:face-grin::face-grin::face-grin:


Es mèğinàju, esmu pacietìgs, bet ne mazohists... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.04.21 23:09
 citēt
Karlis_K:Kaut gan visdrīzāk parados līdz ausim un uzmetis neskaitāmus krāmu tirgotājus/pircējus

Bet kā gan savādāk, ja uzpērk vecus krāmus ar defektiem pa lēto un tirgo, kā gandrīz jaunus par astronomisku cenu. Skaidrs, ka meklēs šo rokā ātrāk vai vēlāk! :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.04.21 00:20
 citēt
BLOKBĀSTERS - Cauruma urbšana nozīmītē - true story - youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.04.21 06:38
 citēt
Nozīmītei ar caurumi ir cita vērtība.Jakas vērtība arī aug,jo ar tādu pieskrūvētu nozīmīti viņa ir vienīgā.Pieskrūvēta nozīmīte,kā aksesuārs jebkuram vīrietim ir kā goda lieta.Paldies par video.Labs garastāvoklis ir garantēts visai dienai.Mekēšu tagad nozīmīti un urbi.
avatar
Publicēts: 27.04.21 06:52 labots
 citēt
Ļoti saturīga ekskursija www.youtube.com...

Video jau vienmēr ir līmenī,bet vairāk patika stāsts.Bauda klausīties
avatar
Publicēts: 27.04.21 10:05
 citēt
Ja parasta individuālā apbūve lielpilsētas nomalē, blakus trokšņainai ielai, pa kuru, filmēdami un paši ar sevi sarunādamies, vazājas psihopātiski piderasi, ir biezo/puzbiezo rajons, tad es savos klusajos laukos ar mežu, dīķi un upītes krastu esmu superbiezais.

Vispār, ja pareizi sapratu, tā ir mācību videofilma psihiatrijas fakultātei.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):