forum.gif
Kā piespiest "vecos krabjus" publicēt bildes?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kā piespiest "vecos krabjus" publicēt bildes?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.05.21 21:40
 citēt
Vēl filmu laikos biju arī penta-club.ru.
avatar
Publicēts: 18.05.21 21:20
 citēt
Bet varbūt viss nobeidzas ar laiku tāpēc, ka zūd interese. Kā piemēram te. Bija ienācis Eltons, Anatolijs Solodovņikovs un vairs viņus neredz. Es gan cenšos katru dienu likt vienu atļauto bildi, bet daži tik liek vienu bildi nedēļā. Atceros laiku kad katru dienu bija šeit blogā vismaz 2 lapas pilnas ar bildēm.
Starp citu tagad arī ar foto modelēm ir milzīga problēma. To vairs nav. Bet ja vajag priekš kailfoto, tad vispār neatrast.
Lai arī teikt ka fotografija nav vairs populāra arī nevar. Piem Aivaram Tipsim fotokursi vienmēr pilni, vai piemēram Fernandovičam.
Tātad jautājums, kur visi paliek un kāpēc šeit nenāk un nepiedalās ?
Apmēram tā....
avatar
Publicēts: 18.05.21 21:24
 citēt
Starp citu uz doto mirkļi blogu pa 1/3 daļu uztur lodžija. Jo visiem ir ko ilgi in dikti lamāt.
Paldies Tev lodžija par lielo upuri ko nes.
avatar
Publicēts: 18.05.21 21:39
 citēt
Tik uz doto mirkļi šeit nav šizoteriķu biedrības lapa.
avatar
Publicēts: 18.05.21 21:41
 citēt
Dreizers:Starp citu uz doto mirkļi blogu pa 1/3 daļu uztur lodžija. Jo visiem ir ko ilgi in dikti lamāt.
Paldies Tev lodžija par lielo upuri ko nes.

Stipri kļūdies. Viņš ir tieši tas, kurš no šejienes visus atbaida ar savu hlamu tirdzniecību, sektas uzspiešanu citiem, Putļera aģitāciju, valdības lamāšanu utt! Tur vispār nekas nav kopīgs ar fotografēšanu, galvenais ir ielīst visos saitos un sagramstītos tekstus iekopēt! Kas par to nemāk pasmieties - pamūk! Vot tā!
avatar
Publicēts: 18.05.21 21:48
 citēt
Katru dienu nemaz nevajag likt pa 1 bildei, jo tad pārsvarā drazu sanākt likt, jo pat labākajiem fotogrāfiem nesanāks katru dienu uzbildēt ko atradāmu. Es te nerunāju par reportniekiem. 1-2 nedēļā pilnīgi ok, ja tik tautas būtu. Jā pirms mēneša bija uzplūds, Armands te īpaši aktīvi ņemās, pat atbalsta grupu uzcepa feisī, bet re ātri apnika. Vispār jau feisis paņem visu uzmanību, visi tur ir, tāpēc daļa atmet ar roku, kamdēļ dublēt vēl bilžu likšanu mirstošā saitelī. Un maldies Uldi ļoti maldies par to idiņu, tieši tādas destruktīvas aktivitātes, trollings un spams beztēmā, atbaida lielu daļu nopietnas fototautas. Ienāk, uzmet aci tam vājprātam forumā, padomā ka te kaut kādu apmāto šizoteriķu sektantu tusings, un iziet uz neatgriešanos. Tieši tā pat maldījās tavs vārdabrālis Muzikants, domājot ka viņa cirks ar desmitiem klonu te kādu noturēs un ilgstoši uzjautrinās.
Ja šo debīliķi laikus nenobanos tad arī es uz kādu laiku atkal te nenākšu.
avatar
Publicēts: 18.05.21 21:55
 citēt
richy77:
Dreizers:Starp citu uz doto mirkļi blogu pa 1/3 daļu uztur lodžija. Jo visiem ir ko ilgi in dikti lamāt.
Paldies Tev lodžija par lielo upuri ko nes.

Stipri kļūdies. Viņš ir tieši tas, kurš no šejienes visus atbaida ar savu hlamu tirdzniecību, sektas uzspiešanu citiem, Putļera aģitāciju, valdības lamāšanu utt! Tur vispār nekas nav kopīgs ar fotografēšanu, galvenais ir ielīst visos saitos un sagramstītos tekstus iekopēt! Kas par to nemāk pasmieties - pamūk! Vot tā!

Kur ir tās fotovietnes, kurās nebija lodžijas? To vairs nav.
avatar
Publicēts: 18.05.21 21:59
 citēt
Paldies, man palika daudz kas skaidrāks.
Tātad lielāko daļu paņem Feisītis, Instagram utt. Bet tieši kādas grupas tur ir. Tur jau pat nevar likt tā īsti bildes ar modelēm. Mani par to ir atslēguši uz mēnesi daudzas reizes. Arī tagad esmu bloķēts.
avatar
Publicēts: 18.05.21 22:18
 citēt
Nu lūk, tur pat par nevienu neaizskarošu fotogrāfiju nobloķē, bet šeit par sektu sludināšanu nē! :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.05.21 22:28
 citēt
Laikam jāsāk domāt par savas dalības beigšanu šeit, nez, no kura gada man te stāžs?
avatar
Publicēts: 18.05.21 22:41
 citēt
Šneider pat nedomā par aiziešanu. Tā jau te fotomīļu galīgi maz.
avatar
Publicēts: 18.05.21 22:56 labots
 citēt
Tāds jau sektantu mērķis, lai pēc iespējas mazāk ar galvu domājošie runā pretī un lai Admini netraucē darboties.
Tāpēc jau šis lien tādos saitos, kā cālis.lv, kur vientuļās māmiņas klausās šamā muti pavērušas un kāda arī uzķērās uz āķa.
avatar
Publicēts: 18.05.21 23:12
 citēt
Es gan domāju, ka no šejienes jātin makšķere.
avatar
Publicēts: 18.05.21 23:43
 citēt
talavietis:Es gan domāju, ka no šejienes jātin makšķere.

Lūk rezultāts, vēl par vienu sakarīgu fotogrāfu mazāk, žēl... :face-sad:
avatar
Publicēts: 19.05.21 12:50
 citēt
Tinaties, tinaties vien prom, speciālisti! Paši vien esiet vainīgi! Neviens jums nelika te uzmesties par "Lielajiem Dzīves Skolotājiem". Tad jums tas nepatīk un šitā vajag darīt, to vajag aizliegt un to izmest laukā, tam purnu nozilināt un tam nieres atdauzīt un par to policijai nostučīt! Te viss sūds un te visi mēsli! Jūsu mīļākais temats: govs izkārnījumi. Ne par velti Uldis jūs nosauca par Atej-Speciālistiem! HA!
avatar
Publicēts: 19.05.21 13:27
 citēt
pag Almarss, tagad normāli ko ieraksta, atejspeci drusku piežmiedza astes :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.05.21 18:01
 citēt
Dreizers:Šneider pat nedomā par aiziešanu. Tā jau te fotomīļu galīgi maz.
Kāda vispār jēga šeit jebko publicēt?
Nu, pamēģinājām, viss, čau! Ja tev patīk, met tik iekšā. Būsiet 3-4-10 puslīdz normāli čaļi pa vidu totālu idiotu bezsakarīgai troļļošanai. Kopumā idioti ir forši un interesanti, bet īsu laiku. Nopērc fotogrāfētlv. Varu 100nieku piesviest (ziedojums). Izveido to mūsdienīgāku lai ir interese jaunajiem bildmaņiem arī izpausties. Viss, ko varu tev ieteikt.
avatar
Publicēts: 19.05.21 18:22
 citēt
Johaidī talavietis pat izdzēsās, žēl.
avatar
Publicēts: 19.05.21 18:35
 citēt
Karlis_K:Johaidī talavietis pat izdzēsās, žēl.

Strautnieks pie vainas. Tagad dauza ar tupeli sev pa pauri un priecājās.
avatar
Publicēts: 19.05.21 21:26
 citēt
richy77:
Strautnieks pie vainas. Tagad dauza ar tupeli sev pa pauri un priecājās.


Tā nu tas ir, šādi uzmācīgi debīliķi sirgstoši ar UDS izvedīs no pacietības pat visrāmākos mieramikas. Talavieti pazīstu pa fotosaitiem jau vairāk kā 15 gadus, viens no mierīgākajiem, taktiskākajiem un savaldīgākajiem fotovīriem interneta vidē. Es gan nedzēsīšos tā jefiņa dēļ, panākšu ka šamo izsper ar visiem idiotiskajiem foruma topikiem, tāpat kā viņa iepriekšejos profilus te.
avatar
Publicēts: 19.05.21 21:28
 citēt
Iešu arī es, lai jums veicas un turieties pie pindzeles!
avatar
Publicēts: 19.05.21 22:20
 citēt
Vairs nav labi. Šneiders arī prom. Un vēl daži taisās.
avatar
Publicēts: 19.05.21 22:32
 citēt
tā tā tā .....
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:02
 citēt
antuans_tramvajs:
Dreizers:Šneider pat nedomā par aiziešanu. Tā jau te fotomīļu galīgi maz.
Kāda vispār jēga šeit jebko publicēt?
Nu, pamēģinājām, viss, čau! Ja tev patīk, met tik iekšā. Būsiet 3-4-10 puslīdz normāli čaļi pa vidu totālu idiotu bezsakarīgai troļļošanai. Kopumā idioti ir forši un interesanti, bet īsu laiku. Nopērc fotogrāfētlv. Varu 100nieku piesviest (ziedojums). Izveido to mūsdienīgāku lai ir interese jaunajiem bildmaņiem arī izpausties. Viss, ko varu tev ieteikt.


Pameiģinātāji tik skraida apkārt un beigās nekur nav labi, viņi māk vienīgi pameiģināt :D
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:05
 citēt
Admini upurē fotosaitu, lietām kas nav nemaz saistītas ar fotogrāfiju.
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:09
 citēt
Starp citu, domājot par nākotni. Ja pēkšņi iznāk no šī bloga iet prom, tad uz kurieni lai iet ? Ko varat ieteikt ? Laikam jau jāskatās krievu saitu virzienā. Daudzi jau mākslinieciski ļoti labi bet gribas arī lai var papļāpāt, pafilozofēt.
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:16
 citēt
Dreizers:Starp citu, domājot par nākotni. Ja pēkšņi iznāk no šī bloga iet prom, tad uz kurieni lai iet ? Ko varat ieteikt ? Laikam jau jāskatās krievu saitu virzienā. Daudzi jau mākslinieciski ļoti labi bet gribas arī lai var papļāpāt, pafilozofēt.

Facebook, Instagram :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:17
 citēt
Pārāk šauri fokusēties, tikai un vienīgi foto - arī nav variants, bet dažu slimo regulārie murgi ... no privātās dzīves lappusēm u.t.t. ... un sliktie politiķi - tāpat nav motivējoši.
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:30 labots
 citēt
Dreizers:Admini upurē fotosaitu, lietām kas nav nemaz saistītas ar fotogrāfiju.

Visiem PAJEBATJ!
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:32
 citēt
Nu Facebukā ļoti labi darbojas Lunis. Bet es neesmu viņa līmenī un nekad arī nebūšu, jo man foto ir tikai hobijs. Tāpēc Facebuks vai Instagram mani neapmierina.
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:33
 citēt
Dreizers:Nu Facebukā ļoti labi darbojas Lunis. Bet es neesmu viņa līmenī un nekad arī nebūšu, jo man foto ir tikai hobijs. Tāpēc Facebuks vai Instagram mani neapmierina.

Lunim ir baigais līmenis? :face-smile:
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:34 labots
 citēt
smartins:
Facebook, Instagram :bad_smile:


Facebook = vēl lielāka izgāztuve, ... norieta virziens labu laiku arī tur ...pieskaitam ļoti pieaugušo cenzūru :D,
Instagram = nekādas sakarīgas diskusijas, Ziedu laiki tur jau pārdzīvoti ... un dodas norieta virzienā, arī cenzūra.

:D TIKTOK uz turieni skrien visi pameiģinātāji un postē klipiņus, jāsāk filmēt ;)
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:37
 citēt
Kaut kā biju iedomāies, ka tad, kad 'noskries' visi foto pamēģinātāji, kas bija savairojušies līdz ar digitālās ēras sākumu, tad fotosaitos paliks pats labums. Bet nu nav jau palikuši paši fotosaiti.
avatar
Publicēts: 19.05.21 23:57
 citēt
smartins:Kaut kā biju iedomāies, ka tad, kad 'noskries' visi foto pamēģinātāji, kas bija savairojušies līdz ar digitālās ēras sākumu, tad fotosaitos paliks pats labums. Bet nu nav jau palikuši paši fotosaiti.

Smartins! Klau, nevari uzrakstīt Elikam vai kādam no kompānijas lai izbano to idiņu? Savādāk man arī drīz laikam pietiks šeit tusēties 10 gadus.
avatar
Publicēts: 20.05.21 00:03
 citēt
richy77:
smartins:Kaut kā biju iedomāies, ka tad, kad 'noskries' visi foto pamēģinātāji, kas bija savairojušies līdz ar digitālās ēras sākumu, tad fotosaitos paliks pats labums. Bet nu nav jau palikuši paši fotosaiti.

Smartins! Klau, nevari uzrakstīt Elikam vai kādam no kompānijas lai izbano to idiņu? Savādāk man arī drīz laikam pietiks šeit tusēties 10 gadus.
tā kompānija paši te nerādās nedēļām ilgi.... vienīgi Glukz zem nedēļas - 15. maijā pēdējo reiz te bijis
avatar
Publicēts: 20.05.21 00:11 labots
 citēt
Nu vot, ko lai ar tādiem sektantiem tagad darīt?
Vienīgi novaktēt pie bomžatņika, kur šis mitinās, no rīta tupeles vietā ar beisbola nūju pa pauri uzdot!
avatar
Publicēts: 20.05.21 09:32
 citēt
Karlis_K: Jā pirms mēneša bija uzplūds, Armands te īpaši aktīvi ņemās, pat atbalsta grupu uzcepa feisī, bet re ātri apnika.

Neapnika, bet gan nebija vairs foto ar ko dalīties feisītī :face-grin: Viens, divi sakarīgi foto, tas nav nopietni.
avatar
Publicēts: 20.05.21 09:37
 citēt
Nu es par to Armand ka apnika šeit nākt :) un tas jau pašsaprotami. Un man ar beidzot apnika, kādu laiku te neko nelikšu, jo viena kretīna dēļ izdzēsās uzreiz divi no vecākajiem fotobloga biedriem, vieni no sakarīgākajiem. Ja admini neceļ ne ausu tad lai arī iet pa burbuli.
avatar
Publicēts: 20.05.21 09:45
 citēt
Piekrītu!
avatar
Publicēts: 20.05.21 10:55
 citēt
Īstenībā viss ļoti vienkārši. "Vecajiem Krabjiem" aptrūcis vecajos laikos sarūpēto fotogrāfiju, bet jaunos laikus fočēt vairs nav dukas. Tad nu ar godu jāmēģina tikt no šejienes prom. Atrada grēkāzi un nu visi priecīgi bariņā atvadās... !!! HA! Antūns pat attiecīgu bildīti sagrabinājis. Vēl tik pops pietrūcis, kas svēta LAIMĪGU TACIŅU....>>>>
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):