forum.gif
Kā piespiest "vecos krabjus" publicēt bildes?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kā piespiest "vecos krabjus" publicēt bildes?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.04.21 11:36
 citēt
piedāvājums ir nonullēt "fotogrāfa reitingu", a to reitingu tabulā skatos, ka no pirmā desmitnieka kaut kādiem pieciem svaigākās bildes ir 2011. gadā, un vēl pieciem ap 2013.-2017. gadu.
(Vienreiz jau tāda nonullēšana tika vaikta ap 2010. gadu, kad krdināli pamainīja balsošanas sistēmu)
avatar
Publicēts: 24.04.21 12:30
 citēt
Smartiņ, kas padomā? Vazelīnu gribi atgriezt?
avatar
Publicēts: 24.04.21 12:41
 citēt
тогда мы должны собраться с владельцами фотоблог, бросить деньги если мы хотим что-то изменить.
avatar
Publicēts: 24.04.21 12:54
 citēt
talavietis:Smartiņ, kas padomā? Vazelīnu gribi atgriezt?
Atgriezt vazelīnu nevajag, tikai gribas redzēt šī brīža situāciju tabulā, nevis 10 gadus senu.
avatar
Publicēts: 24.04.21 13:17
 citēt
Ar katru gadu sākt visu pa jaunu. Un būs iemesls fotogrāfēt jaunas bildes un likt. Savādak ja pēdējā bilde 2011 gadā, tad var saprast, ka viņš sen vairs nefotogrāfē.
avatar
Publicēts: 24.04.21 13:23
 citēt
Kaktotak - tos, kas vairākus gados neko vairs nepublicē, nav nekādas vajadzības jaukt kopā ar tiem, kas publicē. Viss pārējais manis pēc var palikt, kā ir.
avatar
Publicēts: 24.04.21 13:35
 citēt
Te kādu stipri rausta tie reitingi? Vai nepietiek ar to, ka tava bilde kādam vienkārši patīk?
avatar
Publicēts: 24.04.21 13:52
 citēt
Schneider:Te kādu stipri rausta tie reitingi? Vai nepietiek ar to, ka tava bilde kādam vienkārši patīk?
es ar būtu līdzīgi uzrakstījis.
avatar
Publicēts: 24.04.21 14:02
 citēt
Schneider:Te kādu stipri rausta tie reitingi? Vai nepietiek ar to, ka tava bilde kādam vienkārši patīk?
Iedomājies futbola spēli. Divas komandas skaisti sit bumbu viens otram vārtos, bet vārtus nekur nefiksē un nafig skaitīt to vārtu daudzumu, bija tak vienkārši skaista spēle :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.04.21 14:08
 citēt
Šo es par futbola sacensībām negribētu iedomāties, drīzāk par skaistu spēles momentu video apkopojumu.
avatar
Publicēts: 24.04.21 14:14
 citēt
OKei! Vakara Panorāmā mums parāda skaistu spēles momentu video apkopojumu, bet rezultātu nepasaka:"Ticiet mums uz vārda, bija ļoti skaista spēle"

Tā? :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.04.21 14:17
 citēt
Nav viedokļa, sports un Jevravideņija galīgi neinteresē. Un par bloga reitingiem arī nestresoju.
avatar
Publicēts: 24.04.21 14:17
 citēt
Te tagad ir tā, atveru galeriju, man zem bildes trojaks, eh laikam šoreiz garām :shame: Bļin, bet nobalsojuši ir 15 blogeri, tad jau varbūt ir labi :face-grin:
Nu es HZ
avatar
Publicēts: 24.04.21 14:54
 citēt
Tur ir tā, ka kaukurā brīdī cipara augšana vienkārši apstājas, neatkarīgi no balsojumu turpināšanās, tādēļ arī es to neņemu pierē.
avatar
Publicēts: 24.04.21 15:18 labots
 citēt
Nopietni, kāds vēl iet skatīties tos reitingus?:face-grin: Pofig! Domāju vecajiem īpaši uz to nospļauties, varbūt jaunam gurķim iesācējam tas silda dvēseli, ja ierauga sevi starp 10 "labākajiem" fotogrāpheriem te! :face-smile: es pat tūkstotniekā nevaru nekādi iekļūt, pašlaik fotOgrāfa vieta: 1009, bet tā cenšos :face-crying::face-grin:
Tobiš jāmaina šo sistēmu ja adminiem būtu vēlme (bet kā zinām nav) piesaistīt saitam jaunus talantus, godkārīgus jauniešus, kuri vēlas sacensties par dienas, nedēļas u.t.t. topiem un nozīmītēm kurš labākais :face-smile: Zinu lielajos starptautiskajos saitos daudzus tas stimulē, arī mani pirms 10+ gadiem, bet nu jau sen tam esu uzlicis mīksto. Pārāk daudz laika aizņem tusēšana tajos un kontaktu ieeļlošana balsojot un komentējot, to laiku labāk tērēt ejot bildēt.
avatar
Publicēts: 24.04.21 15:55
 citēt
nju par mūziku runājot visos top 10, 50 un 100 lielākā daļa uz vidējo patērētāju orientēts mēsls. Tai pašā foto 35pro saitā starp top 100 autoriem šķiet 80 % bildē aktus ar plastmasas sejām un plastmasas krūtīm. Jā, skaisti, profesionāli, bet pēc 50. bildes 51 negribas vairs skatīties. Sāls? - tops neko neizsaka, tik vidusmēra cilvēka gaumi. Tas nav slikti, bet man kā autoram, kas bildē savam priekam neko nedod. Drīzāk Kārļa vai Eltona (vai cita laba bildētāja) "patīk" liek pievērst uzmanību, ko nu tagad ne tā esmu uztaisījis, ka izpelnījos uzmanību :grimace:
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:00
 citēt
Braukšu ka es labāk testēt objektīvus :face-wink:
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:19
 citēt
_ArmandsK_:Braukšu ka es labāk testēt objektīvus :face-wink:
labākais veids, kā pavadīt sestdienas vakaru :)
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:20
 citēt
_ArmandsK_:Braukšu ka es labāk testēt objektīvus :face-wink:

Laiks sūdīks...
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:29
 citēt
Schneider:
_ArmandsK_:Braukšu ka es labāk testēt objektīvus :face-wink:

Laiks sūdīks...
cmuki mākoņi. liels vējš. Uz jūru jābrauc.
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:36
 citēt
antuans_tramvajs:cmuki mākoņi. liels vējš. Uz jūru jābrauc.


Taisnība, šādā laikā ir ko bildēt cauru dienu, pie saules un klārām zilām debesīm tikai īsās zelta stundas rītā un vakarā. Tukša zila debess vispār ir vissūdīgākais laiks, īpaši agrā pavasarī.
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:45
 citēt
Ko jūs tur par klārām debesīm, man te melni mākoņi un ik pēc brīža gatavā elle, 10 km no manis tieši pašlaik zied silpurenes, bet baidos uz turieni braukt, jo tieši tad, kad būšu nokļuvis galā, sāksies sniegputenis.
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:48
 citēt
Schneider:Ko jūs tur par klārām debesīm, man te melni mākoņi un ik pēc brīža gatavā elle, 10 km no manis tieši pašlaik zied silpurenes, bet baidos uz turieni braukt, jo tieši tad, kad būšu nokļuvis galā, sāksies sniegputenis.


Nameiz, brauc! Silpurenes putenī būs 100x izteiksmīgākas bildes kā pašlaik visur saliktās bilžas ar tām saulītē ;) Paķer tik statīvu lidz, ar 1/4 līdz 1sek būs kā reiz ja puteņos.
avatar
Publicēts: 24.04.21 16:51
 citēt
Schneider:Ko jūs tur par klārām debesīm, man te melni mākoņi un ik pēc brīža gatavā elle, 10 km no manis tieši pašlaik zied silpurenes, bet baidos uz turieni braukt, jo tieši tad, kad būšu nokļuvis galā, sāksies sniegputenis.
mums mākoņi - saule - mākoņi - saule. Kaut kāds slapjums ar uznāk, bet uz 5-10 minūtēm, tad atkal saule. Tas Jelgavā. Pie jūras parasti ir līdzīgi.
avatar
Publicēts: 24.04.21 17:07
 citēt
Meža vidū, zem kokiem nebūs nekāda isteiksmīguma, bet ar 1/4-1 sek. vējā kustīgi ziedi tik HA! stilam derēs.
avatar
Publicēts: 24.04.21 17:11
 citēt
Nu kāds vējš meža vidū zem kokiem :) eksperimentē, pat ja vējš auro starp brazmām mēdz būt dažu sek miera intervāli, nav jau atklāta vieta pie jūras vai lauka vidū.
avatar
Publicēts: 24.04.21 17:16
 citēt
Negribas kratīties pa lauku ceļu tik dēļ ekšperimentiem, vo, kas te pie mums par drūmēkli:




avatar
Publicēts: 24.04.21 17:19
 citēt
Nu izteiksmīgas debesis, re pat saule čut starp mākoņiem, Reigā garlaicīgāk, bāli pelēkas.
avatar
Publicēts: 24.04.21 17:20
 citēt
Jā jā vaig nonullēt, lai tādi kā palodze ar var pacīnīteis par vietu tabulē
avatar
Publicēts: 24.04.21 17:28
 citēt
privilege84:Jā jā vaig nonullēt, lai tādi kā palodze ar var pacīnīteis par vietu tabulē

No 2299 vietas varētu pakāpties uz 229, vot tā būtu štelle!
avatar
Publicēts: 24.04.21 18:06
 citēt
Tomēr atradu savu vietu - 1444. Nav tik slikti no 50000.
avatar
Publicēts: 24.04.21 18:36
 citēt
antuans_tramvajs:Tai pašā foto 35pro saitā starp top 100 autoriem šķiet 80 % bildē aktus ar plastmasas sejām un plastmasas krūtīm. Jā, skaisti, profesionāli, bet pēc 50. bildes 51 negribas vairs skatīties.


Nu bik pārspīlē, autoru topu man liekas veido foloveru skaits, un saprotams ka visvairāk tie ir ņušņikiem, nāk pamielot acis uz daiļavām ;)
Labāko bilžu (aktuālo uz patreizējo brīdi, nevis visu laiku sabalsotāko) topā ņu bilži nav nemaz tik daudz, labi ja 10%, bet piekrītu ka pēdējā laikā tie baisi garlaicīgi, tie vairs nav akti bez glamūrīga un maksimāli atklāta eroķika. Pārsvarā ir ainavas, daudz kvalitatīvu dzīvnieku un makro bilžu, klusenes un pa kādam portretam. Ielu foto un datorgrafika gan tur nav cieņā.

35photo.pro...
avatar
Publicēts: 24.04.21 18:42
 citēt
Skaidrs. Paldies :) Es skatījos top 100 autorus, pēdējo reizi kaut kad februārī. Tagad arī 2 un 3 vietā peizāžisti. Toreiz šķiet pat kaut kādi 10 bija ņu
avatar
Publicēts: 24.04.21 18:49 labots
 citēt
antuans_tramvajs:Skaidrs. Paldies :) Es skatījos top 100 autorus, pēdējo reizi kaut kad februārī. Tagad arī 2 un 3 vietā peizāžisti. Toreiz šķiet pat kaut kādi 10 bija ņu


Saits stagnē, daudz kas ierūsējis, nav atjaunots. Piemēram uzklikojot ar peles labo uz izvēlni augšā Лучшее un atverot saiti jaunā cilnē, atvērsies dienas/nedēļas/mēneša tops, kurš nez kur pazudis no izvēlnēm :)

35photo.pro...

Bet laikam adekvati tas vairs nefunkcionē, jo ņubilžu nav. Pirms lielās rekonstrukcijas kādus 5+ gadus atpakaļ tas tops bija izvēlnēs.
avatar
Publicēts: 24.04.21 18:57
 citēt
Pie pretendentiem ar kautkāds bags, jo parādas jau apstiprinātie nevis kuri tikai pretendē 35photo.pro...

Agrāk par pretendenta tiesībam publicēties balsoja vecie lietotāji ar jā vai nē, nu laikam admini.
avatar
Publicēts: 25.04.21 01:11
 citēt
_ArmandsK_:
Schneider:Te kādu stipri rausta tie reitingi? Vai nepietiek ar to, ka tava bilde kādam vienkārši patīk?
Iedomājies futbola spēli. Divas komandas skaisti sit bumbu viens otram vārtos, bet vārtus nekur nefiksē un nafig skaitīt to vārtu daudzumu, bija tak vienkārši skaista spēle :face-grin:
Bija skaista spēle, piedalījās divas komandas,bet par uzvarētāju atzina trešo, kura jau 10 gadus nepiedalās nevienā futbola turnīrā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.04.21 09:37
 citēt
Nu ko lai dara, ja tads ir čempionāta formāts. Vienkārši uššpļaujam rezultātiem, izbaudām spēli un priecējam acis ar karsējmeiteņu priekšnesumiem.
Bet Dreizers parūpēsies arī par kādu Zemenes uznācienu. :face-wink:
avatar
Publicēts: 25.04.21 10:03
 citēt
Būs jau, laikam, jāuzšššpļauj :big_smile:
avatar
Publicēts: 25.04.21 11:26
 citēt
Jāpiespiež pašiem sevi - gan jāliek bildes, gan jāignorē lodžijas un visādu klonu uzbāzība
avatar
Publicēts: 25.04.21 12:49
 citēt
nu ja mani paši reklamejiet, tad es nevaru neko padarīt :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):