forum.gif
Vēlēšanas 2021 un 2022
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlēšanas 2021 un 2022
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.05.21 11:58 labots
 citēt
Vēlēšanas 2021 un 2022

Mans draugs, nobalso par Kalnozola sievu, ja tev pieraksts Carnikava un Ādaži , viņa Adažos balotējas

avatar
Publicēts: 19.05.21 11:59
 citēt
Valdis KalnozolsMĒS TICAM, MUMS IZDOSIES!
MSrtSnpanoyo 1rsnhdso7g aot 9lS:3urou5u SAeMd ·
Aicinu savus radus, draugus, paziņas Ādažu novadā atbalstīt Kristīni!
Jau vairāk kā 11 gadus man dzīvē blakus ir mana sieva un dēla Jāņa Valda mamma Kristīne Kalnozola. Blakus gan priekos, gan bēdas, gan pelēkā ikdienā. Kopā esam veidojuši gan veiksmīgus, gan mazāk veiksmīgus sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu projektus, daudz spilgtu atmiņu ir no projektiem kā “Grilbārs Lighthouse” Jomas ielā , “Rockin papas” Bulduros Jūrmalā, “Deviņi” Rīgā. Esmu ar savu uzņēmēja un celtnieka pieredzi palīdzējis Kristīnes jaunajā lolojumā privātajā bērnudārzā Ādažos “Brīvā Austras skola”.
Esmu iepazinies Kristini kā uzticamu, enerģisku dzīves biedru, mērķtiecīgu partneri uz kuru var patiesi paļauties un uzticēties. Šai laikā Krīstīne izturēja būvnieku karteļa algota VDK agenta “Semjons” Jura Dimitra psiholoģiskā terora Zersetzung metodes, centienos radīt plaisu tuvāko attiecībās, pārdzīvojusi melnesību un safabricētu tiesvedību pret viņas vīru.
Manā 12. Saeimas Tautas priekštāvja darbā Kristīne bija mans patiesais deputāta palīgs, kurš palīdzēja gatavot daudzu likumprojektu grozījumus gan bērnu tiesību aizsardzības, gan Tiesu sistēmas , gan tautsaimniecības, valsts drošības un daudzās citas jomās. Uzklausījusi un palīdzējusi risināt vēlētāju lūgumus pēc palīdzības, iepazinusi Saeimas deputātu darbu un kā saka politisko “virtuvi”.
Tāpēc aicinu savus draugus sekotājus atbalstīt Kristīni!
Jaunā Ādažu novada pašvaldības vēlēsanās Latvijas Zemnieku Savienības sarakstā pieliekot “+”, tā atbalstot novada deputātu, kurš patiesi ar savām zināšanām un pieredzi spēs pārstāvēt un aizstāvēt iedzīvotāju intereses.
— with Kristīne Kalnozola.
avatar
Publicēts: 19.05.21 12:24
 citēt
2019 gada jūlijā, kad iznācu no slimnīcas, man bija Līgas Eglītes LIVE saruna ar Kalnozolu 2018 gada ziemā, un vasarā tikos ar Valdi , apmācīju viņu sahadža jogā un piedalījos Valdis Kalnozols Politiskajos Pasākumos
avatar
Publicēts: 27.07.22 13:10
 citēt
Kaut veleshanas izmestu lauka 2 GADUS par cilvekiem njirgajushos varas apzinja pierijushos siles veprus esoshos...
avatar
Publicēts: 03.08.22 08:22
 citēt
Aldis Gobzems un biezie ukraini Monako viesnica 1000euro diennakts numurs


youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.09.22 13:29
 citēt
pardomas par politiku un par merkakjiem politika: youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.09.22 13:58 labots
 citēt
2022 gada 1 oktobra veleshanu - plitiskais MAHACHS sacies

www.delfi.lv...

izmeta VID vaditaju, kaut tās radiniece - čoma politiskās partejas aktīviste sena :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.09.22 14:15
 citēt
Kretīnu atbalstītājiem ;)
avatar
Publicēts: 19.09.22 02:15
 citēt
Kretīnu atbalstītājiem ;)
avatar
Publicēts: 20.09.22 17:37
 citēt
:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:

...reti ienāku,bet šoreiz iepriecina Hugo
avatar
Publicēts: 29.09.22 15:37 labots
 citēt
“Kad es tiks pa deputāt”

cutt.ly...
avatar
Publicēts: 30.09.22 00:29
 citēt
avatar
Publicēts: 30.09.22 17:01
 citēt
Haralds šogad nekandidē?
avatar
Publicēts: 30.09.22 18:07
 citēt
Haralda korish kandides, Tautas kalpi parteja
avatar
Publicēts: 01.10.22 01:24
 citēt
KARSTAIS OKTOBRIS

Celnozor grupā, politika utml. drusku pragmatiskāk, un pesimistiskāk skatās, iespejams pasauli gaida ierobežots kodolkarš starp NATO un Krieviju, es par to visu tikko izveidoju svaigu video, jo notiek grandiozi notikumi tagad: youtu.be...
avatar
Publicēts: 02.10.22 09:32
 citēt
Notikumi grandiozi, daudz kas iet pēc plāna, šis tas prognozējami, šis tas neparedzami.
Latvijas kontekstā priecē "brīvības cīnītāju" fiasko Saeimas vēlēšanās, un krievu plūsmas sadalīšanās pirmreizinātājos
avatar
Publicēts: 02.10.22 14:04
 citēt
avatar
Publicēts: 02.10.22 15:44
 citēt
Latvijai bus sava veida Putina Krievijas СТАБИЛИЗЕЦ

Musu nacisti varetu draudzeties ar krievu nacistiem...
Krievija tuva kluvusi Baltas armijas darbona uz nacismu versta filozofa darbi ideologijas jomas Ivans Iljins
ss69100.livejournal.com...
avatar
Publicēts: 02.10.22 18:00
 citēt
Tev ir pietiekama bāze konusam, bet nevajag sarežģīt, viss ir pavisam vienkārši
avatar
Publicēts: 02.10.22 21:59
 citēt
Tomēr ir viena pozitīva ziņa!
Bordāns, Pabriks, Pavļuts, Jurašs, Muižniece, Pūce, Plēšs ir noslaucīti mēslainē
avatar
Publicēts: 02.10.22 23:03
 citēt
Elmarss un pārējie plānprātiņi iebalsojuši kretīnu Šleseru & Co.
A, bet ZZS šaurpierītes ar zagli Pimpbergu vispār vāks ... :|

share.vidyard.com...?
avatar
Publicēts: 03.10.22 09:41
 citēt
Kam tad marsietis šoreiz savu dvēseli pārdeva? Un par cik aliem?
avatar
Publicēts: 03.10.22 12:04
 citēt
O ho! Ozols parādījies! Gribi mani izprovocēt? Nu bet tad nespried pēc sevis, kat tev tāds paradums - pārdoties. Vēl jau ir Latvijā Latvieši, kuri NEPĀRDODAS ne par kādu naudu! Pat ne par taviem iemīļotajiem aliņiem... !!! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.10.22 12:20
 citēt
All-marss:O ho! Ozols parādījies! Gribi mani izprovocēt? Nu bet tad nespried pēc sevis, kat tev tāds paradums - pārdoties. Vēl jau ir Latvijā Latvieši, kuri NEPĀRDODAS ne par kādu naudu! Pat ne par taviem iemīļotajiem aliņiem... !!! HA!:face-grin:
Ne tik sen Tutaču jautāji, kas vairāk maksā par balsi.
avatar
Publicēts: 03.10.22 13:19
 citēt
Tu esi kaut ko sajaucis. Bet var būt ka pārāk dauz aliņus lieto? Tīkla pavīd ziņas, ka tad arī viss kas rādoties... HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.10.22 14:53
 citēt
Lai nav iluzijas - par VELESHANAM, no Ruslans Strakjis INFO - Mans tuvs paziņa no Saeimas deputātiem atklāja man 12 gadus atpakaļ jau, ka 92-95 deputāti ir līguma, nopirkti iepriekš jau pirms vēlēšanu dienas. Un pārējie ir dienesta. Ar mīksto pat tiek ievēlēti pietuvinātie. Man zināms gadījums, kad ar mīksto iesēdās krēslā masonu ložas biedrs, kamēr cilvēks izpildīja aktiera lomu ministra amatā./es to arii Plavinam teicu paaris meen atpakal, ka tur viss stigri ar liigumu un nosaciijumiem, smeejaas par mani, ieshot un dariishot ha ha kaa gribeeshot/ - neviens musu vieta neko nedarism, sliceju glabshanas ir musu pashu rokas
avatar
Publicēts: 04.10.22 08:21
 citēt
Hugo:Elmarss un pārējie plānprātiņi iebalsojuši kretīnu Šleseru & Co.
A, bet ZZS šaurpierītes ar zagli Pimpbergu vispār vāks ... :|

[url=https://share.vidyard.com/watch/mrkLCfm1Huzhxpj1Wragfk?


Tieši]https://share.vidyard.com/watch/mrkLCfm1Huzhxpj1Wragfk?

Tieši[/url] gribēju teikt, ka zombiji pastalās un citas verga dvēseles ir sabakstījuši JV. Panorāmai tak jātic. :D Tur runā taisnību.
avatar
Publicēts: 04.10.22 10:05
 citēt
Ticība laikrakstam Cīņa ne mazāka kā Panorāmai, Balss atdošanai vēlēšanās kā vienīgajai vēlētāja gribas izpausmei (mutes pavēršanai reizi četros gados) būtu jāpiešķir īpašas sektas statuss.
Cieti!
avatar
Publicēts: 04.10.22 16:02
 citēt
Aivars Broks (NA) - segvārds PROJEKTANTS
Būt par UA drošības dienesta savervētu aģentu tagad ir prestiža lieta! Tik kāpēc deputāta kandidāts to nenorāda CVK? UA DD Broks darbu uzsāka 2020.gadā?
sv2022.cvk.lv...
Links uz avotu
t.me...
Aivars Broks (NA) - segvārds PROJEKTANTS <p><br /></p></div> <hr size=
Lasiet manu blogu

Papildināts 04.10.2022 16:00:
Украинец из Николаева в сети предоставил фотографии карты-анкеты СБУшной агентуры На фотографиях изображены сведения, носящие гриф секретности, которые указывают на вербовку СБУшниками жителей Латвии. Исходя из п. 14, латыш для СБУ должен был заниматься продвижением русофобских настроений в Латвии, пропагандой украинских ценностей, определять новые вербовочные цели. Помимо карты-анкеты латыша, на фотографиях присутствуют карточки граждан США, Литвы и Украины, которые, вероятнее всего, заполняются перед окончательной вербовкой лица.

Papildināts 04.10.2022 16:01:
Ironiski ka tieši NACIONALA APVIENIBA bremze bruņojuma nosūtīšanu uz Ukrainu un sadarbojas ar URALVAGONZAVOD:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 04.10.22 18:15
 citēt
Ruslans Straķis
2d
·
Ebreju padomes pārstāvis Dmitrijs Krupņikovs (VDK aģenti Dmitrijs un Grigorijs Krupņikovs) un partija A/Par sagaida jau iepriekš zināmus rezultātus. Krupņikovi, kuri veidoja Jauno laiku (tagad Vienotība), tagad ar Edgaru Jaunupu atrodas jaunā politprojektā, kura kontrolē Iekšlietu ministriju, kura, savukārt, kontrolē VDD un (VDD = VDK) gatavo izrādi “Saeimas vēlēšanas” un Vienotība atkal uzvar. Un daudzi tam tic. Bildē Viņķele no VDK veidota politprojekta TB/LNNK, kuras ģimene Pēteris un Juris ir Krievijas FDD vērtīgi aģenti. Oficiāla Saeimas arhīvu informācija. Un blakus Pabriks, kurš sabotē Latvijas armiju un Vanguard pēdas aizved atkal uz TB/LNNK, kura virzīja krievu tanku ražotāja UralVagonZavod projektu. Un Jānis Bordāns arī nāk no TB/LNNK un arī kaislīgi aizstāvēja 40 milj. piešķiršanu bildē minētajam Dmitrijam Krupņikovam, fondam, kuru vada Putina bērnības draugu Rotenbergu darbinieki. Viss ir viens.
avatar
Publicēts: 04.10.22 20:05
 citēt
Dhan Dhan Satguru Tera Hi Aasra

Dārgie draugi, neaizmirstam par meditāciju un jogu!
Interesentiem sūtīt PM
Uz tikšanos!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):