forum.gif
Kur nopirkt ....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Kur nopirkt ....
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.06.21 16:13
 citēt
Labdien ! Kur Jūs ieteiktu nopirkt Canon 5D Mark 2 kamerai atmiņu. Interesē 128 Gb.
Varbūt Jums liksies šis jautājums stulbs, bet šodien apzvanot Canon Mūkusalas ielā pateica - mums nav. Piezvanīju uz MasterFoto - atbilde nav, esot jāpasūta. Jāgaida līdz 1 nedēļai. Vienīgi Baltijas Foto Servis teica, jā esot. Bet kaut kāda firma SanDisc. Vai tā ir laba un to var ņemt ?
avatar
Publicēts: 02.06.21 16:27 labots
 citēt
SanDisc ir OK, esmu tirgojis, kad pardevam mobilos telefonus
humors - bet tomēr būs daudz labāka, par ebejos tirgotajām viltotajām SAMSUNG utml :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.06.21 16:46
 citēt
avatar
Publicēts: 02.06.21 17:33
 citēt
Liels paldies Hugo. Bet tagad jautājums,jo es neesmu ar kompjūteriem pārāk uz Tu.
Ar ko atšķiras tās kartes pa 115 un 154 un 179 ? Un vai man tās dārgās ir vajadzīgas ? Ko viņas dos labāku ?
avatar
Publicēts: 02.06.21 19:29
 citēt
Vai tad Canon 5D mk II nav CompactFlash karte?
avatar
Publicēts: 02.06.21 19:34
 citēt
Nuja ir. Tāpēc man jāizvēlas no šīm

www.rdveikals.lv...
avatar
Publicēts: 02.06.21 19:44 labots
 citēt
Ātras (dārgas) kartes vajadzīgas tiem kas bliež sērijās- reportieri, kāzinieki, sporta un dzīvnieku bildmaņi, ka arī filmētājiem. Ja bildē nesteidzoties pa kadriņam, tad var iztikt ar lētākajām.
avatar
Publicēts: 02.06.21 19:50
 citēt
Tad ceru ka šī te lētā būs man pilnīgi OK. ?

www.rdveikals.lv...
avatar
Publicēts: 02.06.21 20:51 labots
 citēt
Ir arī lētāk:
www.masterfoto.lv...

www.pro-mix.lv...

Tik vecai (13 gadi) kamerai būs ok. Un labāk 2x 64gb nekā viena 128. Es vispār nelietoju ietilpigākas par 32, nav vajdzības, uz kartes neglabāju (un neiesaku arī citiem, ja negrib sāpīgus bilžu zudumus), kā piebildēju, tā uzreiz pārrakstu uz ārējo cietni.
avatar
Publicēts: 02.06.21 21:18
 citēt
Nu Kārli es te taisos vienā ceļojumā un tagadējā 32 GB atmiņa bildējot RAW ir ļoti ātri pilna. Protams bildes arī es neglabāju atmiņā, bet pārrakstu uz diviem ārējiem 1tr un 2Tr lai tomēr drošāk.
avatar
Publicēts: 02.06.21 21:40
 citēt
Dreizers:Nu Kārli es te taisos vienā ceļojumā un tagadējā 32 GB atmiņa bildējot RAW ir ļoti ātri pilna. Protams bildes arī es neglabāju atmiņā, bet pārrakstu uz diviem ārējiem 1tr un 2Tr lai tomēr drošāk.


Paņem 3-4 vēl pa 32gb, tā drošāk, ja netīšām/sasteigti noformatēsi ar nepārrakstītām bildēm(pa 15 gadiem tā gadījies man 3x, ardievu bilžas), tad nebūs tik sāpīgi. Un ceļojumos var gadīties kad kāds nokaitināts kārtībnieks vai ļudojeds vienkārši konfiscē karti/aparatu vai liek visu izdzēst. Arī fočiks var izkrist no rokām un buļk okeānā vai aizā ar visam ceļojuma bilžām :face-grin: Ne velti teiciens visas olas vienā groziņā neglabā.
avatar
Publicēts: 30.08.21 06:18 labots
 citēt
Dreizers:Nu Kārli es te taisos vienā ceļojumā un tagadējā 32 GB atmiņa bildējot RAW ir ļoti ātri pilna. Protams bildes arī es neglabāju atmiņā, bet pārrakstu uz diviem ārējiem 1tr un 2Tr lai tomēr drošāk.


Nevis kartes ātrumu jāskatās, bet buferatmiņu. Un pēc tās pielāgo sev karti.

Proti, ja buferi Tu nepiepildi nekad, tad Tev, loģiski, derēs jebkura karte ar nepieciešamo ietilpību.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):