forum.gif
Labākie fotogrāfi Latvijā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Labākie fotogrāfi Latvijā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.06.21 13:18
 citēt
avatar
Publicēts: 23.06.21 13:54
 citēt
PALDIES

PS palasiju sarakstu, nav NEVIENS no šeit un citur rakstošajiem PIDARASIEM :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.06.21 14:51
 citēt
lodzija:PALDIES

PS palasiju sarakstu, nav NEVIENS no šeit un citur rakstošajiem PIDARASIEM :face-grin:

Plānprātiņa skaistā valodiņa, var redzēt - cilvēks ar iztīrītām čakrām!
avatar
Publicēts: 23.06.21 16:20
 citēt
Fons:https://35awards.com/winners2020/country/LV/photographers/?mail_id=2930172&user_id=427016

Fons > Jautājums, kāpēc ieliki šo utaino web lapas pahazuhu/cirku?
avatar
Publicēts: 23.06.21 19:55
 citēt
Fons:https://35awards.com/winners2020/country/LV/photographers/?mail_id=2930172&user_id=427016

Nav tiesa, Latvijas labākais fotogrāfs ir Strautnieks, ne viss šie visi!
avatar
Publicēts: 24.06.21 21:36 labots
 citēt
Jā, noteikti jāraksta iekšā Latvijas vēsturē..:)) paldies 35 avardiem par slēdzienu :)
avatar
Publicēts: 17.11.21 16:16
 citēt
Man patīk skrituļslidas, tāpēc šeit ir man labākā fotogrāfija rideoo.com... :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.11.21 00:24 labots
 citēt
Oo, forši... daudz to, labāko fotogrāfu... bet šķiet, ka tur vēl daudziem jābūt. :amazing:
www.instagram.com... es gan tā pa mierīgo
avatar
Publicēts: 24.11.21 19:12
 citēt
iespejams labakais fotografs

Darbs nevakcinētiem. ·
Kristaps Runcis · 23 h ·
Tā nu ir sanācis, ka arī fotogrāfiem ir jābūt "brīvprātīgi"vakcinētiem. Pateicotiem tam, esmu zaudējis lielisku darba vietu, kurā strādāju 6 gadus. Atdevu sevi visu šim darbam. Ko darīt tālāk? Nu patreiz sanāk, ka varu likumīgi bildēt visu, izņemot cilvēkus. Tad nu varu Jūs visus papriecēt ar pāris skaistiem darbiem.
Kā arī būtu pateicīgs,
ja sekosiet arī manai fotogrāfa lapai: Runčafoto
un cerams ka nākamā gadā visi varēsim kopā sanākt un uztaisīt vienu kārtīgu fotosesiju.
Kādam jubilejas foto,
Kādam kāzu foto
Kādam sporta foto.
avatar
Publicēts: 24.11.21 21:53
 citēt
Izsaku līdzjūtību par darba zaudēšanu... 6 gadi, ehh. Nu joki mazi. Bet plāns B nav?
avatar
Publicēts: 24.11.21 22:00
 citēt
Dolldia:Izsaku līdzjūtību par darba zaudēšanu... 6 gadi, ehh. Nu joki mazi. Bet plāns B nav?


P.S. instagramā profils nav? Papildus vieta, ur likt bildes un kopaina, kur var redzēt uzreiz autora redzējumu, tā teikt, krāsainais gar acīm un un tad izvēlēties paskatīties atsevišķi tuvāk par interesējošo tēmu.
avatar
Publicēts: 24.11.21 22:00 labots
 citēt
Dolldia:
Dolldia:Izsaku līdzjūtību par darba zaudēšanu... 6 gadi, ehh. Nu joki mazi. Bet plāns B nav?


P.S. instagramā profils nav? Papildus vieta, kur likt bildes un kopaina, kur var redzēt uzreiz autora redzējumu, tā teikt, krāsainais gar acīm un un tad izvēlēties paskatīties atsevišķi tuvāk par interesējošo tēmu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):