forum.gif
Monitori
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Monitori
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.07.21 17:09
 citēt
Kā 2021 gadā FB pasažieriem ar datormonitoriem?
Vai kāds neskatās uz upgrade?
Varbūt kāds izmanto 49" monitoru?
Tagad skatos uz tādu 49" plato moni, 5K 27" iMac ir labs, ko tagad izmantoju, bet prasās vairāk vietas.
avatar
Publicēts: 05.07.21 17:21 labots
 citēt
Dell UltraSharp U4919DW smuks, vienīgi tas ieliekums aizdomīgs liekas, kāds tādu ir izmantojis?
www.dell.com...

avatar
Publicēts: 05.07.21 20:04 labots
 citēt
Man ir šitamais BenQ SW2700PT. Apmierināts un tuvākos gadus apgreidu neprasās.
avatar
Publicēts: 06.07.21 09:08
 citēt
Un vēl interesanti kā viņam ar apgaismojuma vienmērīgumu. Parametri jau tagad daudziem ok, bet ar to fona gaismu mēdz būt visādi, no eksemplāra atkarīgs. Diezvai atradīsies veikals kurā var izvēlēties/notestēt pirms maksāšanas.
avatar
Publicēts: 14.07.21 23:52
 citēt
aiko99:Man ir šitamais BenQ SW2700PT. Apmierināts un tuvākos gadus apgreidu neprasās.

Labs monis, biku dīvains dizains ar to caurumu kājā, bet toties smuks pārsegs komplektā :)
avatar
Publicēts: 15.07.21 00:05
 citēt
60uz5komats6:Un vēl interesanti kā viņam ar apgaismojuma vienmērīgumu. Parametri jau tagad daudziem ok, bet ar to fona gaismu mēdz būt visādi, no eksemplāra atkarīgs. Diezvai atradīsies veikals kurā var izvēlēties/notestēt pirms maksāšanas.


Noteikti nekas ūber perfekts gar stūriem nebūs, bet gan jau ciešami ... kā primāro kompi grafikas darbiem arī turpmāk izmantošu 5K iMac 27", šis pārsvarā audio/video darbiem, kur vairāk vietas nepieciešams.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):