forum.gif
QR kods
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / QR kods
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.10.21 13:21
 citēt
Sveiki! Ir risinājums Android lietotne “Quick And Easy Opener”, ja uz ātro telefonā nevar atrast QR kodu starp citām bildēm galerijā vai nevēlies staipīt līdzi izdrukāto QR kodu uz papīra, kas saburzās. Kā tas strādā – lejuplādē savu QR kodu kā attēlu caur internetu uz sava telefona. Pēc tam atver Android lietotni “Quick And Easy Opener” un atver saglabāto QR koda bildi. Atvērtā bilde tiek saglabāta tikai lietotnē un to ir iespējams nomainīt vai dzēst. Lietotnes būtība ir ātrā pieeja QR kodam – uzklikšķini uz lietotnes ikonu starp pārējām citu lietotņu ikonām un viss - ar nosacījumu, ja QR kods ir saglabāts iepriekš lietotnē. Atvērto bildi aplikācijā var pietuvināt, pārvietot pa ekrānu un divas reizes uzklikšķinot uz ekrāna bilde ieņem sākotnējo atvēršanas stāvokli. Lietotne ir bezmaksas un nesatur reklāmas. Ja rodas jautājums – kāpēc par brīvu? Atbilde: taisīju priekš sevi, jo uz ātro nevarēju atrast OR kodu starp galerijā saglabātām bildēm un aplikācijas izstrāde neprasīja daudz laika. Domāju – vecāka gada gājuma cilvēkiem ļoti vienkārši būtu caur telefonu uzrādīt QR kodu, jo ne visi pārzin pilnībā telefona funkcionalitāti.
Saite uz lietotni: play.google.com...
avatar
Publicēts: 18.10.21 15:43
 citēt
Paldies!
avatar
Publicēts: 18.10.21 18:42
 citēt
Būs jāpatestē ;)
avatar
Publicēts: 18.10.21 22:28
 citēt
Viss strādā, ērti
avatar
Publicēts: 18.10.21 22:36 labots
 citēt
Nesaprotu kamdēļ lieki kačāt aplikāciju ja QR koda bildi var uzlikt uz mobilkas desktopa kā logrīku, tobiš ar vienu pieskārienu atveras.
avatar
Publicēts: 18.10.21 22:52
 citēt
Lai kods būtu zolīdi maskēts:bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.10.21 23:29
 citēt
Karlis_K:Nesaprotu kamdēļ lieki kačāt aplikāciju ja QR koda bildi var uzlikt uz mobilkas desktopa kā logrīku, tobiš ar vienu pieskārienu atveras.
Diena paies kamēr sameklēs, kā to izdarīt... www.google.com...
avatar
Publicēts: 18.10.21 23:42
 citēt
Nuja nuja, piespiest pirksteli desktopa brīvajai vietai un paturēt kamēr atveras izvēlne ko pievienot, ir baisi grūti un sarežģīti :face-smile:
avatar
Publicēts: 19.10.21 13:50
 citēt
Karlis_K:Nuja nuja, piespiest pirksteli desktopa brīvajai vietai un paturēt kamēr atveras izvēlne ko pievienot, ir baisi grūti un sarežģīti :face-smile:
Visiem jau nav Motorolla, mans telefons par tādiem piespiedieniem nesatraucas
avatar
Publicēts: 19.10.21 14:07
 citēt
ozols:
Karlis_K:Nuja nuja, piespiest pirksteli desktopa brīvajai vietai un paturēt kamēr atveras izvēlne ko pievienot, ir baisi grūti un sarežģīti :face-smile:
Visiem jau nav Motorolla, mans telefons par tādiem piespiedieniem nesatraucas


Samsungs, iepriekšējam soņkai ērikdēlam akurāt tāpat varēja.
avatar
Publicēts: 22.10.21 10:48
 citēt
Es izmantoju PassWallet, tur ērti visus kodus glabāt, gan lidmašīnu biļetes, gan koncertus, gan Sertifikātu. ja izlieto biļeti, ieliek arhivā, un atstāj tikai aktuālos.
avatar
Publicēts: 05.11.21 20:47
 citēt
Paldies!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):