forum.gif
Paskritiska attieksme pret savam fotografijas spejam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Paskritiska attieksme pret savam fotografijas spejam
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.12.21 13:53
 citēt
Paskritiska attieksme pret savam fotografijas spejam

13:38 Dreizers: He AB kļūda. Es daru visu to ko darat jūs. Kritizēju iūsu bildes. Nu nav Sol vai tev neviena laba bilde. Tu to nevari apstrīdēt. Par marsu nerunāsim. Tas glupiķis tik atšaudās

12:28 All-marss: Pēc ballītes: - Dārgais, tā nekliedz uz manis! Es visu paskaidrošu. Es nedzēru, nepīpēju, ar vīriešie nebučojos... Tikai ēdu un dejoju... Kādi jautājumi? -- BET BUR IR KLEITA !!!!!????

11:29 A_B_: Redz, Dreizer, pats tu dari visu, lai pievērstu sev uzmanību. Un ja pa spalvai neglauda, tad lūpa uzmest, kā tāds bērndārznieks. Nav jābūt īpaši vērīgam , lai šo tavu īpašību pamanītu. Nu nepatīk kritika, nepublicējies. .

10:55 Dreizers: Paldies tas ir super - Vai man ir svarīgi, ko Marss domā par manām bildēm ? Protams, ka nē.

10:54 A_selenia: ..Fotogrāfija ieguvusi 1. vietu.. Tur laikam ir pie bildes jāieķeksē, ja grib konkursā piedalīties. Sol vienīgais ieķeksē un bilde vinnē. :) Kurš vainīgs, ka paši nepiedalās?

10:51 aiko99: mēs te, domāju, 99% neesam profi ;) Viss taču kārtībā, dari kā māki, galvenais ka pašam kaifs! Paskaties vēlreiz uz to pasažieru galerijām un tad atbildi sev uz jautājumu "Man tiešām ir svarīgi ko šo izstrādājumu autors domā par manām bildēm...?"

10:36 Dreizers: Paldies Aiko. Vienīgie pareizie vārdi ko esmu te blogā dzirdējis. Bet saproti, man vairs negribas likt bildes. Jo visas sliktas. Nu kā es māku tā bildēju. Un neesmu jau profs bet amatieris.

10:33 aiko99: ak, Dreizer, uzķēries uz provakatoriem un pabaroji viņus. Viņiem to tik vajadzēja, apsveicu... :(

10:13 Dreizers: Un vēl pēdējā Sol bilde izrādās - Fotogrāfija ieguvusi 1. vietu 19.12.2021 fotOgalerijas auto-konkursā!

10:12 Dreizers: Re ko Sol raksta - на мои картины интересно смотреть. Tev pašam tik uz saviem sūdukiem ir interesanti blenzt

10:05 Dreizers: Nu Marss tev patīk šaut virsū. Bet šoreiz tev labi sanācis. Jo man patika, ka jebkurš var izteikties. Un tas ir labi. Bet redzi Latvijā ir tomēr daudzi labi fotogrāfi, kā piem Aivars Tipsis. Bet ir arī teiksim tādi kā tāds Uldis Muzikants - varbūt kāds zina, te viņa paldies dievam nav. Tad nu iedomājies, tas fotomeistars piem rīko iesācējiem kursus, kā strādāt ar gaismu. iedomājies tasdaunis aizvelk uz pludmali saulainā zienā divus lielos akumulatorus, softboksus, atstarotājus un zibspuldzes. Un nu saulainā dienā visiem māca, kā uzņemt modeles. It kā jau viss pareizi un viņš rāda kā vajag. Bet tie kursi ir domāti iesācējiem un es nezinu nevienu iesācēju, kurš nopircis savu pirmo spogulenīti uzreiz pirks automašīnu akumulatorus , milzu softboksus utt. Apmēram tā.
avatar
Publicēts: 19.12.21 16:26
 citēt
16:16 All-marss: Ar šādu lielummānijas sindromu "slimo" daudzi fotogrāfi. Rakstniekam tas izpaužas sevišķi spilgti: Visi ir duraki, viņš VIENS tas "gudrītis" Visi viņu nesaprot u.t.t. un u.t.t. Un ja vēl gadās pretī tāds pat, tad "villošanās garantēta! Lai laba dzīve Draizeriem! HA!

16:03 Hugo: youtu.be... Ho Ho Ho

16:00 Hugo: Priekā!

16:00 Hugo: Liekas, ka mierā!

14:53 A_B_: Ko un kā tu, Dreizer, esi kritizējis? Salikdams daudzos "patīk" pie arī manām bildēm? Tiec taču skaidrībā ar sevi.

14:33 A_B_: Opā, šovs sākas! Dreizers mērīsies ar olām!

14:28 All-marss: Tik kā tu bez olas iztiksi! Vai arī tas tev vairs NAV būtiski!!! Var būt šprice ietekmēja... ! HA!

14:19 A_selenia: Nu, ieliec ar!

13:57 Dreizers: Mākslas virzienos. Joka pēc vakarā ielikšu savu olu salīdzinājumam,
avatar
Publicēts: 19.12.21 16:27
 citēt
Jāsaka, ka man Dreizera bildes patīk vairāk nekā viņa publiskie izteikumi, būtu viņš klusejis. būtu atstājis gudra cilvēka iespaidu par sevi....:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):